PDA

View Full Version : Прически...



nekuv_tam
04-17-2008, 14:23
Абе момичета,да ви питам,толкова ли ви кефят педалските причесчици и тия дет се водат "гъзарски" и "манекенски"? Щото на мене ми се вижда доста смешно некъв смешник дето си е сложил гелче по цялата глава и вече си мисли,че е адското гъзе...Обаче е факт,че вие им се кефите на такива.Говоря не само за такива като Денислав от Мюзик айдъл,а за всички подобни,както и за всички,дето като си сложат гел по цялата глава и си направят наколко бодлички и вече се имат за велики.Интересното е обаче,че и вие момичетата май ги имате за такива.На мен лично ми се виждат абсолютно педалски прически като тази на Денислав,а пък цели гелосани глави като на Кристияно Роналдо(вярвам,че и двамата споменати ги знаете),такива пък ми стоят все едно ти е мазна цялата коса.Мен не ме кефи да си правя такива прически първо,защото не ми харесват,а пък и защото трябва всеки ден да си миеш главата и почваш да имаш много пърхот.Аз си слагам малко гел колкото да си фиксирам малко бритона,но на много хора им се вижда странно и викат:"Тури неква прическа".

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците?



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

flufyy
04-17-2008, 14:27
мен ли4но ме кефят по нормални4ки мом4ета...тези с тея 6антави при4ески са ми доста странни а и берно прили4ат на педали :wink:

r3al_l0ff
04-17-2008, 14:33
nqam ni6ty protiv b0dli4kite.n0 imam kum gadnite mazni pedalski "frenski briton4eta" :D :D

MoonAngel
04-17-2008, 14:33
Не си падам по тези "прически".

nekuv_tam
04-17-2008, 14:35
nqam ni6ty protiv b0dli4kite.n0 imam kum gadnite mazni pedalski "frenski briton4eta" :D :D
Кое се води "френско бритонче"?

Anarion
04-17-2008, 14:36
Има разлика между поддържани между гейски прически. Хубаво е косата да има някакъв вид и това може да се постигне, без да се излива 1 тубичка гел ;) А момчетата, които се контят повече и от момиче, ги харесват само разни чалгарки и фешънки :(

Alabalaportokala
04-17-2008, 14:36
Ти не искаш такава прическа не защото не ти харесва, а защото като гледам те мързи да се поддържаш толкова. Е явно другите които си ги правят им харесва и намират време за това. А то не е необходимо толкова ( е зависи от прическата все пак ). Аз почти всеки ден съм с прическа, всеки ден се къпя и ползвам шампоани против пърхут. Харесвам се така и не мързи да го правя, а напротив удоволствие е за мен.

Аз лично смятам че момичетата харесват такива прически, защото така момчето показва грижа и поддържаност, а на тях това им харесва.


ги харесват само разни чалгарки и фешънки

Лично моето "контене" е 20 минутки с душа, обаче аз искам точно такива момичета да ме харесват. Метълките с черните гримаси и блузи, пънкарките, скейтърките, рапърките и другите чудовища в кофите.

nekuv_tam
04-17-2008, 14:55
Ти не искаш такава прическа не защото не ти харесва, а защото като гледам те мързи да се поддържаш толкова. Е явно другите които си ги правят им харесва и намират време за такива време. А то не е необходимо толкова ( е зависи от прическата все пак ). Аз почти всеки ден съм с прическа, всеки ден се къпя и ползвам шампоани против пърхут. Харесвам се така и не мързи да го правя, а напротив удоволствие е за мен.

Аз лично смятам че момичетата харесват такива прически, защото така момчето показва грижа и поддържаност, а на тях това им харесва.


ги харесват само разни чалгарки и фешънки

Лично моето "контене" е 20 минутки с душа, обаче аз искам точно такива момичета да ме харесват. Метълките с черните гримаси и блузи, пънкарките, скейтърките, рапърките и другите чудовища в кофите.
Ами вярно е,че не ми се занимава да си подържам толкова прическата,но това в никакъв случай не значи,че не си подържам косата или че не се подържам като цяло.Но е вярно и че повечето подобни прически наистина не ми харесват,например като тази на Денислав никога няма да си направя...

BWald0rf
04-17-2008, 14:57
Всеки с вкуса си ;)
Аз харесвам момчета с готини прически и защо да са педалски?? .. Тфа означава ли,че тези които не си правят прически не се поддържат?? ..Всеки си има собствено мнение и сам решава как да се прави все пак.

Alabalaportokala
04-17-2008, 15:03
Да отчета преди останалите да са казали нещо. Не казвам че е лошо да не си прическа или това показва липса на поддръжка. Просто повечето хора които не правят прически ги мързи да положат някакво усилие или не ми харесва да си слагат гел,пяна,лак и т.н.. Но в повечо случаи си е първото. Става като баснята на Лафонтен за "Лисицата и гроздето"

SunShinePearl
04-17-2008, 15:12
Hora vie po pri4eskite li sadite koi kakav e :( ima vsqkakvi momi4eta koito har vsqkakvi mom4eta taka 4e specialno kam mom4eto koeto e pusnalo temata ne se pritesnqvai!!! e vqrno e 4e kato vidi6 nqkoi ro6lio deto kato e stanal daje greben ne e prokaral prez kosata si ti e dosta sme6no vika6 si toq pak nqma li da se sre6e,i da vi kaja ima hora koito prosto pak kosata im ne stoi daje s gelove 8) li4no moqta kosa mn pati sam q pravela sloja si tam pqna ili gel lak i tempodobni za 20 minuti pak si vazvra6ta vida taka 4e ima vsqkakvi kosi i vsqkakvi hora 8)

zi
04-17-2008, 15:13
Ммм аз само като си прдставя да речем, че ходя с някъв дет цялата му коса е с тонове гел и мииии се "додрайфва"... да тръгнеш да му барнеш косата ии тя вместо да..."нормалана" и приятна на пипане е няква втвърдена и някак си неестествена. Мен лично ме отблъскват гелосаните причесчици. :smt045 А и не трябва ли момчетата/мъжете да са някак си по-мъжествени и неглиже? Тези "гелчета" просто са излишни.

Ivalinka
04-17-2008, 15:14
аз харесвам момчета с разрошена коса...или нещо така по-небрежно.много е секси :-)

BlueCat
04-17-2008, 15:16
nqam ni6ty protiv b0dli4kite.n0 imam kum gadnite mazni pedalski "frenski briton4eta" :D :D
И аз така!

Но харесвам и нормално подстригана коса 2-3-4 номер, не по-дълга. Абе честно казано не обръщам внимание на прическата, ако момчето е хубаво. А за педалски прически смятам тия изрусените - като видя някой такъв и ми се доповръщва :-&

Alabalaportokala
04-17-2008, 15:17
Hora vie po pri4eskite li sadite koi kakav e :( ima vsqkakvi momi4eta koito har vsqkakvi mom4eta taka 4e specialno kam mom4eto koeto e pusnalo temata ne se pritesnqvai!!! e vqrno e 4e kato vidi6 nqkoi ro6lio deto kato e stanal daje greben ne e prokaral prez kosata si ti e dosta sme6no vika6 si toq pak nqma li da se sre6e,i da vi kaja ima hora koito prosto pak kosata im ne stoi daje s gelove - Да-да, не знам какъв гел ползваш, но има такива гелове които вдигат каквато и да е коса 8) li4no moqta kosa mn pati sam q pravela sloja si tam pqna ili gel lak i tempodobni za 20 minuti pak si vazvra6ta vida taka 4e ima vsqkakvi kosi i vsqkakvi hora 8)

Такива мнения ми бъркат в душата. Сериозно. Никой никъде не казва че прически. Човека е постнал интересна тема за дискусия. Престанете вече с тези глупости...

