PDA

View Full Version : Какво се случи леле



pomo6tplz
04-16-2008, 20:03
Реших да споделя неска какво се лсучи във училище занчи в нашия клас децата решиха та пуснах априспивателно в чашата на госпожата по рисуване!!! та тя нали само си седи на бюрото и взе че заспа!!! Де да свърши всичко така та нали си мислихме че лесно ще се събуди и не се претеснихме а напротив 2 момчета и удрязаха плитката на косата та нлаи няма да разбере кои е бил защо да не го направили викаха.Но часът свърши а тя си спеше като бебе паникиосахме и незнаехме какво да правим като одидегоспожата по математика едва не ни оби като га видя заспала без плитка извикаха директорите барза помощ и ни писаха по 2 дена неизвинени казахе че ще свикат род среща и баси лудницата беше!!Как ни крещяха само после се обаждаха вечерта на родителите на целия клас та добре че маика неми се кара много много аз и без това само гледах отстрани.Та слуцвали ли са се такива шантави неща при вас?

comics
04-16-2008, 20:47
тцтц ся полиция, детска педагогическа стая и някои от вас ще ги направят педерасчета в някой затвор за малолетни

GerSity
04-16-2008, 20:54
вии ненормални ли сте беееееее?!
ако не друго,то поне малко уважение към човеците(биле те и учители)!!!
вии как ще се почувствате на нейно място???...баси хората... :shock:

kocko
04-16-2008, 20:55
браво пи4ове тва е истинска постъпка ебалооо :-P

MakeMeLaugh
04-16-2008, 21:10
охоххоо, тия дето ще идат в детска пефагогическа стая ще им ебат мамата... ще съжаляват цял живот.. ;д

mulgore
04-16-2008, 21:14
Нямате грам уважение към учителите(личи си и от приказния ти правопис).
Тъпи лапета.
Дано да ви пратят в педагогическа стая.
Да пукнете там! :lol:

BaBy_bS
04-16-2008, 21:42
оффф и ние се правили прекалено много глупости,но чак до там не сме стигали.ти случайно да си учил/а биология и по някаква огромна случайност да знаеш,че всеки организъм е различен сам по себе си и от тези хапчета не се знае какво и как ще реагира.мислете преди да вършете нещо

DaЯk_AнGэL
04-17-2008, 06:46
Темата е е*авка. :?

pomo6tplz
04-17-2008, 09:42
Не е ебавка! Незнам какво ще се случи чак в понеделник сам на уцилище.А родителската е във вторник.Само дано да не изключат целия клас или нещо подобно да не преместиат в дръго узилище и тн аз само седях и се хилих де не сам направил нищо няма да е чесно :-x

PepiDesigns
04-17-2008, 09:46
Не е ебавка! Незнам какво ще се случи чак в понеделник сам на уцилище.А родителската е във вторник.Само дано да не изключат целия клас или нещо подобно да не преместиат в дръго узилище и тн аз само седях и се хилих де не сам направил нищо няма да е чесно :-x

Малей ..
Не прочетох внимателно първия пост , ама майче е Учителката по Български език тази която е заспала .. щот нещо ти куца правописа :lol:
И запетайка не видях .. точки поне има , а на място ли са .. ? :razz:

Оправяйте се ..
Да сте мислили .. :oops:
Аз след малко ще пусна една интересна тема :lol:

ra4ence
04-17-2008, 12:04
Ако съм на нейно място, ще ви съдя. Това,че нямате 18год няма значение.

MoHuTo
04-17-2008, 14:48
Вие нормални ли сте бе?! :shock: Аз на нейно място сигурно всичките един по един щях да ви набия...малоумници :?

MissSun
04-17-2008, 15:51
Колко правилно пишеш само леле.А за случката-браво на вас,хуу сте сторили.Нали треа се забавляваме се някак?

FOOTSOLDIER
04-17-2008, 15:58
:razz: :razz: :razz: :razz: Тва ме разби, особено това за плитката.Ако е вярно евала.

5StaR
04-17-2008, 16:44
Samo ne razbrah za kakwo sa wi pisali 2 dena neizvineni ocustviq

zvezdichkaaa
04-17-2008, 17:03
Малее,вие сте луди.Можело е да е алергична към някоя съставка,най-добре си спасявай кожата и кажи кой го е направил това или по-точно кои,иначе целия клас ще натопят...После и порта да ти викат какво ти пука,най-добре ги изкажи,иначе лошо се пише на всички.Тцтц горката ви г-жа.

blessthefall
04-17-2008, 17:10
se1 sam si v moq klas kakto mi govori6 taka :D :D :D bravo prodaljavaite taka !!! ako na tiq god ne si napraite kefa nqma koga ;]

mon4eto
04-17-2008, 18:02
Nau4i se da pi6ete we :? Emi tova koeto moga da ti kaja mnogo ste zle i neznam do kade 6te stignete taka ...ebati lapetata nedorasli :? :? :?

Sweet_Play_F
04-17-2008, 19:18
1. ne moje6 da pi6e6 || 2 .teq,koito ti povqrvat trqbva da sa plitkoumni kato teb || 3. na praktika tova,koeto si napisal/a e nev1zmojno

sweatkiss
04-17-2008, 19:26
Тъпа ебавка...Ако е истина МНОГО СТЕ ТЪПИ...И се научи да пишеш!!!

tqnko1
04-17-2008, 19:50
7ми клас 1 приятел ме вика да пиеме у тях с още момчета от класа ни (но аз съм спортист не пия/пуша/еба ^^) и не утидах та утишли те пили вино 3те мечки и бира 1ния от нашия клас е с 1 година по малак от нас и той утишал пил нищо му нямало на излизане, след това незнайно как го хванало и незнайно как го заебали до някаква кола или казан ще излажа, намерили го приеха го в болница опраи се детето, след това всички които са били на ПАРТИТО.. имаха наказание 2т. а Админа на ПАРТИТО 3т. и го изключиха а беше мн пекан :(.. след това тая история се говори в целия ни град.. ПЕДАЛОгически савети 1 др просто мн гадно..

pomo6tplz
04-18-2008, 10:32
на госпожата още в линеиката и са били нещо и се е събудила нищо лошо и няма още не се зане какво ще стане със детотто с хапчетата(казва че ги е купило с рецепта за баба си,и не то е дало идеята доколко е вярно незнам.аЗ само видях че не го сложи то в чашата ама им али значение то полоивата клас се наварташе там и беше замесено)Някои съученици викат че щели да изключат момичето с хапчетата момчето дето го е сложило и момчето дето одряза плитката(не докраи горе долу 1/4)

hgfh
05-05-2008, 13:47
ebe vie v red li ste ... :x qko vi hlopa duskata mn vi e zabavno da se gavrite s horata po tozi na4in ako bqhte na neino mqsto vuobshte nqmashe da vi e zabavno i nqmashe da puskate temi ot truda "slojishme prespivatelno na daskalkata i tq zaspa sled tova i otrqzahme plitkata"ami shtqhte da pi6ete temi " slojiha mi prispivatelno i mi otrqzaha plitkata pomo6t kakvo da pravq ?!'' :o

fuck_me_pls
05-05-2008, 13:55
:D :lol: Мм не сте постъпили правилноо..даже нз какво сте спечелили като сте я приспали..пфф :?

lovetanya
05-05-2008, 20:34
Ох, напомняте ми за моя клас! 8-)
Пълни откачалки сте...Ама честно казано т'ва не е било много добра идея, защото различни хора различно реагират на лекарствата и трябва да се внимава. А сега ще ви съсипят от педагогически съвети, родителски срещи и тем подобни! :?

BiZk!T
05-05-2008, 20:59
Лапешка му работа...разбирам да и залепите задника за стола,да я замеряте с нещо,ама да я приспите и после да й режете плитките... :shock: Зле сте...кой клас си впрочем :D И ние сме правили гадости на даскалите,ама това е прекалено...горката женица

ObScuReNikoQ
05-06-2008, 09:55
Лапешка му работа...разбирам да и залепите задника за стола,да я замеряте с нещо,ама да я приспите и после да й режете плитките... :shock: Зле сте...кой клас си впрочем :D И ние сме правили гадости на даскалите,ама това е прекалено...горката женица

aбсолютно лапешки истории. сега ще си търпите наказанието, педагогически стаи и теп подобни...определено сте си го заслужили....ненормални деца.... :shock: :?

chocoleptic
05-06-2008, 10:30
Реших да споделя неска какво се лсучи във училище занчи в нашия клас децата решиха та пуснах априспивателно в чашата на госпожата по рисуване!!! та тя нали само си седи на бюрото и взе че заспа!!! Де да свърши всичко така та нали си мислихме че лесно ще се събуди и не се претеснихме а напротив 2 момчета и удрязаха плитката на косата та нлаи няма да разбере кои е бил защо да не го направили викаха.Но часът свърши а тя си спеше като бебе паникиосахме и незнаехме какво да правим като одидегоспожата по математика едва не ни оби като га видя заспала без плитка извикаха директорите барза помощ и ни писаха по 2 дена неизвинени казахе че ще свикат род среща и баси лудницата беше!!Как ни крещяха само после се обаждаха вечерта на родителите на целия клас та добре че маика неми се кара много много аз и без това само гледах отстрани.Та слуцвали ли са се такива шантави неща при вас?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Beatifica
05-06-2008, 10:42
АхахахАхХаХАхаахахахХАха.
Другият път пробвайте с нещо по-безопастно.
Ритайте кошчета?

mhmhmhmhm
05-06-2008, 10:44
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
shte pitat koi e winownika estestweno ....
i ako sa nqkolko bi trqbalo tqh da izkliu4at
4ak pyk celiq klas ne mi se wqrwa...se nqkoi 6te se obadi

TheLilKittie
05-06-2008, 11:41
7ми клас 1 приятел ме вика да пиеме у тях с още момчета от класа ни (но аз съм спортист не пия/пуша/еба ^^) и не утидах та утишли те пили вино 3те мечки и бира 1ния от нашия клас е с 1 година по малак от нас и той утишал пил нищо му нямало на излизане, след това незнайно как го хванало и незнайно как го заебали до някаква кола или казан ще излажа, намерили го приеха го в болница опраи се детето, след това всички които са били на ПАРТИТО.. имаха наказание 2т. а Админа на ПАРТИТО 3т. и го изключиха а беше мн пекан :(.. след това тая история се говори в целия ни град.. ПЕДАЛОгически савети 1 др просто мн гадно..
Тва не е ли извънучилищно време?

bubbl3s
05-09-2008, 22:22
:shock: :shock: :shock: ABE VIE IMATE LI V GLAVATA NE6TO KOETO SE NARI4A MOZUK ILI IMA SAMO PEPERYDI?? Mn sme6no nqma 6to! Moje da e alergi4na kum ne6to moje vsi4ko! Naistina nemoga da razbea kvo my e zabavnoto na tva da q prispite i da i otrejete plitkata! Gorkata jena... :? :? :x

TheNewReligion
05-09-2008, 23:10
вии ненормални ли сте беееееее?!
ако не друго,то поне малко уважение към човеците(биле те и учители)!!!
вии как ще се почувствате на нейно място???...баси хората... :shock:
+1 ! Много тъпо сте постъпили , макар че не ми се струва кой знае колко реалистично ! :?

elitssa_
05-10-2008, 06:29
NA momenta vseki 6te go naprai, ama posle kato se zamisli..

