PDA

View Full Version : успях ли?



cristiano
04-17-2008, 16:10
Леле как се обърках...С приятелката ми правихме секс за първи път(и двамата бяхме девствени).Знам,че хименът се намира в началото на влагалището,но аз не усетих нищо,а и нали не бях спал с момиче(сигурен съм,че наистина е била девствена).нямах проблеми с проникването,но не си го вкарах целия,а само някъде до половината,защото тя каза,4е я боляло.Нямаше кръв(знам,4е е възможно и да няма),но в мен се появи подозрението,4е не съм успял да я отворя,понеже не проникнах изцяло,и не се движех кой знае колко(нали не исках да я боли).Според вас има ли за какво да се притеснявам?

StillNoob
04-17-2008, 16:13
Ako naistina si sig 4e tq e devstvena to togava nqma na4in da ne si go ! Za6oto dori i 2 santa da puhne6 toi 6e se skusa =]

rUffLes
04-17-2008, 16:15
Ako naistina si sig 4e tq e devstvena to togava nqma na4in da ne si go ! Za6oto dori i 2 santa da puhne6 toi 6e se skusa =]+1

cristiano
04-17-2008, 16:28
Ох,дано да сте прави,че не искам втори път да се притеснявам з такова нещо:(.Сигурен съм,4е е девствена,понеже не би излъгала за това,а и когато прониквах с пръсти в нея винаги я болеше.След като го направихме ми каза,че усетила нещо като парене само два пъти(и то не веднага след проникването ми),аз пък съвсем нищо не усетих:(.Възможно ли е да се е получило така,защото си е слагала тампон,правила е упражнения,и често си е бъркала с пръстче при самозадоволяване?

splendour
04-17-2008, 16:39
Ох,дано да сте прави,че не искам втори път да се притеснявам з такова нещо:(.Сигурен съм,4е е девствена,понеже не би излъгала за това,а и когато прониквах с пръсти в нея винаги я болеше.След като го направихме ми каза,че усетила нещо като парене само два пъти(и то не веднага след проникването ми),аз пък съвсем нищо не усетих:(.Възможно ли е да се е получило така,защото си е слагала тампон,правила е упражнения,и често си е бъркала с пръстче при самозадоволяване? mi na4i tq go e sk1sala

neverfallinlove
04-17-2008, 16:50
Добре бе 2 сантиметра.. искате да ми кажете,че съм се отворила с тампон ли? Защото той е горе долу може би 2 сант., но като прибавим и пръстта не става ли доста повече ???? :shock: :-o

rame
04-17-2008, 16:56
Добре бе 2 сантиметра.. искате да ми кажете,че съм се отворила с тампон ли? Защото той е горе долу може би 2 сант., но като прибавим и пръстта не става ли доста повече ???? :shock: :-oДа,но е по-тънък....ако беше с размерите на пенис,щеше да се отвориш с него! :D

cristiano
04-17-2008, 16:57
Може ли да се отвори сама,без да усети?Аз се чудя дали паренето,което е усетила,не е било натиск над ципата,и аз както се дръпнах и двата пъти,без да натисна едва ли да съм я скъсал,всъщност колко дълбоко се намира?

WaKo
04-17-2008, 17:21
Абе вие тая девствена ципа като какво си я представяте? Като запушалка ли, не мога да разбера? Това е ципа, тънка, разтеглива, с дупка в средата - нищо не запушва. "Отварянето" образно казано е влизането на пенис във влагалището - тоест разтеглянето на влагалището, а не късането на ципата. Болката идва от разтеглянето на мускулите, не от химена. Това е. И да не си успял от първия път като го направите още няколко пъти и ще се разкъса и толкова. Може и да не разберете дори. Какво си взел да се чудиш дали била "отворена" - отворенае е вече

Felis_Dirus
04-17-2008, 18:02
Абе вие тая девствена ципа като какво си я представяте? Като запушалка ли, не мога да разбера? Това е ципа, тънка, разтеглива, с дупка в средата - нищо не запушва. "Отварянето" образно казано е влизането на пенис във влагалището - тоест разтеглянето на влагалището, а не късането на ципата. Болката идва от разтеглянето на мускулите, не от химена. Това е. И да не си успял от първия път като го направите още няколко пъти и ще се разкъса и толкова. Може и да не разберете дори. Какво си взел да се чудиш дали била "отворена" - отворенае е вече


Мда, така е.

А към момиченцата писали в тази тема - баси, може ли да сте жени и да сте толкова заблудени относно половата си система, нямам думи направо...

beb4eto0o
04-17-2008, 18:10
Леле как се обърках...С приятелката ми правихме секс за първи път(и двамата бяхме девствени).Знам,че хименът се намира в началото на влагалището,но аз не усетих нищо,а и нали не бях спал с момиче(сигурен съм,че наистина е била девствена).нямах проблеми с проникването,но не си го вкарах целия,а само някъде до половината,защото тя каза,4е я боляло.Нямаше кръв(знам,4е е възможно и да няма),но в мен се появи подозрението,4е не съм успял да я отворя,понеже не проникнах изцяло,и не се движех кой знае колко(нали не исках да я боли).Според вас има ли за какво да се притеснявам?
Според мен е възможно да не сее скъсал химена и от първия път ,при някои момичета се случва от втория, третия път .

beautiful_f
04-17-2008, 19:16
Абе вие тая девствена ципа като какво си я представяте? Като запушалка ли, не мога да разбера? Това е ципа, тънка, разтеглива, с дупка в средата - нищо не запушва. "Отварянето" образно казано е влизането на пенис във влагалището - тоест разтеглянето на влагалището, а не късането на ципата. Болката идва от разтеглянето на мускулите, не от химена. Това е. И да не си успял от първия път като го направите още няколко пъти и ще се разкъса и толкова. Може и да не разберете дори. Какво си взел да се чудиш дали била "отворена" - отворенае е вече


Мда, така е.

А към момиченцата писали в тази тема - баси, може ли да сте жени и да сте толкова заблудени относно половата си система, нямам думи направо...

+2 :?

darla
04-17-2008, 19:34
Ako naistina si sig 4e tq e devstvena to togava nqma na4in da ne si go ! Za6oto dori i 2 santa da puhne6 toi 6e se skusa =]
:razz: :razz: :razz: qvno i men tampona me e otvoril,a ne biv6iq!!!!!!!!!!!

malkata_shmatka
04-17-2008, 19:42
pri nqkoi momi4eta nqma devstvena cipa. ponqkoga se e mahnala po vreme na sport (balet gimnastika koneezda i takiva deto ima raztqgane). 4uvala sam 4e ima momi4eta deto se razdat bez cipa. :-) :-) :-)

TopTa
04-17-2008, 19:49
himena ima razli4na forma, ne vinagi e plutna cipa!ima dup4ici na razli4n mesta, vse pak perioda ot nqkude trqbva da iste4e. v zavisimost ot tova na koi kak mu e himena i kolko e elasti4en idva opredeleno nivo na bolka i kruv. poprincip momi4eta koito polzvat tamponi im e po elasti4en, po malko gi boli. ima tekiva koito gi boli ot tampon... i himena ne e 2cm ot na4aloto na vlagali6teto, po navutre e!ima slu4ai v koito tampon moje da te otvori!

krem4et0
04-17-2008, 20:22
Абе вие тая девствена ципа като какво си я представяте? Като запушалка ли, не мога да разбера? Това е ципа, тънка, разтеглива, с дупка в средата - нищо не запушва. "Отварянето" образно казано е влизането на пенис във влагалището - тоест разтеглянето на влагалището, а не късането на ципата. Болката идва от разтеглянето на мускулите, не от химена. Това е. И да не си успял от първия път като го направите още няколко пъти и ще се разкъса и толкова. Може и да не разберете дори. Какво си взел да се чудиш дали била "отворена" - отворенае е вече
Да не говирим, че и следващите 2-3 пъти ще я боли, а хименът се къса окончателно едва след 1-вото раждане!

krem4et0
04-17-2008, 20:24
himena ima razli4na forma, ne vinagi e plutna cipa!ima dup4ici na razli4n mesta, vse pak perioda ot nqkude trqbva da iste4e. v zavisimost ot tova na koi kak mu e himena i kolko e elasti4en idva opredeleno nivo na bolka i kruv. poprincip momi4eta koito polzvat tamponi im e po elasti4en, po malko gi boli. ima tekiva koito gi boli ot tampon... i himena ne e 2cm ot na4aloto na vlagali6teto, po navutre e!ima slu4ai v koito tampon moje da te otvori!

Хименът не е на 2 см от началото на влагалището-права си. Той е на ВХОДА!

rame
04-17-2008, 21:05
himena ima razli4na forma, ne vinagi e plutna cipa!ima dup4ici na razli4n mesta, vse pak perioda ot nqkude trqbva da iste4e. v zavisimost ot tova na koi kak mu e himena i kolko e elasti4en idva opredeleno nivo na bolka i kruv. poprincip momi4eta koito polzvat tamponi im e po elasti4en, po malko gi boli. ima tekiva koito gi boli ot tampon... i himena ne e 2cm ot na4aloto na vlagali6teto, po navutre e!ima slu4ai v koito tampon moje da te otvori!

Хименът не е на 2 см от началото на влагалището-права си. Той е на ВХОДА!Да,и аз знам,че е така! :D Но тук има страшни мнения-че е точно на 2 см,че по-навътре.... :-D
Хаха ае на 20 см навътре е,така че момиченца,ако приятелите ви нямат 20 -сантиметрови,вие още сте девствени!:razz: Хех тва е логиката на една приятелка! :lol:

x3eme
04-21-2008, 16:42
6tom e vlqzul do polovinata nqma kak da ne si q otvoril

Wicked_Kid
04-22-2008, 08:27
1.Щом си проникнал, значи си я отворил.
2.Като не е имало химен, още по-добре ;)

Choby85c35
04-22-2008, 08:38
А бе може ли да сте толкова неуки бе и жени и мъже ...
Въпросната дествена ципа не е задължително да е на 2 см от срамните вътрешни устни.
може да е дори и на 8 см от отвора.
А относно късането и , както казаха някой по горе от мен тя е много разтеглива , дори и след 10тия полов акт може да не бъде скъсана.