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 15:17
Ти не искаш такава прическа не защото не ти харесва, а защото като гледам те мързи да се поддържаш толкова. Е явно другите които си ги правят им харесва и намират време за това. А то не е необходимо толкова ( е зависи от прическата все пак ). Аз почти всеки ден съм с прическа, всеки ден се къпя и ползвам шампоани против пърхут. Харесвам се така и не мързи да го правя, а напротив удоволствие е за мен.

Аз лично смятам че момичетата харесват такива прически, защото така момчето показва грижа и поддържаност, а на тях това им харесва.


ги харесват само разни чалгарки и фешънки

+1 харесвам момчета които се поддържат и си правят прическа!

nekuv_tam
04-17-2008, 15:19
Ммм аз само като си прдставя да речем, че ходя с някъв дет цялата му коса е с тонове гел и мииии се "додрайфва"... да тръгнеш да му барнеш косата ии тя вместо да..."нормалана" и приятна на пипане е няква втвърдена и някак си неестествена. Мен лично ме отблъскват гелосаните причесчици. :smt045 А и не трябва ли момчетата/мъжете да са някак си по-мъжествени и неглиже? Тези "гелчета" просто са излишни.
Евалата! Точно това щях да питам,дали момичетата не обичате да ни галите косите,а тя като е цялата някаква гелосана и стои като мазна...Не знам.Още веднъж обаче едно голямо браво за всяка една дума в поста ти.
Аз самият си слагам гел само на бритона(но не го вдигам нагоре),но ако трябва да избирам между това да си махна и бритона,за да няма на какво да слагам и гел, и това да бъда с "манекенска" причесчицапо-скоро бих избрал първото :)

Alabalaportokala
04-17-2008, 15:23
Неглижета ги оставете назад. Да отчета в 21 век сме. А вие ? :)

scout4e94
04-17-2008, 15:23
teq gelosanite "petleta"/kakto vika daskalkata po bel :D / men li4no ne me privl4at ......dori obratnoto otvra6tavat me....ama tva si e moq vkus ....az li4no nqmam pretenciii za pri4eskata na mom4eto ,sus savsem kusi4ka kosa staaa,no umiram za mom4eta s kudravi /mnogo 4uplivi kosi .......sa da ne si predstavite nqkuv metul s dulga kosa

zi
04-17-2008, 15:28
Неглижета ги оставете назад. Да отчета в 21 век сме. А вие ? :)

Да, и затова всички са толкова повърхностни ии гелчето е на първо място. :?

:smt045

Alabalaportokala
04-17-2008, 15:32
Неглижета ги оставете назад. Да отчета в 21 век сме. А вие ? :)

Да, и затова всички са толкова повърхностни ии гелчето е на първо място. :?

:smt045

Гела и прическата не са синоними на перфектност, повърхностен и точност. Не си бий грозни филми.

scout4e94
04-17-2008, 15:37
Неглижета ги оставете назад. Да отчета в 21 век сме. А вие ? :)

Да, и затова всички са толкова повърхностни ии гелчето е на първо място. :?

:smt045

Гела и прическата не са синоними на перфектност, повърхностен и точност. Не си бий грозни филми.

naprotiv v 90% ot slu4aite takiva natrufeni mom4eta sa povurhnostni

zi
04-17-2008, 15:48
Гела и прическата не са синоними на перфектност, повърхностен и точност. Не си бий грозни филми.

Добре, а на какво тогава?

Alabalaportokala
04-17-2008, 16:30
Гела и прическата не са синоними на перфектност, повърхностен и точност. Не си бий грозни филми.

Добре, а на какво тогава?

Мода, грижа, поддръжка.


naprotiv v 90% ot slu4aite takiva natrufeni mom4eta sa povurhnostni

Колко глупав трябва да е един човек че да съди за другите хора по това дали си слагат гел на косата или не ? Колко ? Много или прекалено много ?

cord
04-17-2008, 16:30
Ами мен лично не ме кефят момчета, които приличат на подвижен козметичен магазин. Продпочитам по "нормални". И все пак всеки трябва да бъде такъв, какъвто е!


Ти не искаш такава прическа не защото не ти харесва, а защото като гледам те мързи да се поддържаш толкова. Е явно другите които си ги правят им харесва и намират време за това. А то не е необходимо толкова ( е зависи от прическата все пак ). Аз почти всеки ден съм с прическа, всеки ден се къпя и ползвам шампоани против пърхут. Харесвам се така и не мързи да го правя, а напротив удоволствие е за мен.

Аз лично смятам че момичетата харесват такива прически, защото така момчето показва грижа и поддържаност, а на тях това им харесва.


ги харесват само разни чалгарки и фешънки

Лично моето "контене" е 20 минутки с душа, обаче аз искам точно такива момичета да ме харесват. Метълките с черните гримаси и блузи, пънкарките, скейтърките, рапърките и другите чудовища в кофите.

Някъв проблем ли имаш пич!? Твое си е правото да не харесваш стила, ма няа нужда от обиди... мн моля!!! Щом харесваш лигли-харесвай си... но не обиждай нито мен нито стила, както аз не обиждам твоя...последните думи мисля да ги спестя!

SunShinePearl
04-17-2008, 16:36
Такива мнения ми бъркат в душата. Сериозно. Никой никъде не казва че прически. Човека е постнал интересна тема за дискусия. Престанете вече с тези глупости..

da ti kaja ako ne zabelqzva6 sam dala dalag otgovor i si ima po temata i sam zabelqzala 4e kvoto napi6e nqkoi ti vse 6te po4ne6 samo lo6oto da tarsi6 spri se ve4e,kato4eli si perfekten

Obsession
04-17-2008, 16:38
Е, то си зависи от момчето. Все пак на всеки му отива даден стил. Нямам нищо против прическите, щом стоят добре и не деля хората на гелосани и негелосани, тъпо е. Въпросът е, че в днешно време много "мъжко" се е втурнало да прилича на "женско". Дънките в патъчките, розови блузки на карамфилчета и нз още какво. Изобщо прическата не е единствения критерий за мъжествяеността и добрия външен вид! Аз винаги съм залагала на естественото излъчване и предпочитам хората около мен също да са такива ;)
ПС: от автора долавям сякаш някакъв упрек към почитателките на прическите.

Alabalaportokala
04-17-2008, 16:39
@cord Да проблем има. Като видя някоя метълка с военен чувал на гърба или някоя грозна прическа да ми върви по улицата (недай си боже да се надува) я правя крива и щастлива за цял живот. Споко само с думи. Тези които ги изброих са ми противни. Кво ? От форума ли ще ме изгониш :grin:

Аз съм си НЕнормален, но ако стана нормален ще трябва да се задоволявам с такива като тебе. Не благодаря...

