PDA

View Full Version : Какво учат децата на 7 години/ гавра!



tankistabg
04-17-2008, 21:13
http://www.youtube.com/watch?v=ihstwyo5o_k

сами си правете сметка какво поколение идва!

Naman07
04-17-2008, 21:44
Хан Аспарук :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

kocko
04-17-2008, 21:58
http://www.youtube.com/watch?v=ihstwyo5o_k

сами си правете сметка какво поколение идва!

аве я мри ве ти на 7 мн си знаел не6то :-x

izzy
04-17-2008, 22:47
ti kat si bil na 7 si izmislil kvantovata fizika i si znael na izust po azbu4en red telefonniq ukazatel i nemsko latinskiq re4nik nali? emi ne vs4iki deca sa kato tebe taka 4e prosti im.

kude se prepodavat tezi ne6ta ako moje6 da mi kaje6? v koi u4ebnik, v koe u4ili6te 4e zaglavieto na temata da sudurja dumata "u4at".
decata na 7 godini vse o6te nemoje da se kaje 4e u4at, te popivat informaciq i se opitvat da q svurjat. ni6to skandalno ne vijdam v tova edno 7 godi6no da neznae koi e Ivan Vazov ili Hristo Botev ili kamoli Paisii Hilendarski. Skandalno i nepriemlivo ot druga strana e postoqnnata perverziq izlu4vana po televiziqta i vestnicite i bezgrijieto na roditelite koito spokoino si mu6kat kafenca i pasti4ki i sa ostavili decata na samotek.

Valentin123
04-18-2008, 06:01
ti kat si bil na 7 si izmislil kvantovata fizika i si znael na izust po azbu4en red telefonniq ukazatel i nemsko latinskiq re4nik nali? emi ne vs4iki deca sa kato tebe taka 4e prosti im.

kude se prepodavat tezi ne6ta ako moje6 da mi kaje6? v koi u4ebnik, v koe u4ili6te 4e zaglavieto na temata da sudurja dumata "u4at".
decata na 7 godini vse o6te nemoje da se kaje 4e u4at, te popivat informaciq i se opitvat da q svurjat. ni6to skandalno ne vijdam v tova edno 7 godi6no da neznae koi e Ivan Vazov ili Hristo Botev ili kamoli Paisii Hilendarski. Skandalno i nepriemlivo ot druga strana e postoqnnata perverziq izlu4vana po televiziqta i vestnicite i bezgrijieto na roditelite koito spokoino si mu6kat kafenca i pasti4ki i sa ostavili decata na samotek.
Аз на 7-8 години знаех кои са Васил Левски,хан Аспарух и кога е възникнала България.Това,че образованието запада през последните години не е оправдание.

Diam0nD
04-18-2008, 07:49
Музикант :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: тва съм го чувал ,ама кво от това ... на 7 е ... простено му е да е простичко ... особено ако учителите му са олигофрени ....

HexGirl
04-18-2008, 09:14
Ako tva go kajeh na 7 baba mi 6te6e da me ubie :o seki den mi se razkazvaha istori4eski sabitiq

tqnko1
04-18-2008, 13:13
това е наисина ебаси гаврата, :-x

MissSun
04-18-2008, 16:45
:shock: :shock: Мале това не може да е истина.Ужас! На мене на 7 чичо ми постоянно ми разказваше истории и гледах филми за Клеопатра,Цезар и т.н. :shock: :shock:

ObScuReNikoQ
05-06-2008, 13:22
не, не, не...тва е....тотална издънка....съжалявам, но каквото и да е, на колкото и да е детето, ....не може на 7 години да не знае кой е Васил Левски и да твърди, че Хан АспаруК е музикант.... :shock: :shock: :shock: и това всичко е следствие от некадърните ни управници....да сте виждали новите учебници за 1-4 клас... :shock: тотална гавра и с децата, и с родителите им... :shock:
"аз номинирам учителката ми от детската градина"...
чудя се да се хиля ли, или да плача, защото то е смешно, смешно, ама като осъзнаеш, че това е младото поколение в собствената ти държава, става трагично... :(

Ivalinka
05-09-2008, 17:09
мозъкът ми не го побира...все си мисля,че не е истина...

Sarabi
05-09-2008, 21:23
Паисий КАЛЕНДАРСКИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mitternacht
05-10-2008, 06:57
Хан АспаруК да не го бърка с Иво Папазов?

LuDa_po_TaRkaN
05-10-2008, 22:10
това е наисина ебаси гаврата, :-x
+1

mulgore
05-28-2008, 22:30
Ооо,ужас,гледах го.
Как може такива глупости?!

Да пукне тоя,който го е правил тоя запис!

BirdsFarm
05-29-2008, 16:11
"Аспарух - в шатрата, шатрата,
Молил се на Танграта, Танграта,
Пагане да махне ризката, ризката,
Да се видят циците, циците!"

Ето това е моят идеал за хан Аспарух :shock:

ThunderGoddess
05-31-2008, 18:51
Е, не, накарали са детето да каже такива неща, не мога да повярвам, че може нещата да стоят така :-o :-o . Според мен проблема идва и от семейството, щото в крайна сметка на един учител му е доста по-трудно да научи 20-30 деца на нещо и в същото време да гледа да не се наранят нещо и т.н, отколкото на един родител да обясни нещо на децата си, ебаси.

lsd43
05-31-2008, 22:26
Преди 3000 години древните вавилонци са написали на глинени плочки мнението си за младото поколени,днес на намерените плочки може да се прочете"Колко ограничено е днешното поколение,нацията ни няма да оцелее с такива диваци като тях!"Мисля че 3000 години по-късно отношението към следващите поколения не е много по-различно.
За мен този запис не е нищо повече от гавра и това че едно дете мисли Вазов за министър на икономиката,не означава че всички деца знаят колкото него.За жалост обаче е истина ,че населението масово затъпява.

ThunderGoddess
06-01-2008, 10:50
Като се замисля, Вазов наистина е бил министъ :-o :-o . Е, може да не е настоящ и да не е бил на икономиката, но човека е бил министър :D :D . Детето има някакви ясновидски способности :D :D :D

makelove
06-01-2008, 11:01
Глупости, глупости... Едва 10% от изучаваното в училище ще ми е полезно някаде... Какво е това? Тази година съм шести клас и последният ни урок е 1 януари 2007 година влизането в ЕС, а миналата година 6ти клас са учили до началото на комунизма. По математика в началото на годината 7ми клас учиха многочлени, а в края ние учим... Ужасна е новата програма и ми идва да сера в устата на министъра...

ObScuReNikoQ
06-01-2008, 13:18
Глупости, глупости... Едва 10% от изучаваното в училище ще ми е полезно някаде... Какво е това? Тази година съм шести клас и последният ни урок е 1 януари 2007 година влизането в ЕС, а миналата година 6ти клас са учили до началото на комунизма. По математика в началото на годината 7ми клас учиха многочлени, а в края ние учим... Ужасна е новата програма и ми идва да сера в устата на министъра...

министъра не ти е виновен... вярно е, че системата се разрушава и новата програма е пълна с лайна, но изцепката, че едва 10% от наученото в у-ще ще ти трябва в живота е пълна глупост.
Ако все пак беше така, излиза, че ти преспокойно можеш да не ходиш на у-ще....
възниква и другия въпрос: откъде научаваш всичко онова, което ти трябва в живота и ако всичко се състои само в тези 10% ехеейййй....че ние всички сме айнщайни, бе... :lol:
и още нещо. какво правиш с останалите 90% от наученото? това се нарича ОБЩА КУЛТУРА. А колкото е по-богата общата култура на човек, толкова по-обширна е базата му за бъдещо развитие.

Е, всъщност за край мога да кажа, че твоето твърдение е напълно вярно, но с една добавка като следната:
"...едва 10% от изученото в у-ще ще ми е нужно, за да стана миячка в някой обществен кенеф..."

Е, светло бъдеще ти пожелавам с този начин на мислене! ;)

kristo
06-01-2008, 21:47
само на глупости ги учат децата в днешно време наистина... никакъв патриотизъм, а само евроинтеграционни и глобалистки глупости, целящи да ги откъснат от българският им ген, ужас... :x

Blo0dyBitch
06-09-2008, 17:28
ахахахах
ей тоз хан аспарук мн музикален-нито 1 грешка няма все пак...написал човека песента дето се пее за лятото :grin:

абе чесно да си кажа,аз на 7 не знаех мн мн за левски,хиляндарски,аспарух ,ботев и т.н-имах мн бегли познания какви точно са,ама аз като не разбирах от нещо,не си измислях...

музикант :lol:

kristo
06-10-2008, 10:43
С българските национални герои майтап не бива, особено със създателя на Българската държава Кан Аспарух :-x

Kianna
06-28-2008, 23:49
не, не, не...тва е....тотална издънка....съжалявам, но каквото и да е, на колкото и да е детето, ....не може на 7 години да не знае кой е Васил Левски и да твърди, че Хан АспаруК е музикант.... :shock: :shock: :shock: и това всичко е следствие от некадърните ни управници....да сте виждали новите учебници за 1-4 клас... :shock: тотална гавра и с децата, и с родителите им... :shock:
"аз номинирам учителката ми от детската градина"...
чудя се да се хиля ли, или да плача, защото то е смешно, смешно, ама като осъзнаеш, че това е младото поколение в собствената ти държава, става трагично... :(

Все учебниците ви виновни на вас!Гавра били и за децата,и за родителите им.Как пък не.
И да, младото поколение в държавата е такова не благодарение на читанките,а на родителите и тоталното безхаберие.