PDA

View Full Version : Когато всичко свърши



Pliok0019
04-17-2008, 09:17
Мина около седмица откакто се разделих с бившия ми. Причините? Казваше, че времето, през което се срещаме е напълно недостатъчно за една връзка (родителите ми позволяваха да излизам около 3 часа на ден 4-5 пъти в седмицата) и съм се държала студено (случката е следната: Телефонът звънна, той каза че ме чака пред блока ми. Леко се разколебах, но излязох, видяхме се. Той започна да ми разказва, как след около 2 години най-добрият ми приятел ще умре. След 20тина мин аз си тръгнах)...Той реши, чe това е необичайна студенa от моя страна и 2 дни по-късно скъса с мен по скайп.

Няколко дни по-късно си пишехме, аз го помолих да се видим. Той ми отказа. Аз му казах, че може да поправим всичко, че няма да бъде какво преди, но може да бъде по-хубаво (съжалявам за думите си). Той каза, че вече няма как, трябвало му време... Обичал ме, но някой друг път можело да сме отново заедно. Сега искал да бъде щастлив с друга. Така и се разделихме - казах му, че не ми пука за него и че съжалявам, че някога съм го обичала. И го блокирах (той предприе една мъжествена постъпка да скъса с мен именно там)

Наистина ми беше гадно, но това е част от живота - хората се срещат, после се разделят. Нормално е. Само не разбирам, защо през цялото това време ми казваше, че всичко ще бъде различно, че ме обича много, че държи на мен. За какво бяха всички тези общи мечти... Е сега ми е ясно защо - с цял да ме вкара в леглото си.

Пиша тази тема, не за да излея чувствата си - аз преодолявам всичко, благодарение на приятелите ми (които са най-уникално изключителните хора на тази планета). Пиша това, за да разберат много момичета, че съществува едно нещо, наречено ЛЪЖА. Може дори, човекът, който си обичал от цялото си сърця да те нарани, да те излъже. Без дори да го интресува после... Затова, недейте да се подвеждате по всички красиви думи. Трудно е. Аз не успях.

И тук е моментът да добавя, че майка ми срещу която се борех през цялото това време, която беше против връзката ми... се оказа 100процента права. Другия път ще я послушам. :)

ПП. Така стана ли малко-ясно?

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 09:27
нещо не можах да разбера ти ли си го оставила и как може уж имал изненада, а ти приказва измислици как приятеля ти щял да умре? :shock:

BaBy_bS
04-17-2008, 09:29
значи той ти е казал,че най-добрия ти приятел ще умре-->ти си му казала,че всичко е поправимо-->скъсал те е в скайп-->аз се обърках :o :o :o :o :o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Pliok0019
04-17-2008, 09:31
Опа...съжалявам. Написах всичко за отрицателно време. Момент. Ще едитна.

Alabalaportokala
04-17-2008, 09:41
Приятеля ти не е бил достатъчно настоятелен и убедителен. Надали тука ще послушат съвета ти. Както му е лафа влиза през едното око (ухо) и излиза през другото :D.

П.П. Той голяма изненада ти е вкарал сериозно. Бахти тъпака :grin:

kocko
04-17-2008, 09:51
АБЕ ВИЕ ЖЕНИТЕ СТЕ ОТ ТЪПИ ПО ТЪПИ НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ 4Е ОБИ4АМ ТЕ НЕЗНА4И НИ6ТО ПРОСТО 1 ДУМА КОЯТО Е РАВНОСИЛНА НА ДАЙ ДА ГО НАПРАВИМЕ 4Е ИМА РАЗЛИ4НИ МОМ4ЕТА ИМА АМА ПОВЕ4ЕТО СА ТАКИВА ТАКА4Е НЕСЕ ВРЪЗВАИТЕ ТО И МОМИ4ЕТАТА НЯМА ДА ЗАБРАВЯ 90-/- СА ШАВРАТИЙ А ДА И БРАВО НА ПИ4А 4Е ТЕ Е СКЪСАЛ ПО СКЪПЕТО МУ6КА ПОСТЪПКА БРАОО ПИ4 :-P :grin:

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 10:06
А ДА И БРАВО НА ПИ4А 4Е ТЕ Е СКЪСАЛ ПО СКЪПЕТО МУ6КА ПОСТЪПКА БРАОО ПИ4 :-P :grin:кое му е мъжкото в постъпката .Това е постъпка на пъзльо....Това че ти си такъв не значи че всички други са като тебе визираам "обичам те'

kocko
04-17-2008, 10:07
неси мом4е ([*Cr!ST!AnO`STyLe*]) така4е немое6 да зацепи6 но съм сиг 4е прили4а6 на мом4е :razz: :razz:

Alabalaportokala
04-17-2008, 10:15
]
А ДА И БРАВО НА ПИ4А 4Е ТЕ Е СКЪСАЛ ПО СКЪПЕТО МУ6КА ПОСТЪПКА БРАОО ПИ4 :-P :grin:кое му е мъжкото в постъпката .Това е постъпка на пъзльо....Това че ти си такъв не значи че всички други са като тебе визираам "обичам те'

Сякаш е много трудно да скъсаш някого на живо. Дрън дрън, 2 причини измисляш. Чао , по живо по здраво и това е...Виж обаче това за най - добрия приятел. Човека наистина е изгрубял с тази "изненада" :grin: :D

kocko
04-17-2008, 10:17
]
А ДА И БРАВО НА ПИ4А 4Е ТЕ Е СКЪСАЛ ПО СКЪПЕТО МУ6КА ПОСТЪПКА БРАОО ПИ4 :-P :grin:кое му е мъжкото в постъпката .Това е постъпка на пъзльо....Това че ти си такъв не значи че всички други са като тебе визираам "обичам те'

Сякаш е много трудно да скъсаш някого на живо. Дрън дрън, 2 причини измисляш. Чао , по живо по здраво и това е...Виж обаче това за най - добрия приятел. Човека наистина е изгрубял с тази "изненада" :grin: :D


мое и да е изгробял ама тя сиг си го е заслужила ;) :)

MiMcHeToOo
04-17-2008, 12:52
Що се нахвърляте срещу момичето? Към авторката - ще ти мине, добре, че осъзнаваш поне, че е постъпил супер тъпо, а не го защитаваш.

yuyuto
04-17-2008, 13:19
Пф... Е как може да ти говори такива глупости за приятеля ти??? :shock:
Тоя в ред ли е? :D

Miss_Perfekt
04-17-2008, 13:24
И аз вярвах сляпо но всичко се оказа пълна ЛЪЖА

zvezdichka777
04-17-2008, 13:27
Да .. винаги е имало боклуци .. и продължава да ги има .. Трябва да се внимава много и наистина да не се хващаме за първото''обичам те'' ... Съжелявам за вас,но може би така ще ти е по-добре .. радвам се поне че си осъзнала какъв е .
Успех! :)

MoHuTo
04-17-2008, 13:30
Времето лекува миличка, ще се орпавиш рано или късно. Добре, че си осъзнала що за човек е бившия ти. Много малко хора го правят в такива моменти :?

LaDy_DaQnA
04-17-2008, 14:13
hihi na avtorkata dobre do6la v kluba na horata koito sa protiv maikite im a te izlizat 100% pravi .... :) slu4va se vsi4ko se preodolqva osobenno s mom4eta kato biv6iq mi ...pff... no coment!!!

xhuxhu
04-17-2008, 15:55
Времето лекува миличка, ще се орпавиш рано или късно. Добре, че си осъзнала що за човек е бившия ти. Много малко хора го правят в такива моменти :?


+111 :)