PDA

View Full Version : Sony Ericsson T610 помагаите



elf4o
04-17-2008, 15:04
Еми искам да си сложа една песен вътре ама скапания телефон подържа само
MIDI, AMR sound recordings, IMY и EMY това е супер тъпо в миди става мизерна песента в амр се чува хипер тихо и т.н. много ви моля някои ще ми каже ли как да я направя наи -добре в какво да я конвертирам и с коя програма че да мога да я слушам в скапания телефон :)? Искам да я сложа за мелодия на звънене.

LeVski_fen
04-17-2008, 15:30
Пробвай дали телефона чете формат WAV...? :-o
Ако стане конвертирай с програмата "MP3 to Ringtone Gold" има я в дата.бг
От тея формати дето не са mp3 това е най-удачния вариант :)

elf4o
04-17-2008, 18:03
Пробвай дали телефона чете формат WAV...? :-o
Ако стане конвертирай с програмата "MP3 to Ringtone Gold" има я в дата.бг
От тея формати дето не са mp3 това е най-удачния вариант :) ми маи не чете.

LeVski_fen
04-17-2008, 18:22
Да проверих наистина не чете:
"поддържани аудио формати MIDI, AMR sound recordings, IMY и EMY "
Тогава остава да пробваш с AMR-конвертира се със същата програма но качеството на звука доста слабо-зависи до известна степен и от самата песен но все пак не очаквай нищо особено :)

tqnko1
04-17-2008, 18:32
Аз не съм съгласен със създаването на подобен раздел. За телефони отново е подходящ "Всичко тийн накуп".

zb1rkal si razdela!

elf4o
04-17-2008, 18:41
Да проверих наистина не чете:
"поддържани аудио формати MIDI, AMR sound recordings, IMY и EMY "
Тогава остава да пробваш с AMR-конвертира се със същата програма но качеството на звука доста слабо-зависи до известна степен и от самата песен но все пак не очаквай нищо особено :) да напраех го на амр ама не става д асе слуша адски е кофти качеството остана imy emy midi help

LeVski_fen
04-17-2008, 19:07
Да проверих наистина не чете:
"поддържани аудио формати MIDI, AMR sound recordings, IMY и EMY "
Тогава остава да пробваш с AMR-конвертира се със същата програма но качеството на звука доста слабо-зависи до известна степен и от самата песен но все пак не очаквай нищо особено :) да напраех го на амр ама не става д асе слуша адски е кофти качеството остана imy emy midi help
Значи за midi мога да ти гарантирам че нищо не става-това е полифонична мелодия :? що се отнася до "imy" "emy" просто нямам никаква предтстава за тея два формата :-o :-o

elf4o
04-18-2008, 07:27
става въпрос за музиката към края на песента на феинтлес - инсомния искам да си я сложа за звънене ама имам хипер гадно качество то е само звук ;( не може ли с добро качество каквото са сложили в телефона........

sexita
04-20-2008, 20:51
Аз имах 610 преди и четеше wav :?