PDA

View Full Version : Безвредно изправяне на косата



evi_vd
04-17-2008, 19:09
am znam 4e e po4ti nevyzmojno..no vse pak, ako nqkoi znae nqkakyv na4in za izpravqne na kosata.. da spodeli, 6te sym mu mn blagodarna :grin:

LipSoFAnAnGel
04-17-2008, 19:26
няма безвредно изправяне на косата..може след като се изправяш да използвш някакви балсами за подхранване и т.н иначе най- доброто изправяне е керамична преса ;)

xXxScreamxXx
04-17-2008, 19:27
]няма безвредно изправяне на косата..може след като се изправяш да използвш някакви балсами за подхранване и т.н иначе най- доброто изправяне е керамична преса ;)

+1 :P :P :-P :P :P

mhmhmhmhm
04-17-2008, 19:31
Абе и керамична да е как гори не е истина..

glam0r0us
04-17-2008, 19:39
Зависи на каквиградуси и дали косата ти се поддава на обработка ;)

mhmhmhmhm
04-17-2008, 19:48
абе може и да зависи,ама не можеш да кажеш,че изобщо не се гори....
даже при някои супер много се изтощава

GerSity
04-17-2008, 19:50
eeeпа такава опция нема!!!
е по-малко безвредно е с керамична,професионална преса или пък има такива-от най-добрите,които имат наполовина мраморни плочи и кви ли не др Хтри...
иначе кристали балсами,няма как иначе...траи бабо за хубост! ;)

Ch0c0la73
04-17-2008, 19:58
emii az naprimer si q maja s adski mn gluposti (imam edin produkt na londa,nivea za izpravqne,kristali i silikon za kosa) pone znam 4e q predpazvam ;] emi tova e ... + tva predi da se izkapq si pravq 1 4as vrah4etata kato maska s 4ist zehtin.. ;]

~Munika
04-17-2008, 20:29
Ми скоро чух за преса,която имала 2ве ванички,които се пълнели с вода и не овреждала косата толкова(аз си я преставям като ютия :lol: ) и изправяла с пара така я и хидратирала (малко ми звучи като дрън дрън та пляс,но знае ли човек).....

Liar
04-18-2008, 12:33
Няма безвредно има само по-малко вредно.За целта се нанася продукт за предпазване на косата от пресата преди нея а тя самата трябва да е керамична.Домашните маски за коса преди миене и ампулите също ще допринесат за вида на косата.И все пак горенето си е горене нещата които съм посочила не са чудотворни...Гледай да използваш пресата възможно по-рядко.Има много начини за направата на хубава прическа без да е нужно косата да се гори.Например с ролки.Ако са подходящи се получава много добре зависи какъв ефект търсиш.

radcliff_e
04-18-2008, 16:54
Както и другите казаха - няма безвреден начин. Използвай преса. Но преди това можеш да си сложиш кристали на косата, а също и нещо, което да я държи леко влажна, докато работиш върху нея с пресата!

i'm so excited!
04-18-2008, 17:04
вземи си на лореал балсам без отмиване за преса. много е добър и определено косата ми не изглежда като парцал като я изправя.

evi_vd
04-18-2008, 18:43
ам то .. аз си къпа косата с балсма и шампоан за изправяне на косата на нивеа ии после си слагам крем за коса без отмиване от същата серия(същия като на лореал,а на лореал имах предишния път), но колкото по-дълга става косата .. толко по трудно става права и е няква на вълничи.. а при влажно време да не разправям кво става..а към преса прибягвам, когато нещата са отчайващи :?

st1ka
04-18-2008, 19:20
eeeпа такава опция нема!!!
е по-малко безвредно е с керамична,професионална преса или пък има такива-от най-добрите,които имат наполовина мраморни плочи и кви ли не др Хтри...
иначе кристали балсами,няма как иначе...траи бабо за хубост! ;)

+1

TopTa
04-18-2008, 19:46
napulno bezvredno ispravqne nqma, no vinagi moje6 da namali6 6tetite koito 6te si napravi6 na kosata. kerami4na ma6a e nai-dobria na4in, predi vsqko ispravqne trqbva da se slaga balsam bez isplakvane (predpazva kosuma ot izgarqne), redovno podstrigvane na krai4etata (te nai-mn 6te postradat) i ovlajnqva6ti 6ampyani! :) a i vitamin B e ajen! as tova pravq, ispravqm si kosata mn 4esto, no nqmam problemi.

TheNewReligion
04-18-2008, 20:50
Hah , takova chudo nqma vse oshte ! Az lichno si izpravqm kosata s novata mi profesionalna presi na BRAUN i s

stolichankata
04-19-2008, 17:39
Малко или много третирането на косата с преси вреди. Аз мога да ти препоръчам един спрей против изгаряне на Биостатик. Много е добър, струва 59лева.. можеш да си го закупиш от фризьорските салони на Митко Дамов

kateto_sladkata
04-19-2008, 17:49
Няма безвредно има само по-малко вредно.За целта се нанася продукт за предпазване на косата от пресата преди нея а тя самата трябва да е керамична.Домашните маски за коса преди миене и ампулите също ще допринесат за вида на косата.И все пак горенето си е горене нещата които съм посочила не са чудотворни...Гледай да използваш пресата възможно по-рядко.Има много начини за направата на хубава прическа без да е нужно косата да се гори.Например с ролки.Ако са подходящи се получава много добре зависи какъв ефект търсиш.

+1

tItEufFf
04-19-2008, 19:42
КРИСТАЛИ!!! .. Веднъж си слагаш и ти правят косата мека, гладка, подхранена ... страшно съм доволна.. Имаше един период в който много си къдрех с маша косата (тя ми е къдрава но има и кичури, които не са като букли) .. и се беше изтощила .. сложих си веднъж и косата ми стана супер мека... :grin:

evi_vd
04-21-2008, 18:57
КРИСТАЛИ!!! .. Веднъж си слагаш и ти правят косата мека, гладка, подхранена ... страшно съм доволна.. Имаше един период в който много си къдрех с маша косата (тя ми е къдрава но има и кичури, които не са като букли) .. и се беше изтощила .. сложих си веднъж и косата ми стана супер мека... :grin:

kvi sa tiq kristali.. kyde da gi namerq :oops:

TheNewReligion
04-21-2008, 19:55
КРИСТАЛИ!!! .. Веднъж си слагаш и ти правят косата мека, гладка, подхранена ... страшно съм доволна.. Имаше един период в който много си къдрех с маша косата (тя ми е къдрава но има и кичури, които не са като букли) .. и се беше изтощила .. сложих си веднъж и косата ми стана супер мека... :grin:

kvi sa tiq kristali.. kyde da gi namerq :oops:
Navsqkude gi ima , no zavisi dali iskash kato tezi na friziorite ili prosto kristali . :)

mhmhmhmhm
04-21-2008, 19:59
КРИСТАЛИ!!! .. Веднъж си слагаш и ти правят косата мека, гладка, подхранена ... страшно съм доволна.. Имаше един период в който много си къдрех с маша косата (тя ми е къдрава но има и кичури, които не са като букли) .. и се беше изтощила .. сложих си веднъж и косата ми стана супер мека... :grin:

kvi sa tiq kristali.. kyde da gi namerq :oops:
Виж в "Мира" .. би трябвало да има

babykiller_
04-22-2008, 10:14
еми след като се иэправаш ходи по често на фриэриор и си прави маски :-)

evi_vd
04-22-2008, 19:42
ми 10x :grin:

Mademoiselle
04-23-2008, 04:56
nai-malko izto6tava sas 4etka i se6oar,no sa6to taka e i nai-trudno

CfEtii
05-04-2008, 21:36
Квато и да е пресата,косата си гори.Единственото,което можеш да направиш,е да ползваш маски за подхранване,разни балсами и такиа :)

DuLcEtO
05-05-2008, 11:04
т'ва няма да ти увреди косата значи казва се Hot Liss на Loreal струва некаде 7 лева кат се искъпеш на мократа коса го нанасяш и ше ти се исправи след няколко седмици косата от самосебе си от личен опит го знам изпробвала съм го и действа

_princess_
05-05-2008, 13:55
използвай течни кристали зо коса и няма да ти се увреди много. и аз съм къдрокоска, много съм доволна от тях

evi_vd
05-24-2008, 12:01
т'ва няма да ти увреди косата значи казва се Hot Liss на Loreal струва некаде 7 лева кат се искъпеш на мократа коса го нанасяш и ше ти се исправи след няколко седмици косата от самосебе си от личен опит го знам изпробвала съм го и действа

имам го от близо година...но при мен няма чааак такъв ефект,както при теб :(

mirelS
05-24-2008, 12:57
Kak shte e nevuzmojnoo :-D Az izpolzvam losiona na Nivea za izpravqne na kosa .. struva okolo 7 lv i stiga za destina puti ,kato izpravqsh kosata samo s chetka i seshoar ,razbira se predi tova nanasqsh losiona .. :)) Kosata mi ot nego ne stiga che se izpravq ami stava i po obemna .. dovolno :)

enola
05-24-2008, 14:35
Kak shte e nevuzmojnoo :-D Az izpolzvam losiona na Nivea za izpravqne na kosa .. struva okolo 7 lv i stiga za destina puti ,kato izpravqsh kosata samo s chetka i seshoar ,razbira se predi tova nanasqsh losiona .. :)) Kosata mi ot nego ne stiga che se izpravq ami stava i po obemna .. dovolno :) сешуара също вреди на косата :wink:

RaLiTy_Y_y
06-13-2008, 11:27
мм аз си изправям веднаж на 3 или 4 дни и си ми седи права иначе е доста чуплива :-) :-) :-)