PDA

View Full Version : бенки



Pepincetyy
04-17-2008, 16:27
Може ли да се махат бенките и има ли някаква опасност ако си ги махна ,имам доста бенки и много не ми харесва , та ако знаете дали може и къде кажете.И дали има такива в Люлин 3 аз съм там ....

sweet_baby_cool
04-17-2008, 16:37
Ami az ne sam mn zapoznat, no sam 4uvala 4e tezi s mn benki tr da gi sledqt za6toto mogat da polu4at ili ve4e imat rak na kojata. zatova po dobre otidi na dermatolog

if4etU_bLg
04-17-2008, 16:48
Лелее как ше имаме рак на кожата,бе,хора не ни плашете :? Бенките са безобидни стига да не ги чоплиш и раздразняваш.Аз също имам страшно много,но пък в това ми е чара 8) Примирила съм се. :)

AliceSw
04-17-2008, 16:55
^всъщност бенките са индикатори за рака, ако започнат да се появяват нови, но специфични тъмни или не, надигнати от кожата, (всъщност не съм абсолютно сигурна, че са точно тези) е индикация за кожен проблем и е хубаво да се отиде на лекар

за мен всяка бенка по лицето е по-добре да се махне, изключвам тип Мерилин Монро, но малки

monkata93
04-17-2008, 17:32
Ако ги махнеш може да се получи рак на кожата, иначе ги прикривай с фон дйо тен. :)

scanadal
04-17-2008, 17:32
Абе бенките според мен са си супер секси и при момичетата и при момчетата.Имам един приятел,чието лице е осеяно с бенки и си изглежда страхотно :) Те са част от цялостният чар на даден човек.Не си ги махай.И аз имам бенки-по ръцете(на лявата е една голяма),по коремчето,на гърдите.Винаги съм ги харесвала. :-)
Сещам се сега за Енрике Иглесиас,който в началото на кариерата си имаше една голяма бенка на лицето си,но си я махна вече.Е сега е като "всички" останали,а с нея си беше уникален и единствен.Ако ме разбираш :wink:

LostInYou
04-17-2008, 18:09
И аз имам доста бенки но съм се примирила по добре не си ги махай може в това да е чарът ти :wink:

kocko
04-17-2008, 18:18
ами аз зам 4е само по еперативен пут стаа :) то и аз имам ама неми пука да каа за пртоокола :P на 1 рака имам 8 :oops:

xXxScreamxXx
04-17-2008, 18:23
bojeeee ... az imam mnogo ...ama kaf 4ar we hora ... tfa si e NAPAST BOJIQ .... MRAZQ GI !!!!!!!!!!!!!!! :-x :x :-x :x :-x :x

beautiful_f
04-17-2008, 18:57
Лелее как ше имаме рак на кожата,бе,хора не ни плашете :? Бенките са безобидни стига да не ги чоплиш и раздразняваш.Аз също имам страшно много,но пък в това ми е чара 8) Примирила съм се. :)


като прочетох предния пост направо се стресирах... сега като прочетох твоя се успокоих... моля не пускайте такива стряскащи отговори :? :?

IdiOtKa
04-18-2008, 06:55
офф бих ги махнала ...шото имам в излишак ...но ме е малко страх ..

beautiful_f
04-18-2008, 07:00
Аз имам повече луничи.. и повечето ми бенки са по гърба :?

Pepincetyy
04-18-2008, 10:09
-4arovnata-
bojeeee ... az imam mnogo ...ama kaf 4ar we hora ... tfa si e NAPAST BOJIQ .... MRAZQ GI !!!!!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad
_________________
съгласна съм с теб.Мойте много ме дразнят и по лицето имам и по гърба,корем навсякъде пффф :-x :-x :-x

BeBsItO
04-18-2008, 17:52
i az imam, nad gornata usna 8) no me e strah da q mahna...... pak i sma i sviknala... ne mi pravi vpe4atlenie ikakvo

UnaBletoLoVeU
04-18-2008, 18:24
Дерматолог ми е казвал, че махането на бенка може да има много сериозни последствия, дори и смърт. Не се шегувам. Наистина е много сериозно. Махат се само тези, които са по-подути, по-тъмни...абе по-различни от нормалните, защото могат да предизвикат рак на кожата.
А иначе махането на 1 бенка струва около 60 лева в Русе.
Аз не бих рискувала. Всички имаме. Приеми ги като всичко останало в теб-не искаш да си махаш второто око, нали?

st1ka
04-18-2008, 18:27
Аз също имам много, най-вече по гърба..

viki1992
04-18-2008, 18:29
az pone sum 4uvala 4e vsqka benka e nerazvita rakova kletka (nz kolko e vqrno, no po-dobre ne se zanimavai s tva..ima benki koi to se mahat naistina 6toto pre4at, a i si mislq 4e osven ot esteti4na gledna to4ka iska6 i ti ...no po-dobre nedei) zavisi kude sa, no nqkoi naistina stoqt mn sladko... :)

mumiikataa
04-18-2008, 18:52
ами аз зам 4е само по еперативен пут стаа :) то и аз имам ама неми пука да каа за пртоокола :P на 1 рака имам 8 :oops:
само 8...аз на едната имам около 25 :-D Но не всички са бенки.Повечето са просто петънца.Иначе съм говорила с дерматолог махат се само тези,които могат при разраняване да ти направят много проблеми.Обясниха ми как се премахват такива.Злобно изглежда и звучи,но не боли.На татко му махнаха една такава,каза че нищо не е усетил.Има друг вид които са като брадавички.Те са големи дразнители.Могат да се махнат с копринен конец се завръзват и падат.Иначе се горят.НЕ прави каквото и да е без да си бил при лекар!

TopTa
04-18-2008, 19:57
as imah rakova benka! polu4ava se ot mn slunce ili draznene! mahnaha q no mi ostana beleg! otidi na kojen, ako ne e opasna ne q pipai za6toto ostava grozen beleg! :? as sajalqvam za moita ma nqma6e kak!

mhmhmhmhm
04-18-2008, 20:16
Махат се,да.Кака ми си я махна и нямаше никакви проблеми ... само я маже всеки ден с няк'ва паста.

sixth^sense^f
09-03-2008, 21:42
i az imam benki navsqk1deeeeeeeee...yjas... k1v char..... :-x :x :-x moje li da mi dade poveche info pls