Kriske правилно си забелязала мойто момиче. Не ми ли харесва нещо не обичам да го крия. Казвам го директно. Това обаче няма нищо с правилата във форума, затова ако имаш проблем спрямо мене използвай опцията лично съобщение.
Ах да...За малко да забравя. НАУЧИ ДА СЕ КУОТВАШ. Данке !

uligofren4ence
04-17-2008, 16:41
всеки със стила си и с предпочитанията си. :) аз лично предпочитам по- небрежните :-) 8)

zi
04-17-2008, 16:41
Гела и прическата не са синоними на перфектност, повърхностен и точност. Не си бий грозни филми.

Добре, а на какво тогава?

Мода, грижа, поддръжка.


Модата-> грубо казано- за "празноглавите", които не могат да бъдат индивидуални сами по себе си и затова я следват. Като стадо овце...

Грижа-> прическата- да. Но гелчето е суета, която е характерна по-скоро за жените, отколкото за МЪЖЕТЕ.

Поддръжка е да се изкъпеш, да си изрежеш ноктите, да се подсртижеш....и т.н., НО гелчето за мен някак си отнема ДОСТА от мъжествеността. :?

Alabalaportokala
04-17-2008, 16:48
Модата-> грубо казано- за "празноглавите", които не могат да бъдат индивидуални сами по себе си и затова я следват. Като стадо овце...

Грижа-> прическата- да. Но гелчето е суета, която е характерна по-скоро за жените, отколкото за МЪЖЕТЕ.

Поддръжка е да се изкъпеш, да си изрежеш ноктите, да се подсртижеш....и т.н., НО гелчето за мен някак си отнема ДОСТА от мъжествеността.

Празноглавите ? Кажи го на десетките хиляди в България които ползват гел за да придадат вид на косата си. Кажи го на милионите по света, кажи го на холивудските звезди. Индивидуалността не се състои в това да не ползваш гел когато другите ползват а да си изградиш собствен (персонален) стил за прическа която да е различна от стандартните. Мода ? Кой оттук не следва модата ? Всеки я следва и колкото да се мъчите да бъдете различни не можете да го постигнете. Затова съществуват т.н. тенденции за облекло при мъже и жени. Запомни тази дума. Тенденция !

Второ. Гелчето е суета за суетните хора, които се оглеждат дори по прозорците на автомобилите докато вървят. То придава свежест в косата и въобще в самия човек. А сега е време да обясниш защо отнема от мъжествеността и къде пише че било типично за жените да използват гела . Благодаря предварително ! Жените могат да си правят прически, това не означава че мъжете които също искат да си правят прически са гейове, педали етцетера

evelinka1122
04-17-2008, 17:04
аз не смятам за педалско прическите с гел... ! ако става въпрос за Денислав, на него не мога да му гледам облеклото... за мен това е педалско... [!]

zi
04-17-2008, 17:07
Празноглавите ? Кажи го на десетките хиляди в България които ползват гел за да придадат вид на косата си. Кажи го на милионите по света, кажи го на холивудските звезди. Индивидуалността не се състои в това да не ползваш гел когато другите ползват а да си изградиш собствен (персонален) стил за прическа която да е различна от стандартните. Мода ? Кой оттук не следва модата ? Всеки я следва и колкото да се мъчите да бъдете различни не можете да го постигнете. Затова съществуват т.н. тенденции за облекло при мъже и жени. Запомни тази дума. Тенденция !

Второ. Гелчето е суета за суетните хора, които се оглеждат дори по прозорците на автомобилите докато вървят. То придава свежест в косата и въобще в самия човек. А сега е време да обясниш защо отнема от мъжествеността и къде пише че било типично за жените да използват гела . Благодаря предварително ! Жените могат да си правят прически, това не означава че мъжете които също искат да си правят прически са гейове, педали етцетера

Амм то като сте почнали, вземете да се и гримирате. Да речем спиралата придава обем и гъстота на миглите, дължина....сигурно много ще се хареса на жените, че така хубаво се "поддържате"? А и да, гримирането далеч не би отнело от мъжествеността, както и гелчето. :smt045

cecube
04-17-2008, 17:08
Alabalaportokala нищо лично ма холивутските звезди се стремят да са максимално натурално красиви,вярно и те използват козметика,но не съм видял някой там да ползва гел.Изобщо гела е символ на мъжете,които изкат да турят нещо на главата си колкото да няма или да покажат "гъзарщина" и това е обикновнно в учлищните години.Изтинските козметични средства са доста по-елегантни и незабележими.Да си видял фешън тип в холивуд не,там всеки е индивидуалност която се подчертава.Затова бих казал ЗА потдръжката на косата но не с гел!

sladku_bebzi
04-17-2008, 17:08
Ми на мен ми е все едно дали е с гел или без, въпроса е дали прическата отива на човека.

cord
04-17-2008, 17:14
За мен модата си е чиста простoтия. Някои си там дизайнер казва, че лилавото е модерно и на следващия ден всичко живо в лилаво. Толкова ли обичат някои хора да се водят по ъкъла на другите!?

nekuv_tam
04-17-2008, 17:26
Е, то си зависи от момчето. Все пак на всеки му отива даден стил. Нямам нищо против прическите, щом стоят добре и не деля хората на гелосани и негелосани, тъпо е. Въпросът е, че в днешно време много "мъжко" се е втурнало да прилича на "женско". Дънките в патъчките, розови блузки на карамфилчета и нз още какво. Изобщо прическата не е единствения критерий за мъжествяеността и добрия външен вид! Аз винаги съм залагала на естественото излъчване и предпочитам хората около мен също да са такива ;)
ПС: от автора долавям сякаш някакъв упрек към почитателките на прическите.
Доста истини има в поста ти.
Колкото до това,че упреквам почитателките на прическите-упрек определено не е точната дума.Прсто им се чудя какво толкова им харесват "манекенски" причесчици.Да,"манекенски" е най-точно казано.Понякога(да не кажа доста често) оставам с впечатление,че повечето момичета харесват по-лигави типове с по-...как да ти кажа,по-женствено излъчване...Просто някакси такива като Кристияно Роналдо и Денислав ми се струва,че не излъчват мъжественост.

Не ме разбирайте погрешно,въпросът не е да си демоде или нещо такова.Също така съм против крайните изказвания,че примерно всеки,който си е сложил гел е педал.Истината е,че на всеки му отива различна прическа.Смешно ми е обаче как някой като си направи няколко бодлички и ги гелоса и веднага почва да се мисли за гъзе и манекенче.Аз поне не искам да изглеждам като такъв.Отново обаче казвам,че това не означава,че не трябва да спазваш някаква условна мода,а просто да бъдеш някъде в златната среда.Иначе ми се струва,че започва да избива на кич-с розовата тениска на Версаче,с гелосаната изрусена главичка,с очилцата,дето ти закриват половината лице...Не знам,сами преценете.

stealthyGirl
04-17-2008, 17:27
Ха-ха, тебе май яко те е яд, или да не кажа напра'о им завиждаш на тия момчета, хмхх... ноо както и да е.. и на мен не ми харесват тия прически, харесваха ми докато бях в 5-ти клас (оттогава са минали 2 год. само всъщност) и после се отегчих и отвратих направо, хах.

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците? Да ти кажа-ми доста....... Прическата е доста важна част от външния вид. :) Ноо аз не съм много притенциозна поне-предпочитам момчето да не си пипа много-много косата (да не я гелосва, спиртосва, омазва и т.н.) и да ходи доста НЕБРЕЖНО (обичам я и самата дума 8-) ) в главата.

П.П. Е не е лошо за по-официални случаи да се посреше, дее....
Едит: П.П.2-Казвам само за прическата, че харесвам небрежна, иначе всичко да е на шест, ей! 8) (без да си скубете веждите ест............)

Alabalaportokala
04-17-2008, 17:31
Амм то като сте почнали, вземете да се и гримирате. Да речем спиралата придава обем и гъстота на миглите, дължина....сигурно много ще се хареса на жените, че така хубаво се "поддържате"? А и да, гримирането далеч не би отнело от мъжествеността, както и гелчето.

Види се че няма какво да кажеш. Чак на гримирването отиде. Ами дай тогава хората като се къпят с вода ние да се къпим с лайна бе. Иначе не сме индивидуални, а така ще бъдем уникални


Alabalaportokala нищо лично ма холивутските звезди се стремят да са максимално натурално красиви,вярно и те използват козметика,но не съм видял някой там да ползва гел.Изобщо гела е символ на мъжете,които изкат да турят нещо на главата си колкото да няма или да покажат "гъзарщина" и това е обикновнно в учлищните години.Изтинските козметични средства са доста по-елегантни и незабележими.Да си видял фешън тип в холивуд не,там всеки е индивидуалност която се подчертава.Затова бих казал ЗА потдръжката на косата но не с гел!

Така е. Факт е обаче гела все пак се използва в холивуд от звездите, не за прически а за някаква помощна фиксация. Но се използва !

nekuv_tam
04-17-2008, 17:34
Ха-ха, тебе май яко те е яд, или да не кажа напра'о им завиждаш на тия момчета, хмхх... ноо както и да е.. и на мен не ми харесват тия прически, харесваха ми докато бях в 5-ти клас (оттогава са минали 2 год. само всъщност) и после се отегчих и отвратих направо, хах.

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците? Да ти кажа-ми доста....... Прическата е доста важна част от външния вид. :) Ноо аз не съм много притенциозна поне-предпочитам момчето да не си пипа много-много косата (да не я гелосва, спиртосва, омазва и т.н.) и да ходи доста НЕБРЕЖНО (обичам я и самата дума 8-) ) в главата.

П.П. Е не е лошо за по-официални случаи да се посреше, дее....
Хахахаха,да им завиждам?! :D За кое по-точно да им завиждам?! Та нали ако им завиждах просто щях да се направя като тях! :-D
А за яд-ами да яд ме е,но ме яд за самите момичета.Май критерият им е странен,но честно казано това си е техен,тоест ваш проблем.Не ми се обиждай,но ти си още едва 7-ми клас,сега мисленето ти е съвсееем различно от това,което ще бъд след 2-3 години да речем.Даже за теб сега е нормално да харесваш манекенчета,проблемът е,че май са доста такива момичета и то не само от 7-ми клас...

thefreakykid
04-17-2008, 17:36
мм.. не
Поне мен не.. но повечето от класа са просто влУбени в такива... луди са по тях

SunShinePearl
04-17-2008, 17:38
fakt e 4e gela se izpolzva ama nqkoi prekalqvat napravo se otvra6tava6 kato im pipne6 kosata kato kamak parvo s presi, posle s gelove apak nqkoi i lak slagat sled gela hubavo e da si slaga6 gel kato ti har ama da e v ramkite na normalnoto

stealthyGirl
04-17-2008, 17:41
Ха-ха, тебе май яко те е яд, или да не кажа напра'о им завиждаш на тия момчета, хмхх... ноо както и да е.. и на мен не ми харесват тия прически, харесваха ми докато бях в 5-ти клас (оттогава са минали 2 год. само всъщност) и после се отегчих и отвратих направо, хах.

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците? Да ти кажа-ми доста....... Прическата е доста важна част от външния вид. :) Ноо аз не съм много притенциозна поне-предпочитам момчето да не си пипа много-много косата (да не я гелосва, спиртосва, омазва и т.н.) и да ходи доста НЕБРЕЖНО (обичам я и самата дума 8-) ) в главата.

П.П. Е не е лошо за по-официални случаи да се посреше, дее....
Хахахаха,да им завиждам?! :D За кое по-точно да им завиждам?! Та нали ако им завиждах просто щях да се направя като тях! :-D
А за яд-ами да яд ме е,но ме яд за самите момичета.Май критерият им е странен,но честно казано това си е техен,тоест ваш проблем.Не ми се обиждай,но ти си още едва 7-ми клас,сега мисленето ти е съвсееем различно от това,което ще бъд след 2-3 години да речем.Даже за теб сега е нормално да харесваш манекенчета,проблемът е,че май са доста такива момичета и то не само от 7-ми клас...
Въобще си нямаш на представа какви харесвам, така че..айде моля ти се 8-) Също така си запазвай уважението към хората независимо на колко години са-не си мисли, че като си с 5 год. примерно по голям от еди-кой-си си Супер Любо (по мозък)...

Да, аз разбрах, че не ги харесваш тези прически и момчета (аз също) и не би се насилил да си направиш само за да те харесват няколко (или всички..) момичета. Но все пак те гложди това, че ги харесват толкова, а те всъщност не са нищо. Чувствала съм се така и съм го осъзнала, за това го казвам...

nekuv_tam
04-17-2008, 17:52
Ха-ха, тебе май яко те е яд, или да не кажа напра'о им завиждаш на тия момчета, хмхх... ноо както и да е.. и на мен не ми харесват тия прически, харесваха ми докато бях в 5-ти клас (оттогава са минали 2 год. само всъщност) и после се отегчих и отвратих направо, хах.

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците? Да ти кажа-ми доста....... Прическата е доста важна част от външния вид. :) Ноо аз не съм много притенциозна поне-предпочитам момчето да не си пипа много-много косата (да не я гелосва, спиртосва, омазва и т.н.) и да ходи доста НЕБРЕЖНО (обичам я и самата дума 8-) ) в главата.

П.П. Е не е лошо за по-официални случаи да се посреше, дее....
Хахахаха,да им завиждам?! :D За кое по-точно да им завиждам?! Та нали ако им завиждах просто щях да се направя като тях! :-D
А за яд-ами да яд ме е,но ме яд за самите момичета.Май критерият им е странен,но честно казано това си е техен,тоест ваш проблем.Не ми се обиждай,но ти си още едва 7-ми клас,сега мисленето ти е съвсееем различно от това,което ще бъд след 2-3 години да речем.Даже за теб сега е нормално да харесваш манекенчета,проблемът е,че май са доста такива момичета и то не само от 7-ми клас...
Въобще си нямаш на представа какви харесвам, така че..айде моля ти се 8-) Също така си запазвай уважението към хората независимо на колко години са-не си мисли, че като си с 5 год. примерно по голям от еди-кой-си си Супер Любо (по мозък)...

