PDA

View Full Version : приятелката ми се расърди..



bibo
04-17-2008, 14:01
Вчера се скарахме много брутално щот напраихме 3 месеца,а аз въобще бях изключил...Тя май очакваше нещо ама аз си мислех че излизаме като всеки друг ден и бях супер спокоен...накрая се скарахме брутално и си тръгнахме всеки сам.Обаче тая сутрин като станах от леглото ми беше бая кофти.Как да и се реванширам?...Някой имал ли е подобен случай?

MiMcHeToOo
04-17-2008, 14:02
Извини се, станало и е неприятно със сигурност.

LaDy_DaQnA
04-17-2008, 14:05
Izvini i se drug na4in nqma.... posle i kaji nqkoi mila duma cunka munka aide... :P

MoonAngel
04-17-2008, 14:13
Купи й една сладка плюшена играчка и се извини. Мисля, че ще подейства.

prettyIdeath
04-17-2008, 14:24
Понякога за момичетата е много важно поне приятела им да се сети че на тази дата преди еди си колко време са тръгнали... Не знам как може да и се реваншираш...

Alabalaportokala
04-17-2008, 14:46
Имаш ли пари ? Ако имаш реванширането е най лесното. Успех

BWald0rf
04-17-2008, 14:50
Имаш ли пари ? Ако имаш реванширането е най лесното. Успех

защо винаги всичко да се решава с пари ?? ... един мил жест като например да й подариш цветя заедно с извинение ще свърши работа ;)

az17
04-17-2008, 15:10
Ama cvetqtata pak se kupuvat be haha vuv vseki slu4ai mu trqbvat pari !! :grin:

Alabalaportokala
04-17-2008, 15:12
Имаш ли пари ? Ако имаш реванширането е най лесното. Успех

защо винаги всичко да се решава с пари ?? ... един мил жест като например да й подариш цветя заедно с извинение ще свърши работа ;)

Зависи. За да подариш цветя пак са необходими пари освен ако не откраднеш или не си гледаш сам ( за което пак са небходими пари ) . Та всичко опира до пари в какъвто и аспект да го погледнеш. Въпроса е дали човека има малко или много пари...
Иди и кажи че си ударил 6-ца от тотото :P :D

slun4ice_90
04-17-2008, 15:13
Понякога за момичетата е много важно поне приятела им да се сети че на тази дата преди еди си колко време са тръгнали... Не знам как може да и се реваншираш... :?

LitTlE_BeBsIiI
04-17-2008, 15:20
Приятелката ти е лигла,само това щи кажа.Аз не бих постъпила така с моя приятел дори да е забравил...а с усмивка ще му го припомня :)

LitTlE_BeBsIiI
04-17-2008, 15:23
Имаш ли пари ? Ако имаш реванширането е най лесното. Успех

защо винаги всичко да се решава с пари ?? ... един мил жест като например да й подариш цветя заедно с извинение ще свърши работа ;)

Зависи. За да подариш цветя пак са необходими пари освен ако не откраднеш или не си гледаш сам ( за което пак са небходими пари ) . Та всичко опира до пари в какъвто и аспект да го погледнеш. Въпроса е дали човека има малко или много пари...
Иди и кажи че си ударил 6-ца от тотото :P :D
Ооо ако и кажеш,че си ударил 6 ца от тотото определено ще спре да ти се сърди :)

SunShinePearl
04-17-2008, 15:25
da ti kaja minaliq den mama i tati praveha 24 godini brak i tati zabravi da ne misli6 4e mama mu se razkre6tq usmihna mu se i mu vika dneska e 15 april i toi a verno :D taka 4e qvno tq e o4akvala pove4e ama ne moje 4ovek da e perfekten i spored men ti ne si tolkova vinoven kolkoto tq kato ti se e razvikala za takova ne6to 8)

hahavteen
04-17-2008, 15:28
Ми тя е очаквала нещо вчера ама ти можеш да го направиш днес. Идете някъде да я почерпиш защото правите 3 месеца и 1 ден :grin:

xhuxhu
04-17-2008, 15:36
spored men edno cvetence (nqma zna4enie dali shte e kupeno ili gledano sobstfenorachno) shte svarshi chydesna rabota :) vse pak e adski milo da ti podarqt cvete :) mislq 4e s tova shte stane Uspeh :)

alex_devv
04-17-2008, 16:08
ша има да праиш четки и да се извиняваш та свят ша ти се завие

pepita87
04-17-2008, 17:59
Poluchilo se e dosta kofti situaciq,no vse pak,trqbva da opravdaem mujkiq pol...ne sa mnogo po datite,kolkoto i na nas da ni se iska da pomnqt vsi4ko,svurzano s vruzkata ni...nie s priqtelq mi do sega

hahavteen
04-18-2008, 11:46
[quote=pepita87]Poluchilo se e dosta kofti situaciq,no vse pak,trqbva da opravdaem mujkiq pol...ne sa mnogo po datite,kolkoto i na nas da ni se iska da pomnqt vsi4ko,svurzano s vruzkata ni...nie s priqtelq mi do sega

tqnko1
04-18-2008, 11:47
Извини се, станало и е неприятно със сигурност.
точно

jjjjjj6363
04-18-2008, 13:08
Купи й една сладка плюшена играчка и се извини. Мисля, че ще подейства.
tova e istinata proglema ne e koiz nai kakuv i tova trqbv aa podeistva

MartyParty
04-18-2008, 13:10
Купи й една сладка плюшена играчка и се извини. Мисля, че ще подейства.
Като чета каква е лигла...най-вероятно ще подеиства.

Obsession
04-18-2008, 13:51
Купи й една сладка плюшена играчка и се извини. Мисля, че ще подейства.
Като чета каква е лигла...най-вероятно ще подеиства.
+1 Каво толкова, като си забравил... Ми да ти беше припомнила просто, надали лягаш и ставаш с календара да гледаш кога правите 3 месеца! Просто се изини, вземи 1 цветенце и толкова.

mese4ka
04-18-2008, 17:33
Имаш ли пари ? Ако имаш реванширането е най лесното. Успех

защо винаги всичко да се решава с пари ?? ... един мил жест като например да й подариш цветя заедно с извинение ще свърши работа ;) + 1 8-)

iiirish
04-18-2008, 17:41
разбираемо е защо ти се е разсърдила. момичетата са много дребнави в това отношение - първата среща, първата целувка... дата, час... но пък съм съгласна, че е човешко просто да изключиш какъв ден е днес. понякога си повтаряш с дни наред, че еди си кой ден е такъв и такъв, а дойде ли просто тотално го изхвърляш сякаш от съзнанието си.
но не се тревожи. мисля, че едно обикновенно извинение, поднесено по подходящия начин (с роза например), е напълно достатъчно :)

късмет

napalm
04-18-2008, 17:49
Приятелката ти е лигла,само това щи кажа.Аз не бих постъпила така с моя приятел дори да е забравил...а с усмивка ще му го припомня :) И Аз така мисля.

VinDiesel
04-18-2008, 18:14
Днеска и аз с мойта правим 2 месеца. Вчера си говорихме за днеска че правим 2 месеца и сутринта в даскало бях изключил и там се целувахме и тя ми вика Днеска правим 2 месеца добре че ме подсети тя :))) Въобще бях изключил.Ако питаш мен остави така 1 2 дена да видим до кога ще се сърди :) пък после и се извини

zvezdichka777
04-18-2008, 18:17
Направи и някаква изненада която да я трогне и да разбере че наистина ненадейно си забравил.Сигурна съм че ще ти прости... успех! :)

lyloster
04-18-2008, 18:42
Купи й една сладка плюшена играчка и се извини. Мисля, че ще подейства.
Като чета каква е лигла...най-вероятно ще подеиства.

+1
:-o аве "влюбените " и за такива неща ли се сърдят о.О баси да й имам на гаджето ти проблемите :shock:

Mementomori
04-18-2008, 18:46
Трябва да я изненадаш с някаква романтична среща,да я зарадваш по неповторим начин,заложи на сантименталността,може да разиграете първата си среща,първата си целувка......Може да й напишеш писмо,което да изрази чувствата ти и да й го поднесеш с букет!Има много варианти,просто остави въображението ти да работи!Успех!

plmn
04-18-2008, 20:05
Приятелката ти е лигла,само това щи кажа.Аз не бих постъпила така с моя приятел дори да е забравил...а с усмивка ще му го припомня :)

+1 :)

