PDA

View Full Version : Ох тампони



Divachence`f
04-17-2008, 18:28
Момичета много искам да използвам тампони но нещо незнам как да си ги сложа или не че незнам просто ме е страх какво да правя?искам да използвам тампони защото превръзките не ги понасям.Какво да направя първия път ?Дали ще ме заболи? :(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-17-2008, 18:35
Sledvai instrukciite na opakovkata i gotovo. I vnimavai, ako si vse oshte devstvena, vse pak. ;) :-$

sandalki_ot_mola
04-17-2008, 18:36
Ами мила то всичко е обяснено в опътването.Аз лично в началото не си го слагах както трябва и не ми беше никак конфортно,но после се научих как се слагат и вече е супер удобно.И в първите дни на цикъла не използваи тампони,защото всичката мръсотия,която виждаш по превръзката остажа вътре,а тампона само попижа кръвта...

beautiful_f
04-17-2008, 18:41
Прочето упътването.. няма да те заболи стига да си се разкравила добре.. и колкото по - навътре го бутнеш долкова повече няма да го усещаш.. Успех.. :-)

darla
04-17-2008, 19:14
Прочето упътването.. няма да те заболи стига да си се разкравила добре.. и колкото по - навътре го бутнеш долкова повече няма да го усещаш.. Успех.. :-)
+1,ama az si izpolzvam tamponi prez cqlata menstruaciq,koqto na mene mi e 4 dni i ne mislq 4e ako izpolzva6 intimen du6 gel i jenski du6 ima nqkakva opasnost da napravi6 infekciq ot zamursqvane,prosto za6toot to ni6to ne e mrusno!

Boot
04-17-2008, 21:50
защото всичката мръсотия,която виждаш по превръзката остажа вътре,а тампона само попижа кръвта...
кфа мръсотия бе момиче? ти да не си изхвърляш боклука в путката???


Тампони може да ползваш през цялата менструация, просто следвай указанията в опаковката. Сменяй достатъчно често и никакви проблеми няма да имаш. Намери си някаква удобна поза, доста женки препоръчват да си качиш единия крак на малко по-високо и такамз... Пробвай с малки тампончета първо, а О.Б. имат едни - silk touch - които влизат бая лесно :)

IdiOtKa
04-18-2008, 06:51
te хората затва правят опътване ....

beautiful_f
04-18-2008, 06:55
+1,ama az si izpolzvam tamponi prez cqlata menstruaciq,koqto na mene mi e 4 dni i ne mislq 4e ako izpolzva6 intimen du6 gel i jenski du6 ima nqkakva opasnost da napravi6 infekciq ot zamursqvane,prosto za6toot to ni6to ne e mrusno!


+1 :P

i'm so excited!
04-18-2008, 08:50
на мен ми трябваха доста опити докато успея първия път, ама после вече сичко е чук.

miShle
04-18-2008, 08:52
Еми виж .. има много такива теми,но ще ти дам следния съвет .. Щом е ти е за първи път си вземи O.B. mini .. Първо,че няма да сбъркаш с марката и второ,че това са най-малките възможни и няма начин да те заболи, ако го поставяш правилно .. Вземаш си един такъв и отиваш в тоалетната. Разопаковаш го и си слагаш пръста отгоре .. както епоказано на опътването ... И слад това се навеждаш и внимателно без да бъраш започваш лекично да побутваш,без да натискаш силно и упорито.Ако не стане остави за другия път. Ако влезе го изтикай максимално навътре и си готова! Айде и успех!!

sandalki_ot_mola
04-18-2008, 18:58
Boot аз говоря за съсиреците,ако не си разбрала.Много ясно,че с превръзка си е най-добре 1вия и 2рия ден...

TopTa
04-18-2008, 19:49
nai-vajnoto da sa ti 4isti racete! a za slaganto ... to nikoi neznae kak to4no stava dokato neopita! moje da si vdigne6 kraka ili da se navede6 za da go sloji6, ako si go postavila dobre ne trqbva da go use6ta6!ako te boli kato go slaga6 ili promeni malko posokata ili preostanovi!

Divachence`f
04-19-2008, 07:02
misi :-)

i_bleed
04-19-2008, 10:20
Според мен е най-удобно леко наведена напред, разкрачена на около 40 градуса. Чисти ръце, леко и внимателно, да не се нараниш. А и да не забравиш да издърпаш кончето преди да го сложиш че иначе няма да попива много... абе има си инструкция :)

VerryBerry
04-19-2008, 11:08
На самото упътване ти е обяснено,даже с подробности(за O.B. говоря)