PDA

View Full Version : Едно питане...



unfaithful1234
04-16-2008, 19:47
Правите ли ритуали?Някой може ли да ми каже как да извикам дух и да си говоря с него.Спешно е,темата не е ебавка! :(

lookatme
04-16-2008, 20:27
мне.. не съм и пробвала но една фр да (или поне така приказва) и начи помна че преди сяко контролно взимаше едно огледало и на прозореза седеше и отразяваше слънцето в лицето си. а аз си мислех че ще го използва да преписва,да ама не и почна да обяснява как привличала енергия и подобни :D аз лично не вярвам
а пък когато вървим и по някое време спира и стой така няколко минути и после се 1 нищо не е било.. ама не винаги казва кое какво значи,иначе аз до ся да съм проучила всеки елемент от ритуалите... имаше един сайт \\не е тоя следващият//... те един (http://inchaos.org/rituals.html)

а иначе ще питам там ако има нещо нафинала и аз да пробвам :-D

LeVski_fen
04-16-2008, 20:37
Kажи само кой дух конкретно ти требе :-o :razz: :razz: :razz:

darla
04-16-2008, 20:44
redono si ob6tuvam s Bloody Merry.......v bara! :lol:

comics
04-16-2008, 20:57
1 време се пробвахме няколко пъти, ма др освен облаци не можахме да докараме (сиг, щото до даваха да вали) :D

AutumnTears
04-17-2008, 04:37
Правите ли ритуали?Някой може ли да ми каже как да извикам дух и да си говоря с него.Спешно е,темата не е ебавка! :(
mislish li 4e ti kato na4inae6ta v tazi nasoka na okultizma 6te uspee6 tolkova lesno da izvikash duh ami dali v nqkoi sait 6te e opisano kak da se predpazish :? az li4no ne sum probvala za6toto ne misql 4e sum do tam silna
no vse pak ako namerish ne6to go pro4eti vnimatelno i vij dali ima sredstva za za6tita
kakto mnogo puti sum kazvala vnimavai za6toto edin otvorish li vratata na okultizma trudno 6te uspeesh da q zatvorish

Duvessa
04-17-2008, 07:29
Един съвет... не се занимавай с такива неща.

Ivs Jonas
04-17-2008, 07:33
Един съвет... не се занимавай с такива неща.

напълно съм съгласна.. нямаш представа какво може да стане.

lsd43
04-17-2008, 08:49
А ако призовеш дух,питала ли си се после как ще го разкараш?
Не се занимавай с тея глупости ,че най-много да те помислят за луда.

r0r0
04-17-2008, 09:01
Оооо.... тряят ти много неща.... парво тряя да си направиш ореол... задължително в кръг да полееш около него със светена вода и ако е човек умрял сложи негова снимка на ореола или нещо негово... За повоче инфо пиши на LS :D :D :D Тфа го знам от тъпите книги на баща ми... Като малка мн обичах така да праа.. ама баща ми ми викаше че било опасно... пХАхАпАхАХХА :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

gorska
04-17-2008, 09:45
Правите ли ритуали?Някой може ли да ми каже как да извикам дух и да си говоря с него.Спешно е,темата не е ебавка! :(
mislish li 4e ti kato na4inae6ta v tazi nasoka na okultizma 6te uspee6 tolkova lesno da izvikash duh ami dali v nqkoi sait 6te e opisano kak da se predpazish :? az li4no ne sum probvala za6toto ne misql 4e sum do tam silna
no vse pak ako namerish ne6to go pro4eti vnimatelno i vij dali ima sredstva za za6tita
kakto mnogo puti sum kazvala vnimavai za6toto edin otvorish li vratata na okultizma trudno 6te uspeesh da q zatvorish
Съгласна съм. По-добре не се занимавай с такива неща... А иначе предполагам, че трябва много силно да си вярваш иии може да ти се привиди там, нещо. :-D

sexy_sladuranka___
04-17-2008, 12:39
Правенето на ритуали ей така не е шега работа . Питала ли си се какво може да стане ако не успееш да затвориш портала и това което си извикала остане при теб ? Аз ще ти отговоря - психично разстройство , а защо не лудница или смърт ?

AutumnTears
04-17-2008, 17:34
Правенето на ритуали ей така не е шега работа . Питала ли си се какво може да стане ако не успееш да затвориш портала и това което си извикала остане при теб ? Аз ще ти отговоря - психично разстройство , а защо не лудница или смърт ?
napulno sum suglasna purvo zapo4ni s obiknovena meditaciq i razli4nite zaklinaniq za za6tita puk 4ak sled kato usvoish tezi ne6ta kato si osvetish pru4ka namerish po ne6to cenno ot vseki element i 4ak kogato si napulno sigurna v sebe si opitai az kakto kazah ne mislq 4e sum stignala 4ak do tam...

lsd43
04-17-2008, 21:28
Дейба във вещерите дето са се дъбрали тук! :?

