PDA

View Full Version : love is in the air...



apparition
04-18-2008, 00:23
http://www.youtube.com/watch?v=NNC0kIzM1Fo


ПОВЯРВАЙТЕ!

Ou7taControL
04-18-2008, 03:40
така еее!! Любовта е навсякъдеее!! :smt007 :smt007 :smt007 :---) :smt057 :smt058 :smt056 :smt055 :smt060 :grin:

Ivalinka
04-18-2008, 03:55
напълно съгласна :)

xXxScreamxXx
04-18-2008, 05:56
ixaaaaaaaa :grin: :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-18-2008, 06:06
:smt050
Любовта е навсякъде, където отида, защото я нося в/със себе си. :grin:

TheUnforgiven666
04-18-2008, 06:43
Лелееееееее стига вече с тая проклета любов бее!!!! Начи много ме дразните вече!!! Намерете си друга тема- смърт, омраза и т.н. :o ](*,)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-18-2008, 08:05
Лелееееееее стига вече с тая проклета любов бее!!!! Начи много ме дразните вече!!! Намерете си друга тема- смърт, омраза и т.н. :o ](*,)
Хубава идея, само че между любовта и горе изброените от теб неща има една основна разлика: любовта може да носи и щастие!
Омразата изяжда човека отвътре и това се изразява на външния му вид - прави го грозен. Любовта възвисява човека. (Между другото, откакто съм с приятеля си, доста народ - приятели, познати, че и класната ми[!], ми казаха, че съм се разхубавила и съм съзряла умствено :-D)
А смъртта... толкова ли е приятно да мислиш как рано или късно ще изгубиш приятелите си, близките си?! Аз изтръпвам при тази мисъл... Или пък при мисълта, че заради някаква гавра на съдбата мога да изгубя хората, които обичам, преждевременно... :-#
Ето затова сме на тема любов - защото тя е в началото на всичко. Замисли се, именно любовта към живота ни кара да живеем, нали така? ;)

MiMcHeToOo
04-18-2008, 09:18
Love is in the air... Ха, то за тва мерише на умрело...

mickelangelo
04-18-2008, 10:36
:) Тая песен когато ми е нещо кофти си я пускам и ми става винаги .. хубаво ... просто ... Любовта е на всякъде и в всичко ;)

Wrathchild
04-18-2008, 10:48
Лелееееееее стига вече с тая проклета любов бее!!!! Начи много ме дразните вече!!! Намерете си друга тема- смърт, омраза и т.н. :o ](*,)Каза емото и отиде да си среже вените.

inSane_baby
04-18-2008, 11:01
Love is in the air... Ха, то за тва мерише на умрело...

:razz:

Victorya
04-18-2008, 11:40
Лелееееееее стига вече с тая проклета любов бее!!!! Начи много ме дразните вече!!! Намерете си друга тема- смърт, омраза и т.н. :o ](*,)Каза емото и отиде да си среже вените.
Хахахахахха.Много добре казано :)

BlueFace
04-18-2008, 11:48
Лелееееееее стига вече с тая проклета любов бее!!!! Начи много ме дразните вече!!! Намерете си друга тема- смърт, омраза и т.н. :o ](*,)Каза емото и отиде да си среже вените.
Хахахахахха.Много добре казано :)
НЕ обиждайте емотата!!!! Се пак са болни... :D :D

SiNiStEr
04-18-2008, 15:45
Лелееееееее стига вече с тая проклета любов бее!!!! Начи много ме дразните вече!!! Намерете си друга тема- смърт, омраза и т.н. :o ](*,)Каза емото и отиде да си среже вените.

:lol:
ейй цепиш 8-)

TheUnforgiven666
04-18-2008, 15:45
Ами колкото и да ви е неприятно... трябва да осъзнаете, че все някога ще умрете.... Любовта според мен... незнам как точно да се изразя... все тая... Просто всички натякват за нея, а толкова малко хора ся я срещали... Имаше едно споменче "Любовта е като вярата в призраци- всички говорят за тях, а малцина са ги срещали..." .Пък и според мен в тийнейджърските години не може да се срещне истинската любов... И на мен много пъти ми се е искало да повярвам в любовта, но просто не става... А дали любова към живота те кара да живееш е друга тема на отеделен разговор...

А и за Emohater-ите: не си режа вените (колкото и да не искате да повярвате)...

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-18-2008, 18:26
Ами колкото и да ви е неприятно... трябва да осъзнаете, че все някога ще умрете.... Любовта според мен... незнам как точно да се изразя... все тая... Просто всички натякват за нея, а толкова малко хора ся я срещали... Имаше едно споменче "Любовта е като вярата в призраци- всички говорят за тях, а малцина са ги срещали..." .Пък и според мен в тийнейджърските години не може да се срещне истинската любов... И на мен много пъти ми се е искало да повярвам в любовта, но просто не става... А дали любова към живота те кара да живееш е друга тема на отеделен разговор...

А и за Emohater-ите: не си режа вените (колкото и да не искате да повярвате)...

Така или иначе ще умрем, но защо трябва да размишляваме върху това предварително? Ще му мислим, когато стане. Ако искаш да знаеш, дядо ми почина преди 4 месеца - за пръв път през живота ми ме накараха да отида на погребение, и още сънувам кошмари. Засега не съм имала любовни кошмари...
Имаше и друго споменче: "Любовта е като вятъра - не е нужно да я виждаш, за да съществува.".
Кой ти каза това за тийнейджърските години и истинската любов? Съседите се познават от гимназията, а са на близо 80 години. Родителите на една приятелка също са се запознали тогава. А най-добарта ми приятелка срещна любовта си точно като направи 16, а момчето й тъкмо беше станало на 17.
И може би не се изразих правилно - може би не точно любовта те кара да живееш, но тя дава смисъл на живота ти. Просто е безсмислено да вършиш каквото и да било без поне мъничко любов - така и насладата от извършеното е по-голяма. ;)

Mementomori
04-18-2008, 18:54
Хубава песен............

UnaBletoLoVeU
04-18-2008, 19:12
Ами колкото и да ви е неприятно... трябва да осъзнаете, че все някога ще умрете.... Любовта според мен... незнам как точно да се изразя... все тая... Просто всички натякват за нея, а толкова малко хора ся я срещали... Имаше едно споменче "Любовта е като вярата в призраци- всички говорят за тях, а малцина са ги срещали..." .Пък и според мен в тийнейджърските години не може да се срещне истинската любов... И на мен много пъти ми се е искало да повярвам в любовта, но просто не става... А дали любова към живота те кара да живееш е друга тема на отеделен разговор...

А и за Emohater-ите: не си режа вените (колкото и да не искате да повярвате)...

Толку' да си сдухану, че чак...
Няк'во депресирано тинейджърче ще приказва, че любовта нямала смисъл и рядко се срещала...ем 'оди се самоубивай и да се свършва. Бактън. Усмихни се малко. Не се прави на много интересна и уникална...аа и тия "емовски" глупости...омръзват вече. Не сте интересни повече :) Или лепвайте усмивка или... :x

slivaka
04-18-2008, 19:53
Лелееееееее стига вече с тая проклета любов бее!!!! Начи много ме дразните вече!!! Намерете си друга тема- смърт, омраза и т.н. :o ](*,)

Haha vie emotata za dr osven sex sas sa6tiq pol,da si rejete venite i drusane za dr mislite li ?Bahti tapoto jivotno !! 8) :smt097

TheUnforgiven666
04-21-2008, 13:11
Ами колкото и да ви е неприятно... трябва да осъзнаете, че все някога ще умрете.... Любовта според мен... незнам как точно да се изразя... все тая... Просто всички натякват за нея, а толкова малко хора ся я срещали... Имаше едно споменче "Любовта е като вярата в призраци- всички говорят за тях, а малцина са ги срещали..." .Пък и според мен в тийнейджърските години не може да се срещне истинската любов... И на мен много пъти ми се е искало да повярвам в любовта, но просто не става... А дали любова към живота те кара да живееш е друга тема на отеделен разговор...

А и за Emohater-ите: не си режа вените (колкото и да не искате да повярвате)...

Така или иначе ще умрем, но защо трябва да размишляваме върху това предварително? Ще му мислим, когато стане. Ако искаш да знаеш, дядо ми почина преди 4 месеца - за пръв път през живота ми ме накараха да отида на погребение, и още сънувам кошмари. Засега не съм имала любовни кошмари...
Имаше и друго споменче: "Любовта е като вятъра - не е нужно да я виждаш, за да съществува.".
Кой ти каза това за тийнейджърските години и истинската любов? Съседите се познават от гимназията, а са на близо 80 години. Родителите на една приятелка също са се запознали тогава. А най-добарта ми приятелка срещна любовта си точно като направи 16, а момчето й тъкмо беше станало на 17.
И може би не се изразих правилно - може би не точно любовта те кара да живееш, но тя дава смисъл на живота ти. Просто е безсмислено да вършиш каквото и да било без поне мъничко любов - така и насладата от извършеното е по-голяма. ;)

Много съжалявам за дядо ти...Това е нещо наистина отваратително :-# На никого не пожелавам да изгуби близък... Просто исках да кажа за тази тема,че ако си влюбен не е нужно всички да разбират и да пишеш теми във разни форуми... Любовта е нещо наистина лично...Радвам се, че поне някой е намерил смисъла в тоя скапан живот и се е влюбил и са му отвърнали подобаващо на тези чувства...
Пък и като мислите, че емотата са тъпи-ОК, това не е мой проблем! А като ме наричате тъпа не се обиждам, защото това са моите виждания за живота...Но според мен...не знам...може би първо трябва да поговорите с някое емо и чак тогава да му давате определения. Защото из нета има много митове, които нямат нищо общо с реалността...
А колкото до тази история за щастливата любов от тийнейджърските години ми е доста трудно да повярвам, че е истина... Но това няма значение...
Съжалявам ако съм влязла в противоречие с възгледите на някои хора...Просто изразих мнението си... Смъртта все някога ще настъпи за всеки един от нас...
А смисъла на живота....Кой някога е успявал да го открие?

SuNsEt
04-21-2008, 13:16
:lol: хаха тая песен мама я искаше за джиесема си...Иначе-Не,не вярвам :-P

BWald0rf
04-21-2008, 17:02
Лелееееееее стига вече с тая проклета любов бее!!!! Начи много ме дразните вече!!! Намерете си друга тема- смърт, омраза и т.н. :o ](*,)Каза емото и отиде да си среже вените.

пХааа евала!! ..

Кфа е тая злоба бе!? .. Темата е за нещо положително..Аее достатъчно теми има с разни такива '' ше си режа вените щот еди кой не ме харесва бухуху'' ...

Та по темата - мдаа (съннннн) хихихи

evelinka1122
04-21-2008, 17:03
така еее!! Любовта е навсякъдеее!! :smt007 :smt007 :smt007 :---) :smt057 :smt058 :smt056 :smt055 :smt060 :grin:
любовта е навсякъде, но не и при мен... :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-22-2008, 06:03
Много съжалявам за дядо ти...Това е нещо наистина отваратително :-# На никого не пожелавам да изгуби близък... Просто исках да кажа за тази тема,че ако си влюбен не е нужно всички да разбират и да пишеш теми във разни форуми... Любовта е нещо наистина лично...Радвам се, че поне някой е намерил смисъла в тоя скапан живот и се е влюбил и са му отвърнали подобаващо на тези чувства...
Пък и като мислите, че емотата са тъпи-ОК, това не е мой проблем! А като ме наричате тъпа не се обиждам, защото това са моите виждания за живота...Но според мен...не знам...може би първо трябва да поговорите с някое емо и чак тогава да му давате определения. Защото из нета има много митове, които нямат нищо общо с реалността...
А колкото до тази история за щастливата любов от тийнейджърските години ми е доста трудно да повярвам, че е истина... Но това няма значение...
Съжалявам ако съм влязла в противоречие с възгледите на някои хора...Просто изразих мнението си... Смъртта все някога ще настъпи за всеки един от нас...
А смисъла на живота....Кой някога е успявал да го открие?

Виж, не говоря за смисъла на живота. Говоря за онова, което ще те накара да го виждаш смислен. Каквото и да правиш, ако го правиш без любов, без внимание, няма начин да изпиташ такова удовлетворение от свършеното. Сама сигурно знаеш, че ако вършиш нещо, което не ти е приятно, и всичко го правиш без желание, 1. не успяваш да направиш кой знае какво, 2. реално не си доволен от резултата.
Колкото до емотата, и аз не съм много запозната, но от каквото съм прочела - че са просто хора, които преживяват по-дълбоко емоциите, независимо добри или лоши, то по тази логика и аз съм емо. А досега никой не ме е пращал да си режа вените... Може би защото не изглеждам точно като емо, а тук се намесва и отхвърлянето, което налага обществото на различните. :?