PDA

View Full Version : Много тъпо..



aNotHeR_pReTty_faCe
04-17-2008, 15:08
Ами не бях виждал гаджето си няколко дни звъня и тя се работа си имала,вчера и викам мило ела към нас .. тя вика еми ще ходя на мач.. и не дойде днеска отидох аз до тях и я нямаше звъна и къде си еми в кафето .. Отивам тя там с 1000 момчета и още едно момиче и аз такъв отивам и тя става и вика айде ще ходим да се разходим.Отиваме ние разхождаме се .. и почна да ми вика колко съм и липсвал колко ме обичала и аз се зарадвах.Но мина в същия момент една приятелка и тя все като ме види ме гушка ме целува ии като ме видя ми се метна на врата и там нещо се заговорихме и се разбрахме да ходим на кафе някой ден да се видим.И мойта като откачи почна да ми вдига скандали .. в последно време много се караме,а аз наистина се влюбих в нея и я обичам страшно много и се закарахме и тя вика това,че си изнервен не е мой проблем не си го изкарвай на мен.А това не беше така защото си бях в супер настроение .. и се скарахме много и тя както се разхождахме ми вика "Я ходи се шибай,некъде бе курвар тъп" и си тръгна.. Сега ми е супер гадно защото това какъв съм бил преди,няма нищо общо със сега какъв човек съм.Съжалявам,че преди съм се държал зле с нея защото просто не ми пукаше за нито едно момиче,но сега съм влюбен страшно много в нея .. и тя беше в мен,но имам чувството,че като тръгна с мен много почна се надува.. и дори пред мен.. Незнам какво да правя казах и всички тея неща и тя ми каза да не я занимавам с глупостите си и почна нещо да ме псува.. Обичам я но незнам какво да правя .. ;(

SunShinePearl
04-17-2008, 15:21
spored men tova momi4e si e mislelo 4e si si sa6tiq k**var i sega sas sig kato te e nqmalo si e pomislila 4e moje da si s druga (ako e revniva de) spored men otno6eniqta vi sa istinali 6tom te psuva i obijda tva e qsen znak 4e ne iska da e s teb i spored men ima i po mili na4ini da skasa6 s nqkogo,iska6 ili neiska6 spored men trqbva da q zabravi6 i 6tom si se promenil kam po dobro zapazi go vapreki vsi4ko ne davai da te pobedi bolkata,qvno prosto tova momi4e ne razbira kolko q obi4a6 i qvno en zaslujava obi4ta ti,tova e moeto mnenie :)

Ivalinka
04-17-2008, 15:23
според мен тя нещо не е наясно със себе си...пробвай "да се разделим за известно време,да видим какво ще стане" естествено,остава си опасността да скъсате завинаги :(

BlueCat
04-17-2008, 15:25
Ами аз да те питам що си уговаряш срещи с твоя приятелка пред нея? Това наистина я е подразнило. Мисля, че твоето момиче не иска да те къса или нещо такова. Промени си държанието, стани по-мил...

BWald0rf
04-17-2008, 15:32
Дори да си се променил както казваш е нормално тя да има все още някакви съмнения .. Пък и това със срещата .. мм тъпо .. нормално да се е подразнила и да е помислила,че пак си си същия като пред и.. Говори с нея,друго решение няма ;)

aNotHeR_pReTty_faCe
04-17-2008, 15:34
Ama tfa momi4e mi e kato sestra i ne sym q vijdal ot mn vreme i da se vidim malko.A pyk moita me obi4a znam kolko puti e plakala za men,no priqtelkite i ne spirat da govorat 4e ne moga da se promenq 4e sym su6tiq kurvar i 4e sum iskal samo da q izeba a tova ne e taka az znam 4e tq e destvena i ne q prishporvam kogato tq kaje togava.Neiskam da kusame za6toto q obi4am prekaleno mnogo i az se vliubih i neiskam da zagubq momi4eto koeto obi4am zaradi 4oveka koitto sum bil ne za6titavam tova koeto sum bil a tova koeto sum sega a sega sum mnogo po dobur s momi4etata i sum ludo vliuben.Ah nakyde po-mil ta az nqma put kato q vida da ne i napravq nqkakva iznenada,nqkakyv podaruk,az nikoga ne6to lo6o ne sym i kazal durja se perfektno s neq napravo az se u4udvam ot sebe si tolkova mili4ko i govora vsi4ko koeto iska ot men go pravq .. nerazbiram kyde e problema za6to slu6a priqtelkite si... ;(

Miss_Perfekt
04-17-2008, 15:38
И тя не е трябвало да те обижда също така и ти да се държиш така поговорете и се дръж по мило

BlueCat
04-17-2008, 15:46
Ama tfa momi4e mi e kato sestra i ne sym q vijdal ot mn vreme i da se vidim malko.A pyk moita me obi4a znam kolko puti e plakala za men,no priqtelkite i ne spirat da govorat 4e ne moga da se promenq 4e sym su6tiq kurvar i 4e sum iskal samo da q izeba a tova ne e taka az znam 4e tq e destvena i ne q prishporvam kogato tq kaje togava.Neiskam da kusame za6toto q obi4am prekaleno mnogo i az se vliubih i neiskam da zagubq momi4eto koeto obi4am zaradi 4oveka koitto sum bil ne za6titavam tova koeto sum bil a tova koeto sum sega a sega sum mnogo po dobur s momi4etata i sum ludo vliuben.Ah nakyde po-mil ta az nqma put kato q vida da ne i napravq nqkakva iznenada,nqkakyv podaruk,az nikoga ne6to lo6o ne sym i kazal durja se perfektno s neq napravo az se u4udvam ot sebe si tolkova mili4ko i govora vsi4ko koeto iska ot men go pravq .. nerazbiram kyde e problema za6to slu6a priqtelkite si... ;(
А на колко години си, че ми е интересно?

Направи и някакъв подарък и й се извини. И хич не ми се оправдавай, че тва ти било цитирам:"kato sestra i ne sym q vijdal ot mn vreme i da se vidim malko", щото твоето момиче си е помислило друго. Като сте с нея на разходка, никакви други момичета. Подразнила се е, ядосала ти се е, сетила се е приятелките й какво са й наговорили за теб и си го е изляла...

aNotHeR_pReTty_faCe
04-17-2008, 15:57
Na 17 sym .. ami tova momi4e e to4no tova za men prosto priqtelka mnogo dobra. AZ nishto ne kazah kato cqla sedmica me motae nqma vreme da se vidim i si hodi po kafetata s 100000 mom4eta az si zamul4ah za6toto znam 4e nqma ni6to i tq mn dobre znae kolko q obi4am.Ami az da i se izvinqvam za kakvo az pri polojenie 4e posledno vreme vse me obvinqva za ne6to popitah q daje ako iska6 6te se razdelim 6tom tolkova te qdosvam ii tq po4na da pla4e i kaza 4e ne e tova koeto iska i 4e mn me obi4a .. togava kyde e problema nemoga da razbera .. ;(

cashmere
04-17-2008, 15:59
:D abe ti da ne si bratow4ed mi :D ebawam se .. sq seriozno .. stiga si i ti4al po guza [ s izwinenie za izraza :P ] ostawi q za malko naprawi se 4e ne ti pyka za neq i 6e widi6 kolko burzo tq 6e po4ne da te tursi ;) ne q tursi 3-4 dena ostawi q da se mu4ii i tq da te tursi .. az tuka prawq s mom4etata :oops: deistwa ;)

