PDA

View Full Version : смятат ме за дебела



bad_gurl_
04-18-2008, 06:05
zdr. az sam na 16godini visoka sam 175 i teja 75 kilograma problema e 4e vsi4ki me smqtat za debela i mnogo mi natqkvat 4e trqbva da otslabvam dori maika mi i ba6tra mi postoqnnome hokat predi vreme opitah dieta ima6e efekt ama kato q sprqh pak si gi ka4ih qvno ne stava s dieti a za sport nqmam nito vreme nito jelanie molq vi daite mi saveta si. i ako imate mnenie za hap4etata za otslabvane koi sa efikasni i kakvo mislite poprincip za tqh :)


7 точка от правилата
moderated by Coki

RaZcAkVa6tIq
04-18-2008, 06:20
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.Edna priqtelka vinagi qde ne6to no e s perfektna figura.

beautiful_f
04-18-2008, 06:21
Започни да тренираш нещо, например народни танци или пък тичай в близкия парк.. ограничавай храните, защото явно си податлива на напълняване... Сутрин тичай хапни 1 филия със сирене.. на обяд хапни каквото има у вас, супа или нещо такова, но без хляб ... след обед изяж един плод няма значение какъв и солети примерно и за вечеря хапни едно кисело мляко с ниска масленост напр. верея с калции.. Аз съм пробвала така и има ефект ... дори се чувствам по добре, но попринцип не се ограничавам... Айде успех :-)

CataclysmicAbyss
04-18-2008, 06:31
Не ти препоръчвам да пиеш хапчета, щото бог знае кви боклуци слагат вътре...недей да рискуваш! Щом за спорт нямаш време/ама не вярвам да нямаш време за половин час упражнения във вас на ден/ опитай се да не спазваш диета, ами по някакъв начин да си промениш храненето изцяло и завинаги! (:

Carmen_Kass
04-18-2008, 06:54
Не ти препоръчвам да пиеш хапчета, щото бог знае кви боклуци слагат вътре...недей да рискуваш! Щом за спорт нямаш време/ама не вярвам да нямаш време за половин час упражнения във вас на ден/ опитай се да не спазваш диета, ами по някакъв начин да си промениш храненето изцяло и завинаги! (:

+1

xXxScreamxXx
04-18-2008, 06:58
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.Edna priqtelka vinagi qde ne6to no e s perfektna figura.


emm ... az neprekasnato qm .. a sam 175 i teja 55 kg ;)

alizi
04-18-2008, 07:03
edna priqt elka pie hap4eta i za otslabvane i za 24 dena svali 10 kg.ako iska6 moje da si kupi6 :)

MakeMeLaugh
04-18-2008, 07:51
А бе дебела си...
Като усетиш липсата на гаджета ще види как ще ти дойде акъла в главата.

П.П. Нищо лично

Seducti0n
04-18-2008, 08:14
Здравей. :)
Каквото и да си говорим килограмите са си доста и ти го знаеш и хората около теб го забелязват.
Все пак, игрнорирай мнението им и се замисли над това, дали ти самата не би се чувствала по-добре ако свалиш някой друг килограм?! :)
Казваш, че нямаш време за спорт и, че с диетите си до никъде.А защо не опиташ да ги съчетаеш двете.Отиди при диетолог, който ще ти изготви меню с подходящ за теб хранителен режим.От там отиваш във фитнес залата и започваш да тренираш.
Няма лесни неща, нищо в този живот няма да го получиш даром!
Щом искаш хубаво и привлвекателно тяло, ще ти се наложи да положиш и необходимите усилия! :)

Emsi
04-18-2008, 08:15
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.Edna priqtelka vinagi qde ne6to no e s perfektna figura.


emm ... az neprekasnato qm .. a sam 175 i teja 55 kg ;)

"Ща любя !" :D

bokita
04-18-2008, 09:00
може би никой не е гледал "отечествен фронт" миналата събота, но прочетете това, преди да правите тези изказвания.

Спрете се докато можете!” – апелира анорексичката Ния и пожелава на всички момичета, които искат да отслабнат да останат в света на живите

Тази събота 12 април 2008 година социалният ъндърграунд „Отечествен фронт” ще покаже една наистина слаба жена – Евгения, или просто Ния и нейната майка Рени. Ния е на 22 години, от София и тежи 26 килограма. Ния признава, че е болна от анорексия.
„В стремежа си за съвършенство много хора могат да умрат. Ния днес е на ръба на живота поради една проста причина – искала да бъде красива. Да бъде съвършена. Да не й се подиграват.” – разказва Мартин Карбовски. – „Може би е искала и да бъде вечно млада, неустоима билбордова девойка, която да съсипва сърцата на мъжете и това да й носи дивиденти.”
Преди седем години Ния тежи 70 килограма и решава да започне диета – спира да яде сладко и тестени храни, набляга на плодовете и зеленчуците. Постепенно обаче спира храната. „Втълпяваш си, че не ти се яде. Представяш си, че храната е твой враг!... Стана ми навик да не ям. Попаднах в капана на тази болест... Миналата година лекарите ме извадиха от гроба!” – разказва Ния и признава: „Аз исках всички да ме харесват – сега никой не ме харесва... Все се виждах дебела – сега съм ужасяваща!”
„Искаме да ви уплашим!” – признава Карбовски. – „Заради идиотските призиви за съвършенство на тялото, за идеална кожа, за всички рекламни трикове, след които хората се превръщат в роби на някаква дяволска мания. Ния е нежното плашило, което размахваме днес заради хиляди девойчици, които на всяка цена искат да свалят още един килограм. Преди да започнете диета – помислете за какво ви е всичко това! Стремежът към съвършенство на това тяло го е превърнал в мумия. Мумията на съвършенството живее в София и се казва Ния. Ние обичаме Ния. Ние заведохме Ния и нейното тяло на ресторант. Ще видите как Ния яде и колко яде нейното тяло... Това е най-евтината жена, която може да ви се наложи да водите на ресторант. Освен това тя има нужда да я водите на ресторант - нейната болест я е направила сама. Самотна. Няма приятели, няма секс, няма живот. Състоянието й докторите наричат “гранично състояние”. Утре може да я няма.”

