PDA

View Full Version : Зала Христо Ботев



Sarabi
04-17-2008, 17:10
Такааа... рискувам всички да ме сметнат за пълен олигофрен аххаха, ама не си помня паролите за другите профили да не се излагам :lol: :lol: .

Та, утре съм на концерт във въпросната зала Христо Ботев, а единствените ми познания за нея са, че е в Студентски град, което не ми помага много много аххаха. И естествено се сещам, че не знам къде е точно един ден преди концерта , щото съм супер с организацията :lol: .
И да кажем, че студентски град ми е пълна мъгла и знам само Зимния... и ми е малко тегаво да се оправя с някви диви карти :? .

Та, разчитам на благоволението на любимите ми съфорумци да ми обяснят как, мама му дейба, да стигна до зала Христо Ботев, като се водите по единственият ми познат ориентир хаха.
И ако приемете Плиска или Орлов като отправна точка... :smt007 .

Който има нерви да пише обяснение като за олигофрени, ще съм му адски благодарна да го сподели с мен и ше го черпя една бира^^.

Хора, разчитам на вас ^^.

Boot
04-17-2008, 17:16
Kamelot хах

Миии по моите много много скромни спомени зала Хр. Ботев е няколко спирки преди Зимния. Ама не гарантирам :D

hamilcar
04-17-2008, 17:31
Значи с 94(посока Ст.град) примерно слизаш при боулинга, отиваш пред него и питаш за зала Христо Ботев. Ако трябва да ти обяснявам, значи като слезнеш се продължава надолу, до триъгълника и вдясно в една голяма градинка се намира и самата зала. Но по-лесно ще бъде да питаш някой пред боулинга.

Seducti0n
04-17-2008, 17:43
Ако не се бъркам е в близост до Infinity :-o

Felis_Dirus
04-17-2008, 17:50
Ако не се бъркам е в близост до Infinity :-o

Мда, един приятел живее там и като идвам в софия, често ходя на гости. :)

Сараби, душко, хвани си 94, както казаха, или 280 и питай някого в автобуса. Аз така направих първия път, когато не знаех къде да сляза, бях с цял куп багажи иии трябваше да се смъкна на спирката на зала христо ботев, та една мацка просто ми свирна една спирка преди това. :)

Sarabi
04-17-2008, 18:45
Ъъъм, то че ще питам ще питам, такъв заплес няма как да пропусне 8-) . А т'ва горе - долу къде се пада - преди или след Зимния... да знам кога да питам все пак :-D .
И не съм фенка на боулинга и него също не го знам къде е 8-) .

hamilcar
04-17-2008, 18:59
След Зимния, при Лападунди :).

RoyTheReaper
04-17-2008, 19:46
Ето каква е моята оферта: хващаш 88 и слизаш на първата спирка в Дианабад. Аз те чакам там и те водя до Христо Ботев. 8-)

АисЕд ърт рулира. :-P

Sarabi
04-17-2008, 20:10
Ъ ? Ъ? ?Ъ ?Ъ ? Ше ходиш на Камелот ? Ще ходиш ли ? Кажи ми, че ще ходиш, само съм, само с един психопат от Пловдив, който не ми е от най - големите оферти. Няма с кой да запивам 8-)
Ъъъ, кажи ми, че ще ходиш !

RoyTheReaper
04-17-2008, 20:45
Ъ ? Ъ? ?Ъ ?Ъ ? Ше ходиш на Камелот ? Ще ходиш ли ? Кажи ми, че ще ходиш, само съм, само с един психопат от Пловдив, който не ми е от най - големите оферти. Няма с кой да запивам 8-)
Ъъъ, кажи ми, че ще ходиш !

Дам, ще ходя. :D

Даже май нямам с кого...

Изпращам ти скайп на ЛС да се доразберем. ;)

bulgarche
04-18-2008, 17:42
Камелот ли бе :booooomb: :shock: :smt075

Sarabi
04-18-2008, 21:50
Камелот ли бе :booooomb: :shock: :smt075


Ъхъ, що , беше баси добрия концерт ^^.

RoyTheReaper
04-18-2008, 21:57
8) 8-)

bulgarche
04-19-2008, 05:16
Превдполагам! Поне зи-рочеца пускаха доволно. Понеже тая седмица бях постоянно на път и се наслушах поне. Може да не бях на концерта ама...снощи до късно те звучаха по радиото