PDA

View Full Version : дали всичко се връща...



RoSsY88
04-17-2008, 19:30
Винаги съм си задавала тоя въпрос...малко да ви отегча с моята история...бях влюбена като бях на 16...след тва далго време не можех да погледна друг,изстудях към мъжете,не ги допусках до себе си...не ги наранявах,не им давах надежди..просто като станеше нещо по така се отдръпвах...наречете го страх,или нежелание друг да ме нарани...след 4 години се влюбих пак...уви точно когато се местих да живея у варна...момчето беше мн точно и готино...но просто нещата пропаднаха заради голямото разтояние...и ся уж сме във връзка 10-11 месеца...Обикнах го мн макар мн му недостъци..да ви опиша връзката...не се търсим само като си ида на 2 седмици вкъщи (Аз съм студенка у варна) и се виждаме само веднъж прекарваме ноща заедно,ся ще кажете че е връзка за секс...да ви разочеровам и тва не правим...мн рядко...просто се гушкаме....мн се караме...постоянно раздели-събиране...Ко ли не опитах,нараняван е бил и просто ми казва,че не може да ме обикне....на моменти е мн добра с мен..в други просто да не съм близо до него...мн е горд и всичко се насъбира...пак и аз съм лъвица и винаги като се разделим по сериозно се хващам с друг....Почнах да чувам слухове че има друга и той за мене де..отрича,но не нзам...нащо не е връзка ..просто дайте съвети...искам си го ...не искам поредният мъж-играчка... :lol:

MiMcHeToOo
04-17-2008, 19:33
Аз нищо не разбрах ама как какво да направиш? Разкарай го тоя като не искаш мъж-играчка и си хвани друг. Иначе да, всичко се връща!

GerSity
04-17-2008, 20:04
извинявай,не прочетох поста ти,но отговарям категорично на заглавието-Да,всичко се връща!!!!!!! 8)

ChErNoKoSkA_
04-17-2008, 20:11
Да! всичко в този живот се връща и всяко нещо си има цена! Не си налагам мнението, но според мен щом връзката ви не ти доставя удоволствие и не си щастлива по- добре я прекрати и потърски щастието си на др място.... Всее пак живота е кратък

kocko
04-17-2008, 20:11
оф литбовни глупости стига сте сте се заблуждавали никва лиубов на тая фъздраст а за връ6тането ни6то несе връ6та 4овек ако неси го направи няма кои да му го направи :)

kocko
04-17-2008, 20:11
оф лиубовни глупости стига сте сте се заблуждавали никва лиубов на тая фъздраст а за връ6тането ни6то несе връ6та 4овек ако неси го направи няма кои да му го направи :)

suunlight
04-17-2008, 20:13
Всичко се връща - 100% факт ..
А за вързката ви - по-добре да я приключите не виждам нищо което да си заслужава да се тормозите и все още да сте заедно, а и ти си във Варна .. разбираш, че можеш и да водиш др. по-добър живот с по-готин човек .. и да си щастлива ..

suunlight
04-17-2008, 20:17
оф лиубовни глупости стига сте сте се заблуждавали никва лиубов на тая фъздраст а за връ6тането ни6то несе връ6та 4овек ако неси го направи няма кои да му го направи :)

Не съм сългасна въобще с теебе .. това е др. нещо .. Да всеки отговаря за постъпките си ..
, но едно нещо след много или малкоо време .. се обръща точно на 360 гр. .. т.е всичко наобратно .. всичко се връща ..
а за "Ф"ъзрастта .. извинявай на каква Фъзраст си ..
защото момичето мисля е някъде на 20-22 .. което значи, че не е малка ..

UnaBletoLoVeU
04-17-2008, 20:32
Ем щом си с него толкова време и въпреки че късате, пак се събирате значи има нещо, което ви държи заедно. Любов...може би. Не знам...ти най-добре трябва да си знаеш, пък и аз какъв съвет бих могла да ти дам като съм само на 16.
Обаче за заглавието мога да кажа (и това е причината за поста ми-отговора му), че съм абсолютно сигурна, че всичко се връща! Както и че ако искаш нещо наистина много, ти го получаваш, колкото и абсурдно да звучи изпълняването му, колкото и малък да е шанса да се случи, то се случва...само когато го желаеш достатъчно!

napalm
04-17-2008, 22:46
дали всичко се връща... Едва ли...

Ivalinka
04-18-2008, 04:02
и да ми се иска да е така,май не всичко се връща :(

alex_devv
04-18-2008, 05:38
Аз нищо не разбрах ама как какво да направиш? Разкарай го тоя като не искаш мъж-играчка и си хвани друг. Иначе да, всичко се връща!

+1

slun4ice_90
04-18-2008, 09:44
и да ми се иска да е така,май не всичко се връща :(Напротив рано или късно всичко се връща...убедила съм се много пъти... :)

RoSsY88
04-18-2008, 10:40
Първо мн мн да си извиня за правописните грешки..пиша мн барзо и нямам навика да проверява :? :? Инак скоро правя 20...имала съм доста връзки и може би донякаде се понаучих...Да,опитвала съм неведнъж да го зарежа,стигала съм и до тва да сме разделени да си казвам,че няма смисъл...намирам си друг казвам си с него ще съм и той или аз го търся пак виждаме се....и пак същото....мн ме наранява но просто като е добър с мен се чуствам страхотно...но ви казах нащо не е точно връзка....се се надявам тоя път да е различно той да се влюби...на моменти осещам че имам няккави силни чуства към мен...ако беще просто секс кой нормален би чакал някаква да си иде еидн път в месеца и я го правите я не...Признавам мн го търпя прощавам,не че и той мене де...но тъпото е че мн го обичам и давам всичко от себе си...