PDA

View Full Version : ВъпросЧе?



jonkata_monkata
04-17-2008, 19:02
Значи приятелката ми ми прави орална любов и аз свърших.Изкъпах се. Но после пак се заиграхма и отидохме по-надалеч.Въпросът ми е възможно ли е от смазката изпусната от пениса ми след като вечем съм свършил веднъж тя да забременее,при положение че не съм свършвал в нея?

beautiful_f
04-17-2008, 19:07
НЕ :grin:

VinDiesel
04-17-2008, 19:07
Нещо неразбрах после на голо ли си я жулил?

SilverAngel
04-17-2008, 19:07
може ама процента не е голям. Даже много мъничък :) спокойно, може и да не е станал гаф. Ако много се притеснявате може да си направи тест след седмица...

jonkata_monkata
04-17-2008, 19:12
ами аз доколкото знам тази течност или секрет излиза от билбоуротралните жлези,но никъде не намерих дали съдържа сперматозоиди или не.Може ли някой да ми каже?

unauthorized
04-17-2008, 19:14
Има вероятност, но много малка...След време прибегнете към тест, за да се успокоите...Иначе тази течност, каквато и да е, има някакъв процент сперматозиоиди, но както вече казах, женската среда е неблагоприятна среда и не вярвам 1-2 сперматозоида да са изминали целия път, по който от 1 милион, стига само 1... ;)

jonkata_monkata
04-17-2008, 19:17
а и още един въпрос.Вярно ли е това,което казват за аспирина,защото аз съм чувал някакви митора и разни и веднага след "гафа" ако мога така да се изразя и сложих една таблетка във влагалището.Това дали ще помогне?

ubuntu
04-17-2008, 19:22
а и още един въпрос.Вярно ли е това,което казват за аспирина,защото аз съм чувал някакви митора и разни и веднага след "гафа" ако мога така да се изразя и сложих една таблетка във влагалището.Това дали ще помогне?
Имам една позната която каза че е вярно но не е полезно.... а пък чух други мнения че не е вярно .. така че и аз не съм 100% сигурен.. тя каза че го е правила и не е била бременна след тва значи има някакъв ефект може би .. знам ли ...... :oops:

GabisiTa
04-17-2008, 19:26
а и още един въпрос.Вярно ли е това,което казват за аспирина,защото аз съм чувал някакви митора и разни и веднага след "гафа" ако мога така да се изразя и сложих една таблетка във влагалището.Това дали ще помогне?
Имам една позната която каза че е вярно но не е полезно.... а пък чух други мнения че не е вярно .. така че и аз не съм 100% сигурен.. тя каза че го е правила и не е била бременна след тва значи има някакъв ефект може би .. знам ли ...... :oops:

Нито е вярно, нито е полезно :)

darla
04-17-2008, 19:28
e nali si se izkupal sled kato si svur6il?!?!?!

MakeMeLaugh
04-17-2008, 19:34
e nali si se izkupal sled kato si svur6il?!?!?!
Той се е изкъпал, ама тя течността си тече постоянно, ако е достатъчно възбуден.

Ако не е в овулация - няма.
Ако е - има.

DeXtRoFeR
04-17-2008, 19:41
ами аз доколкото знам тази течност или секрет излиза от билбоуротралните жлези,но никъде не намерих дали съдържа сперматозоиди или не.Може ли някой да ми каже?