BlueCat
04-17-2008, 16:00
Na 17 sym .. ami tova momi4e e to4no tova za men prosto priqtelka mnogo dobra. AZ nishto ne kazah kato cqla sedmica me motae nqma vreme da se vidim i si hodi po kafetata s 100000 mom4eta az si zamul4ah za6toto znam 4e nqma ni6to i tq mn dobre znae kolko q obi4am.Ami az da i se izvinqvam za kakvo az pri polojenie 4e posledno vreme vse me obvinqva za ne6to popitah q daje ako iska6 6te se razdelim 6tom tolkova te qdosvam ii tq po4na da pla4e i kaza 4e ne e tova koeto iska i 4e mn me obi4a .. togava kyde e problema nemoga da razbera .. ;(
Ох ма то било много оплетено. Ами явно и тя не знае на кого да вярва - на теб или на това, което й казват приятелките. Май ще е най-добре да не я търсиш известно време, за да видиш дали тя ще те потърси и така ще разбереш колко държи на теб всъщност.

cashmere
04-17-2008, 16:02
dam suglasna sum .. kakto kazax ostawi q tq da se pomu4i malko ;)

aNotHeR_pReTty_faCe
04-17-2008, 16:06
Ami hubavo az 6te q ostava izvesno vreme posle pak 6e mi diga skandal za6to ne sym i se obadil ne sym q potursil.. Tolkova vreme mi ti4a6e sled guza az i bqh kazal 4e neiskam ni6to seriozno tq pak .. sega kvo vliubih se v neq ii iska da mi razbie surceto ;( ;( ...

BlueCat
04-17-2008, 16:08
Еми явно момичето не знае какво иска. На колко е?

cashmere
04-17-2008, 16:10
moje bi iska da ti go wurne .. 6tom i tq e ti4kala sled tep i ti si q otrqzal edwa li ne .. sq iska da ti go wurne tupkano .. prosto tuwurde kusno si se promenil .. ima 2 wuzmojnosti ili da ti wdigne skandali ili da ti se moli da i prosti6 4e se e dujala tuka ;) samo nedey ti da i se moli6 ii da i ti4a6 po guza .. nakratko ne q ostawqi da si misli 4e te durji za topkite ;)

BlueCat
04-17-2008, 16:13
samo nedey ti da i se moli6 ii da i ti4a6 po guza .. nakratko ne q ostawqi da si misli 4e te durji za topkite ;)
Дам много важно правило, щото така ще си играе с теб.

aNotHeR_pReTty_faCe
04-17-2008, 16:14
;( Da be pff kolko puti mi e plakala za tova 4e sum bil s edi koq si a togava ne hodehme za6toto tq e super sladka i hubava i to4no zaradi tova neiskah da sym s neq za6toto znaeh 4e sym neseriozen no tq edin put kaza molq te iskam da probvame ii kvo stana malko po malko se vliubih v neq .. toku 6to polu4ih sms ot neq i mi pi6e v 7i30 ela pred daskaloto da se vidim .. Obi4am q tolkova mnogo .. amii na 15 e malka e .. i e mnogo oborotna.. smisul po mnogo gi e vurtqla ama dokolkoto znam sa i razbivali i surceto tam nqkolko puti .. Tq mnogo me revnuva .. edin den ne6to govoreh s edna neina priqtelka i tq otka4i napravo.. Az i kazah 4e ako iskam da sum s drugi momi4eta 6te go prava taka 4e tq da ne razbere .. obi4am q be hora tolkova mnogo 4e ako ve4er ne i kaja leka no6t nemoga da zaspq.. Ta az za purvi put kanq nqkoe moe gadje da doide na ma4ovete mi i da q zapoznaq s priqtelite mi .. tfa nikoga ne sym go pravil no tq e po specialna za men i go napravih ..

comics
04-17-2008, 16:43
разкарай тъпата путка- 0т де накъде ще ти говори така ?