Да, аз разбрах, че не ги харесваш тези прически и момчета (аз също) и не би се насилил да си направиш само за да те харесват няколко (или всички..) момичета. Но все пак те гложди това, че ги харесват толкова, а те всъщност не са нищо. Чувствала съм се така и съм го осъзнала, за това го казвам...
Относно втората част на поста ти,радвам се,че си ме разбрала съвсем правилно!

Колкото до това за годините и за това какви харесваш-тук май не ме разбра.Не става дума,че като си седми клас си по-тъп,а става въпрос,че просто тогава начинът ти на мислене е друг,което може би би те ориентирало към онзи тип момчета,за които ти говорех,не говоря конкретно за теб,а по принцип.Просто с времето нещата се променят,аз например в 7-ми клас ходех всеки ден зализан,като всяка сутрин изхабявах по половин опаковка лак за коса...

simonchety
04-17-2008, 18:48
..

Obsession
04-17-2008, 19:07
Е, то си зависи от момчето. Все пак на всеки му отива даден стил. Нямам нищо против прическите, щом стоят добре и не деля хората на гелосани и негелосани, тъпо е. Въпросът е, че в днешно време много "мъжко" се е втурнало да прилича на "женско". Дънките в патъчките, розови блузки на карамфилчета и нз още какво. Изобщо прическата не е единствения критерий за мъжествяеността и добрия външен вид! Аз винаги съм залагала на естественото излъчване и предпочитам хората около мен също да са такива ;)
ПС: от автора долавям сякаш някакъв упрек към почитателките на прическите.
Доста истини има в поста ти.
Колкото до това,че упреквам почитателките на прическите-упрек определено не е точната дума.Прсто им се чудя какво толкова им харесват "манекенски" причесчици.Да,"манекенски" е най-точно казано.Понякога(да не кажа доста често) оставам с впечатление,че повечето момичета харесват по-лигави типове с по-...как да ти кажа,по-женствено излъчване...Просто някакси такива като Кристияно Роналдо и Денислав ми се струва,че не излъчват мъжественост.

Не ме разбирайте погрешно,въпросът не е да си демоде или нещо такова.Също така съм против крайните изказвания,че примерно всеки,който си е сложил гел е педал.Истината е,че на всеки му отива различна прическа.Смешно ми е обаче как някой като си направи няколко бодлички и ги гелоса и веднага почва да се мисли за гъзе и манекенче.Аз поне не искам да изглеждам като такъв.Отново обаче казвам,че това не означава,че не трябва да спазваш някаква условна мода,а просто да бъдеш някъде в златната среда.Иначе ми се струва,че започва да избива на кич-с розовата тениска на Версаче,с гелосаната изрусена главичка,с очилцата,дето ти закриват половината лице...Не знам,сами преценете.

Да, тук си прав. Има разни трикове явно, които главозамайват паталогично безмозъчни хора. НЕ СЛАГАМ ВС ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ! Но има много момченца, които така си вдигат акцизите, ама само на ум. Защото само това не стига. Ок са си "натуралните", които просто така си се харсват. Абе, модата си е мн коварно нещо. Гел (от който може да оплешивеят) и цигарка и айййде големите гъзари! Да не чувам нищо - супер са яки пък!!!
Btw Денислав избщо не е невиждан красавец, даже леко ме дразни вирнатото ми носле (съвсем буквално, биологично казано). Кристиано обаче радва окото ;) Айде лека и пийс V

ra4ence
04-17-2008, 19:35
Прически подобни на Денислав от Мюзик Айдъл са ми много противни. Присъщи са на децата, каквото е и той все още. Един истински мъж никога не би се сложил в такова нещо.. така че за тийновете са си ОК

Yanichka
04-17-2008, 19:39
Ами да и на мен ми харесват и изобщо не е гейско...защо всеки които реши да бъде различен или така нататък да е гей..успокоява ви мисълта че не ви е конкуренция или какво?Харесвани са такива момчета а дори и повече от обикновенните.И защо само за момчетата и с момичетата е така, след като си е напражила косата това какво означава че е лесбийка примерно ли?!?Глупости вече мислите незнам откъде...

w0sh
04-17-2008, 19:42
И кво искаш да кажеш,че като им докарват много мацки те са педалски?

Уатевър... ккогато на човек му отива няма лошо да се носи така. Ти като излизаш както си станал... не е ничий проблем.

lqlqlqlqlqll
04-17-2008, 19:45
Въпроса не е дали са педали с тези прически или не .. всеки си решава как да изглежда ... но да харесваш човек заради прическата... или от обратната страна да се мислиш за най-големия и най-великия щото налиии си много в крак с модата е тъпо...

lyloster
04-17-2008, 20:27
Eми на мен лично ми се драйфа от такива прически о.О, някви мазни и гадни, аве ужас са :?
Аз си падам по прическа тип глухарче или нещо от тоя род...
Аве колкото по - рошаво и незализано е, толкоз по - добре :grin:

Take1nlov3
04-17-2008, 21:08
1 макс. 2 номер всеки път от както се помня съм с такава прическа ако може така да се нарече :)

=)
04-17-2008, 21:14
Както се казва всеки с вкуса си. Аз например съм такъв и не ми дреме другите какво мислят за мен :?
http://i.data.bg/08/04/18/910490_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=910490)

scout4e94
04-18-2008, 09:50
на мен не ми е ясно само едно:защо защитниците на тези прически си мислят че са "НЕНОРМАЛНИ","различни" или уникални .....аз като се огледам по улицата всяко второ момче е с такава прическа.мисля че няма за какво да се главозамаиват при положение че не се различават от СТАДОТО

mese4ka
04-18-2008, 10:00
аз пък не гледам прическата все ми е тая ако ще и коса до петите да има първо гледам външността после и характера (а пък някой дето ми твърдят че гледат първо характера и т.н. що лъжат?като седнеш на едно кафе и видиш примерно някое не познато момче или момиче кво си мислиш първо и какво казваш на приятелите си: "тоя(тая)има много як характер или "много е хубав(а),голям(а) е сладур(ана)") 8-)

y0uRfav0ritedRuG
04-18-2008, 11:31
teq gelosanite "petleta"/kakto vika daskalkata po bel :D / men li4no ne me privl4at ......dori obratnoto otvra6tavat me....ama tva si e moq vkus ....az li4no nqmam pretenciii za pri4eskata na mom4eto ,sus savsem kusi4ka kosa staaa,no umiram za mom4eta s kudravi /mnogo 4uplivi kosi .......sa da ne si predstavite nqkuv metul s dulga kosa
+1 Само къдравелковците :grin: :smt007 А за тези с геловете, не ми харесват [-(

MartyParty
04-18-2008, 13:32
:smt002

jjjjjj6363
04-18-2008, 15:09
na men samo sa mi smehsni ina4e nqmam nsihto protiv tqh taka im haresva da se pravq az nqmam tolkvoa kosa 4e da si gi pravq ina4e ako imah znam li mojeh da i si gi pravq no ne mi se vqrva

mhmhmhmhm
04-18-2008, 16:19
леле ужасни са тия прически...
без коса най-добре.. :D е не на всеки му отива де

anonymous546178
04-18-2008, 16:25
az sum mom4e i absl me drazni niakoi det da se konti dva 4asa za nekva pri4eska ima takiva det bez da se namajat s gel ne izlizat
az li4noi vuob6te ne polzvam gel!!!

elsy
04-18-2008, 16:29
Ми да, кефят ме :D

stealthyGirl
04-19-2008, 15:50
Колкото до това за годините и за това какви харесваш-тук май не ме разбра.Не става дума,че като си седми клас си по-тъп,а става въпрос,че просто тогава начинът ти на мислене е друг,което може би би те ориентирало към онзи тип момчета,за които ти говорех,не говоря конкретно за теб,а по принцип.Просто с времето нещата се променят,аз например в 7-ми клас ходех всеки ден зализан,като всяка сутрин изхабявах по половин опаковка лак за коса...Така може, но пак да ти кажа не всички са с едно ниво на развитие на дадени години!
Е, разбрахме се. 8-)

beyond_transience
04-19-2008, 16:27
Ммм не са мой тип... определено... но пък както се вижда всеки с вкуса си.

gLoRiOuS_aNGeL
04-19-2008, 18:36
Да,харесвам повече момчета с гел и бодлички...Изглеждат по-добре според мене. И откога момчето да е хубаво и готино стана ПЕДАЛСКО? :shock:

sladko_dete
04-19-2008, 21:09
аз се кефя на голите глави :P :-P :P

miloto_girl_4e
04-19-2008, 22:32
Обичам рошави момчета.. т.е рошави с гел.. :)

sladkъ_mackъ
04-20-2008, 17:43
of be tfa kfo ob6to ima s lubovta?? Ako revnuva6 ot takiva "gei4eta" det po teh vuzdi6at liglite zemi sloji gel4e i ti ta da vuzdi6at i po tebe .. :grin:

the_beautiful_smile
10-07-2008, 12:33
изобщо не ми харесват тиЯ пРически н0 нямам нищо против Кристиан0 :D :D

NaNa_SladuRana
10-07-2008, 13:05
това е просто формалност.Гаджето ми да се боядише с цветовете на дъгата и от ляво да е рапунджел,а от дясно 0 номер пак ще го харесвам

shmupsi
10-07-2008, 13:27
еми на мене са ми малко смешни :D залагам на по-натуралните мъжаги :grin: но все пак не се знае кой рошльо ще ми влезе в ума :-D

Whyniser
10-07-2008, 13:37
Ми прическата ми е горе долу като на аватара ми.Не слагам гел,а съвсем малко вакса и косата ми е става нереално луда.Всеки,който ме пита с какво съм я правил е учуден.Не си личи колко съм си сложил се е 1 естествено рошав :razz:

balu4ka
10-07-2008, 14:10
Ммм аз само като си прдставя да речем, че ходя с някъв дет цялата му коса е с тонове гел и мииии се "додрайфва"... да тръгнеш да му барнеш косата ии тя вместо да..."нормалана" и приятна на пипане е няква втвърдена и някак си неестествена. Мен лично ме отблъскват гелосаните причесчици. :smt045 А и не трябва ли момчетата/мъжете да са някак си по-мъжествени и неглиже? Тези "гелчета" просто са излишни.

+1 :lol:

sextazy_baby
10-07-2008, 14:37
Аз харесвам момчета с фешън прически и не виждам нищо лошо в това.Не мисля че това ги прави "педалчета"

Valkyrie
10-07-2008, 14:51
Абе, я стига.
Към автора - к'во ти пука, че момите залитат по прическосаните момченца? И ти ще си намериш, споко. Всеки си има вкус, не нареждай хората заради вкуса им, заради това, че харесват определено нещо. Това е повърхностно, също както е повърхностно да харесваш някого само защото има еди-си-каква прическа, ти искаш ли да си с мацка, която в теб вижда само причеката?
Относно другото - имам колега, когото, като го видях първия път, веднага му лепнах етикета "фешън", който за мен беше същото като "токсичен". Беше със супер модерната прическа, но когато се подстрига късо (защото загубил един бас), видях, че въобще не му отива, прекалено незабележим е, мяза на някакво малко загубено изпаднало момченце. В интерес на истината, той твърди, че прическата му отнема много малко време. Виж, когато си скубят веждите (освен ако нямат една вежда и не се опитват да я направят на две), тогава вече ми е противно. Не ми пука за модата, всеки сам може да си решава каква причека да си направи, какви дрешки и обувки да си купи. Така, както винаги мога да кажа "ми така не ме кефиш", но в никакъв случай "ти си гей, щото ползваш гел" или "ти си педал, щото си модерен". Вярно е, че често стилът на един човек може да говори за характера му, но просто си правя съответния извод, не се занимавам с тоя човек ако съм сметнала, че не си заслужава. Външният вид не може да ме дразни, може да ме издразни само характерът. Другото е губене на време, повърхностност, посредственост.
На мен ми харесва мъжете да са с обръснати глави, ма т'ва е, щото ми е промит мозъкът.

FlipY
10-07-2008, 15:03
Гела и прическата не са синоними на перфектност, повърхностен и точност. Не си бий грозни филми.

Добре, а на какво тогава?

Мода, грижа, поддръжка.


Модата-> грубо казано- за "празноглавите", които не могат да бъдат индивидуални сами по себе си и затова я следват. Като стадо овце...

Грижа-> прическата- да. Но гелчето е суета, която е характерна по-скоро за жените, отколкото за МЪЖЕТЕ.

Поддръжка е да се изкъпеш, да си изрежеш ноктите, да се подсртижеш....и т.н., НО гелчето за мен някак си отнема ДОСТА от мъжествеността. :? Тъи ,тъи според мене и пастата за зъби отнема мъжествеността :? .....до автора ...стига си завиждал 4е мом4етата със странни коси привли4ат пове4е моми4ета....при4ината не е само в това....кои знаи къф "РЪБ" си...

FlipY
10-07-2008, 15:04
ах...щях да забравя....косата на Денислав от предаването по БТВ не се прави с гел :?

InnchetO
10-07-2008, 16:10
абЕ за кв0 в раздел люб0в бе хора ? :?

Nam3less3
10-07-2008, 16:50
Абе момичета,да ви питам,толкова ли ви кефят педалските причесчици и тия дет се водат "гъзарски" и "манекенски"? Щото на мене ми се вижда доста смешно некъв смешник дето си е сложил гелче по цялата глава и вече си мисли,че е адското гъзе...Обаче е факт,че вие им се кефите на такива.Говоря не само за такива като Денислав от Мюзик айдъл,а за всички подобни,както и за всички,дето като си сложат гел по цялата глава и си направят наколко бодлички и вече се имат за велики.Интересното е обаче,че и вие момичетата май ги имате за такива.На мен лично ми се виждат абсолютно педалски прически като тази на Денислав,а пък цели гелосани глави като на Кристияно Роналдо(вярвам,че и двамата споменати ги знаете),такива пък ми стоят все едно ти е мазна цялата коса.Мен не ме кефи да си правя такива прически първо,защото не ми харесват,а пък и защото трябва всеки ден да си миеш главата и почваш да имаш много пърхот.Аз си слагам малко гел колкото да си фиксирам малко бритона,но на много хора им се вижда странно и викат:"Тури неква прическа".

