PDA

View Full Version : Бели и по-сериозни пакости в Училище



PepiDesigns
04-17-2008, 09:59
Споделяйте ...

Аз съм доста криминално проявен ми се струва :razz: :oops:


Ем ... спомням си , че ми беше първата година в новото училище т.е. 8-ми Подготвителен клас ..

Всички кротки .. до тогава нямаше оплакване ..
След което учителката ни напусна , защото ми постави следната задача

- Премести се от Виктор .. Стани , или аз ще стана и ще излезна.
(леко се надигнах в този момент ... вдигнах си левия , след което последва и дясния крак на чина ... и се облегнах хубаво , казвайки следните думи)
- Еееми .. аз не мисля да ставам , тъй че - вратата не е заключена ..


Тя стана и излезна ..

На няколко пъти ме е карала да не пия от бутилката (2.5 литра Пепси) в часа ... да не говорим за смеха като изпиеш една чашка .. не сме правили селските простотии - оригване , просто .. идваше ни в много пауъра , и се смеем на глупости ..

Може би точно заради това , учителката напусна ..
След 1 година се върна , и не искаше да ни поздравява по коридорите .. забелязахме , че вече ходи усмихната , и не беше измъчена :lol:


Но това е нищо ..

Пак в 8-ми клас ..
Си купих защитен спрей ... CS Gas , за 3 лева и 50 ст. (цената е важна)
Употребата я знаят всички в какво се състои - когато сте застрашени , пръскате застрашителя на живота ви и здравето в случая (зависи какво ще ви правят) в областта на лицето ..

Е , да .. ама НЕ :D

При мен стана преждевременно изпръскване на флакона (близо 2 седмици след като го купих ,и 2 седмици след като го направих това , искаха да ме оберат .. разбира се , не успяха :P ) ... в Коридора на училище ..
Изпръсках флакона , като преди тва гледах да няма никой болен от астма или каквото и да е (просто предупредих хората , да разпространят , че може би ще стане нещо .. чаках учителите да се появят , да знам да действам или не , или да няма никой - и нямаше )

Та пръснах .. всички се разбегаха , разкихаха .. тези които бяха по близо (аз , и още 3 момчета от класа) се разкашляхме .. паднах на колене , потекоха ми сълзи .. горе-долу разбрах какъв е ефекта - е , върши работа :razz:

Та ... тогава разбира се .. искахме да прикрием всичко , иии .. се прибрахме в стаята , на отворена врата ..
Глупаците от класа ми отвориха и прозорците ..
Стана течение , и всичко от коридора ни влезна в стаята ..
После казаха ,че е пръскано в нашата стая с нещо ..

На всички учители им беше ясно , че съм аз (защото и без това бях направил доста мизерий вече ..) .. въпроса беше да си признам , или да ме издадат ..
Та , класа ми е печен спрямо тва отношение , иначе не си ги харесвам много .. факт ;)
Те седяха и мълчаха ... Накрая просто не исках да става нещо по-сериозно , и да го отнесат и те - така , че си признах ..

И точка ..

Има и още ...

Нали знаете , крановете които отприщват силата на водата , по време на пожар ..
Е , да .. ама може да се пуснат и без да има и искра в училището ..

Беше лятото ..
Наводнихме училището .. поне аз.
Врътнах един кран яко , ама якоо ..
И от третия етаж .. всичко , и втория , и първия ..
В стаите не беше влезнало , което е добре , защото са паркети , дюшемета (или както се пише) а в коридора е там .. квото е .. бетон ли е , не знам .. не им ги разбирам :)



Имам и още , ама по-нататък може да напиша ... :lol: :razz:

Вие сте на ред.

kocko
04-17-2008, 10:26
ами пускал сум вода с разложени 4ербееи вътре няма ти каам как смърди тва су6то така вратите на кенифете ги метах през прозорците ко64ета 4упех 1 напсувах мн ло6о 4иста4ката и за малко да ме исклъ4ат викаха родители но им каах на моите да не ходяд за др несе се6там оп6то зето бях ебаси гамена :grin:

kyklataaaaaaaaaa
04-17-2008, 11:28
na6iqt klas e o6te po lyt 3 pati sme 4ypili vratata na klasnata staq 1 pat s4ypixme prozorets podkaraxme y4ili6tniq avtobys edin ot na6iq klas padna v edna qma ama ne postrada :D 8-) :razz: abe ko da kaja mn sme lydi nito edna gospoja ne iska da vliza pri nas

nikinkaa
04-17-2008, 11:42
Аз кой знае какви простотии не съм правила,освен да се бия редовно с някой...Преди няколко седмици почерпих класната и няколко мои съученици с шоколадче "Комфорт" (за тези,които не знаят какво е,разхалабително е :D :D )
Ами като се замисля не съм правила много пакости...Все пак не съм Ян Бибиян :D :razz: :)

sunshinee1936
03-07-2010, 11:54
ами двете най-големи пакости ми са когато с няколко приятеля зехме 2 пакетчета мая и един пакет сода бикарбонат или нз как са пише и го пуснахме в тоалетната в даскало и след половин час гледай кво става ВСИЧКО В ЛАЙНАА ии другата е .. ам със спрейове бяхме нарисували „мъжки полов орган“ по цялото даскало отвънка (бяхме доста човека) и след това боядисвахме ... ии тва с тоалетната ви го препоръчвам голям смях става само да не ви накарат да чистите :D

amk933
03-07-2010, 15:47
Ами...тема 2008. :)