SunShinePearl
04-17-2008, 17:04
doserga kakvoto pro4etoh si mislq 4e tva momi4e e mn obarkano i nz kakvo iska,sas sig q e strah 4e moje da te zagubi i 6tom sa i razbivali sarceto q e strah i ti da ne go napravi6 prosto pogovori s neq kaji i ne6to milo obedi q 4e e vsi4ko za teb (to si i li4i 4e mn zna4i za teb ot napisanoto) i si napravil gre6ka kato si se ugovoril s dr momi4e pred neq vsqko momi4e bi se po4uvstvalo zle

hrisence
04-17-2008, 17:11
ами ти както отначало каза, тя не е излизала с теб от една седмица( или нещо подобно беше)...после си я видял в кафето с много момчета.
Поговори на тази тема с нея. Кажи и че много я обичаш или тама каквото чувстваш към нея, и й кажи че се чувстваш малко предаден.
Доколкото разбирам ти май малко ревнуваш... а тя се държи...отвратително с теб...
не знам какво да те посъветвам.... за сега е това, пък аз ще ти сискам палци нещата да се оправят към хубаво. Айде късмет и умната

evelinka1122
04-17-2008, 17:19
абе на мене ли ми се струва или тая не та заслужава... :-o

aNotHeR_pReTty_faCe
04-18-2008, 07:37
Amii ne6tata ne se opraviha a se vlu6iha.Az otidoh i i noseh edno cvete no neq q nqma6e 4akah do 8 zvunq,zvunqh tq ne si digna telefona..Kato se pribirah q vidqh v edno kafe ii mi stana super gadno i samo i napisah sms "Lipsvash mi!!Kyde si?" Kym 11 ve4erta mi pisa "Sujalqvam tatko doide da me vzeme" tfa be6e super golqma luja pri polojenie 4e az 8 i20 nqkyde q vidqh v kafeto .. ni6to ne napravih izlqzloh s priqteli tam pihme po bira.Neiskam da kysam s tova momi4e prosto mislq 4e e razbrala ne6to za men koeto ne i haresalo.. no tq znae6e vsi4ko o6te predi da trugnem..Obi4am q prekaleno mnogo za da sum bez neq ......

hrisence
04-18-2008, 10:15
аз си мисля, че тя вече нищо не изпитва към теб. щом те лъже си направи извод, защото ти по- добре познаваш нея и каква е ситуацията

aNotHeR_pReTty_faCe
04-18-2008, 10:31
:cry: :cry: :cry: daa i az si mislq taka ... samo 4e neznam kakvo da pravq nikoga ne sa mi razbivali surceto.. a sega to e razbito i se 4uvstvam mn zle .. i nqmam si predstava kakvo da napravq .. za da se po4uvstvam po dobre :cry: :cry:

hrisence
04-18-2008, 10:58
а опитали се да й обесниш как се чувстваш?

aNotHeR_pReTty_faCe
04-18-2008, 11:03
e koga da i go kaja?? Tq napravo si me otbqgva .. :cry: :cry: neznam ve4e 4uvstvam se tolkova zle ... kakto nikoga do sega .. i na u4ili6te dnes ne sym hodil,nito na trenirovki .. prosto mi e mn gadno .. ;(

hrisence
04-18-2008, 11:06
ами тя в това кафе с кого е била?

ra4ence
04-18-2008, 11:10
Промени малко начина на 'поздравяване' между теб и приятелките ти. Освен, че е страшно смешно и лигаво, понякога поражда разни съмнения. И приятелката ти е права. :)

aNotHeR_pReTty_faCe
04-18-2008, 11:16
Mi s teq ot neinoto u4ili6te tam s nqkolko momi4eta mom4eta,az gi vidqh prez prozoreca za6toto te sa edni golemi takiva ii az kato minavah i gi vidqh ama tq be6e s grub kym men.. ;(

ra4ence
04-18-2008, 11:25
В такъв случай бъди 'пас' за извесно време \:D/

hrisence
04-18-2008, 12:17
В такъв случай бъди 'пас' за извесно време \:D/
;-)

aNotHeR_pReTty_faCe
04-18-2008, 12:24
Ami qvno tfa 6e trqa da naprava ;( :cry: :cry: