PDA

View Full Version : Още едно объркано момиче ...



Cutie_Smile
04-16-2008, 19:30
Сигурно ви е писнало от подобни теми ,но просто трябва да споделя с някого ,а никой от приятелите ми не ме разбира.
Има едно момче по което съм наистина луда ,но той си има приятелка. Аз бях решила да не се занимавам с него и да оставя чуствата си да отшумят.
Обаче това момче е част от компанията с която излизам и така да се каже ми беше доста трудно да го забравя. В един прекрасен ден обаче той реши , че ще скъса с приятелката си , на което аз много се зарадвах. На едно събиране ( една седмца след скъсването им ) се забихме , но с уговорката , че ще е само една вечер и нищо повече. След тази вечер се правехме ,че нищо не се е случило. Скоро след тази вечер той отново се събра с приятелката си . Аз се почуствах много кофти ,но нямаше какво да направя. Това се случи преди около месец.
Тъкмо бях започнала да си го изкарвам от главата , когато една вечер ( пак на едно събиране ,където и двамата се бяхме понапили ) лежахме гушнати и той ми повтаряше ,че иска да зареже приятелката си. Сега се чуствам супер объркана и незнам какво да правя. Мислех си да му призная в очите какво изпитвам към него , но вече не съм сигурна дали трябва .(наскоро разбрах , че през пролетната ваканция е изневерил на приятелката си 2 пъти). Знам че е идиот и трябва да го забравя ,но просто е много трудно.

Благодаря предварително на всички ,който ще прочетат това и ще оставят коментари .

w0sh
04-16-2008, 19:31
Сигурно ви е писнало от подобни теми
Стиугнах до тези думи и осъзнах че си права.. затова не продължих да чета.

r0r0
04-16-2008, 19:34
Сигурно ви е писнало от подобни теми
Стиугнах до тези думи и осъзнах че си права.. затова не продължих да чета.


И аз :D :D :D :D За първи път да се съглася с тебе :D :D :D :D

tuzaro
04-16-2008, 19:37
Сигурно ви е писнало от подобни теми
Стиугнах до тези думи и осъзнах че си права.. затова не продължих да чета.


И аз :D :D :D :D За първи път да се съглася с тебе :D :D :D :Dеднакво мислене имаме 8-)

inSane_baby
04-16-2008, 19:37
Знам че е идиот и трябва да го забравя ,но просто е много трудно.

Според мен сама си отговори...

iCiTyY
04-16-2008, 19:38
emii nz ama si mislq 4e toi nqma smelost da zareje averkata si...

Iv4eTy
04-16-2008, 19:43
Отговори си на въпроса заслужава ли си това момче... просто се замисли щом изневерява толкова на приятелката си, дали ще е верен на теб?! :?

MartyParty
04-16-2008, 19:54
Ами...ако ти пука толкова за него,покажи му че си по-добра, от всички останаи патки .Ако не искаш да си му курва за една вечер,си направи труда да му влезеш под кожата.Малко усилия....Тия неща не стават без да се помъчиш.

comics
04-16-2008, 20:07
няма "не мога", има "не искам"

krisi_bep
04-16-2008, 20:10
Знам че е идиот и трябва да го забравя Сама отговаряш на проблема си.Трябва да се решиш и наистина да го забравиш.Трудно ще е ,но и това ще отмине ;)

m1t3t0
04-16-2008, 20:10
Отговори си на въпроса заслужава ли си това момче... просто се замисли щом изневерява толкова на приятелката си, дали ще е верен на теб?! :?
+ не вярвам да сте се забили,а той по-скоро е забил теб,поредния плейбой

zaraaa
04-16-2008, 20:10
parvo da te popitam na kolko godini si? :)

Cutie_Smile
04-16-2008, 20:20
parvo da te popitam na kolko godini si? :)

на 16 съм

zaraaa
04-16-2008, 20:25
Ti si vse oshte na 16 godini i shte sreshtnesh tolkova mnogo momcheta po patq si ne se ostavqi na tova momche ne e EDINSTVEN! Qvno naistina mnogo go obichash,no se zamisli shtom toi izneverqva na priqtelkata si, moje bi ako ste zaedno shte izneveri i na teb, a i nqma smisal da si mu kukla za 1-na nosht,kato se napie i da idva da te gushka-prosto ne badi uteshitelna nagrada, ako darjish na sebe si i ako si gordo momiche :):):) Saveta mi e da go zabravish :) Uspex :) Nadqvam se da sam ti pomognala :)

SpoMen
04-16-2008, 21:02
Отговори си на въпроса заслужава ли си това момче... просто се замисли щом изневерява толкова на приятелката си, дали ще е верен на теб?! :?
+ не вярвам да сте се забили,а той по-скоро е забил теб,поредния плейбой

+1

vvs_go
04-17-2008, 11:32
mi i az pyk nqq q 4eta

ra4ence
04-17-2008, 11:36
Дори и да станете гаджета.......той ще продължи да се забива с други момичета и тогава ще ти е много по-тежко. Изглежда си е просто такъв- женкар и не може да се очаква нищо сериозно от него. 8)

Cutie_Smile
04-18-2008, 11:58
Всички сте прави ,че трябва да спра да мисля за него и ,че той ще продължи да си прави същите номера. Но е много трудно , той беше до мен когато ми беше супер тежко и когато на никой не му пукаше особенно за мен. За това предполагам така силно се привързах към него... Благодаря на всички за отговорите :)

CuRly_Doll
04-18-2008, 15:51
Ако тръгнеш с него рискуваш да бъдеш наранена,а съгурна съм не искаш това :) Щом това момче е изневерило 2 пъти на гаджето си значи е идиот (ти сама го каза) ,което пък означава,че явно той си е женкар по природа.Трудно е да,но ще го забравиш-просто се захвани с нещо друго,измисли какво да правиш,за да не мислиш с него.Например излез с приятелки,направете си обиколка по магазините (винаги помага :D ) или нещо такова ... И другия път на такова събиране стои далеч от него :)