PDA

View Full Version : Балсам за по - бързо потъмняване



beautiful_f
04-17-2008, 18:34
ЕВЕЛИН - БАЛСАМ ЗА ПО-БЪРЗО ПОТЪМНЯВАНЕ 150мл.

Ползвали ли сте го и има ли ефект.. препоръча ми го една приятелка и ми каза, че доста бързо потъмнявала кожата и тен-а се задържал по дълго време.. ще чакам отговори и от вас... 8)

xXxScreamxXx
04-17-2008, 19:23
mmm az li4no ne sam :?

~Munika
04-17-2008, 19:30
Ми и аз не съм използвала,но приятелки споделят че стават на петна,а скоро дори едно момиче порбва с някакъв фондютен и потъмня доста(имало 3 етапа) на 2рия беше доста мургава и после БУМ стана на петна по бузите.................

•._.•No_NaMe•._.•
04-17-2008, 19:30
A moje li s tezi kremove za ten da ima efekt za okolo 2 sedmici? :?

xXxScreamxXx
04-17-2008, 19:41
Ми и аз не съм използвала,но приятелки споделят че стават на петна,а скоро дори едно момиче порбва с някакъв фондютен и потъмня доста(имало 3 етапа) на 2рия беше доста мургава и после БУМ стана на петна по бузите.................


:? gorkata ... :? :?

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 19:41
ползвайте на L`oreal за тен дето се пръска има ефект смисъл тена когато си с него е мн хубав и струва 10 лева

Friend_witH_Benefit
04-17-2008, 19:51
Този, за който ти питаш не съм го ползвала, нито съм го чувала! Някой по-нагоре попита дали може да потъмнееш за две седмици .. потъмняваш доста по-бързо .. веднъж се "наплесках" два пъти на ден и на сутринта бях като негърка .. всичко беше много готино докато след два до три дни не станах на петна .. ползвах още няколко марки уж все хубави .. ефекта беше един и същ въпреки че се мажех, чаках да засъхна хубаво внимавах да покрия навсякъде .. просто не са ефикасни за продължителен тен ... а тези петна се махат никак не лесно .. затова вече СОЛАРИУМ и ТОЧКА по въпроса :) Препоръчвам ти го ;)