PDA

View Full Version : Какво трябва да направи един мъж,че да изглежда ГОТИН??



Thuglife
04-16-2008, 20:12
Кажете си мнението , че кой знае може да се поуча от вашите мнения ..а може и други да се поучат от тях :) . Чакам отговор :smt026 :smt026 :::

DisciplineAndOrder
04-16-2008, 20:22
да е...естествен?

Blab
04-16-2008, 20:25
да е...естествен?
непринудено весел и усмихнат

едит:
козметични промени :D
Да се чувства добре в собствената си кожа!

Thuglife
04-16-2008, 20:25
говоря за козметични промени...!

DisciplineAndOrder
04-16-2008, 20:27
емии бръснати крака,гланцче,спиралка... :)

може би и сенки...моливче... не знам :)

TellMeYourName
04-16-2008, 20:27
розова блузка :-)

Thuglife
04-16-2008, 20:33
Звучи яко :) хахахахаха . за някой гей... :shock:

DisciplineAndOrder
04-16-2008, 20:37
точно така. за това бъди е-с-т-е-с-т-в-е-н.

TellMeYourName
04-16-2008, 20:38
Звучи яко :) хахахахаха . за някой гей... :shock:Именно :) ти като тях ли искаш да си? ;)

BluE_s
04-16-2008, 20:51
Не мисля че е чак толкова трудно да промениш малко външния си вид...
примерно почни от косата, направи си някоя прическа която ще ти отива и да се чувстваш добре, но и самия ти да се харесваш...след това си купи малко по-различни дрехи от сегашните(например по-ярки, за да се открояваш) ти и г/д ще станеш по-атрактивен ;),обаче както каза extreme_ важното е да бъдеш естествен, а не да се правиш на такъв дет' не си ;)

Thuglife
04-16-2008, 20:52
Пич тва да отидеш на солариум или пък да се грижиш за външността си е вече част от живота на много мъже . Това ,че ти още си ръбаш ноктите и си оставаш на кутрето ОГРОМЕН нокът или да не говоря за още какви гадни неща съм виждал.. - това не значи че си гей. Аз не съм гей , но ми харесва да се подържам...

gLoRiOuS_aNGeL
04-16-2008, 21:00
Ами поддържай се де.Кой ти пречи?Ние просто си казваме мнението...Напълно съм съгласна с това,че един мъж трябва да е естествен...Не е лошо да си оскубеш веждите например,ако са сключени,но друго не мисля...Парфюм,хубаво тяло и чаровна усмивка-това е!

Omen
04-16-2008, 23:16
но ми харесва да се подържам...

vajnoto e da ne prekalqva6 :wink:

Fantomche
04-17-2008, 05:54
vsqko momi4e ima razli4ni razbiraniq za dumata "gotin" kato opredelenei za mom4e nqkoi haresvat napompani,druhi fe6uni az si az ne gledam vun6nost a harakter :)

xXxScreamxXx
04-17-2008, 06:18
vsqko momi4e ima razli4ni razbiraniq za dumata "gotin" kato opredelenei za mom4e nqkoi haresvat napompani,druhi fe6uni az si az ne gledam vun6nost a harakter :)


exx . v minaloto i az bqx kato teb .. :D samo haraktera .,.. i nakraq fuck off .. zareja nqkoi pi4aga po harakter zaradi v1n6nostta my .. za tfa ve4e 1vo van6nostta .. kolkoto i stranno da zvy4i :D ... i men po princip me kefqt razni fe61ni p1nkrai sk81ri emota (nqkoi :D ) ... i tfa e ob6to zeto :P ;)

shmurkam
04-17-2008, 08:14
Кажете си мнението , че кой знае може да се поуча от вашите мнения ..а може и други да се поучат от тях :) . Чакам отговор :smt026 :smt026 :::
Ами лично за мен е по-важен характерът,забавен,мил,печ н,музикален,подвижен. Но за външния вид...ми падам си по малко по рап момчета,има нещо свястно във фешаните,стига да не прекаляват. Общо взето яка рошава прическа или с гел,блуаааа обичам тия негри с плитчиците. Дрехите-в никакъв случай РОЗОВИ :-x .Има един вид дето мн ме кефят,тия с избелелите дънкита или скъсани,с разкопчани ризки и отдлу потник. Абе различно е. Не е рошаво да си важен,важно е да си рошав. 8-)

Sarabi
04-17-2008, 11:39
Да си пусне брада, да космяса по краката, да се осмърди и да заповяда 8-) :lol: . Възможно най - естественото ^^.

sladku_bebzi
04-17-2008, 11:43
Ми то не идва от вън, а от вътре.. Е да, трябва даимаш поне малко чар, нооо тва не е определящо!

chipi_kaoo
04-17-2008, 14:50
Еммм..... много изкривено виждане имате.
ЕСТЕСТВЕНО------->ГЕЙ :razz:

Ми аз кво правя.... хммм
Не си скубя веждите, нито си бръсна краката, но това не значи, че не се поддържам на други места ;)

Използвам тоник за лице, за да не ми излизат пъпки, и лепенки на НИВЕА за черни точни 1 път седмично.

За прическа..... преди си слагах гел, но хванах пърхот и се подстригах по къдо, и се опказа, че така ми отива повече :-D

Емммм....... ръцете..... режа си ноктите редовно, не си ги гризя, и .... аве о нормалния начин отстранявам кожичките.

За друго не се сещам..
а да..... като гледам тея от моя клас кви са лигльовци, ми аз изобщо не се игавя. Вече почти съм пълнолетен, а като гледам връсниците си, направо се чудя къде живея :-o :-o

Обличам се както ми харесва, и не се подчинявам на модата изцяло.

Не съм фешънче, или металче.... просто съм си земно момче.

Опитвам се винаги да изглеждам добре, защото така се чувствам добре. А когато се чувствам добре имам самочувствие. Когато имам самочувствие се чувствам добре.................... 8-)

Другото си ми идва от вътре.

А може и от вън. нз. Ма красив съм си 8-) 8-) (минутки за реклама)

БЪДИ СЕБЕ СИ И НИКОГА НЕ ПОДДЪРЖАВАЙ НА ДРУГИТЕ.

DisciplineAndOrder
04-17-2008, 17:52
Да си пусне брада, да космяса по краката, да се осмърди и да заповяда 8-) :lol: . Възможно най - естественото ^^.

не знам иронизираш или говориш за предпочитанията си... :>

аа,авторе,според мен е по-добре да изглеждаш както примера на Сараби,отколкото с бръснати крака,мишници и пишка :>

и с розова блуза... и фон дьо тен :lol:

Fesho
04-17-2008, 17:55
махам си косммите абсолютно насекъде,хода на фитнес,на солариум,слагам си фон дъо тен,имам розови блуски и секфи такива,постригвам се на 3 седмици слагам си вакса лак гел и пяна и съм 100% мъж!
на 16 разбира се не съм чак мъж,а младеж,но все пак...
за 16 годишна възраст съм изебал толкова момичета колкото повечето тука нема и да познавате...при тфа такиа дет само ме4таете,никога не съм обръщал резбата,а и просто отвътре никога не ми е идвало да харесвам момчета...
тфа 4е грозниците дет няма6 ценноста да се поддържат,и като видят красиви и поддържани мъже им казват гейове,метероссексуалност е,няма ни6то об6то с хомосексуалносста,метерос ксуалност е ценност,а не болест!

DisciplineAndOrder
04-17-2008, 18:00
Фешо,тва твойто си е чиста хомосекссуалност!

Shane
04-17-2008, 18:16
Фешо,тва твойто си е чиста хомосекссуалност!
+1... :? Педерюга :D

kateto_sladkata
04-17-2008, 18:23
Готиния си е просто ГОТИН!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

beautiful_f
04-17-2008, 19:01
да е...естествен?


+1 =;

Naskyyyyyyyyyy
04-17-2008, 19:37
Бръсна се навсякъде без ръцете(са мисля да видя дали ше ми отива) , тренирам футбол , правя си прическа с пяна за коса или гел , обличам се с хубави смея да кажа маркови дрехи и се държа естествено 8) А вие па кфо викате на Фешо че е педал за тфа че се бръсне и че не ходи като чубака или заради тфа че ходи на фитнес ? А или може би затова че в момента доста се продават розови фланели (разходете се из магазините на TerraNova , Adidas , Puma , Replay и тн.) Хора осъзнайте се ТОВА НЕ Е ПЕДАЛСКО :-x

mhmhmhmhm
04-17-2008, 19:51
^Е кво като се продават?Кво общо пък има тва.
се едно са пуснали само розови фанели по магазините и няма абсолютно никви други и нямате друг избор освен да си купите такива?

~Munika
04-17-2008, 20:11
Да си пусне брада, да космяса по краката, да се осмърди и да заповяда 8-) :lol: . Възможно най - естественото ^^.

Незнам има ли ирония в думите ти,но до някаде моя идеал е такъв,не упреквам никои за стила и за начина по които се подържа,но къде остана старият идеал за мъжественост???:neutral:
А в прочем по света т'ва масово обезкосяване не е никак мъжествено,въпреки че тук някви пишат " Че по света така правели"...........Не там дори и моделите маже имам косми под мишниците и на такива "подържащи" се им казват с една дума GAY!

BluE_s
04-18-2008, 09:21
Фешо,тва твойто си е чиста хомосекссуалност!
................. :-o
Аз пък съм на страната на фешо, чрез подобни обиди някой избиват комплекси...и не само тфа...просто ако трябва да напиша това, което мисля, никой няма да се занимава да го чете, пък и на мен ще ми отнеме доста време...за тфа няма да се хабя, така или иначе после екстрийм пак ше се изцепи с нещо тъпо...

Fesho
04-18-2008, 09:47
хах ела да видим дали съм педал грозен зависник деба и маумуната ше виим кои кого 6е ебе :grin: сме6ници комплексари

Thuglife
04-18-2008, 14:40
Аве хора..аз си махам космите навсякъде без на ръцете. Мисля,че няма лошо в това . Аз съм на 21 години след един месец ставам на 22 . Вие сте още малки , но да знаете ,че днешните момичета , които са минали 18-19 обръщат голямо значение на хигиената на един мъж. Аз ходя на маникюр ...почти всяко момиче с което съм излизал ми е казвало ,че рядко вижда мъж с подържани нокти и се впечатлява. За солариума е същото жените харесват по тъмни мъже , не за някфи мангали говоря за някакъв нормален тен. Тази тема може да послужи за всеки , който няма внимание откъм момичета и да почне да прави нещо и за себе си. 8)

TopTa
04-18-2008, 14:51
moite edinstveni iziskvania sa da e izbrusnat, da meri6e hubavo, i da sa mu 4isti drehite i ubuvkite :)

chipi_kaoo
04-18-2008, 15:28
емии бръснати крака,гланцче,спиралка... :)

може би и сенки...моливче... не знам :)Забрави червилото :D 8-)Не се гаврете с нежната полвина на мъжкия пол 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) все пак и те са някъкав вид хора макар и сбъркани :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: И още нещо


розова блузка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
фон дьо тен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
бръснати крака :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-----------------------------------------------------
голям педал :x

Thuglife
04-18-2008, 15:35
фон дьо тен е прекалено..аз ти говоря за това ,че не харесвам космите нито пък да съм бял..защото аз съм изкючително бял :neutral: .. .Това ,че на определн брой жени не им харесва ;) не ми пука. Нали знаеш за всеки влак си има пътници...само да не са прекалено малко :) . За моя влак има все още и то доста затова не се безпокоя ,че вървя в грешна посока. А може да правя промени в себе си като например прическа и още нови дрехи.

П.П. Тези ,които обиждат са някфи пикливи малки лапенца с сиренясали пишлета , които не са виждали путка( с извинение) през живота си но си дават компетентното мнение, ЗАЩОТО те един ден ще ознаят предпочитанията на половинката си и заради това ,че са немърливи лайнарчета жените винаги ще ги напускат . ЗАЩОТО една жена няма да лапа сиренясали пишленца и да трае миризливия бай хуй да си смени бельото ПОНЕ тази седмица! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Naskyyyyyyyyyy
04-18-2008, 16:57
фон дьо тен е прекалено..аз ти говоря за това ,че не харесвам космите нито пък да съм бял..защото аз съм изкючително бял :neutral: .. .Това ,че на определн брой жени не им харесва ;) не ми пука. Нали знаеш за всеки влак си има пътници...само да не са прекалено малко :) . За моя влак има все още и то доста затова не се безпокоя ,че вървя в грешна посока. А може да правя промени в себе си като например прическа и още нови дрехи.

П.П. Тези ,които обиждат са някфи пикливи малки лапенца с сиренясали пишлета , които не са виждали путка( с извинение) през живота си но си дават компетентното мнение, ЗАЩОТО те един ден ще ознаят предпочитанията на половинката си и заради това ,че са немърливи лайнарчета жените винаги ще ги напускат . ЗАЩОТО една жена няма да лапа сиренясали пишленца и да трае миризливия бай хуй да си смени бельото ПОНЕ тази седмица! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

+1 Ми аз съм на 15 и забелязвам че и на моята възраст момичетата харесват повече момчетата , които се подържат . А относно фон дьо тена не съм го опитвал честно казано даже не знам и къф му е ефекта :D . Са се чудя за ръцете дали да ги бръсна :-o

BluE_s
04-18-2008, 19:18
...Са се чудя за ръцете дали да ги бръсна :-o
Ръцете бръсни само в случай че космите са много и/или са черни... лично аз, като видя момче или мъж с 2-3 сантиметра космена покривка по ръцете и то некфи чернии и ми се догажда...но пък ако не са чак толкова много и са руси, няма смисъл от бръснене щот' само ше стане по-зле...

Относно фон дьо тен-а според мен, не трябва да се "фукаш" че го използваш, така избягваш коментарите, няма лошо да го използвашза да заличиш пъпка или нещо моментно... ама да слагаш секи ден ... струва ми се прекалено...

Thuglife
04-18-2008, 19:25
Ръцете не е ли пък съвсем...то аз нямам такъв проблем де ама то всеки сам си решава :)

DisciplineAndOrder
04-18-2008, 19:46
ама аз съм момиче



Фешо,тва твойто си е чиста хомосекссуалност!
................. :-o
Аз пък съм на страната на фешо, чрез подобни обиди някой избиват комплекси...и не само тфа...просто ако трябва да напиша това, което мисля, никой няма да се занимава да го чете, пък и на мен ще ми отнеме доста време...за тфа няма да се хабя, така или иначе после екстрийм пак ше се изцепи с нещо тъпо...

фешо си е чист педал. не ми отричай.
на страната на Фешо? да не сме в детската градина :lol:

BluE_s
04-18-2008, 20:20
ама аз съм момиче



Фешо,тва твойто си е чиста хомосекссуалност!
................. :-o
Аз пък съм на страната на фешо, чрез подобни обиди някой избиват комплекси...и не само тфа...просто ако трябва да напиша това, което мисля, никой няма да се занимава да го чете, пък и на мен ще ми отнеме доста време...за тфа няма да се хабя, така или иначе после екстрийм пак ше се изцепи с нещо тъпо...

фешо си е чист педал. не ми отричай.
на страната на Фешо? да не сме в детската градина :lol:
и все пак съм прав, че ше се изцепиш с нещо тъпо...абе хората имат различни мнения и твойто вече го разбрахме...не е нужно във всяко мнение да пишеш че фешо е педал... тфа си е тфое мнение и готово... както ти казваш не сме в детската градина, та да опитваш да наложиш твойто мнение, е при някои по-тъпи индивиди може и да мине :Д:Д:Д то тука в тоя форум ве всеки втори е на 9-10 или 11 години... :]
P.S тва че си момиче го знам, и това с това за комплексите нямам никой в предвид а е общо казано ;)

TheNewReligion
04-18-2008, 20:47
Da se prevuplati v moq vuzluben i nqma da imam problem ! Garantiram go na vsichki momchenca ! :-) :-) :-)

Fesho
04-18-2008, 20:50
ама аз съм момиче



Фешо,тва твойто си е чиста хомосекссуалност!
................. :-o
Аз пък съм на страната на фешо, чрез подобни обиди някой избиват комплекси...и не само тфа...просто ако трябва да напиша това, което мисля, никой няма да се занимава да го чете, пък и на мен ще ми отнеме доста време...за тфа няма да се хабя, така или иначе после екстрийм пак ше се изцепи с нещо тъпо...

фешо си е чист педал. не ми отричай.
на страната на Фешо? да не сме в детската градина :lol:
и все пак съм прав, че ше се изцепиш с нещо тъпо...абе хората имат различни мнения и твойто вече го разбрахме...не е нужно във всяко мнение да пишеш че фешо е педал... тфа си е тфое мнение и готово... както ти казваш не сме в детската градина, та да опитваш да наложиш твойто мнение, е при някои по-тъпи индивиди може и да мине :Д:Д:Д то тука в тоя форум ве всеки втори е на 9-10 или 11 години... :]
P.S тва че си момиче го знам, и това с това за комплексите нямам никой в предвид а е общо казано ;)
as щи пикам в устата мноу скоро заклевам се и на секо мнение в подписа ми 6е има снимка как устата му е пълна с кръв и пикня :)

BluE_s
04-20-2008, 11:29
ама аз съм момиче



Фешо,тва твойто си е чиста хомосекссуалност!
................. :-o
Аз пък съм на страната на фешо, чрез подобни обиди някой избиват комплекси...и не само тфа...просто ако трябва да напиша това, което мисля, никой няма да се занимава да го чете, пък и на мен ще ми отнеме доста време...за тфа няма да се хабя, така или иначе после екстрийм пак ше се изцепи с нещо тъпо...

фешо си е чист педал. не ми отричай.
на страната на Фешо? да не сме в детската градина :lol:
и все пак съм прав, че ше се изцепиш с нещо тъпо...абе хората имат различни мнения и твойто вече го разбрахме...не е нужно във всяко мнение да пишеш че фешо е педал... тфа си е тфое мнение и готово... както ти казваш не сме в детската градина, та да опитваш да наложиш твойто мнение, е при някои по-тъпи индивиди може и да мине :Д:Д:Д то тука в тоя форум ве всеки втори е на 9-10 или 11 години... :]
P.S тва че си момиче го знам, и това с това за комплексите нямам никой в предвид а е общо казано ;)
as щи пикам в устата мноу скоро заклевам се и на секо мнение в подписа ми 6е има снимка как устата му е пълна с кръв и пикня :)
? :(

DisciplineAndOrder
04-20-2008, 11:35
на мен ли,фешо? :lol:

айде да видим как ше стане...

нещо си голям форумен бияч,гледам,ама на живо ще пуснеш в гащите...

scout4e94
04-20-2008, 12:14
as щи пикам в устата мноу скоро заклевам се и на секо мнение в подписа ми 6е има снимка как устата му е пълна с кръв и пикня :)

extreme_ е момиче !!!!!!!Фешо, незнам дали си педал или не,а и не ме интересува,но от това което пишеш си личи,че си ГОЛЯМ ПРОСТАК !!!!!!!
по полека с думите тези форуми ги четат и 9,10 годишни.пък и не мисля че тук е мястото за безсмислени спорове!,

Pedigree
04-20-2008, 13:09
Фешо да мълчи, че ще поквари момъка. Баси педала, да не дава бог да ми се роди син като него.
---------

Авторе, бъди ЕСТЕСТВЕН! ;)

Fesho
04-20-2008, 14:13
на мен ли,фешо? :lol:

айде да видим как ше стане...

нещо си голям форумен бияч,гледам,ама на живо ще пуснеш в гащите...
ti насираш само като го 4ете6 ве кучко 6е ми говори на мене :Д:Д:
кфо са виновни хората тука 4е не си виждала кур и нема и да види6 цел живот...

scout4e94
04-20-2008, 14:32
tctctct vzel da se hvali s markovi dre6ki i se prai na guzar puk e prost selqndur .nau4i se da govori6 kat horata puk togava se naduvai .
kat ne moje6 da se za6titi6 ot nqkolko momi4eta s inteligentni dumi po-dobre ne si pokazvai prostotiqta

P.S. sry 4e se otklonih! kum avtora ne e tolkova vajno kakvo haresvat nqkoi jeni vajno e ti da se haresva6. tvoito mnenie trqbva da e na purvo mqsto :)

DisciplineAndOrder
04-20-2008, 20:00
на мен ли,фешо? :lol:

айде да видим как ше стане...

нещо си голям форумен бияч,гледам,ама на живо ще пуснеш в гащите...
ti насираш само като го 4ете6 ве кучко 6е ми говори на мене :Д:Д:
кфо са виновни хората тука 4е не си виждала кур и нема и да види6 цел живот...

да бе,насирам се :lol:
аз от смешовци не се плаша,
докато ти от една КУЧКА ше се уплашиш,гарантирам ти (от 'грозотата ти' ше кажеш... мне,друго имам предвид)

Transporter
04-21-2008, 18:30
Фешо ли си къв си не та знам ама по добре си мълчи и не показвай колко си прост, че просто целия форум ще ти се смее! Кво като си ебал 20-30 курви ?! Голям пичага ли си? Ела да си премерим силите като си толкова отворен в форума....тва че си пудриш носа и си слагаш некви маркови кремове на лайняния гъз не значи че си нещо повече от другите....мърляк. Жалко че повечето женски са толкова тъпи, че си падат по такива изтръпнали като теб. Ами курви кво да прайш.... :-x

По темата смятам, че прекалено поддържаните мъже като цитирания по горе селяндур са смешници...съгласен съм че космите на краката и под мишницата не са приятни, но чак пък да си слагаш Фон Дьо Тен и да ходиш по 20 пъти в седмицата на козметик....

love_veselka
04-21-2008, 19:20
Един мъж трябва да притежава изключителна харизма с това да впечатлява по свой си собствен начин.Всеки си има чар и го използва.Това,което ме впечатлява първоначално у един мъж е усмивката.

А също обичам поддържани мъже (без епилирани крака)

fAshIoN bOy
04-21-2008, 20:14
ЛеЛе нЗ ВиЕ ТоТаЛно сте се поБъРкаЛи ....ОбрЪщАм сЕ къМ хоРаТА ,КоитО сМяТат,чЕ МоМчеТаТа Като Нас.....,КоитО сЕ поДдЪрЖаТ са GAY...To т'Фа Си Е пЪЛно изБивАне на коМпЛекСи и зАвисТ...,чЕ Ние ФеШъЪнитЕ ПриВЛичАме ВнимАНиеТо...и ТогаВа ....А тоЯ е Гей ...ми ЛичНо Аз сЕ поДдъРжАМ на 100% и т'вА ми ДостАвЯ СуПер удОвОлСТвиЕ ....НяМа дА изПадАм в ДеТаиЛи...каКво ТочНо РабоТя В/у сЕбе си....,Но е дОста....т'вА ми хаРЕсВа и Си мЕ кеФи ....да Си сЕдЯ ПреД огЛедАЛотО.....дА си прафя фЕшЪън ПричЕсКа...да РазГЛежДАм дРешКи (нА AdiDas По чЕсТо...) и ПреЗ свободНотО ми ВреМе на коМпа ....раЗгЛеждАМ и ЧеТа зА модА....и таКа....|| пЪК до коЛкотО До ОбеСкосМяванеТо....,иМа МноГО МОмЧеТа,КоиТо не гО ОдобраВЯт....и хВърЛят ДоСта КрайНи КоМентари за МомЧетАта,КоиТо сЕ ОбесКосМяваМе ...и аЗ Мога да Ви каЖа сАмо еДно .....моМичЕтата ХарЕсвАТ поДдърЖани МомЧетА....и ПростО Мн МоМчеТа в БълГария не са раЗбраЛи....,чЕ е 21 ВЕК.....пиЧоВе...вЗемЕ се СтеГнеТе...и ВзЕмеТе ПаРфиуМчЕ ...гЕЛчЕ...ОбеСКоСМеТе сЕ....КупеТе Си дРешКи и ОбщУваитЕ поВечЕ с МоМИЧЕТА!!! пък На ТЕб дА ти даМ съвЕтчЕ .....дРешКи БаТе...НакуПи Си ДрешКи ,КоитО сА МодНи...тоЗи СеЗон...иЛи тЕзи коитО на ТЕб Ти си ХареСват...изГраДи си сОбсТвЕн StyLe и аКо имаш ВъзмоЖносТ....напраВи ФешЪън приЧесКа...и таКа...ПоДдЪржАи сЕ ...уСПехчЕтА на ВсичКи

fAshIoN bOy
04-21-2008, 20:17
И сАмо дА каЖа ,чЕ Тези коИтО Си сЛагАт ФоНдиоТен ...Не оЗначАва ,чЕ СА ПЕДАЛИ !!!!

Shane
04-21-2008, 20:31
И сАмо дА каЖа ,чЕ Тези коИтО Си сЛагАт ФоНдиоТен ...Не оЗначАва ,чЕ СА ПЕДАЛИ !!!!
Те МоЖе Да Не СъЪ, ЪмЪъ ВиЕ с ФеШуУ СтЕ... :razz: :razz: :razz:

Thuglife
04-22-2008, 04:17
Ай бе стига сте се карали :) . Ей ся почвам работа в най скоро време и ще отделя 1000 лева за дрехи . Ама са мн кинти баси купих си едно джинси мн готино и дадох 189 лева . Тя само майка ми ме съветва.."купувай си само оригинални неща и поне ще знаеш ,че си заслужава" и аз и казвам " да бе мамо нали не ги даваш ти парите :grin: " хахах ,че така трудно е като работиш много спестиш някой лев и да даваш за дрехи , но мисля ,че си заслужава ;) . Сега само да си хвана една мацка по сериозна може и някой лев за нея да отделя

Mademoiselle
04-22-2008, 05:02
na purvo mqsto da se darji kato djentalmen,da e mil i galanten,da si darji na dumata,da se poddarja vinagi v dobar van6en vid i da umee da se zabavlqva-spored men tova stiga :-)

EarthShaker
04-22-2008, 07:10
всички жени гледат външния вид, няма кво да се лъжем..

но за ПО-УМНИТЕ той остава на малко по-заден план, като опознаят човек

а ПО-КУХИТЕ са дотам, външния вид и толкоз...

това са им интересите, по цял ден за дрехи и обувки си говорят... както фешо каза: "някой мъже нямат ценноста да се подържат" (даже правописна грешка беше направил май, от толкова момичета време да учи не му остава май) и кое му е ценноста да се поддържаш? нещо трудно да се бръснеш? извинявай ама и бавноразвиващ може да го направи.. въпроса е да впечатлиш момичето с нещо друго, освен с тъмния си тен, фащаш ли? и не искам сега да ми отговориш, както правиш абсолютно винаги, с псувни и обиди щото по форум не е интересно, сещаш ли се? просто адекватен отговор искам, не само от теб, ами и от всички 'пре-поддържани'... не съм ли прав?

Fesho
04-22-2008, 13:00
факт е 4е вън6ния вид се гледа преди всичко,което сигурно не е справедливо,или трябва да е по равно -характера и визията,или пък грозните хора,но с добри души да бъдат харесвани,защото наистина е по трудно да работи6 върху характера си,но така се е развил живота 4е това е заложено...в такова време сме и затова..
и пак казвам 4е мъж които се поддържа,независимо какво прави по себе си,ако не е болен не е педал,просто ако не харесваш мъже няма ни6то ло6о,педерастията е болест,която няма ни6то об6то с поддържането...тфа 4е има педали се поддържат съ6то няма об6то

EarthShaker
04-22-2008, 20:11
има и космати педали 8)

~Munika
04-22-2008, 21:12
Да ви имам и ценностните системи на повечето от вас.... За к'во живеете бе-за да се бръснете,да се гримирате и да си праите причеки....... ](*,)

Има и по-важни неща,като отношението на хората по между им! :smt002

ANTI
04-22-2008, 21:19
абе фешан бой ти ков опитваш се да налойиш фешанията и на другите ли бе.
Абе хора смешни сте. :lol: и вие земете се огледайте не само ония курвички дето са около вас има и други момичета, че да казвате сички момичета еди кво си.

BluE_s
04-23-2008, 21:30
има и космати педали 8)
както има и бръснати, нормални мъже!




Да ви имам и ценностните системи на повечето от вас.... За к'во живеете бе-за да се бръснете,да се гримирате и да си праите причеки....... ](*,)

Има и по-важни неща,като отношението на хората по между им! :smt002
хаха на мене горепосоченото ми харесва повевче отколкото да си говоря с някой на сериозни теми, като "Замърсяването по света" или "Държанието на днешното поколение" :)

varnen4e
04-24-2008, 04:48
има и космати педали 8)
както има и бръснати, нормални мъже!





Това как се обезкосмяват мъжете почти няма общо със сексуалната им ориентация... осъзнайте го...

BluE_s
04-24-2008, 17:40
има и космати педали 8)
както има и бръснати, нормални мъже!





Това как се обезкосмяват мъжете почти няма общо със сексуалната им ориентация... осъзнайте го...
Най-точно казано!
Макар че дори да го пишеш във всяко твое мнение, пак ще има такива които не го проумяват :]

enola
04-24-2008, 17:48
Може би е гейско,но направо ме хваща гнус като видя мъж с космати крака и подмишници така че ако не си го направил вече се обръсни !

GaBiIi__
04-24-2008, 18:16
има и космати педали 8)
както има и бръснати, нормални мъже!





Това как се обезкосмяват мъжете почти няма общо със сексуалната им ориентация... осъзнайте го... +11111111

adizitk1
04-24-2008, 18:43
Ами поддържай се де.Кой ти пречи?Ние просто си казваме мнението...Напълно съм съгласна с това,че един мъж трябва да е естествен...Не е лошо да си оскубеш веждите например,ако са сключени,но друго не мисля...Парфюм,хубаво тяло и чаровна усмивка-това е!
и чувство за хумор :)

impossible2
05-05-2008, 17:27
Ми да се ПоДдЪрЖа ....вСе паК сМе 21 Ви вЕк ..е зА няКои т'ва е ГеисКо...,Но к'Во Да праВим...хОраТа избиВат коМпЛеКси...зАвиЖдаТ...наПри Мер МетаЛитЕ не МогАт да ГЛеДАт фешЪънитЕ а пЪк ниЕ таКиВА сЪс СмъКнаТи пАНтаЛоНи....ммм спорЕд Мен ...ПросТуу дА се ПоДдъРжАш и ДА не Ти ПуКА зА чУжДуТуУУ меНиНиЕ ,зАщоТо в 21 веК то НяМа ЗнаЧеНиЕ !!!

cicaaa
05-05-2008, 18:42
Аз бях изпаднал в депресия и бях мн зле и ето как се поокрасих след нея тръгнах на зала глвно тва ( нова програма,нова зала, нова диета ,нов зоб :> ) после като дигнах маса отидах постигахаме и то на скъпо място хоих после си купих дрехи сложих бижута и заебах това на коеот се кефих преди бой пиене агресия

сега слушам чалга то 90те отдавам с ена готените и добри хора гледам да съм модерен кфя се на фешаните дори иа з се правямалко на такъв какъвто не съм абе промениох се правя тва дето правят сега модерните мъже но н нося розови дрехи не съмс рус бритон не съм емо и не съм отебал агресияат в залата ! но имам успех тва съм на снимката мога да дам снимка в предишния ми живто как бях и псолес след каот паднах на дъното.. надявам се 2-ри опътт да не пдам на дъното че боли мн там

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 18:49
Da ima gotin h-r, koito prosto privli4a momi4etata. X-r koito go otli4ava, ne da e nqkaf sduhun.

TheNewReligion
05-05-2008, 20:45
да е...естествен?
непринудено весел и усмихнат

едит:
козметични промени :D
Да се чувства добре в собствената си кожа!
+ собствен чар !!! ;-)

alllyyy
05-05-2008, 22:50
пффф :) трябва да има хубаво тяло, прилични дрешки и редовна усмивка... ваажно е да е забавен също, но и да може и да си говориш с него за мн. неща...общо взето един мъж да е готин трябва да притежава мн. неща и според мен "готиното" не спира само до хубавото тяло и готините дрешки... :? мъже стараите се 8) :P :D

iLoveChocolate
05-06-2008, 12:34
zavisi kakvo mu otiva
a puk i ako si e gotin-si e gotin
za men gotiniq muj ne nosi shiroki ili prekaleno razvlecheni pantaloni i vinagi uhae na durzuk mujki aromat :P