PDA

View Full Version : Някой да ми каже адреса на Hip Hop Wear в София Plz



Viche
04-17-2008, 20:18
значи трябва ми спешно адреса на hip hop wear в София спешно,разправят ми че той е най-евтиния магазин за такива дрехи и аксесоари в София...а ако може да ми кажете и къде другаде има по-евтини неща ще е супер...ако темата не е за тука,администраторите да я преместят... :P

LeVski_fen
04-17-2008, 20:38
Вчера отвори врати в София и първият български магазин за истински оригинален хип-хоп wear - Urban Wear Shop. Той е собственост на Лицето и предлага доста добра гама от оригинални дрехи и маратонки произведени от известни световни фирми за хип-хоп wear. На откриването присъстваха голяма част от известните имена в бг хип-хоп-а Pikasso, Васко Теслата, Боби от Светците, Stealt, Dizel и други.
Адресът на Urban Wear Shop е София ул.Праскова №12

Използвай GOOGLE преди да пускаш теми :-x

kocko
04-17-2008, 20:52
улица праскова ама тва кои квартал аз знам 1 улица праскова тя се намира в красно село но нз дали е тя кажете кой квартал плс :-)

deville`f
04-17-2008, 20:56
тва за което питаш...ако е същия...е на раковска....тръгваш от славейков нагоре по раковска...пресичаш патриарха покрай френксата гимназия и на същата улица по нагоре....от страната на гимназията...
то от едната страна е метълл...от другата хип хоп...доста странно...дано този се казва така..