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците?Тия прически са модерни, готини и красиви, а и момичетата харесват подобни хора, които се стараят да се поддържат.
А ти що се кефиш на красиви и напраени момичета?
На вас май не ви пука за външния вид.

Bee*
10-07-2008, 16:57
Абе,първи номер си е най-добре.
Всъщност,ако косата ти е права,ама права! е супер яко да си я пуснеш малко... колкото да имаш бритон и самата коса да ти стига до ушите г/д.
Не мога да го обясня. :D
Иначе всичко друго с гелове,вакси,пяни и ен знам си кво още е меко казано отвратително.

Nam3less3
10-07-2008, 17:01
Абе,първи номер си е най-добре.
Всъщност,ако косата ти е права,ама права! е супер яко да си я пуснеш малко... колкото да имаш бритон и самата коса да ти стига до ушите г/д.
Не мога да го обясня. :D
Иначе всичко друго с гелове,вакси,пяни и ен знам си кво още е меко казано отвратително.И за кво да е отвратително?

bishop
10-07-2008, 17:58
Абе момичета,да ви питам,толкова ли ви кефят педалските причесчици и тия дет се водат "гъзарски" и "манекенски"? Щото на мене ми се вижда доста смешно некъв смешник дето си е сложил гелче по цялата глава и вече си мисли,че е адското гъзе...Обаче е факт,че вие им се кефите на такива.Говоря не само за такива като Денислав от Мюзик айдъл,а за всички подобни,както и за всички,дето като си сложат гел по цялата глава и си направят наколко бодлички и вече се имат за велики.Интересното е обаче,че и вие момичетата май ги имате за такива.На мен лично ми се виждат абсолютно педалски прически като тази на Денислав,а пък цели гелосани глави като на Кристияно Роналдо(вярвам,че и двамата споменати ги знаете),такива пък ми стоят все едно ти е мазна цялата коса.Мен не ме кефи да си правя такива прически първо,защото не ми харесват,а пък и защото трябва всеки ден да си миеш главата и почваш да имаш много пърхот.Аз си слагам малко гел колкото да си фиксирам малко бритона,но на много хора им се вижда странно и викат:"Тури неква прическа".

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците?Тия прически са модерни, готини и красиви, а и момичетата харесват подобни хора, които се стараят да се поддържат.
А ти що се кефиш на красиви и напраени момичета?
На вас май не ви пука за външния вид.

Да разбирам ли че да се поддържам означава да изглеждам все едно че току що съм обърсал мазния тиган от кюфтетата с косата си? Наистина ми е любопитно. Спластената коса вече да не би да е признак на чистоплътност?

FlipY
10-07-2008, 18:16
Абе момичета,да ви питам,толкова ли ви кефят педалските причесчици и тия дет се водат "гъзарски" и "манекенски"? Щото на мене ми се вижда доста смешно некъв смешник дето си е сложил гелче по цялата глава и вече си мисли,че е адското гъзе...Обаче е факт,че вие им се кефите на такива.Говоря не само за такива като Денислав от Мюзик айдъл,а за всички подобни,както и за всички,дето като си сложат гел по цялата глава и си направят наколко бодлички и вече се имат за велики.Интересното е обаче,че и вие момичетата май ги имате за такива.На мен лично ми се виждат абсолютно педалски прически като тази на Денислав,а пък цели гелосани глави като на Кристияно Роналдо(вярвам,че и двамата споменати ги знаете),такива пък ми стоят все едно ти е мазна цялата коса.Мен не ме кефи да си правя такива прически първо,защото не ми харесват,а пък и защото трябва всеки ден да си миеш главата и почваш да имаш много пърхот.Аз си слагам малко гел колкото да си фиксирам малко бритона,но на много хора им се вижда странно и викат:"Тури неква прическа".

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците?Тия прически са модерни, готини и красиви, а и момичетата харесват подобни хора, които се стараят да се поддържат.
А ти що се кефиш на красиви и напраени момичета?
На вас май не ви пука за външния вид.

Да разбирам ли че да се поддържам означава да изглеждам все едно че току що съм обърсал мазния тиган от кюфтетата с косата си? Наистина ми е любопитно. Спластената коса вече да не би да е признак на чистоплътност? изобщо знаеш ли ко говориш? :? и донт тинк соу...не е задължително да я мажеш с гел ,пяна за да е модерна....то дори гел-а изобщо не знам зако го споменавате..тъи като пои4ето фешъни не го използват... П.С Стилизиращите продукти не са само за женския пол :?

gPa3HuTeJl
10-07-2008, 18:16
абЕ за кв0 в раздел люб0в бе хора ? :?

Любовта на хората к1м прическите....

anatoll_
10-07-2008, 18:43
Emi az pak ot dve godini ne sam si svalql gelo ot kosata, imam predvid 4e vseki den si praq bodli4kite prosto taka mi stoi po dobre ina4e kato mie dolu kosata mn mn mn zle mi stoi :o i liceto mi za teq 2 godini se e oformilo malko ili mnogo spored pri4eskata i sneq mi stoi mnogo po dorbe a i vsi4ki sa sviknali da me vijdat taka nikoi ne mie napravil problem za tova na edni im haresva na edni ne vseki s mnenieto si.A i kadeto kazaha 4e momi4eto nemoje da ti butne kosata-emi az i bez tova ne davam nikoi da mi pipa kosata taka 4e samo sled banq davam xaxaxa :D a i nqmam ni6to protiv ama samo da ne e kato na Desnislav4o ot music idol bla mqza na GEI...mn ligavo mu stoi ne 4 toi ne e ligav.... :-x

xSaShEtOx
10-07-2008, 18:48
Az imam teoriq po vuprosa. Momichetata imat priqteli, koito prilichat na pedali ili sa pedali, govorqt kato pedali it.n., zashtoto gi chuvstvat po-blizki. Vse edno im e edna ot nai-dbrite priqtelki. Dokato ako izglejdash normalno te vuzpriemat kato normalno moche. :)

Bee*
10-07-2008, 19:19
Абе,първи номер си е най-добре.
Всъщност,ако косата ти е права,ама права! е супер яко да си я пуснеш малко... колкото да имаш бритон и самата коса да ти стига до ушите г/д.
Не мога да го обясня. :D
Иначе всичко друго с гелове,вакси,пяни и ен знам си кво още е меко казано отвратително.И за кво да е отвратително?
Еми виж сега въпрос на вкус,за мене е смешно мъж с някаква нагласена прическа.
А и тези прически са грозни. ;)
за бодличките пък да не говорим...

