PDA

View Full Version : сериозно обвързване



zaetasum
04-17-2008, 20:16
eto go i problema...ama to ne e to4no problem de...da kajem 4e prosto iskam da 4yq 4yjdo mnenie.taka...zapo4vam :)
v momenta hodq s edno mom4e.Na 24 e az sum o6te malka...na 15.
Toi ima silni 4yvstva kum men i az my otvru6tam makar i ne tolkova silni...no naistina ispitvam...ne6to kum nego!Zapo4na da mi govori v bude6te vreme za nas...dobre kazax si az-priemlivo!6tom smqta 4e sled 1-2 god 6te sme o6te zaedno-nqmam protiv!toi e dobro mom4e 6te se opoznaem po-dobre!6te go zaobi4am!No dr me pritesnqva(de da be6e samo edno) predi sedmica mi zagovori za deca,za semeistvo...kak da go tulkyvam...?moje bi ima seriozni namereniq kum men...da!i az tova iskam.No tazi tema ne 4e me pritesnqva...prosto otskoro sme zaedno...i e nz...daite mnenie
6te vi pomolq i za suvet,otnosno vuprosa za tova 4e sum destvena o6te ne se 4yvstvam gotova za sex...toi e vodil polov jivot est!i my e trydno da se vuzdurja!4ydq se kak da my dostavq ydovolstvie bez da pravq sex s nego(zvy4i tupo ama to ko o4akvate ot mene :D )znam ko 6e kajete-SVIRKI :oops:
o4kvam suvet4eta i mneniica po jizneno vajniq mi vupros :grin: :razz: [/b]

7 и 1 точка от правилата
moderated by Coki

kuklichka_bg
04-17-2008, 20:24
15 24 .................. :x

BaBy_bS
04-17-2008, 20:30
ми май яко те качва на черешата :D :D :D или ти намеква,че иска вече да правите секс

deville`f
04-17-2008, 20:32
15 24 .................. :x
е и ?

.... Момичето иска съвет,не да я съдим за това с колко голям е тръгнала...

Ами незнам от колко време сте заедно,но явно този човек има изключително сериозни намерения към теб,което в крайна сметка е хубаво защото повечето момчета на нашата възраст незнаят какво искат...Та все пак ти си само на 15,не бързай за никъде е моя съвет...Нито бързай да спиш с него(това особено много...)
За деца определено ти е рано(надявам се и ти така да мислиш),но на мен примерно ми е приятно когато някой говори за съвместното ни бъдеще...това единствено може да покаже че има искрени чувства към мен и е добронамерен :)
А за удоволствието...изчакай,не бързай за никъде...все пак не искаш да си лесно момиче нали,нищо че си още тийнейджър...? Ще усетиш когато му дойде времето :)
Успех

kocko
04-17-2008, 21:02
оф ти си най тъпата у родата как тоя на 24 6те се занимава с теве дето си на 15 ве :-x тиси била мн тъпа ве 100 процента няма никви 4уства кум теве просто иска да те 4у... ама 4е си остави кво ти говори глупости аве единственото не6то по тъпо от кравата е жената мн сте зле си4ки малки курви4ки :-x :-x

samurai_girl
04-17-2008, 21:28
Аз съм на 16 и имам приятел на 24. И двамата много се обичаме и си го показваме по много начини. Нямам съмнения в неговите чувства както и в моите. Заедно сме повече от половин година и смея да кажа, че имаме много щастлива връзка.
Такива " умни" коментари, пълни повече с грешки от колкото с думи... на хора като kocko, които явно не разбират особено, но въпреки всичко обичат да раздават 'правосъдие'... са ясни на всички. :-P :grin:

MakeMeLaugh
04-17-2008, 21:51
според мен ще те изиграе и ще те наебе.

Emsi
04-18-2008, 05:20
Спри ! НЕ си пропилявай детството !!!!!!!!

CataclysmicAbyss
04-18-2008, 06:03
Спри ! НЕ си пропилявай детството !!!!!!!!
+1 :?

MiMcHeToOo
04-18-2008, 09:17
Щом ти говори за деца а секс не сте правили, сигурно те подканва вече да му се отдадеш... Я внимавай малко повече, не си мисли, че има чак толкова сериозни намерения към теб.