SeaEatsShips
04-17-2008, 21:58
много филми гледате.... че то бяха ореоли и ритуали.... я си напраете секта :D аре стига с тея глупости... не се занимавай с тва... баба ми ми разправяше некви истории там.... абе иамх чувството че е пила чай от трева намерена под леглото ми... както и да е не се занимавай

napalm
04-18-2008, 00:49
Трябва ти много силна психика за тази работа, и не всеки я притежава.

AutumnTears
04-18-2008, 04:54
много филми гледате.... че то бяха ореоли и ритуали.... я си напраете секта :D аре стига с тея глупости... не се занимавай с тва... баба ми ми разправяше некви истории там.... абе иамх чувството че е пила чай от трева намерена под леглото ми... както и да е не се занимавай
kakvo ob6to ima sektata s religiqta wicca? :lol: :lol: :lol:
tazi religiq e proizlqzla mnogo po rano ot hristiqnstvoto
zaradi tova 4e sa gorili ve6ticite na klada sega dosta malka 4ast ot religiqta mi e zapazena...
i ni6to ne e kakto po filmite i ne e samo vuobrajenie
wicca trudno moje da se nare4e sekta :razz:

lsd43
04-18-2008, 08:22
много филми гледате.... че то бяха ореоли и ритуали.... я си напраете секта :D аре стига с тея глупости... не се занимавай с тва... баба ми ми разправяше некви истории там.... абе иамх чувството че е пила чай от трева намерена под леглото ми... както и да е не се занимавай
kakvo ob6to ima sektata s religiqta wicca? :lol: :lol: :lol:
tazi religiq e proizlqzla mnogo po rano ot hristiqnstvoto
zaradi tova 4e sa gorili ve6ticite na klada sega dosta malka 4ast ot religiqta mi e zapazena...
i ni6to ne e kakto po filmite i ne e samo vuobrajenie
wicca trudno moje da se nare4e sekta :razz:


Жалко че не са изгорили всички вещици, та и днес има глупаци ,които се мислят за демони и вещици.Аре заколете по едно черно пиле на кръстопътя направете си една петолъчка ипризовете Къци Вапцаров да ви разкаже виц.Накъде отива този свят,ужас !

SeaEatsShips
04-18-2008, 13:58
на другаде биех... както и да е

Christ
04-18-2008, 14:57
Дейба във вещерите дето са се дъбрали тук! :?

Сарказъм > ол. :-D

Духове... не се излагайте, няма такова нещо. ;)

AutumnTears
04-18-2008, 17:19
много филми гледате.... че то бяха ореоли и ритуали.... я си напраете секта :D аре стига с тея глупости... не се занимавай с тва... баба ми ми разправяше некви истории там.... абе иамх чувството че е пила чай от трева намерена под леглото ми... както и да е не се занимавай
kakvo ob6to ima sektata s religiqta wicca? :lol: :lol: :lol:
tazi religiq e proizlqzla mnogo po rano ot hristiqnstvoto
zaradi tova 4e sa gorili ve6ticite na klada sega dosta malka 4ast ot religiqta mi e zapazena...
i ni6to ne e kakto po filmite i ne e samo vuobrajenie
wicca trudno moje da se nare4e sekta :razz:


Жалко че не са изгорили всички вещици, та и днес има глупаци ,които се мислят за демони и вещици.Аре заколете по едно черно пиле на кръстопътя направете си една петолъчка ипризовете Къци Вапцаров да ви разкаже виц.Накъде отива този свят,ужас !
jalko su6to 4e ima hora kato teb koito ne znaqt ni6to no vse pak komentirat...i da svetut 6te prosu6testvuva ako religiqta mi stane po populqrna... ](*,) ](*,)

Christ
04-18-2008, 18:30
Религия? Ужас... Религията нищо добро не е донесла.