Emery
10-07-2008, 19:50
Друго си е да си рошав

draki4ka
10-07-2008, 20:47
в темата "Любов" има "Прически" :lol: :shock: ами мене лично не ме кефят тези прически харесвам нормалните могат да бъдат с 2-3-4 см косичка (нещо тях започнах да харесвам) или на бодлички :D :D :D :D

Lacey_66
10-08-2008, 12:23
аз харесвам момчета с разрошена коса...или нещо така по-небрежно.много е секси :-)

+1 :D подкрепям :oops: :D

pinky_shine
10-08-2008, 15:11
Ми ако говорим само и единствено за прическите, да, тея на Роналдо и Денислав ми хар.Обаче не на всеки му отива!

lonely_girl92
10-08-2008, 17:37
аз харесвам момчета с разрошена коса...или нещо така по-небрежно.много е секси :-)

+1 и аз така... :) :) :) Нехаресвам момчета които си слагат мн гел ,косата им става твърда и не е мн приятна за пипане :P :) :) :)

verdjitO
10-21-2008, 07:51
Баш пък Денислав ми е толкос противен ... :D Не моа да го понасям, прай са на голямото гъзе и са мислеше за най-якия и най-красивия от мюсик айдъл, ами и скочи да бии ЖЕНА .. къф мъж е бе?? :-x

BlindedAngel
10-21-2008, 08:01
Баш пък Денислав ми е толкос противен ... :D Не моа да го понасям, прай са на голямото гъзе и са мислеше за най-якия и най-красивия от мюсик айдъл, ами и скочи да бии ЖЕНА .. къф мъж е бе?? :-x
И на мен ми е адски противен обаче и на мене няква репортерка от "Сигнално жълто" да дойде и да ми приказва за майка ми не ще я счупя от бой...Ще я направя инвалид...

varnen4e
10-21-2008, 08:20
Не виждам смисъл в темата.

DeepWithin
10-21-2008, 10:39
Абе момичета,да ви питам,толкова ли ви кефят педалските причесчици и тия дет се водат "гъзарски" и "манекенски"? Щото на мене ми се вижда доста смешно некъв смешник дето си е сложил гелче по цялата глава и вече си мисли,че е адското гъзе...Обаче е факт,че вие им се кефите на такива.Говоря не само за такива като Денислав от Мюзик айдъл,а за всички подобни,както и за всички,дето като си сложат гел по цялата глава и си направят наколко бодлички и вече се имат за велики.Интересното е обаче,че и вие момичетата май ги имате за такива.На мен лично ми се виждат абсолютно педалски прически като тази на Денислав,а пък цели гелосани глави като на Кристияно Роналдо(вярвам,че и двамата споменати ги знаете),такива пък ми стоят все едно ти е мазна цялата коса.Мен не ме кефи да си правя такива прически първо,защото не ми харесват,а пък и защото трябва всеки ден да си миеш главата и почваш да имаш много пърхот.Аз си слагам малко гел колкото да си фиксирам малко бритона,но на много хора им се вижда странно и викат:"Тури неква прическа".

Та въпросът ми е,толкова ли ви привличат причесчиците?

Не.Повече ме привличат дълги косици. :grin:

MissInd3p3nd3nt
10-21-2008, 19:03
kato mn se glasat v kosata i si slagat mn gel ne me kefqt,ama ako e po malko i da mu otiva e qko

samoubiika
10-21-2008, 19:17
и на мен ми мязат на некфи педали,но не казвам,че са!...харесват ми момчета с къса коса...обикновена прическа...не некфа прекалено поддържана като на футболист :D едни такива са ми мазни...косата им изглежда спр мазна,което ужасно мн ме дразни!

Romeo_is_dead
10-24-2008, 03:21
Пич аз си я правя на иглички ма си я правя щот си ме кефи мене, пък ме боли х*я дали на момичетата им харесват, сутринта се купя, плъзгам косата през главата и пръскам малко с лак и тва е. 1 минута работа ми е. Педалско е кат се контиш пред огледалото 5 часа, и още по-педалско да го праиш тва за да те харесват момичетата.

Иначе хорското мнение мен хич не ме бърка, пък ако ме имаш за педал заради тва, тва си е твой проблем.

mynichka
10-24-2008, 05:26
Има разлика между поддържани между гейски прически. Хубаво е косата да има някакъв вид и това може да се постигне, без да се излива 1 тубичка гел ;) А момчетата, които се контят повече и от момиче, ги харесват само разни чалгарки и фешънки :(
+1

soul1199
10-24-2008, 06:05
men ne me interesyva,kakvi pri4eki si pravqt mom4etata,no ne moga da otreka,4e me kefqt bodli4kite :oops: +tva na metalite im e mn qka kosata :oops: pak i dori da ne se slaga6 gel nqma,za6o da se pritesnqva6,momi4eto 6e te har.,kakavto si,a ne da se pravi6 na nqkoi dryg :)

GreenFairy
10-24-2008, 06:19
Предпочитам дългокоси момчета или такива със не много къса но и не много дълга рошава коса...

mirelS
10-24-2008, 13:35
Пич аз си я правя на иглички ма си я правя щот си ме кефи мене, пък ме боли х*я дали на момичетата им харесват, сутринта се купя, плъзгам косата през главата и пръскам малко с лак и тва е. 1 минута работа ми е. Педалско е кат се контиш пред огледалото 5 часа, и още по-педалско да го праиш тва за да те харесват момичетата.

Иначе хорското мнение мен хич не ме бърка, пък ако ме имаш за педал заради тва, тва си е твой проблем.



хахах а не е педалско да го правиш за да те харесват мом4етата ако следвам логиката ти .... ако има такава :-o не о4аквам отговор от теб нали не те бърка хорското мнение ... :lol:

mirelS
10-24-2008, 13:40
По темата - не оби4ам мом4ета с дълги коси дори и да са маалко дълги :?

_mimi7y_
10-25-2008, 17:23
Има разлика между поддържани между гейски прически. Хубаво е косата да има някакъв вид и това може да се постигне, без да се излива 1 тубичка гел ;) А момчетата, които се контят повече и от момиче, ги харесват само разни чалгарки и фешънки :(
е ся ма ядоса .... зако пък точно "чалгарките" според тебе харесват момчетата, които се контят повече и от момиче.. мн е тъпо това което каза..аз лично не съм чаларка или металка ..много се нервя че вече почнахме да определяме хората по това какъв стил музика слушат..
PS: съжалявам че се отклоних от темата но ми писна от такива изказвания

mihichkaaa
10-25-2008, 20:22
аз харесвам момчета с разрошена коса...или нещо така по-небрежно.много е секси :-)
+1

Slashy
10-25-2008, 20:40
sorry za latinicata,ama ne sum na moq komp...
suuper mnogo me nervqt teq pedalski pricheski, nz kvo tolkova im haresvat ve?!? mn mi sa smeshni, a ako si slojat i rozovi bluzkiii...(puke)

verdjitO
10-27-2008, 07:21
o[N]b[O]n[I]]мен ли4но ме кефят по нормални4ки мом4ета...тези с тея 6антави при4ески са ми доста странни а и берно прили4ат на педали :wink:

+1 :grin:

Crissy [*]
10-27-2008, 07:40
Вярно,че някой са много смешни,но си има и такива дето да им отива.Иначе аз..по-нормалните са по-сладки ;д

nasko_style
08-04-2010, 11:26
az sum mom4e i absl me drazni niakoi det da se konti dva 4asa za nekva pri4eska ima takiva det bez da se namajat s gel ne izlizat
az li4noi vuob6te ne polzvam gel!!!
4e koi polzva gel.. vednaj sam polzval gel predi godini... lak se polzva ne prai kosata mazna i pri4eskata sedi krasivo..