CocainCocktail
04-18-2008, 09:04
Сложи си нещо за цел ине казвай немога... примерно ако ходиш на училище и кафенца с парите който хеърляш там си кажи,че ще си купиш нещо(като спестяване).или вместо да си купиш някоя тестена глупост си земи 1 кило мандарини примерно или някакъв друг плод. Аз вече съм така искам нещо и от парите който хвърлям за ядене си го копувам и не искам помощ от нашите защото така пак ще ме изкуши някоя "мазна баничка" :lol: :lol:

pyfpaff
04-18-2008, 09:09
off chesno kazano i az imam tkav problem...az sum 175 i sum 72-3 :( mn e gadno..ne moga da mrudna ot tam..nz kakvo da pravq..i na men ne mi ostava vreme za fitnes i shte sym mn blagodarna ako nqkoi mi kaje nqkoq naistina efikasna dietka

comics
04-18-2008, 09:09
Кардио и Фитнес- на всяка подобна тема казвам 1 и също. Кардио- там е решението и ниско-въглехидратна диета (НВД)

Seducti0n
04-18-2008, 09:11
bokita-В случая ми се струва излишно така да ги завърташ нещата.
Все пак, не всеки решил да отслабва се разболява от анорексия-нали така?
Ако всичко е съобразно с нейното здраве, ако не се подлага на глад до припадък и ако тренира за тонус, качеството и на живот ще се подобри, тя самата ще се почувства по-добре, психическата и нагласа и начинът по който възприема тялото си, също.
Вече беше дискутирана темата за анорексията.Да страшна болест е, стремежа към съвършенство, може да те доведе до дъното, но това зависи и от множество други странични фактори.
За мен, Ния няма реална представа за себе си.Може би достигайки 50-те килограма тя отново е виждала себе си по начинът, по който е изглеждала, когато е била 70.... :?

sladku_bebzi
04-18-2008, 12:01
Казваш, че другите ти казват, че си дебела - ами ако ти самата се харесваш, не би трябвало тва да ти е проблем.А вече ако и ти самата искаш да отслбнеш тва е друг въпрос.А за отслабването все пак не може да нямаш никво свободно време - има ли желание, има и начин!

bad_gurl_
04-18-2008, 17:43
iskreno blagodarq na vsi4ki dali mnenieto si po tazi tema i se nadqvam vsi4ki s sa6tiq problem kato moq da ne postapvat kato niq nai-efikasniq na4in e sporta :)

love_veselka
04-18-2008, 18:51
edna priqt elka pie hap4eta i za otslabvane i za 24 dena svali 10 kg.ako iska6 moje da si kupi6 :)

Хапчетата са най-голямата глупост,която някой може да си помисли.Една съученичка пие някакви,не яде сладко,хляб и тренира карате и повече напълнява от тях.И гадното е,че като ги спреш качваш двойно или почти двойно килограмите си.

Shane
04-18-2008, 19:21
Абе нямали време за фитнес... :razz: :D Като се знам аз преди 2 години как "нямах време"... :razz: Избийте си мързела курабиииии!!! :?

Mademoiselle
04-22-2008, 08:54
4akai malko,
purvo,kilogramite ti sa mnogo,
vtoro,kak uzna,4e s dieti ne stava?Qvno ne go iska6 dostata4no silno(da otslabne6) i zatova se otkazva6,ne izbira6 pravilniq hranitelen rejim i sporta ti kuca.
Neosa6testvimi ne6t6a nqma,kamo li za svalqneto na kilogrami i korigirane na van6niq vid.

04-22-2008, 09:31
zdr. az sam na 16godini visoka sam 175 i teja 75 kilograma problema e 4e vsi4ki me smqtat za debela i mnogo mi natqkvat 4e trqbva da otslabvam dori maika mi i ba6tra mi postoqnnome hokat predi vreme opitah dieta ima6e efekt ama kato q sprqh pak si gi ka4ih qvno ne stava s dieti a za sport nqmam nito vreme nito jelanie molq vi daite mi saveta si. i ako imate mnenie za hap4etata za otslabvane koi sa efikasni i kakvo mislite poprincip za tqh :)


7 точка от правилата
moderated by Coki

виж сега, дебела или не - това си е твоето тяло. ако ти се чувстваш добре в него, просто го кажи на останалите. изборът си е твой. ако не - спорт и диета- друг избор просто няма. и под диета имам предвид култура на хранене, не на НЕядене.

Първо се замисли ти какво искаш, а не какво ти натякват тези около теб.

slun4ice_90
04-22-2008, 09:34
edna priqt elka pie hap4eta i za otslabvane i za 24 dena svali 10 kg.ako iska6 moje da si kupi6 :)В никакъв случай,не се подлъгвай едвали са качествени и ще ти подействат и на теб.Примери от сорта..."една приятелка"...това или онова взела...са доста глупави. :D :-P :)

04-22-2008, 09:39
между другото, ИТМ-то и е 24, което може и да е високо, но си е в нормата. Не е чак повод за истерия. С разумен режим - загуба на килограм за седмица, за 2-3 месеца (точно до лятото) ще отслабне доста.

както и да е, същност. в тази страна имаме много странни идеи за слабо и дебело.

fuck_off_bastard
04-22-2008, 18:37
Съжалявам,че така ще ти го кажа,но.... ДА ДЕБЕЛА СИ И ТО МНОГО.Как е възможно момиче , което е високо колкото мен да тежи с 5 кила отгоре.Аз съм 70 кг и мога да твърдя,че целия съм чист .без мазнини и т.н.А ти 75 .. Извинявай много ама ...Никога няма да ме привлече физически момиче като теб,а чесно д ти кажа и повечето мъже...Колкото и да си пасваме като характери никога няма да почувствам тръпка към теб(физически).И толкова ли нямаш 20-30 мин за спорт еба*и...Всичко става просто вий като сте дебели и си казвате : "Ама аз нямам време,ама диетите това , ама този ми каза онова,казаха ми ,че съм дебела, ама аз дебела ли съм .. и т.н.. Еми фанете се малко да отслабнете е.Съжалявам за грубия пост ,но НО НА СВЕТА НАЙ-МНОГО МРАЗЯ 2 НЕЩА ОТНОСНО ВЪНШНИЯ ВИД НА ЖЕНИТЕ-> ДА ИМАТ КОСМИ ПО ТЯЛОТО И ДА СА ДЕБЕЛИ . Е ТФА просто е отврат... :-x

adizitk1
04-22-2008, 18:52
Тежиш си нормално според мен и тва си е до ген.

moon_flower
04-22-2008, 19:42
Ям си всичко и съм 175,50 кг.. но пак казвам,пиеш вода,спортуваш,плодове,зел нчуци и имаш гаранция на отслабване :D

Gothique♫
04-22-2008, 21:37
Просто не яж сладко не пий безалкохолно и тестените храни махни от менюто си,пролет е има толкова зелнчуци и плодове по добре замени с тях менюто си и за 20-30 минути прави някакви упражнения у вас ;)

gLoRiOuS_aNGeL
04-22-2008, 21:52
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.Edna priqtelka vinagi qde ne6to no e s perfektna figura.


emm ... az neprekasnato qm .. a sam 175 i teja 55 kg ;)

Изобщо не е до психологическа настройка.Вие да сте чували някога са костна структура,за гени,за наследственост?Май не сте...
Та по темата: Не трябва да се притесняваш.Всичко става с постоянство.Ако толкова искаш да отслабнеш не може да не правиш ник`ви упражнения.Поне по 20 коремни на ден и упражнения за стягане.Вместо диети и тнакива глупости,може просто да не хапваш много хляб и да намалиш сладкото.

