PDA

View Full Version : Към девствените момичета!



1000RR
04-17-2008, 22:31
факт е, че за много момичета първия път е истински кошмар.

Не предпочитате ли когато правите секс с момче за първи път преди това да сте се поупражнявали (задоволявали с предмет наподобяващ пенис), за да сте се подготвили за това, което ви очаква при първото полово сношение?
Или желаете да бъдете изненадани!? :shock: :D

Аз си бях направил към 2000 чекии преди да го направя за първи път с момиче!

hottie
04-18-2008, 03:55
Интересно защо в темата КЪМ ДЕВСТВЕНИТЕ МОМИЧЕТА има 0 отговори :-D :razz:
Докъде я докарахме :(

Puky
04-18-2008, 04:42
Апф :? Аз съм девствена :grin: :grin: :grin: к'во да пиша 8-)

CataclysmicAbyss
04-18-2008, 06:11
No way!....не съм фен на отварянията с 'предмети наподобяващи пенис' 8-) ...супер тъпо и гнусно е :?

RAWRRR
04-18-2008, 06:29
Първото.

BaBy_bS
04-18-2008, 07:43
предмети :shock: :shock: :shock: по-добре ми беше като си бях "изненадана" както ти каза

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-18-2008, 07:55
факт е, че за много момичета първия път е истински кошмар.

Защо така? Би трябвало да го правят с някого, на когото държат, затова фактът, че сливат и душа, и тяло с него, би трябвало да действа успокоително и възбуждащо. Аз съм девствена, но по никакъв начин не бих лишила този, който ме обича, от това да знае, че ми е "първият" отдолу. Ще бъде доста подло, ако разбере, че някоя краставица/някой дезодорант са го изпреварили - по-подло, отколкото ако му кажа, че съм била с някой друг, според мен.


Аз си бях направил към 2000 чекии преди да го направя за първи път с момиче!

Съмнява ме да си се притеснявал до толкова за първия си път, че да си си изтъркал ръката от "упражнения" за него, по мое мнение просто дълго време май не си имал момиче, с които да правиш секс, а нагонът си е казал своето, затова бройката на чекиите ти е толкова голяма... :-D

П.П.: Ама ти си ги броил?! :shock:

SexYLipS
04-18-2008, 08:03
оооопределено да ме 'изненада'

Пич 2000 чекий не е малко :razz: Калко тона сперма ше метнеш.. :razz: :razz: :razz:

Timbaland
04-18-2008, 09:57
Гласувам за второто :D :smt023

1000RR
04-18-2008, 11:16
Аз си бях направил към 2000 чекии преди да го направя за първи път с момиче!

Съмнява ме да си се притеснявал до толкова за първия си път, че да си си изтъркал ръката от "упражнения" за него, по мое мнение просто дълго време май не си имал момиче, с които да правиш секс, а нагонът си е казал своето, затова бройката на чекиите ти е толкова голяма... :-D

П.П.: Ама ти си ги броил?! :shock:

Да права си! За съжаление не бях се влюбвал от 11 до 18 годишен затова ми се събраха толкоз много... :D :D :D Ама при първия път поне знаех как и какво правя. :D

Плюс това сега имам по-здрава ръка и хуй!

MartyParty
04-18-2008, 13:06
Аз като девствена може да имам малко погрешна представа за секса,обаче не бих се отворила с някакъв предмет. :? Не виждам причина човек да има някого да себеси,с когото е убеден,че иска да спи и да изживее върховно удоволствие и да се отвори с някакво...нещо.Капка не се притеснявам от приятеля си.Имам му пълно доверие както и той на мен и знам,че просто няма смисъл от това" да сме се поупражнявали".Дори и някой да се изложи (независимо кой) другия ще го окуражи и ще се опита да му помогне или да го посъветва с нещо.Веднъж като не е станало все някога ще стане.
Също така не смятам,че задоволяването с предмети те подготвя за първото полово сношение.Ако беше така,хората нямаше да правят секс ми ше хванат по един банан или двете ръчички и тва е. :shock:

Na7a6a
04-18-2008, 13:51
^ Напълно вярно. Аз също съм девствена, но не съм тръгнала да се самоотварям. По този начин според мен се обезсмисля целия секс с партньор..Всеки с мнението си... 8)

1000RR
04-18-2008, 14:24
За съжаление анкетата сочи, че малко от момичетата (които са гласували) знаят кога настъпа раздялата с девствеността!:oops:
Малко инфо::-o

Дефлорацията (defloratio, лат. de - отделяне, отстраняване + flos, floris - цвят, младост, девственост) представлява нарушение на целостта на девствената ципа (химен) на жената, която се извършва както от самата жена, така и от избрани нейни партньори в процеса на сексуално общуване (мъже или жени).

Обикновено отнемането на девствеността става по време на първият полов акт, при който хименът се разкъсва, но при редица жени, отнемането на девствеността става при други условия. Съществуват и случаи, които изискват лекарска намеса, поради анатомични особености на ципата.
-При всеки пети мъж при дефлорация са възникнали сериозни проблеми.

За любопитните!
Съществуват различни по вид химени: пръстеновиден,налобен,полу лунен,устоподобен,тръбовид ен,фуниевиден,
зъбовиден или назъбен,ресничест,преграде н,полупреграден,кръстовиде н,спираловиден,
раздвоен,прозорчест,лъжлив опрозорчест,непроходим.
А какъв вид ли е вашия!:D

За по-любопитните!
Някои форми и устройство на химена (като нисък, еластичен, с голям отвор) позволяват извършването на полов акт без разкъсване - типично за налобения, пръстеновидния и полулунния химен. Такива жени се срещат не толкова рядко, като обстоятелствотото, че при тях няма разкъсване и изтичане на кръв (сигнификацията на девицата), не означава, че те вече не са извършили първото си полово сношение.

За най-любопитните: ТУК (http://store4.data.bg/eminempire/SEXOLOGY/%c4%e5%f4%eb%ee%f0%e0%f6%e8%ff%20%ed%e0%20%e6%e5%e d%e0%f2%e0.txt)

MartyParty
04-18-2008, 17:29
Не,миличък,просто анкетата ти е тъпа и безсмислена.Момичетата са си намерили повод да се ебават с чуждите недъзи. :oops:

Ivalinka
04-18-2008, 19:32
това с "играчките" ми се струва гадно и не бих го избрала в никакъв случай!!!

Jeuelle
04-18-2008, 21:13
Ма много си проста значи....

Как бе девойко , едно девствено момиче ще ти отговори за секс , за дефлорация , за първия път..... ох , леле
изключително тъпа си...

1000RR
04-19-2008, 07:25
Ма много си проста значи....

Как бе девойко , едно девствено момиче ще ти отговори за секс , за дефлорация , за първия път..... ох , леле
изключително тъпа си...
Мерси девойко!
По-хубаво, че аз съм тъпата от колкото ти. :D :D :D :D :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-19-2008, 10:05
Аз си бях направил към 2000 чекии преди да го направя за първи път с момиче!

Да права си! За съжаление не бях се влюбвал от 11 до 18 годишен затова ми се събраха толкоз много... :D :D :D Ама при първия път поне знаех как и какво правя. :D

Плюс това сега имам по-здрава ръка и хуй!

Какво да ти кажа, според мен не може да си бил чак толкова наясно с това какво да правиш първия път, защото момичето е било по-различно от ръката, нали? :P Най-малкото, има 20 пръста. :-D
Аз предпочитам пък да не мога да заявя "Плюс това сега имам по-здрава краставица и вагина!"

mImMmKa
04-19-2008, 10:14
Какви са тези предмети бе хора :D А не е ли важно тръпката с човека, когото обичаш :? :)

slun4ice_90
04-19-2008, 11:50
Какви са тези предмети бе хора :D А не е ли важно тръпката с човека, когото обичаш :? :)+1 :grin: :-P

rame
04-19-2008, 21:20
Аз си бях направил към 2000 чекии преди да го направя за първи път с момиче!

Да права си! За съжаление не бях се влюбвал от 11 до 18 годишен затова ми се събраха толкоз много... :D :D :D Ама при първия път поне знаех как и какво правя. :D

Плюс това сега имам по-здрава ръка и хуй!

Какво да ти кажа, според мен не може да си бил чак толкова наясно с това какво да правиш първия път, защото момичето е било по-различно от ръката, нали? :P Най-малкото, има 20 пръста. :-D
Аз предпочитам пък да не мога да заявя "Плюс това сега имам по-здрава краставица и вагина!" :D :D Тва ме изкефи!Голям опит са чикиите за секса,даа! :razz:

assd
04-19-2008, 22:10
ти си яко тъп, не е лесно знаеме ама земи нещо и се застреляй че нема иначе живот за тебе 8-)

1000RR
04-20-2008, 01:00
Пеканите мацки да не четат тука! Тва е за тъпите курви.

Вместо да се застрелям мога ли да ви го сложа в устенцата на всичките а?
Курвите, на които не им харесвам мога да им кажа само да ми налапат големия хуй и да мълчат. Не може няква курва на мене да ми обяснява кво е право, що е криво. Нито сте ми на чекиите, нито на ебането.
И кво трупате активи за сметка на друг така ли? Нещо май се уплашихте, че сте толкоз шибано прости та се и разговорихте толкоз. И ако още една тъпа путка ме цитира ще и еба майката.
Няква ще ме учи колко съм бил аз наясно с това, което правя когато еба! Шш путко ква си ти ма? Да не си манна небесна та знаеш кво правя? И ти която ми викаш ".. ох , леле" ще викаш така, когато те еба, а не тука разбра ли курво? Обичам курвите, но не и курвенските номера!
Ти да тръгваш с добро и да се опиташ да го научиш на нещо ново, то ти ебава мамата и започва да пише нови закони. Брей, че много знаете бе! Кога се обучихте, кога се окучихте? Като гледате, че не ставате кво ми се натягате? Вървете се ебете и не ядосвайте хората. Що съм такъв? Ми заради вас бе курви. Живота не е само ебане има и други работи, ама за тях иска малко акъл, който вие не можете да развиете докато стоите с разтворени крака.
Към всички некадърни путки - отговора на темата е третия.

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-20-2008, 05:13
Живота не е само ебане има и други работи, ама за тях иска малко акъл
Ами а де! Върви убеди 12-13-годишните, дето сега се прое*ават, а на моята възраст (16) вече ще са минали половината град, че могат да се направят на големи и зрели какички и без да си дават дупенцто наляво и надясно...

Hilary_
04-20-2008, 07:14
xaxa :lol: :lol: :lol: тва е супер тъпо да седна и да се отварям с предмети... :razz: ако едно момиче обича човека с който е ще предпочете той да си я отвори а не неква краставица... :razz: :razz: а иначе "много ще се подготви за първия път ако се отвори сама"...тва е още по тъпо...ако е готова няма от какво да се страхува... :? да ти имам темите... :? :?

1000RR
04-20-2008, 13:31
Живота не е само ебане има и други работи, ама за тях иска малко акъл
Ами а де! Върви убеди 12-13-годишните, дето сега се прое*ават, а на моята възраст (16) вече ще са минали половината град, че могат да се направят на големи и зрели какички и без да си дават дупенцто наляво и надясно...

НО ЗА ДА НЕ СИ ДАВАТ ДУПЕНЦАТА НАЛЯВО И НАДЯСНО СА ВИНОВНИ РОДИТЕЛИТЕ ИМ. ТЕЗИ НЕЩАСТНИЦИ, КОИТО ПРАВЯТ ДЕЦА И ПОСЛЕ ГИ ОСТАВЯТ НА ПРОИЗВОЛА. :-x

Jeuelle
04-20-2008, 13:38
Е е е , имам чувтството вече , че всеки пише поне по една тема за момичетата , проебали се на 13 - 14.
Почвате да ги псувате , да ги наричате курви , да оплювате и осъждате родителите им .... обществото.
Да кажа само , че вече не правят такова впечатление темите от тоя род...

rame
04-20-2008, 15:06
Е е е , имам чувтството вече , че всеки пише поне по една тема за момичетата , проебали се на 13 - 14.
Почвате да ги псувате , да ги наричате курви , да оплювате и осъждате родителите им .... обществото.
Да кажа само , че вече не правят такова впечатление темите от тоя род...Офф ама егати и темата! :x Уж насочена към девствените момичета,как искат да се отворят -с предмет ли нз си с кво ,а по едно време автора в тази тема към "девствените момичета" започва да говори за някви к*рви дето нз кога се про*бали и почва да ги нарежда по безумно тъп начин-"Вместо да се застрелям мога ли да ви го сложа в устенцата на всичките а?
Курвите, на които не им харесвам мога да им кажа само да ми налапат големия хуй и да мълчат. Не може няква курва на мене да ми обяснява кво е право, що е криво. Нито сте ми на чекиите, нито на ебането. "
Без коментар за хубавата тема за девствени! 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-20-2008, 17:49
Живота не е само ебане има и други работи, ама за тях иска малко акъл
Ами а де! Върви убеди 12-13-годишните, дето сега се прое*ават, а на моята възраст (16) вече ще са минали половината град, че могат да се направят на големи и зрели какички и без да си дават дупенцто наляво и надясно...

НО ЗА ДА НЕ СИ ДАВАТ ДУПЕНЦАТА НАЛЯВО И НАДЯСНО СА ВИНОВНИ РОДИТЕЛИТЕ ИМ. ТЕЗИ НЕЩАСТНИЦИ, КОИТО ПРАВЯТ ДЕЦА И ПОСЛЕ ГИ ОСТАВЯТ НА ПРОИЗВОЛА. :-x
Не е точно заради безотговорността на родителите, по-скоро е криворазбраната родителска обич и това да ги оставят да правят каквото си поискат без последствия.

suunlight
04-20-2008, 19:31
Има хора които смятат, че като се пипнат и вече не са девствени .. ужас .. :razz: :razz: :razz:

1000RR
04-20-2008, 19:44
Шматки :D :D Защо не ми дойдете на гости да видим как ще спорите с мен тогава. Разбрали не разбрали пишат там. Тъпите путки.:D

Когато спориш с идиот вероятно същото прави и той. :D :D

А модератора кво чака да я трия тая тема, тя се усра.

zaetasum
04-20-2008, 20:05
suvsem tupa i izli6na tema spored men!mneniqta predi men mai iz4erpvat vs!az kato devstvena moga da kaja 4e samo nqkakva bezmozu4na zagorqla 100 kg destvenica(primerno)koqto muj ne q poglejda bi pribegnala kum nqkakvi pomo6tni sredstva!devstvenosta e cenno ne6to!purviq sex tr da e s 4ovek na kogoto durji6-kogoto obi4a6(i ne samo purviq-po princip)sexa e ne6to krasivo,intimnoo,li4no!nemoje6 da zamesva6 krastavica(naprimer) v tova krasivo prejivqvane ;)

trayana
04-21-2008, 17:09
suvsem tupa i izli6na tema spored men!mneniqta predi men mai iz4erpvat vs!az kato devstvena moga da kaja 4e samo nqkakva bezmozu4na zagorqla 100 kg destvenica(primerno)koqto muj ne q poglejda bi pribegnala kum nqkakvi pomo6tni sredstva!devstvenosta e cenno ne6to!purviq sex tr da e s 4ovek na kogoto durji6-kogoto obi4a6(i ne samo purviq-po princip)sexa e ne6to krasivo,intimnoo,li4no!nemoje6 da zamesva6 krastavica(naprimer) v tova krasivo prejivqvane ;)
+!

Wicked_Kid
04-22-2008, 08:03
Отговор А :)

nefchi_bs
04-22-2008, 12:56
2000 чекий smqtai :booooomb: broish li gi e :grin: :grin: :grin: