PDA

View Full Version : При падаща коса?



DeePurple
04-17-2008, 06:08
Много ми пада косата напоследък... :( И хем без причина - не я боядисвам, не я изправям, нищо...А пада като за световно. Фризьорката ми препоръча "Хининова вода" и почнах да я ползвам, но искам да попитам има ли някой, който я е ползвал и имало ли е ефект? Ако да, горе-долу след колко време?

xXxScreamxXx
04-17-2008, 06:34
Много ми пада косата напоследък... :( И хем без причина - не я боядисвам, не я изправям, нищо...А пада като за световно. Фризьорката ми препоръча "Хининова вода" и почнах да я ползвам, но искам да попитам има ли някой, който я е ползвал и имало ли е ефект? Ако да, горе-долу след колко време?


do kolkoto znam hininovata voda se polzva za stimulirane na rasteja i za6tita na kos1ma ..... ta nz za tfoq sly4ai dali 6te pomogne otidi v nqkoq apteka i pot1rsi ampuli ;)

GbSy
04-17-2008, 06:42
Според мен е сезонно падане на косата - Попринцип космите си падат на определен период от време. Всички косми. Само че, не падат всички заедно, ами на части, или сезонно. Ако падането на косата е по-сериозно, аз ти препоръчвам да отидеш на дерматолог, докато не е станало късно, или пък да пробваш с билкови продукти за коса!

ne6toto
04-17-2008, 06:47
и на мен ми пада косата една фр ми каза че може да е от сезона, радвам се че не ми пада само на мен :D гадничко си е ,ама щом не е само при мен проблема ще се надяваме да се оправи 8-)

BaBy_bS
04-17-2008, 06:48
просто сега е такъв сезона-едва ли ти има нещо.моята постоянно пада-с кичури като се къпя,о говорих с фризъорката ми и тя ми каза,че няма нищо и наистина е така.в смисъл винаги ми е падала така косата,а имам дълга и гъста коса :) това с хининовата вода най-вероятно ще ти помогне,сестра ми също я е ползвала и й помогна :)

sladku_bebzi
04-17-2008, 11:47
И при мен пада, ама е заради пресата.. ми ако си сигурна, че при теб не е от сезона или нещо естествено, купи си няква маска.

donkihot
04-17-2008, 12:16
амии....аз ти казвам,4е хиновата вода действа,но ефекта ще е може бии след две три седмици.....може и да си вземеш и ампули с плацента от аптеката...много помагат !!!!

Liar
04-17-2008, 15:25
Можеш да си вземеш ампули за косопад,хапчета,да ползваш билкови отвари и шампоан за косопад.

BeBsItO
04-17-2008, 16:59
nz dali pomnite no i az imah ( i na polovina i sega imam) tozi problem! mazah se s kakvo li ne... i nemi poomogna... dokato sama ne se ospokoih.... i sega gledam 4e e namalqla... da 4una na durvo

donkihot
04-17-2008, 17:26
ефекта със сигурност не идва ведната,а и се изисква много постоянност! затова може би на тебе нищо не ти е помогнало,а може би просто не си попаднала на ка4ествен продукт! Просто се иска постояннство!

voodoodoll1
04-17-2008, 17:41
Преди и на мен ми капеше много косата(при мен беше,защото се боядисвах де).Взех си някакви ампули от аптеката,не бяха скъпи(едната беше 2 лева).В продължение на 1 месец някъде ги ползвах и сега не ми капе.Отиди до някоя парфюмерия и попитай,сигурно ще има :)

glam0r0us
04-17-2008, 17:51
Може да пада и от стрес... Но попринцип преди една година и аз бях в същото положение и много се бях уплашила, но сега всичкое на 6 ;)