Boot
04-23-2008, 13:33
разделно хранене за постоянно, направи го навик.
И много много спорт.

elichkaaa
04-27-2008, 14:37
ти си дебела :razz:

NH3
04-27-2008, 18:08
батеееееееееееееееееее тупай белия чаршаф всеки ден и ще отслабнеш 100000 % мое и малко да преджасаш ма болите кура нали се друсаш

CfEtii
05-04-2008, 21:33
Не казвай немога.И аз си казвах,но в един момент като видях на какво приличам,как ми се реве като се видя с панталон по мене,си казах КРАЙ на това!И ето ме сега отслабвам постепенно.Но не се хвърляй в някфи диети,пълен глад,вода и хапчета.Но прояви малко воля.От самосебе си няма да стане!

_flirt
07-12-2008, 14:16
awe svinio takava ti za da si 1 i 75 i da si 75 kg qde6 kato rasprana we alooo nemala jelanie za sport ti sig i pu6i6 mama ti deba mn mraza debeli momi4eta deti iskat da otslabnat ama ako moje bez uslie q se osuznai s hap4eta nema da stane kolkoto i da pie6 hap4eta ne stava bez da se ograni4i6 s hranata i da poti4va6 ot vreme na vreme .

Seki den sutrin pravi po nqkolko obikolki na bloka da se ispoti6 hubavo ako si gladna qj nqkakuf plod i piii voda pone 1.5 litra 2 litra gore dolo tolkova i edin put naprimer sledobed qj edna salata ama bez olio i takiva raboti
sry 4e sum grub ama nemoa da priema 4e iska6 da otslabne6 bez usilie :x :x

Girlicious
07-12-2008, 14:48
Не мисля ,че толкова трябва да се влияеш от мнението на другите...но ако ти искаш да отслабнеш не ти препоръчвам диети,защото ако ги спреш лесно ще си върнеш свалените килограми... трябва да започнеш да спортуваи или да правиш редовни упражнения вкъщи... бягай,карай колело... хапвай си от всичко ,но в малки количества....мисля ,че това едобро решение

elena_k
07-12-2008, 14:53
То ако ставаше без спорт и без да се ограничаваш ... всички щеха да са слаби :?

mirelS
07-12-2008, 15:00
SPORT,SPORT,SPORT !! bez sporta nqma da postignesh nishto .... kato vi murzi kak iskate perfektni tela :shock: Za da imash jelanoto tqlo trqbva da se potrudish !!! murzeliv narod :?

Amy_Dumas_Lifestyle
07-12-2008, 15:11
Хахахах, не може да ми обясняваш ти на мене и на половината форум, че нямаш време за фитнес.
Ще пропуснеш некой сериал или кво?
Някак си ше го намериш тва време и ше отидеш, щото липсата на гаджета, която спомена оня с акулата ти е най-малкия проблем.
Майка ти и баща ти с право натякват, лошия външен вид ти е най-малкия проблем.
С диети не си играй!!!
В твоя случай е най-добре да потърсиш диетолог.

BeBsItO
07-12-2008, 15:27
Първо искам да кажа, че наистина авторката не е права за това че...нямала време. НО ИЗВИНЯВАЙТЕ..МНОГО СТЕ ГРУБИ!!!!!!! Егати селската работа! Как може да я обиждате ''егати свинята...нз си какво'' ? Не е потърсила помощ за това!Не се излагайте ! :lol:

По темата : Препоръчвам ти СПОРТА...ПРЕД ДИЕТИТЕ ! Другото което е,че трябва да пиеш мн вода. Намали хляба и сладкото.Примерно си позволяваи 1 път седмично.. Когато ти се дояде сладко, дъвчи дъвки......сладки :)

Успех :)

Amy_Dumas_Lifestyle
07-12-2008, 15:39
Е да ама нали се сещаш, че ако се тъпче постоянно няма начин да стане само със спорт. Трябва си и режим на хранене.

Pliok0019
07-12-2008, 15:48
Остави ги тези диети. Не яж след 19.00 и прави малко упражнения. Ако нямаш възможност, ги прави у дома. Трябва да свалиш 6-7кг.

Amy_Dumas_Lifestyle
07-12-2008, 15:58
По мои сметки 8 :)

BeBsItO
07-12-2008, 16:28
Е да ама нали се сещаш, че ако се тъпче постоянно няма начин да стане само със спорт. Трябва си и режим на хранене. Е,да но нали се сещаш че не е това начина.Именно...да я обиждате. Не ,че ме бърка особено, но не сте запознати и с други фактори от нейния живот, за да определяте кой какъв е. Най-малкото,дори не я познавате (лично) Замисляте ли се...че и гена играе важна роля....че метаболизма и може да е бавен (явно е) Тя не е права,да казва че няма време за спорт,както казаха преди мен- има ли желание-има начин. Но все пак.... бъдете по-коректни. Хората в българия сме мн гадни....егати работата....

Ch0c0la73
07-12-2008, 16:40
ТРЯБВА ТИ ДА ИСКАШ ДА ИЗГЛЕЖДАШ ДОБРЕ!НИТО РОДИТЕЛИТЕ НИТО НЯКОЙ ДРУГ ЩЕ ТЕ НАПРАВИ СЛАБА!ЗА ТОВА СЕ ИСКА ВОЛЯ НЕ МАРЗЕЛУВАНЕ И ЯДЕНЕ!ПРОСТО ПОНЯКОГА ХОРА КАТО ТЕБЕ МЕ ОТЧАЙВАТ!ХОРА КОИТО УЖ ИСКАТ ДА ИЗГЛЕЖДАТ ДОБРЕ,НО САМО УЖ .. И ПО ЗАДЪЛБОЧЕНО ПО ТЕМАТА: 1.ОТКАЖИ ХЛЯБ,ТЕСТЕНО,МАКАРОНИ И Т.Н. 2.СЛАДКО ! (1 ПАТ НА СЕДМИЦА ИЛИ НА РД НЕ Е ФАТАЛНО АКО СИ ХАПНЕШ МАЛКО) 3.ГАЗИРАНО!!! КОЛИ ФАНТИ ДАЖЕ И СОКОВЕ ! ИМАТ ПРЕКАЛЕНО МН ЗАХАРИ И ВЪГЛЕХИДРАТИ И ДО КОФТИ ВЪГЛЕХИДРАТИ! 4.НЕДЕИ ДА ЯДЕШ ПЪРЖЕНИ ХРАНИ! 5.ИЗБЯГВАИ КАРТОФИТЕ И ОРИЗА! ПРАВИ КОРЕМНИ ПРЕСИ,ОБИКАЛЯЙ ПОВЕЧКО (АКО НЕ ИСКАШ ДА ТИЧАШ ПРИМЕРНО) ПРАВИ НЯКАКВИ УПРАЖНЕНИЯ ВКЪЩИ ДОКАТО ГЛЕДАШ ТЕЛЕВИЗОР И ТВА Е !!! НЗ АКО Е ТОЛКОВА ФАТАЛНО ЗА ТЕБЕ... НО МОГА ДА ТИ КАЖА ЧЕ АКО ГО ПРАВИШ ТВА НЕЩО САМА ЩЕ СЕ УБЕДИШ ЧЕ МОЖЕШ СПОКОЙНО БЕЗ ТЕЗИ ХРАНИ ! И НЕ ТИ ПРИКАЗВАМ ЗА ПЪЛНО ИЗКЛЮЧВАНЕ А ПРОСТО ИЗБЯГВАНЕ! ЗА 1 МЕСЕЦ СМЪКНАХ 7 КГ . И ТО САМО ПО ГОРЕУПИСАНОТО НЕ БЯХ ДЕБЕЛА ПРОСТО ИСКАХ ДА СЕ СТЕГНА ЗА ЛЯТОТО! НА ТЕБЕ ЩЕ ТИ Е ЛЕСНО ДА ГИ СВАЛИШ ЗАЩОТО СА ТИ В ПОВЕЧКО..АЙДЕ КАСМЕТ АКО СИ СЕ НАВИЛА И МИ ПИШИ АКО ИСКАШ ДА ТИ КАЖА НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗАЩШТО КОЛКО ЛИ ПАТИ САМ КАЧВАЛА И ОТСЛАБВАЛО С НЕ МАЛКО КИЛЦА! НЕ ТИ ТРЯБВАТ ХАПЧЕТА А ВОЛЯ.И ЗАЩО СИ МИСЛИШ ЧЕ ХАПЧЕТАТА НЯМАТ ЙО ЙО ЕФЕКТ ???!

MidnightCreep
07-12-2008, 17:18
Не се ядосвай,вредно е за нервната система. 8)

Н-ти път вече,няма значение в колко ядеш,а колко изяждаш!Някои имат вечерно хранене в 23ч. и слабеят.
Ако правите коремните в легнало положение,смисъл няма.Краката подпрени на ръба на леглото/за напреднали на стената/.
Хапчетата действат на ниво самовнушение.Иначе са някакво нишесте.
Разделното хранене е тъпо.

Amy_Dumas_Lifestyle
07-12-2008, 17:31
Е да ама нали се сещаш, че ако се тъпче постоянно няма начин да стане само със спорт. Трябва си и режим на хранене. Е,да но нали се сещаш че не е това начина.Именно...да я обиждате. Не ,че ме бърка особено, но не сте запознати и с други фактори от нейния живот, за да определяте кой какъв е. Най-малкото,дори не я познавате (лично) Замисляте ли се...че и гена играе важна роля....че метаболизма и може да е бавен (явно е) Тя не е права,да казва че няма време за спорт,както казаха преди мен- има ли желание-има начин. Но все пак.... бъдете по-коректни. Хората в българия сме мн гадни....егати работата....
Тц тц..
Леле, леле.
Абе, аз ли не се сещам или никъде не съм обиждала момичето?
Самата аз имам братовчедка, която си е пълничка, но все пак от понеделник насам сутрин тичаме, нали?
Поне това.
Тя как така има време, а е на 18, от което следва, че има и работа?
Аз, че съм гадна гадна съм, ама не съм обиждала никой, тия с мненията тип "дебела си" съм ги отебала и пиша по темата, така прави и ти.
Ако има нещо ЛС.

Иначе от коремни преси в легнало положение си има смисъл, или поне моя корем го показва. :)

BeBsItO
07-12-2008, 18:49
Е да ама нали се сещаш, че ако се тъпче постоянно няма начин да стане само със спорт. Трябва си и режим на хранене. Е,да но нали се сещаш че не е това начина.Именно...да я обиждате. Не ,че ме бърка особено, но не сте запознати и с други фактори от нейния живот, за да определяте кой какъв е. Най-малкото,дори не я познавате (лично) Замисляте ли се...че и гена играе важна роля....че метаболизма и може да е бавен (явно е) Тя не е права,да казва че няма време за спорт,както казаха преди мен- има ли желание-има начин. Но все пак.... бъдете по-коректни. Хората в българия сме мн гадни....егати работата....
Тц тц..
Леле, леле.
Абе, аз ли не се сещам или никъде не съм обиждала момичето?
Самата аз имам братовчедка, която си е пълничка, но все пак от понеделник насам сутрин тичаме, нали?
Поне това.
Тя как така има време, а е на 18, от което следва, че има и работа?
Аз, че съм гадна гадна съм, ама не съм обиждала никой, тия с мненията тип "дебела си" съм ги отебала и пиша по темата, така прави и ти.
Ако има нещо ЛС.

Иначе от коремни преси в легнало положение си има смисъл, или поне моя корем го показва. :) Виж сега,не съм имала предвид твоите коментари. Но не мислиш ли ,че някои от останалите съфорумци са прекалено груби?

Съжалявам ако не съм се изразила правилно.

marilyn
07-12-2008, 19:51
zdr. az sam na 16godini visoka sam 175 i teja 75 kilograma problema e 4e vsi4ki me smqtat za debela i mnogo mi natqkvat 4e trqbva da otslabvam dori maika mi i ba6tra mi postoqnnome hokat predi vreme opitah dieta ima6e efekt ama kato q sprqh pak si gi ka4ih qvno ne stava s dieti a za sport nqmam nito vreme nito jelanie molq vi daite mi saveta si. i ako imate mnenie za hap4etata za otslabvane koi sa efikasni i kakvo mislite poprincip za tqh :)


7 точка от правилата
moderated by Coki

Мила, и аз имам същия проблем. На 15 съм, 1.68- 1.70 съм висока и тежа 67кг. Но аз самата зн че трябва да отслабна и от утре съм на диетата на Дюкан. Има тема за него в този раздел, можеш да прочетеш там ( аз и книгата му прочетох). Но един съвет от мен: ако се чувстваш добре с тези килограми, не си прави труда да отслабваш и пр; не го прави заради другите или заради майка ти и баща ти, прави го заради себе си. (и нашите непрекъснато ми пилят че съм дебела, едва ли не слон, но ми е все едно, аз отслабвам заради себе си, защото тялото си е мое! ) Айде успех, миличка. :D :-)

adizitk1
07-12-2008, 20:06
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.
+1
и още нещо-то си е до ген...

MidnightCreep
07-12-2008, 20:15
Айде бе.
Не можеш да ми докажеш.
не натоварваш в правилните пропорции кръстът и коремните мускули/т.е.товариш си само кръста/.
Освен това не вършиш нищо за страничните.

_flirt
07-12-2008, 20:20
ax we mama vi daeba mn ste zle ( tiq deto pi6ete ot utre sum na taq deta ot drugi den na drugata) na kfa i dieta da ste kfito i hap4eta da piete bez ti4ane ne stava ..... kfo vi pre4i tolkova sutrin da stavate da ti4ate po 30 , 40 minuti s po4ivki . vika6 si nekfa priqtelka i si ti4ate pisna mi da gleam debeli hora pod 40 godini po ulicite koito sa se ispotili kato kone i qdat pica ili sa v Mc i posle mi vikat 4e nemat vreme da sportuvat ax mama vi daeba mrusna tolkova sportove ima tolko li roditelite vi nemoat da vi zapi6at da trenirate we :-x :-x :-x :-x :-x :-x

nejnaDROGA
07-12-2008, 20:35
ax we mama vi daeba mn ste zle ( tiq deto pi6ete ot utre sum na taq deta ot drugi den na drugata) na kfa i dieta da ste kfito i hap4eta da piete bez ti4ane ne stava ..... kfo vi pre4i tolkova sutrin da stavate da ti4ate po 30 , 40 minuti s po4ivki . vika6 si nekfa priqtelka i si ti4ate pisna mi da gleam debeli hora pod 40 godini po ulicite koito sa se ispotili kato kone i qdat pica ili sa v Mc i posle mi vikat 4e nemat vreme da sportuvat ax mama vi daeba mrusna tolkova sportove ima tolko li roditelite vi nemoat da vi zapi6at da trenirate we :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Ми като не искаш да гледаш дебели хора се самоубии :P ,защото такива винаги ще има...Не случайно България е на първите места по брой на затлъстели хора :-D А и не мисля,че можеш да съдиш реално за един човек,за когото знаеш само килограмите,височината и годините :P Освен това не виждам какво лошо има в това момичето да си разпределя деня до последната минута и да няма време за фитнес?!Аз също почти нямам време и за това ми се налага вечер към 1 часа да правя коремните преси и другите ми упражнения :) иначе времето,което преди съм прекарвала във фитнеса ще е напразно :( (а аз естествено искам да си поддържам фигурата)
П.П. Припомни си първите 7 год. (по-точно възпитанието,което си получил/а тогава) 8-)

_flirt
07-12-2008, 20:39
ax we mama vi daeba mn ste zle ( tiq deto pi6ete ot utre sum na taq deta ot drugi den na drugata) na kfa i dieta da ste kfito i hap4eta da piete bez ti4ane ne stava ..... kfo vi pre4i tolkova sutrin da stavate da ti4ate po 30 , 40 minuti s po4ivki . vika6 si nekfa priqtelka i si ti4ate pisna mi da gleam debeli hora pod 40 godini po ulicite koito sa se ispotili kato kone i qdat pica ili sa v Mc i posle mi vikat 4e nemat vreme da sportuvat ax mama vi daeba mrusna tolkova sportove ima tolko li roditelite vi nemoat da vi zapi6at da trenirate we :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Ми като не искаш да гледаш дебели хора се самоубии :P ,защото такива винаги ще има...Не случайно България е на първите места по брой на затлъстели хора :-D А и не мисля,че можеш да съдиш реално за един човек,за когото знаеш само килограмите,височината и годините :P Освен това не виждам какво лошо има в това момичето да си разпределя деня до последната минута и да няма време за фитнес?!Аз също почти нямам време и за това ми се налага вечер към 1 часа да правя коремните преси и другите ми упражнения :) иначе времето,което преди съм прекарвала във фитнеса ще е напразно :( (а аз естествено искам да си поддържам фигурата)
П.П. Припомни си първите 7 год. (по-точно възпитанието,което си получил/а тогава) 8-)


vuob6te ne mi se obesnqvai 4e bulgaria e na 1vo mqsto , kato e na 1vo mqsto trqa da se primirime 4e sme nai debelite hora li aaaa we ? i taka i s politikata tiq ni praat na guz politicite a si4ki mul4at .... lelelel kato stana na 18 6e gi poburkam teq skapanqci mrusni ! e zaradi takiva kato tebe deto se primirqvat 4e ve4e sme nai debelite 6e si ostaneme nai debelite az li4no ne vijdam s kfo tolkova ste zaeti sa lqtoto primerno kfo da ne bi da u4ite ili puk 4etete knigite po literatura ili u4ite o6te ot sega u4ebnicite ta da imate samo 6ci sme6nici takiva kfo me draznite we :x :x :-x :x :-x :-x :-x

nejnaDROGA
07-12-2008, 20:48
1.Казах ЕДНО ОТ ПЪРВИТЕ!!!
2.Ми това си е факт :) Аз не съм се примирила :) Ако бях щях да съм дебела като коледно прасе 8-) Имам си готино тяло със съвсем леко коремче,но то се получи заради проблеми със здравето и сега съм се захванала да го оправям :P
3.Ми за разлика от теб аз си имам ангажименти :)
4.Не ми говори на "we" .. Това,че ти си от село не значи,че трябва да ти търпим селския диалект!!!
5.Вместо да псуваш по добре отиди да пиеш една студена вода и се успокой 8-)
6.Живееш в БЪЛГАРИЯ!!!Пиши на БЪЛГАРСКИ!!!Не сме длъжни по 1 час да ти четем шльокавицата!!!
7.Какво общо имат политиците с дебелите хора :-o :lol:

_flirt
07-12-2008, 20:53
1.Казах ЕДНО ОТ ПЪРВИТЕ!!!
2.Ми това си е факт :) Аз не съм се примирила :) Ако бях щях да съм дебела като коледно прасе 8-) Имам си готино тяло със съвсем леко коремче,но то се получи заради проблеми със здравето и сега съм се захванала да го оправям :P
3.Ми за разлика от теб аз си имам ангажименти :)
4.Не ми говори на "we" .. Това,че ти си от село не значи,че трябва да ти търпим селския диалект!!!
5.Вместо да псуваш по добре отиди да пиеш една студена вода и се успокой 8-)
6.Живееш в БЪЛГАРИЯ!!!Пиши на БЪЛГАРСКИ!!!Не сме длъжни по 1 час да ти четем шльокавицата!!!
7.Какво общо имат политиците с дебелите хора :-o :lol:

1.lele momi4e 6e 4ete6 i 6e mul4i6 i ne mi spori
2.ne sum ot selo - nemoa da pi6a burzo na kirilica
3.iam angajimenti treniram futbol primerno izlizam s fr ;D golemite angajimenti a i seka ve4er trqa da ritam s fr axaahaxahx se pak sum samo na 15 ti kfo iska6 teoremi da izmislqm
4. tfa s politicite be6e primer . zamisli malko i 6e razbere6 4e ni upravlqvat pederasi i geiove i si4kite sa mo6ennici i nqma nito edin 4ovek koito da im naprai ''zabelejka'' si4ki se kriqt kato mijki 6oto gi e strah i si4ki sa mi6ki kato stana na 18 6e gi poburkam teq 6e otide v parlamenta i 6e gi prebiq tiq praseta nedoneseni

marilyn
07-12-2008, 20:55
^ дебел е народа защото не са ни свестни политиците ли :D :razz: :razz:

nejnaDROGA
07-12-2008, 20:57
Само не разбрах какво трудно има да използваш фонетика :-o
А и аз съм на 17 ама по цял ден имам да правя нещо :) => годините не са от значение :D




Айде спирам с караницата ...
1.Че по-умният отстъпва ...
2.Че спама стана много ...

_flirt
07-12-2008, 20:58
^ дебел е народа защото не са ни свестни политиците ли :D :razz: :razz:

awe moje li da ste tolkova tupi we :o :o :o

kazah 4e si4ki sme se primirili 4e sme nai debelite i tfa e i posle dadoh primer 4e sme se primirili kakfi hora ni upravlqvat ama qvno spora s 10 godi6ni ku4ki deto o6te malko ako me qdosat 6e gi namera i 6e gi udava v sperma :-P

nejnaDROGA
07-12-2008, 21:00
^ дебел е народа защото не са ни свестни политиците ли :D :razz: :razz:

awe moje li da ste tolkova tupi we :o :o :o

kazah 4e si4ki sme se primirili 4e sme nai debelite i tfa e i posle dadoh primer 4e sme se primirili kakfi hora ni upravlqvat ama qvno spora s 10 godi6ni ku4ki deto o6te malko ako me qdosat 6e gi namera i 6e gi udava v sperma :-P
Малък,невъзпитан и неграмотен селянин :lol: Стига спами!!!По-добре отивай да си лягаш,че "Лека нощ деца" мина отдавна :x

marilyn
07-12-2008, 21:03
Малък,невъзпитан и неграмотен селянин :lol: Стига спами!!!По-добре отивай да си лягаш,че "Лека нощ деца" мина отдавна :x [/quote] Подкрепям. А кучка викай на някоя др. Ама то със простаци какво ли да се занимаваме...

_flirt
07-12-2008, 21:06
e dobre marylin ne me obijdai prosto aide izvinqvai 4e te obidih tebe i drugata madama ama se pak....

marilyn
07-12-2008, 21:08
e dobre marylin ne me obijdai prosto aide izvinqvai 4e te obidih tebe i drugata madama ama se pak....

Извинен си. :)

nefchi_bs
07-13-2008, 12:01
дебела била...които не те харесва да не те гледа бе аз съм на тоя принцип и аз не съм от най-слабите 1.70 67 кила никои досега не ми е казал нищо с колко хора на плаж съм ходила по бански са ме виждали и никои не ебаа много зависи и от хората с които се събираш какви са...

darla
07-13-2008, 13:06
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.Edna priqtelka vinagi qde ne6to no e s perfektna figura.


emm ... az neprekasnato qm .. a sam 175 i teja 55 kg ;)
i az sum 175sm,teja 49-50kg,qm vsi4ko (slava bogu 4e sladko i hlqb po rpincip ne obi4am osven na sandvi4i nqkvi) + tva sum rajdala.i ot vreme na vreme mi se struva 4e tuk-tam ima ne6to izli6no

BeBsItO
07-13-2008, 16:07
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.Edna priqtelka vinagi qde ne6to no e s perfektna figura.


emm ... az neprekasnato qm .. a sam 175 i teja 55 kg ;)
i az sum 175sm,teja 49-50kg,qm vsi4ko (slava bogu 4e sladko i hlqb po rpincip ne obi4am osven na sandvi4i nqkvi) + tva sum rajdala.i ot vreme na vreme mi se struva 4e tuk-tam ima ne6to izli6no Човек да ти завиди :oops: Но все пак да не забравяме ,че си модел (или греша?)

А за успокоение на авторката...аз също не съм от най -леките..... 175 съм висока 60 кг... :( Но пък не ми дреме особено :)

fenkatakrisi952
07-13-2008, 16:12
Направи си режим на хранене(по колко калории на ден да поемаш),след няколко дни стумахът ти ще се свие и няма да имаш много апетит. :-)

mArChEtYy
07-13-2008, 16:45
zdr. az sam na 16godini visoka sam 175 i teja 75 kilograma problema e 4e vsi4ki me smqtat za debela i mnogo mi natqkvat 4e trqbva da otslabvam dori maika mi i ba6tra mi postoqnnome hokat predi vreme opitah dieta ima6e efekt ama kato q sprqh pak si gi ka4ih qvno ne stava s dieti a za sport nqmam nito vreme nito jelanie molq vi daite mi saveta si. i ako imate mnenie za hap4etata za otslabvane koi sa efikasni i kakvo mislite poprincip za tqh :)


7 точка от правилата
moderated by Coki


Диета без спорт няма скъпа... А и кфо ти пука за мнението на другите вдигни си малко главата и самочувствието.. А хапчетата .. от тях няма да отслабнеш яж по малко по често без тестени и безлкохолни изделия и сладко тфа е :-) :-) :-) :-) УСПЕХ!!! :-) :-)

Amy_Dumas_Lifestyle
07-13-2008, 20:52
Е да ама нали се сещаш, че ако се тъпче постоянно няма начин да стане само със спорт. Трябва си и режим на хранене. Е,да но нали се сещаш че не е това начина.Именно...да я обиждате. Не ,че ме бърка особено, но не сте запознати и с други фактори от нейния живот, за да определяте кой какъв е. Най-малкото,дори не я познавате (лично) Замисляте ли се...че и гена играе важна роля....че метаболизма и може да е бавен (явно е) Тя не е права,да казва че няма време за спорт,както казаха преди мен- има ли желание-има начин. Но все пак.... бъдете по-коректни. Хората в българия сме мн гадни....егати работата....
Тц тц..
Леле, леле.
Абе, аз ли не се сещам или никъде не съм обиждала момичето?
Самата аз имам братовчедка, която си е пълничка, но все пак от понеделник насам сутрин тичаме, нали?
Поне това.
Тя как така има време, а е на 18, от което следва, че има и работа?
Аз, че съм гадна гадна съм, ама не съм обиждала никой, тия с мненията тип "дебела си" съм ги отебала и пиша по темата, така прави и ти.Ако има нещо ЛС.

Иначе от коремни преси в легнало положение си има смисъл, или поне моя корем го показва. :) Виж сега,не съм имала предвид твоите коментари. Но не мислиш ли ,че някои от останалите съфорумци са прекалено груби?

Съжалявам ако не съм се изразила правилно.
Тия със слабите акъли и слабото възпитание го отебавай, авторката също трябва да го прави, а къде се изгуби тя?
Иначе няма нищо, не съм разбрала :)

TheNewReligion
07-13-2008, 21:30
Според мен си комплексирана и то доста . Не знам какви трябва да са тея твои родители , които да ти натякват , че трябва да отслабнеш !!! :shock: :shock: :shock: На тяхно място бих ти предложила да излезем на разходка с колела или заедно да опитаме да спазваме здравословен хранителен режим една седмица примерно ... :? :? :? Щом родителите ти не ти помагат се опитай сама да преодолееш психическия проблем . Ти си си внушила , че трябва да си слаба , но не съзнаваш всъщност ЗАЩО ! Помисли си дали ти самата искаш да отслабваш или просто другите те обиждат и за това трябва да се промениш . Наистина поразсъждавай добре върху това . Това е на теория . Ето и как би могла да отслабнеш ( АКО ТИ НАИСТИНА ГО ИСКАШ ) на практика :
Храни се здравословно !!! Често и по малко . Движи се максимално много . Вкъщи , вместо да гледаш телевизия легнала на дивана , стани и прави упражнения . Но не такива , които развиват мускулите , ами подходящи за отслабване . Тях можеш да ги научиш от инструктор или сама да потърсиш в Интернет .

darla
07-14-2008, 07:45
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.Edna priqtelka vinagi qde ne6to no e s perfektna figura.


emm ... az neprekasnato qm .. a sam 175 i teja 55 kg ;)
i az sum 175sm,teja 49-50kg,qm vsi4ko (slava bogu 4e sladko i hlqb po rpincip ne obi4am osven na sandvi4i nqkvi) + tva sum rajdala.i ot vreme na vreme mi se struva 4e tuk-tam ima ne6to izli6no Човек да ти завиди :oops: Но все пак да не забравяме ,че си модел (или греша?)

А за успокоение на авторката...аз също не съм от най -леките..... 175 съм висока 60 кг... :( Но пък не ми дреме особено :)
Tuk ne stava vupros za rabotata mi,gena si e gen,i predi da stana model i sled tova metabolizma prosto si vur6i rabotata!

BeBsItO
07-14-2008, 17:43
Tova do nqkade e i psihologi4eski problem.Ako spre6 da se trevoji6 za tova nqma da debelee6 dori da si qde6 normalno.Edna priqtelka vinagi qde ne6to no e s perfektna figura.


emm ... az neprekasnato qm .. a sam 175 i teja 55 kg ;)
i az sum 175sm,teja 49-50kg,qm vsi4ko (slava bogu 4e sladko i hlqb po rpincip ne obi4am osven na sandvi4i nqkvi) + tva sum rajdala.i ot vreme na vreme mi se struva 4e tuk-tam ima ne6to izli6no Човек да ти завиди :oops: Но все пак да не забравяме ,че си модел (или греша?)

А за успокоение на авторката...аз също не съм от най -леките..... 175 съм висока 60 кг... :( Но пък не ми дреме особено :)
Tuk ne stava vupros za rabotata mi,gena si e gen,i predi da stana model i sled tova metabolizma prosto si vur6i rabotata! taka de... taka...

MemoRieS
07-14-2008, 17:47
zdr. az sam na 16godini visoka sam 175 i teja 75 kilograma problema e 4e vsi4ki me smqtat za debela i mnogo mi natqkvat 4e trqbva da otslabvam dori maika mi i ba6tra mi postoqnnome hokat predi vreme opitah dieta ima6e efekt ama kato q sprqh pak si gi ka4ih qvno ne stava s dieti a za sport nqmam nito vreme nito jelanie molq vi daite mi saveta si. i ako imate mnenie za hap4etata za otslabvane koi sa efikasni i kakvo mislite poprincip za tqh :)


7 точка от правилата
moderated by Coki


Еми ако на теб не ти прави впечатление това, да не ти пука за мнението на другите. А междувременно не се тъпчи с хапчета, и внимавай с диетите, найй-ефикастно ще остлабнеш от бягане, каране на колело или просто много ходене всеки ден... аз така отслабвам :))

Slave4You
07-15-2008, 18:20
Диети не ставали, не ти се тренира, е как да стане !? :D Всичко става с воля. А ако не ти пречи това че си дебела (ако си) - недей да пазиш диети ;) Няма смисъл да се мъчиш да отслабваш заради ваще само. Ако се чувстваш удобно в тялото си- супер. Ако не- сиг съм че знаеш всички начини- упражнения, ограничения, спорт и т.н.

na1xn
07-15-2008, 18:44
debela si me 175/75... vari an fitnes i fkarai nqkwa dieta smakni pone 10kila

cooool
07-15-2008, 19:39
Просто намали количеството на 2/3 от сегашното и яж всичко, дори и сладко, не го отказвай напълно, но не прекалявай. Наблегни на основните храни. Остави неща като чипс, гризини и тем подобни. Вместо 1 кроасан препоръчвам да си вземеш кисело мляко и бизквити. Според мен е по-полезно. И така, гледай да ядеш по-здравословна храна, плодове, зеленчуци, яйца и много риба.
Вземи и под предвид, че ако цикълат ти е дошъл скоро, преди година или две, от него първоначално се напълнява. Пък и ти все още си малка, така че не се лишавай от храна, защото се развиваш, пък и това колко килограма си не означава нищо. В друга тема четох колко момичета са около 170 и тежат 50 кг.. това е доста малко за ръста.. Не се притеснявай само, не ги слушай какво ти говорят другите, до края на побертета тялото ти мн ще се промени и най-вероятно ако не се тъпчеш като сумист ще отслабнеш с някой друг килограм. Не мисля че имаш нужда от повече.