TheNewReligion
04-18-2008, 20:14
spored men edno cvetence (nqma zna4enie dali shte e kupeno ili gledano sobstfenorachno) shte svarshi chydesna rabota :) vse pak e adski milo da ti podarqt cvete :) mislq 4e s tova shte stane Uspeh :)
Chak puk adski ... :? Priqtelkata ti e ligla i , produljava da ti se surdi za gluposti shte ti pisne ! Nai-veroqtno do drugiq mesec , veche nqma da ste zaedno , vupreki `4e ne ti go pojelavam . Shtom ti se surdi za nai-malkoto , sumnqvam se edno cvete da svurshi rabota ! :? :? :?

love_veselka
04-18-2008, 20:40
Ama cvetqtata pak se kupuvat be haha vuv vseki slu4ai mu trqbvat pari !! :grin:


е не е задължително,ако си има градина утях.Сега са чъфнали лалетата или да влиза в на някоя бабка градината. :D :D

Iv4eTy
04-18-2008, 20:43
Абе не е станало кой знае какво, но все пак със сигурност не и е станало приятно.
Вземи и нещо (дори едно цвете би свършило работа предполагам) и и се извини иии занапред се опитай да помниш.
Айде късмет и дано спре да ти се сърди :P

hottie
04-18-2008, 20:46
О боже! Нищо не е станало.Не де да правите 1 година, а някакви глупави 3 месеца. Пффф.. нормално. Хич не бих се извинявала за такова нещо.Или айде бих ама това с цветята и глупавите играчки е преувеличено !!

MoHuTo
04-18-2008, 21:36
Според мен една плюшка ще свърши работа е + извинение де :)

babity
04-18-2008, 21:42
пффф... за три месеца ли сте? моя изпусна шестте (спомни си ги, но го нямаше!!!) + подарък супер брутална наливка и в момента пак аз се напъвам да оправям нещата (че като гледам май мн мн не му прави впечатление липсата ми), пък вие за някакви си 3 месеца... :?

rame
04-19-2008, 18:10
Купи й една сладка плюшена играчка и се извини. Мисля, че ще подейства.
Като чета каква е лигла...най-вероятно ще подеиства.

+1
:-o аве "влюбените " и за такива неща ли се сърдят о.О баси да й имам на гаджето ти проблемите :shock:Хаха + 1! :D

slun4ice_90
04-19-2008, 18:11
Ama cvetqtata pak se kupuvat be haha vuv vseki slu4ai mu trqbvat pari !! :grin:


е не е задължително,ако си има градина утях.Сега са чъфнали лалетата или да влиза в на някоя бабка градината. :D :D :razz:

_InSaNe_
04-27-2008, 15:40
еми.. аз лично когато с приятеля ми направихме месец.. аз бях забравила и той ми напомни и ми стана някфо ддз.. кофти :oops: амаа..сега вече помня :D както и да е.. емии просто се опитай това да не се повтаря вече, защото наистина е някак гадно.. и например и прави някакви изненади..дори и малки.. ще се зарадва много :)

sladkъ_mackъ
04-27-2008, 16:24
Приятелката ти е лигла,само това щи кажа.Аз не бих постъпила така с моя приятел дори да е забравил...а с усмивка ще му го припомня :) +1 :) mn se kefa kogato mu kaja ei neska pravim edi kolko si meseca ;)

fuck_me_pls
04-27-2008, 16:34
купи и шоколад :)

white_chik
04-27-2008, 16:52
Е,много селско от твоя страна.Никой не казва да й купуваш нещо,но можеше поне да й чиститиш.Така и така вече си се наакал,сега е моментът да отидеш пред тях с няква розичка,бонбони или мила картичка и да й се извиниш.Повечето момичета много държат на такива неща и за тези 3 месеца би трябвало да си разбрал,че гаджето ти е от този тип.

gPa3HuTeJl
04-27-2008, 17:14
Имаш ли пари ? Ако имаш реванширането е най лесното. Успех

защо винаги всичко да се решава с пари ?? ... един мил жест като например да й подариш цветя заедно с извинение ще свърши работа ;)

+10000000

babykiller_
04-27-2008, 17:23
еми случвало се и от моя страна и от страна на гаджето ми ама ние си ходиме ве4е 2 години и понякога наистина може да изключиш ..става кофти като забравиш ама като не си го искал?.. купи и нещо сладко плюшенко и се сдобрете :)