Казва се Булбоуретрална жлеза, която не съдържа сперматозоиди, тя отделя секрет който служи за "смазка" на пътя по които ще преминат след това сперматозоидите.

~~~ Относно темата-няма начин да е бременна.

LitTleJ
04-18-2008, 08:17
Трябвало е да се изпикаеш!

Choby85c35
04-18-2008, 10:13
а и още един въпрос.Вярно ли е това,което казват за аспирина,защото аз съм чувал някакви митора и разни и веднага след "гафа" ако мога така да се изразя и сложих една таблетка във влагалището.Това дали ще помогне?
Имам една позната която каза че е вярно но не е полезно.... а пък чух други мнения че не е вярно .. така че и аз не съм 100% сигурен.. тя каза че го е правила и не е била бременна след тва значи има някакъв ефект може би .. знам ли ...... :oops:

Нито е вярно, нито е полезно :)
Изглежда не си особенно запознат с половия орган на жената и с последиците от приемане на Аспирин , дори и не вътре във влагалището.
Принципно при поемането на повече от нормата Аспирин под тъблетачна форма чрез гълтане на таблетките , това довежда до повишаване на кръвотечението по време на менстроалния цикъл при жената .Особенно , ако жената е и настинала .
А относно поставянето на аспирин , аналгин , парацетамол в матката , Да всички тези лекарства ,които изброих по горе премахват риска от забременяване , но не са на 100 % сигурни .Сега да обясня и защо.
При взаимодействието на АСПИРИН със течност , каквато и да е тя . Се отделя определено вещество , чието име не помня , което убива сперматозоидите .
А до колко , поставянето на Аспирин във влагалището е вредно и до колко е полезно , никой не може да каже , тъй като при всеки човек това е различно .
Но принципно , това все пак е само 1 аспирин , което не е до там толкова вредно , освем ако жената/момичето/ не е анемично , тогава може да се достигне до кръвоизлив .

IcCeTo
04-18-2008, 10:38
:?

IcCeTo
04-18-2008, 10:38
:?

x3eme
04-21-2008, 16:40
Значи приятелката ми ми прави орална любов и аз свърших.Изкъпах се. Но после пак се заиграхма и отидохме по-надалеч.Въпросът ми е възможно ли е от смазката изпусната от пениса ми след като вечем съм свършил веднъж тя да забременее,при положение че не съм свършвал в нея?


:razz: :razz: :razz:

nefchi_bs
04-22-2008, 13:10
:booooomb: :booooomb: Svurshih na perdeto moje li da zabremenee? ahahahahaahah :grin: :grin: :grin: boje

ubuntu
04-22-2008, 13:15
а и още един въпрос.Вярно ли е това,което казват за аспирина,защото аз съм чувал някакви митора и разни и веднага след "гафа" ако мога така да се изразя и сложих една таблетка във влагалището.Това дали ще помогне?
Имам една позната която каза че е вярно но не е полезно.... а пък чух други мнения че не е вярно .. така че и аз не съм 100% сигурен.. тя каза че го е правила и не е била бременна след тва значи има някакъв ефект може би .. знам ли ...... :oops:

Нито е вярно, нито е полезно :)
Изглежда не си особенно запознат с половия орган на жената и с последиците от приемане на Аспирин , дори и не вътре във влагалището.
Принципно при поемането на повече от нормата Аспирин под тъблетачна форма чрез гълтане на таблетките , това довежда до повишаване на кръвотечението по време на менстроалния цикъл при жената .Особенно , ако жената е и настинала .
А относно поставянето на аспирин , аналгин , парацетамол в матката , Да всички тези лекарства ,които изброих по горе премахват риска от забременяване , но не са на 100 % сигурни .Сега да обясня и защо.
При взаимодействието на АСПИРИН със течност , каквато и да е тя . Се отделя определено вещество , чието име не помня , което убива сперматозоидите .
А до колко , поставянето на Аспирин във влагалището е вредно и до колко е полезно , никой не може да каже , тъй като при всеки човек това е различно .
Но принципно , това все пак е само 1 аспирин , което не е до там толкова вредно , освем ако жената/момичето/ не е анемично , тогава може да се достигне до кръвоизлив .
Тва с кървенето не е само при жените , дори аспирина не се препоръчва дори е забранен на хора които имат проблем със сърцето до колкото знам + тва ако имаш рана не трябва да го приемаш щото той разрежда кръвта и по трудно зараства ...
Аколкото до неговото анти бебе действие преди 5 години чух за него и се е случвало на много познати които са го пробвали ... и е било с ефект ... И както и да се погледне един аспирин мисля че по малко би навредил от колкото Ескапел!

Fx1
04-22-2008, 13:29
Тва с кървенето не е само при жените , дори аспирина не се препоръчва дори е забранен на хора които имат проблем със сърцето до колкото знам + тва ако имаш рана не трябва да го приемаш щото той разрежда кръвта и по трудно зараства ...
Аколкото до неговото анти бебе действие преди 5 години чух за него и се е случвало на много познати които са го пробвали ... и е било с ефект ... И както и да се погледне един аспирин мисля че по малко би навредил от колкото Ескапел!

Изключително ми е интересно, как знаеш, че аспиринът е бил "ефективен"?

Кое колко е вредно е отделен въпрос, но разликата между Ескапел и аспирина е, че първото може реално да те предпази от бременност.

Choby85c35
04-22-2008, 13:33
Тва с кървенето не е само при жените , дори аспирина не се препоръчва дори е забранен на хора които имат проблем със сърцето до колкото знам + тва ако имаш рана не трябва да го приемаш щото той разрежда кръвта и по трудно зараства ...
Аколкото до неговото анти бебе действие преди 5 години чух за него и се е случвало на много познати които са го пробвали ... и е било с ефект ... И както и да се погледне един аспирин мисля че по малко би навредил от колкото Ескапел!

Изключително ми е интересно, как знаеш, че аспиринът е бил "ефективен"?

Кое колко е вредно е отделен въпрос, но разликата между Ескапел и аспирина е, че първото може реално да те предпази от бременност.
Също така реално може да ти увреди хормоните доживотно , а също така от Ескапеле можеш и кръвоизлив да си докараш от който последствията няма да са ти МИНИМАЛНИ !!!!
МОЖЕ ДОРИ ДА СЕ ДОСТИГНЕ ДО ОТСТРАНЯВАНЕ НА МАТКАТА ЗАЕДНО С ЯЙЧНИЦИТЕ !!! ПЪК ПОСЛЕ МИ ГОВОРИ ,ЧЕ РЕАЛНО ПРЕМАХВА БРЕМЕННОСТ ,ПРЕМАХВА ТИ ПОЛОВИТЕ ОРГАНИ !!!
И УВЕЛИЧАВА МЪЖКИЯ ХОРМОН ,СЪЩО ТАКА ТИ ПРЕТАПЯВА ЖЕЛАНИЕТО ЗА СЕКС !!!

Fx1
04-22-2008, 13:40
...

Въпросът ми не беше във връзка с последиците от Ескапел, а исках да обясниш на мен и на всички останали, откъде знаеш, че аспиринът е бил ефективен при твоите познати, след като го твърдиш.

П.П. Има огромна разлика между "реално да те предпази от бременност" и "РЕАЛНО ПРЕМАХВА БРЕМЕННОСТ".

Choby85c35
04-22-2008, 14:00
...

Въпросът ми не беше във връзка с последиците от Ескапел, а исках да обясниш на мен и на всички останали, откъде знаеш, че аспиринът е бил ефективен при твоите познати, след като го твърдиш.

П.П. Има огромна разлика между "реално да те предпази от бременност" и "РЕАЛНО ПРЕМАХВА БРЕМЕННОСТ".
Ем от СОБСТВЕН ОПИТ ... 3 пъти до сега ме е спасявал АСПИРИНА , а със спирала в последните дни на цикъла и ПОСТИНОР ДУО . ГАЖЕТО МИ ЗАБРЕМЕНЯ и сега ако не бяхме направили аборт щях да съм баща на дете на около 1 година и 8/9 месеца .
До колкото до аспирина помогна , вярно имаше малки усложнения , тъй като гажето ми е АНЕМИЧНА , но за сигурност помогна повече от ПОСТИНОРИ , сега ЕСКАПЕЛЕ сме ползвали само 1 път , но от тогава минаха 7 месеца и все още не може да и се подобри цикъла . 47 дена цукъл дали би го преживяла ти ?Защото тя го преживя. Свърши и преди 5 дена , а днес се оплака че имала 2 3 капки кръв на прашките !

DevilWish
04-22-2008, 19:35
Ox ,ti 6tom pita6 takiva ne6ta ,nay-dobre ne pravi gluposti :#
mi ima 6ans estestveno ,ama 6tom si se izk1pal ,ne vijdam za kvo go zadavas tozi v1pros ;)

Fx1
04-23-2008, 08:42
...

Съмнява ме, че това което казваш е истина, най-малкото, защото спирала се слага най-често на вече раждали жени. И след като е имала спирала, защо е допуснала, че може да е бременна, за да пие Постинор? Още повече, при повече от 10 дена неспиращ цикъл се ходи на гинеколог, който би направил нещо по въпроса.

Както и да е, ти пак не обясни как точно аспиринът е "помогнал". Ако съдиш по това, че не е забременяла, трябва да знаеш, че свършване вътре не е равно на бременност. Не става толкова лесно.

Уверявам те, както и всички останали, че аспиринът НЕ предпазва от бременност, и това, че някоя не е забременяла, след като си е сложила аспирин, където и да е, е просто съдба и случайност.

komara
04-23-2008, 10:01
Братовчеда на мой приятел стана татко именно след подобно нещо. Но попринцип процента е малък. Все пак отскочи до аптеката да провериш цената на памперсите :P :D