SunShinePearl
04-18-2008, 11:12
ami da ti kaja i az imah takova gadje za deca i gluposti mi govore6e az pak si misleh abe toq lud li e az sam o6te na 14 i sled dva meseca se razdelihme makar 4e tvoeto e na 24 ne mu obra6tai mn vnimanie na dumite apak nemoga da govorq za vazrastta za6toto lubovta ne pita,az imam edin priqtel toi e na 24 i mi e kato brat otna4alo mi be6e mn stranno no sega razbiram 4e mi e po dobar fr ot momi4etata ne nego vsi4ko moga da kaja ta da ne se otklonqvam ot temata nadqvam se da ste 6aslivi zaedno vazmojno nai dalgo i ne slu6ai horata koito te kritikuvat :) no i vinagi imai edno na um nikoga ne pravi sex s nego samo za6toto toi iska ako te kara da pravite go zareji qvno e bil samo za 4ukaneto

ra4ence
04-18-2008, 11:14
А ти как реагираш, като ти говори тия неща за бъдещето ви? хм..
Относно секса, за твое спокойствие винаги ползвайте презерватив. И по-добре ти сама си ги взимай,или бъдете заедно,като ги купувате

sykrovishteto
04-18-2008, 12:21
Немога да разбера защо всички са настроени толкова зле към връзките в които има по-голяма разлика?!Аз ходя с моя приятел от година и 2 месеца имаме 8 години разлика..Доказал ми е че ме обича.!Това че тя е на 15 той на 24 няма значение!Ако той беше с мен само за да ме...чука,едвали щяхме да бъдем толкова време заедно!Така че не всички са само за едното ебане!!

tsvety_91
04-18-2008, 12:38
Аз съм на 16,а моя приятел е на 26,вече ходим от година и почти 4 месеца,в началото аз бях точно в твоето положение.Но колкото повече време бяхме заедно толкова по-добре се чуствам,да говори за деца и съвместно бъдеще е много хубаво това само може да ти покаже,че наистина те обича и ако Съдбата е решила това да е твоя мъж значи ще бъде.Относно удоволствието,хубаво е че искаш да му доставяш удоволствие,но щом не се чустваш готова не го прави,после няма да си Ок,аз спах с моя приятел чак като бяхме ходили вече 9месеца и той имаше рожден ден ии просто го исках и се получи много хубаво!Да можеш да му направиш Свирка(когато видиш и почустваш изненадата и радостта в приятеля си,ще се почустваш на 7мото небе),но просто трябва да си сигурна,че го искаш....Успех

Obsession
04-18-2008, 14:12
Ами на 24 е, нормално е да иска секс. Смисъл, на казвам, че само това иска, но не изключвай и тази възможност. Много от мъжете мислят малките момичета са лесна плячка така да се каже и с мили думи се опитват да им завъртят ума. И доста успяват! Е, да има ги и щастливите двойки с голяма разлика, н не разчитай само на къмета си, а обмисляй всичко внимателно. Защото ти и само ти имаш право да решиш кога да спиш с него и не ти препоръчвам да го правиш, просто, за да му доставиш кеф. Направи го, когато си готова и убедена, че и на теб ще ти е хубаво. А, от колко време сте заедно?

Mementomori
04-18-2008, 14:29
Имате голяма възрастова разлика-почти 10 години и това явно дава отражение на връзката ви.Той вече се замисля за семейство,иска деца,а ти едва си в средата на пубертета си.Нали не смяташ,че желаеш деца след 3-4 години?Според мен имате големи различия в интересите,може и двамата да искате задомяване,но по различно време.Ти си още ученичка и мислиш за образование,след това,предполагам,за следване,реализиране в професионална насока,а той вече е минал този път.Не пропускай всичко това заради интересите и желанията на някой друг.Сама каза,че и твоите чувства не са толкова силни,едва ли той е момчето на твоя живот.Другото относно половия живот-не е необходимо да правиш нещо,което не искаш.Щом не се чувстваш готова за секс,не го прави->съвсем просто е!А и той да не се оправдава,че не може да се въздържа,защото всеки,който се постарае,може!А ако не искаш да му доставяш удоволствия,пак не си задължена да го правиш,ти едва навлизаш в тези вълни,не трябва да бързаш и да се чувстваш длъжна.Успех!

CuRly_Doll
04-18-2008, 15:44
Имате голяма възрастова разлика-почти 10 години и това явно дава отражение на връзката ви.Той вече се замисля за семейство,иска деца,а ти едва си в средата на пубертета си.Нали не смяташ,че желаеш деца след 3-4 години?Според мен имате големи различия в интересите,може и двамата да искате задомяване,но по различно време.Ти си още ученичка и мислиш за образование,след това,предполагам,за следване,реализиране в професионална насока,а той вече е минал този път.Не пропускай всичко това заради интересите и желанията на някой друг.Сама каза,че и твоите чувства не са толкова силни,едва ли той е момчето на твоя живот.Другото относно половия живот-не е необходимо да правиш нещо,което не искаш.Щом не се чувстваш готова за секс,не го прави->съвсем просто е!А и той да не се оправдава,че не може да се въздържа,защото всеки,който се постарае,може!А ако не искаш да му доставяш удоволствия,пак не си задължена да го правиш,ти едва навлизаш в тези вълни,не трябва да бързаш и да се чувстваш длъжна.Успех!
Повече от това няма как да се добави.Напално съм съгласна!

zaetasum
04-18-2008, 17:39
Ами на 24 е, нормално е да иска секс. Смисъл, на казвам, че само това иска, но не изключвай и тази възможност. Много от мъжете мислят малките момичета са лесна плячка така да се каже и с мили думи се опитват да им завъртят ума. И доста успяват! Е, да има ги и щастливите двойки с голяма разлика, н не разчитай само на къмета си, а обмисляй всичко внимателно. Защото ти и само ти имаш право да решиш кога да спиш с него и не ти препоръчвам да го правиш, просто, за да му доставиш кеф. Направи го, когато си готова и убедена, че и на теб ще ти е хубаво. А, от колко време сте заедно?
zaedno sme ot mesec i sum 6tsliva s nego!mislq 4e mn e privurzan kum men za6toto ot dosta vreme iska6e da sme zaedno...ot dostoverni isto4nici znam 4e naistina o6te predi da trugnem e ispitval i ispitva 4yvstva kum men az su6to no se straxyvax 4e nqkaksi negovite sa po silni...osven tova planovete za suvmestnoto bude6te spored men govorqt 4e naistina e seriozen kum men...no o6te ne moga da sum sigyrna...6te se ybedq s vremeto :) blagodarq za vs polojitelni komentar4eta :-)

zaetasum
04-18-2008, 17:43
А ти как реагираш, като ти говори тия неща за бъдещето ви? хм..
Относно секса, за твое спокойствие винаги ползвайте презерватив. И по-добре ти сама си ги взимай,или бъдете заедно,като ги купувате
purvona4alno se iznenadax... no ve4e ne pravq :shock: takiva izrajeniq :D

iiirish
04-18-2008, 17:46
не виждам защо той ти говори за деца, като ти самата си още дете. един мъж на 24 е нормално поне да се замисли за сериозна връзка и явно неговият случей не прави изключение от общия знаменател. според мен следващият път когато той заговори за това просто му обясни, че не се чувстваш готова за подобна стъпка, още повече че си малка и живота за теб тепърва започва. сигурна съм, че няма да ти е трудно, особено при положение, че не изпитваш особено силни чувства към него. просто трябва да си поемеш дъх и да започнеш първото изречение, останалото ще дойде от самосебе си, сигурна съм.
колкото до воденето на полов живот, би трябвало да ти е било ясно още в началото, че той ще поиска да спи с теб.
(между другото възможно е думите му, че иска да имате семейство да са просто ход за да те вкара в леглото си, тъй като е всеизвестно, че малките момиченца израстват с романтична нагласа към света и търсят непрекъснато принца на белия кон. така че не отхвърляй напълно и това предположение, особено както и сама казваш, че не се познавате толкова добре)

успех

napalm
04-18-2008, 17:52
Един съвет: Не бързай !