Gregory
04-18-2008, 23:49
Ако не успееш да говори6 с духове :smt059 пробваи с малко "joint",ако стоката е добра 6те можеш ако не с духове то поне със стълбовете да си приказва6 8)

а извън базика...
ами веднъж палихме едни свещи ама нещто не ни се получи...

lsd43
04-19-2008, 21:29
много филми гледате.... че то бяха ореоли и ритуали.... я си напраете секта :D аре стига с тея глупости... не се занимавай с тва... баба ми ми разправяше некви истории там.... абе иамх чувството че е пила чай от трева намерена под леглото ми... както и да е не се занимавай
kakvo ob6to ima sektata s religiqta wicca? :lol: :lol: :lol:
tazi religiq e proizlqzla mnogo po rano ot hristiqnstvoto
zaradi tova 4e sa gorili ve6ticite na klada sega dosta malka 4ast ot religiqta mi e zapazena...
i ni6to ne e kakto po filmite i ne e samo vuobrajenie
wicca trudno moje da se nare4e sekta :razz:


Жалко че не са изгорили всички вещици, та и днес има глупаци ,които се мислят за демони и вещици.Аре заколете по едно черно пиле на кръстопътя направете си една петолъчка ипризовете Къци Вапцаров да ви разкаже виц.Накъде отива този свят,ужас !
jalko su6to 4e ima hora kato teb koito ne znaqt ni6to no vse pak komentirat...i da svetut 6te prosu6testvuva ako religiqta mi stane po populqrna... ](*,) ](*,)


Много "Хари Потър" си чела !Стига с тея глупости за вещеци,духове и всякакви миризливи ритуали ,че най-много една пръдня да призовете!

Devilsplaymate
04-20-2008, 08:54
Да бе, то така се викат духове...

AutumnTears
04-20-2008, 11:12
ve6ticite ne sa takiva kakvito si gi predstavqte ,nito hodqt s 4erni robi ili s vul6ebna pru4ka i ne letqt s metli izob6to ne prili4at na tezi ve6tici ot filmite
ve6tica/ve6ter moje da se nare4e 4ovek koito izpovqdva wicca ne koito ima paranormalni sposobnosti..... :? :? :?

lsd43
04-20-2008, 20:42
ve6ticite ne sa takiva kakvito si gi predstavqte ,nito hodqt s 4erni robi ili s vul6ebna pru4ka i ne letqt s metli izob6to ne prili4at na tezi ve6tici ot filmite
ve6tica/ve6ter moje da se nare4e 4ovek koito izpovqdva wicca ne koito ima paranormalni sposobnosti..... :? :? :?

Оф се тая ! Не знам вещица или не ама няма да е зле да се прегледаш,че нещо тоя "Хари Потър" ти влияе зле!

AutumnTears
04-21-2008, 05:03
ve6ticite ne sa takiva kakvito si gi predstavqte ,nito hodqt s 4erni robi ili s vul6ebna pru4ka i ne letqt s metli izob6to ne prili4at na tezi ve6tici ot filmite
ve6tica/ve6ter moje da se nare4e 4ovek koito izpovqdva wicca ne koito ima paranormalni sposobnosti..... :? :? :?

Оф се тая ! Не знам вещица или не ама няма да е зле да се прегледаш,че нещо тоя "Хари Потър" ти влияе зле!
opitai se da pro4etesh otogovora mi o6te vednuj za6toto qvno ne6to ti ubqgva....

AutumnTears
04-21-2008, 05:04
ve6tica/ve6ter moje da se nare4e 4ovek koito izpovqdva wicca ne koito ima paranormalni sposobnosti.....
kakvo ob6to ima tova s toq harry potter
](*,) ](*,) ](*,)

lsd43
04-21-2008, 19:50
Аз призовавам духа на Хеви Метъла ! :grin:

likejolie
05-10-2008, 10:15
redono si ob6tuvam s Bloody Merry.......v bara! :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
+1

tonit0yy
05-10-2008, 21:22
Правите ли ритуали?Някой може ли да ми каже как да извикам дух и да си говоря с него.Спешно е,темата не е ебавка! :(


0mg ami kato vika6 duh nai 4esto vika6 duha na drug 4ovek i stava lo6o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ThunderGoddess
05-11-2008, 19:38
Правите ли ритуали?Някой може ли да ми каже как да извикам дух и да си говоря с него.Спешно е,темата не е ебавка! :(
Недей така. Чувала съм за хора, които се побъркйват, след като извикат духове. Бях чела някъде, че като извикаш един, ако не си проф. маг, оставаш отворен портал към нисшата астрала и идват много от тях и започват да те тормозят. Няма за какво да ти е духа - има начин да си го направиш с традиционните ни, нормални земни методи. Просто трябва да помислиш.

NaughtyWhisper
05-19-2008, 19:28
Пробвай да станеш Джедай, може Силата да ти помогне! Или откърши някоя клонка от джанката в двора, препрочети Хари Потър, и превземи света!?
justme_ познавах една като тебе, беше на същото мнение за метлите, робите и т.н... пробва с прахосмукачка ама кабела беше къс с свърши лошо :?

Не, сериозно..мислех че наркоманите тук са по-малко. :shock: