PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията



futbolis4e91
04-17-2008, 06:53
Леле, наскоро се регистрирах във форума, такива теми има...ъъъ, колко е нормално да е члена??? и това се повтаря хиляди пъти, не разбрахте ли, че е важно колко е голям, а как го използваш, а и средният мъжки пенис е около 16см, както и да е, написах това от възмущение, та въпросът ми е следният:
Преди имах проблем с бързата еякулация, е преодолях го с доста тренировки, но сега имам проблем със задържането на ерекцията, след 15-20ста мин членът ми умеква и се губи желанието, за сведение- аз съм на 16 и още не съм правил секс. Какво да правя?

aniezina
04-17-2008, 06:56
Ами като за начало, да вземем под внимание факта, че не си имал полови контакти. Н знаеш как ще процедираш по време на секс, нали? може и да не се получи така. Първо виж как ес момиче и после задавай такива въпроси :-)

hottie
04-17-2008, 07:25
Първо виж как е с момиче и тогава се тревожи :) Със сугърност не е същото.

solveig_m
04-17-2008, 08:26
На твоята възраст няма от какво да се притесняваш, но ще се опитамн да ти разясня някой от въпросите с ерекцията.
Първо колкото и жените да не го вярват и мъжете мислим докато правим секс.
После при мъжете стресът е основен проблем за ерекцията а именно.
Ако по време на секс се стараеш прекалено много или се сетиш за нещо това може да те притесни и да ти спадне. Няма от какво да се приутесняваш и на мен и на 90% от мъжете във форума ни се е случвало, а който ти отрече с лека ръка те лъже успех....

unauthorized
04-17-2008, 08:49
Значи проблем с бързата еякулация още не знаеш дали имаш....Едно е с извинение ч*кия, друго е сексът....Принципно за проблем с ерекцията се счита човек, който не може да си го вдигне по време на секс...Ти,като си нямал контакт няма как да разбереш, защото едно е аромат от препарата за чистене от бюрото ти, друго е ароматът на кожата на момичето, с което ще правиш секс...Препоръка ? : Първо започни да правиш секс и тогава ще му мислиш за бързо свършване или ерекция...Вярвам, че няма да имаш проблем...Успех