PDA

View Full Version : Пяна за коса



mravu4kata
04-17-2008, 12:47
Здравейте!Ще ви помоля ако може да ми дадете малко съвети какво да направя с косата си.Много е жилава и непокорна и не се поддава на манипулации от моя страна.Ако може да ми препоръчате някаква пяна за коса,която придава обем или къдри,но да е силна и косата да не се омазнява бързо.Знам,че трите са почти несъвместими,но все пак някой може да има идея. :)

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 13:06
За мен най-хубавата пяна е на L`oreal за къдрици

sexy_sladuranka___
04-17-2008, 14:58
]За мен най-хубавата пяна е на L`oreal за къдрици
Странно на мен не ми станаха никакви къдрици :(

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 15:23
]За мен най-хубавата пяна е на L`oreal за къдрици
Странно на мен не ми станаха никакви къдрици :( :shock: сериозно аз по хубава пяна не съм имала ..слагам си я изчаквам докато изсъхне и косата ми става мноооого къдрева и яка...и мирише хубаво не прави пърхут или бяло по главата от самата нея :)

GabisiTa
04-17-2008, 15:53
Една и съща пяна не действа по един и същи начин на различните коси.. поне от опит така знам :) И аз ползвам L`oreal и съм доволна. За по-добри къдрици, като си сложиш пяната си вържи косата на кок примерно.. или я омотай някак си.. при мен ефекта е много добър :P

sexy_sladurana87
04-17-2008, 15:55
]За мен най-хубавата пяна е на L`oreal за къдрици
Аз също я използвам нея и съм предоволна :)

if4etU_bLg
04-17-2008, 17:03
Аз ползвам черната на Taft и съм доволна.То си зависи и от типа коси.Има някои,които с каквато и пяна да се третират,не могат да се начупят.

donkihot
04-17-2008, 17:20
досега не съм пробвала тази на лореал,нооо съвсем скоро ще я пробвам :-P ина4е аз съм доволна от пяните на тафт розовата,4ерната,синята за къдрици е супер!!!

Carmen_Kass
04-17-2008, 17:37
L'Oreal или Taft черна

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 18:32
АЗ преди ползвах този синияя тафт за къдрици, но не ми хареса косата ми ставаше на места на клечици...Иначе да много зависи от типа коса.Моята е чуплива не мога да кажа че е точно къдрева..но като си сложа от пяната става още по къдрева

beautiful_f
04-17-2008, 18:55
Здравейте!Ще ви помоля ако може да ми дадете малко съвети какво да направя с косата си.Много е жилава и непокорна и не се поддава на манипулации от моя страна.Ако може да ми препоръчате някаква пяна за коса,която придава обем или къдри,но да е силна и косата да не се омазнява бързо.Знам,че трите са почти несъвместими,но все пак някой може да има идея. :)


Имам подобен проблем.. косата ми е дълга и не ще да се прави нищо ... начупкам я с пяна и след 30 мин. БУМ!!!!!!!!!!!!! и вече не е останало нищо, че даже и се исправя УЖАС! :o :o :( ползвала съм черния тафт - нищо ! Ползвала съм интеса - що годе бива... :lol: и аз нз к'во да права вече ..

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 19:03
Здравейте!Ще ви помоля ако може да ми дадете малко съвети какво да направя с косата си.Много е жилава и непокорна и не се поддава на манипулации от моя страна.Ако може да ми препоръчате някаква пяна за коса,която придава обем или къдри,но да е силна и косата да не се омазнява бързо.Знам,че трите са почти несъвместими,но все пак някой може да има идея. :)


Имам подобен проблем.. косата ми е дълга и не ще да се прави нищо ... начупкам я с пяна и след 30 мин. БУМ!!!!!!!!!!!!! и вече не е останало нищо, че даже и се исправя УЖАС! :o :o :( ползвала съм черния тафт - нищо ! Ползвала съм интеса - що годе бива... :lol: и аз нз к'во да права вече ..пробвайте с лак , за да се задържи черния на тафт е хубав

~Munika
04-17-2008, 19:14
Ми за къдрици пробвай,след като се изкъпеш да се намажеш с някаква пяна(предложените са мн добри)и след това да изсушиш косата с дифузер ефекта е мн хубав(на мен ми става мн хубаво,а съм виждала и на приятелки също) :-D успех

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 19:23
а сега се сетих на ейвън има един лосион за къдрици маже се след къпане и докатои се сушиш мачкаш косата тоий също е хубав ;)

Friend_witH_Benefit
04-17-2008, 19:47
Аз ползвам черната на Taft и съм доволна.То си зависи и от типа коси.Има някои,които с каквато и пяна да се третират,не могат да се начупят.

+1 ... на Taft черната е strong 5 .. тоест най-силната .. аз ползвам единствено и само нея! Опитвала съм всички марки с всичките им разновидности .. единствено тя ми прави страхотни къдрици, има фиксация, не се губи обема, не омазнява косата и стои дълго време ! :)

radcliff_e
04-18-2008, 16:56
Ами предпоръчвам ти да използваш някоя пяна на Taft. Аз съм много доволен, но след като обработиш по желания начин косата ти, можеш съвсем малко да сложиш лак за коса. Но не прекалявай с него. Едно-две пръсвания, защото после косата ти изглежда гадно.. :) :P