LovePoisoned
05-10-2008, 07:29
Ега ти тъпите лапета. |-(
Заслужавате си голям бой и педагогическа стая.
Разбирам да лудувате, и ние си подритваме коша и палим бутилки в стаята :-D , ама това ваш'то си е чиста психарщина!!!

DieselBlood
05-10-2008, 10:36
абе вии прости лапета в главата си акъл имате ли.Ако бяхте убили жената щяха да ви сматкат гъзовете от бой.Вашият клас щом го е направил виновен невиновен сички ще бъдете наказани.И като ви зачервят задниците ще си помислите 100000000 пъти преди да напрайте нещо подобно
П.С Оправи си правописа !!!!

bibiqna_fut
05-10-2008, 14:10
всички са правили луди неща ,амааааа луди а не безсмислици ! кфо целяхте с тфа ? признавам си .. хм даа и аз на ваше място нямаше да се замисля ,но тфа че само сте ГЛЕДАЛИ не ви прави невинни :) те и съучасниците не убиват ама после ги осъждат нали :) така чее вас ви праи виновни факта че сте били там и че не сте спряли другите :) сега ще си носите последствията .. :wink: просто няма начин .. но благодарете че е станало само това а не нещо по-лошо тогава вече яко щяхте да нагазите в лайната :wink: ноо ако аз бях там щях да постъпя като вас.. деца сме .. неразумни и мислим когато направим нещо а не преди това.. :)

nicolepcd
05-10-2008, 14:21
Пахахахаххахахахахахахаха :razz: :razz: :razz: Не знам кой клас сте, но по правиписа ти мисля, че евентуално сте максимум 5 клас :? А и щом не сте помислили до какво може да доведе приспивателното... ясна работата... Ааа, госпожата ви къде си оставя водата? :lol:

fire_of_dreams
05-10-2008, 18:53
Идиоти...
Поне кажи как е свършила историята де..

purple__love
05-10-2008, 19:34
i moq klas sa pravili prostotii,ama do tam 4ak ne se e stigalo.....no ne se u4udvam...stranno za6to li....te sega biqt u4itelite...zamqrat gi...otgovarqt im se...podigravat im se....ne mi se misli,4e tova pokolenie sled vreme 6te ni upravlqva..na kude e trugnal svetut....nikoi ne e 4uval nito za uvajenie...nito za respekt....a o6te po-malko sa vuzpitanite deca...i tezi hora 6te stanat zreli li4nosti...?????6te suzdadat semeistva????napravo ne e za vqrvane kakuv haos i kakva burkotiq cari v ob6testvoto ni!!!!

scout4e94
05-10-2008, 21:44
napulno sum suglasna s poslednoto mnenie, no kakvo moje da napravi edno dete v takava sreda...sreda, v koqto ako govori6 s u4itelite normalno a ne gi psuva6 obijda6 i tn,ima6 ocenki nad 4 ,ne si suglasen da pravi6 prostotii ot tozi vid drugite zapo4vat da te smqtat za nqkuf pulen zagubenqk ,zapo4vat da naso4vat cqlata tazi agresiq kum teb DECATA SA JESTOKI .... tova e fakt . na tazi u4itelka veroqtno i pla6tat okolo 5 lv na u4eben 4as ...za tolkova pari da trae prostotiiite na grupa razglezeni hlapeta ..da trae tormoz ,obidi ,unijenie i nai malkoto neuvajenie
P.S. az po4ti vseki den sum v tazi sreda i kato se ogledam vijdam samo kak prostotiqta pomita vsi4ko

purple__love
05-11-2008, 07:34
napulno sum suglasna s poslednoto mnenie, no kakvo moje da napravi edno dete v takava sreda...sreda, v koqto ako govori6 s u4itelite normalno a ne gi psuva6 obijda6 i tn,ima6 ocenki nad 4 ,ne si suglasen da pravi6 prostotii ot tozi vid drugite zapo4vat da te smqtat za nqkuf pulen zagubenqk ,zapo4vat da naso4vat cqlata tazi agresiq kum teb DECATA SA JESTOKI .... tova e fakt . na tazi u4itelka veroqtno i pla6tat okolo 5 lv na u4eben 4as ...za tolkova pari da trae prostotiiite na grupa razglezeni hlapeta ..da trae tormoz ,obidi ,unijenie i nai malkoto neuvajenie
P.S. az po4ti vseki den sum v tazi sreda i kato se ogledam vijdam samo kak prostotiqta pomita vsi4ko


az se protivopostavih i vqrno,4e vsi4ki se oburnaha sre6tu men,no ot togava otstoqvam pravoto si i tova,koeto mislq!prostotiqta e navsqkude,no az durja na sebe si....i vaob6te ne me interesuva koi kakvo govori ili si misli za men....taka 4e prizovavam vseki,koito e protiv terora nad u4itelite,protiv tova s gluposti da mu pre4at da razbere urocite si o6te v 4as....protiv huligan6tinata i vsepronikva6tata i razprostranqva6tata se prostotiq....prizovavam vseki ,koito e protiv tova....da ne si trae...a da zaqvi,4e e po-silen...dori i da si sam sre6tu pove4e....neka istinata i pravoto vednuj pobedqt!!!!!!!!

h0usen3v3rdies
10-30-2011, 17:39
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CoNviCt
10-30-2011, 18:03
Чакайте малко,никой ли не скочи да ги спре?Ти защо само седя и гледа?Когато другият път ревеш за помощ,знай че и ти няма да заслужаваш да я получиш. 8)

supernaturalsunny
10-30-2011, 18:52
вии ненормални ли сте беееееее?!
ако не друго,то поне малко уважение към човеците(биле те и учители)!!!
вии как ще се почувствате на нейно място???...баси хората... :shock:
вие не сте добре...

CoNviCt
10-30-2011, 18:56
Оооо,ти някой ден ще станеш учител...мууухахаха (брутален смях)

Fiction7577
10-30-2011, 21:40
Темата е от 2008. Ключ.

stteLii
10-30-2011, 22:01
оби като га видя заспала
Фейспалм

IlovEmyPuffYToY
10-30-2011, 22:12
Aз ся видях, че темата е била 2008 :-o Що още пишете? Мале, какво е било тогавашното поколение 8-)

CoNviCt
10-30-2011, 22:16
Темата е от 2008. Ключ.
в тяхната ключалка да си вкарам ключа

millmii
10-30-2011, 22:23
Реших да споделя неска какво се лсучи във училище занчи в нашия клас децата решиха та пуснах априспивателно в чашата на госпожата по рисуване!!! та тя нали само си седи на бюрото и взе че заспа!!! Де да свърши всичко така та нали си мислихме че лесно ще се събуди и не се претеснихме а напротив 2 момчета и удрязаха плитката на косата та нлаи няма да разбере кои е бил защо да не го направили викаха.Но часът свърши а тя си спеше като бебе паникиосахме и незнаехме какво да правим като одидегоспожата по математика едва не ни оби като га видя заспала без плитка извикаха директорите барза помощ и ни писаха по 2 дена неизвинени казахе че ще свикат род среща и баси лудницата беше!!Как ни крещяха само после се обаждаха вечерта на родителите на целия клас та добре че маика неми се кара много много аз и без това само гледах отстрани.Та слуцвали ли са се такива шантави неща при вас?

Не прочетох всички коментари, но най - малкото се научи да пишеш !! А тук дори ти подчертава думите в червено, ако "случайно" объркаш някоя.. Тц тц тц, накъде отива светът :-o

Supernaturalfan
10-31-2011, 10:30
Мхм, мерси че отдели толкова време за една еб*вка

Lucho
10-31-2011, 11:23
АХАХАХ АХААХАХ ХА ХАХАХА ХАХ АХ :razz: :razz: :razz: :razz:

Ех, деца, деца.... евала Ви на щурите идеи. Как пак ми се иска да съм 3-ти клас :lol:

CoNviCt
10-31-2011, 11:26
АХАХАХ АХААХАХ ХА ХАХАХА ХАХ АХ :razz: :razz: :razz: :razz:

Ех, деца, деца.... евала Ви на щурите идеи. Как пак ми се иска да съм 3-ти клас :lol:
кой клас си,чичо?

musicbaby
10-31-2011, 11:30
вие имате ли сиво вещество? Съдейки по правописа и постъпката ви...В кое село се намира училището

Lucho
10-31-2011, 12:15
АХАХАХ АХААХАХ ХА ХАХАХА ХАХ АХ :razz: :razz: :razz: :razz:

Ех, деца, деца.... евала Ви на щурите идеи. Как пак ми се иска да съм 3-ти клас :lol:
кой клас си,чичо?

4-ти клас съм, чичовото. Има ли някакъв проблем?

IlovEmyPuffYToY
10-31-2011, 12:24
АХАХАХ АХААХАХ ХА ХАХАХА ХАХ АХ :razz: :razz: :razz: :razz:

Ех, деца, деца.... евала Ви на щурите идеи. Как пак ми се иска да съм 3-ти клас :lol:
кой клас си,чичо?

4-ти клас съм, чичовото. Има ли някакъв проблем?Не е ;)

HolyShit
10-31-2011, 12:32
Реших да споделя неска какво се лсучи във училище занчи в нашия клас децата решиха та пуснах априспивателно в чашата на госпожата по рисуване!!! та тя нали само си седи на бюрото и взе че заспа!!! Де да свърши всичко така та нали си мислихме че лесно ще се събуди и не се претеснихме а напротив 2 момчета и удрязаха плитката на косата та нлаи няма да разбере кои е бил защо да не го направили викаха.Но часът свърши а тя си спеше като бебе паникиосахме и незнаехме какво да правим като одидегоспожата по математика едва не ни оби като га видя заспала без плитка извикаха директорите барза помощ и ни писаха по 2 дена неизвинени казахе че ще свикат род среща и баси лудницата беше!!Как ни крещяха само после се обаждаха вечерта на родителите на целия клас та добре че маика неми се кара много много аз и без това само гледах отстрани.Та слуцвали ли са се такива шантави неща при вас?

Не се мъчи с това училище,личи си,че нищо не си научил и ще пасеш добитъка за кУравия хляб.

... Ебах т'ва неграмотно писане..

lovesexdrugs
11-05-2011, 18:19
ОМГ.. никакво уважение към горката жена.. тя е там за да ви научи на нещо, а вие се правите на готини тарикати :( :x .. бтв един път изхвърлихме ябълката на г-жата през 3тия етаж :lol: , след което ни стана гузно - слезнахме и я взехме и я оставихме на същото място където си беше първоначално :razz: :razz: :razz: .. но все пак беше само ябълка :-x :-x , пък ти като не си направил нищооо... не се притеснявай толкова камери в даскало нямате ли :?

xILoveMyselfx
11-05-2011, 19:54
Първо се научи да пишеш, след това ни разправяй за прекрасните ви случки с които само се излагаш по форумите. 8-)

fenasf
11-06-2011, 08:27
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

XinZhao
11-06-2011, 13:06
Не е ебавка! Незнам какво ще се случи чак в понеделник сам на уцилище.А родителската е във вторник.Само дано да не изключат целия клас или нещо подобно да не преместиат в дръго узилище и тн аз само седях и се хилих де не сам направил нищо няма да е чесно :-x
Това, че си стоял отстрани, не те прави по-малко виновен. Знаел си какво ще правят и не си казал на никого. :? Все още мисля, че темата еб*вка

IlovEmyPuffYToY
11-06-2011, 16:45
Не знам дали е е*авка, ама е от 2008 :)