darla
07-15-2008, 21:21
Просто намали количеството на 2/3 от сегашното и яж всичко, дори и сладко, не го отказвай напълно, но не прекалявай. Наблегни на основните храни. Остави неща като чипс, гризини и тем подобни. Вместо 1 кроасан препоръчвам да си вземеш кисело мляко и бизквити. Според мен е по-полезно. И така, гледай да ядеш по-здравословна храна, плодове, зеленчуци, яйца и много риба.
Вземи и под предвид, че ако цикълат ти е дошъл скоро, преди година или две, от него първоначално се напълнява. Пък и ти все още си малка, така че не се лишавай от храна, защото се развиваш, пък и това колко килограма си не означава нищо. В друга тема четох колко момичета са около 170 и тежат 50 кг.. това е доста малко за ръста.. Не се притеснявай само, не ги слушай какво ти говорят другите, до края на побертета тялото ти мн ще се промени и най-вероятно ако не се тъпчеш като сумист ще отслабнеш с някой друг килограм. Не мисля че имаш нужда от повече.
a spored tebe kolko trqbva da tejat tezi po 170sm??? Okolo 80-90kg moje bi?!?!?
Boje,mutiral narod,boje!

cooool
07-16-2008, 07:11
Просто намали количеството на 2/3 от сегашното и яж всичко, дори и сладко, не го отказвай напълно, но не прекалявай. Наблегни на основните храни. Остави неща като чипс, гризини и тем подобни. Вместо 1 кроасан препоръчвам да си вземеш кисело мляко и бизквити. Според мен е по-полезно. И така, гледай да ядеш по-здравословна храна, плодове, зеленчуци, яйца и много риба.
Вземи и под предвид, че ако цикълат ти е дошъл скоро, преди година или две, от него първоначално се напълнява. Пък и ти все още си малка, така че не се лишавай от храна, защото се развиваш, пък и това колко килограма си не означава нищо. В друга тема четох колко момичета са около 170 и тежат 50 кг.. това е доста малко за ръста.. Не се притеснявай само, не ги слушай какво ти говорят другите, до края на побертета тялото ти мн ще се промени и най-вероятно ако не се тъпчеш като сумист ще отслабнеш с някой друг килограм. Не мисля че имаш нужда от повече.
a spored tebe kolko trqbva da tejat tezi po 170sm??? Okolo 80-90kg moje bi?!?!?
Boje,mutiral narod,boje!

Поне към 55 е нормално, ти като искаш да си стоиш анемичка, стой си, комплексарка. Сигурно ако напълнееш с 1 кг, ще бъркаш гърлото.

Madness
07-16-2008, 07:48
е аз съм твойта височина и съм 60 кила(а може би малко повече вече) иии
има кво да свалям от дупе и от паласки предимно...

а другите не знам кво мислят,ача в крайна сметка като се погледнеш в огледалото ако мислиш,че изгрлеждаш добре значииии всичко е ок :)

firegirlll
07-16-2008, 08:59
Здравей. :)
Каквото и да си говорим килограмите са си доста и ти го знаеш и хората около теб го забелязват.
Все пак, игрнорирай мнението им и се замисли над това, дали ти самата не би се чувствала по-добре ако свалиш някой друг килограм?! :)
Казваш, че нямаш време за спорт и, че с диетите си до никъде.А защо не опиташ да ги съчетаеш двете.Отиди при диетолог, който ще ти изготви меню с подходящ за теб хранителен режим.От там отиваш във фитнес залата и започваш да тренираш.
Няма лесни неща, нищо в този живот няма да го получиш даром!
Щом искаш хубаво и привлвекателно тяло, ще ти се наложи да положиш и необходимите усилия! :)
+1 :) Успех, и не се отказвай!

darla
07-16-2008, 16:13
Просто намали количеството на 2/3 от сегашното и яж всичко, дори и сладко, не го отказвай напълно, но не прекалявай. Наблегни на основните храни. Остави неща като чипс, гризини и тем подобни. Вместо 1 кроасан препоръчвам да си вземеш кисело мляко и бизквити. Според мен е по-полезно. И така, гледай да ядеш по-здравословна храна, плодове, зеленчуци, яйца и много риба.
Вземи и под предвид, че ако цикълат ти е дошъл скоро, преди година или две, от него първоначално се напълнява. Пък и ти все още си малка, така че не се лишавай от храна, защото се развиваш, пък и това колко килограма си не означава нищо. В друга тема четох колко момичета са около 170 и тежат 50 кг.. това е доста малко за ръста.. Не се притеснявай само, не ги слушай какво ти говорят другите, до края на побертета тялото ти мн ще се промени и най-вероятно ако не се тъпчеш като сумист ще отслабнеш с някой друг килограм. Не мисля че имаш нужда от повече.
a spored tebe kolko trqbva da tejat tezi po 170sm??? Okolo 80-90kg moje bi?!?!?
Boje,mutiral narod,boje!

Поне към 55 е нормално, ти като искаш да си стоиш анемичка, стой си, комплексарка. Сигурно ако напълнееш с 1 кг, ще бъркаш гърлото.
Kompleksiranata mai si ti,za6toto ne6to se zasegna.tuk ne stava vupros za 2-3-5 ili 6 kg,a za 10-20!Mn sry,no durja na vun6niq si vid,ako sum 55kg-ok,no ako sum 75 100%sama nqma da se 4uvstvam komfortno.Tuk ne stava vupros koi kakvi razbiraniq ima a koi kak se 4uvstva komfortno.Ako se 4uvstvate dobre da nosite 100 kila slanina-ok,no ima i momi4eta,koito durjay na vida si-ne stava vapros za maniq ili t.n.No kakto kazah vsi4ko e vapros na gen. Za tova pls ne se zaqjdai tolkova smelo 6tom ti pravi6 na vupros tezi 50-55kg!!!!

na1xn
07-16-2008, 16:33
i koe e vapros na gen we? debela e 6ot tup4i postoqnno i ne izrashodva enegriq... trqva i dieta i trenirovki i kat svali 15 kila 6e e dobre

na1xn
07-16-2008, 16:34
ako iska da otslabne po barzo da si kupi l-carnitin ili da naprai 1 cikal s clenbuterol ama bes dieta nestaa..

darla
07-16-2008, 18:12
i koe e vapros na gen we? debela e 6ot tup4i postoqnno i ne izrashodva enegriq... trqva i dieta i trenirovki i kat svali 15 kila 6e e dobre
Vsu6tnost i ti si prav,4e ne vsi4ko e vupros na gen.No az primerno qm kakvoto iskam kogato iskam i po kolkoto iskam i prosto ne ka4vam,dokato imam fr koito ako hapnat dva 6okolada i vednaga im se lepi i se ograni4avat postoqnno.Naistina momi4eto,pusnalo temata trqbva da razbere,4e smao s glad,a bez sport i to QKO sportuvane nqma da vleze vuv forma.Ne stava vupros da stane kle4ka,no da ima vid i samata tq da se 4uvstva dobre i vun6no i vutre6no,za6toto zdraveto e na purvo mqsto.No ako tq taka se haresva,ne trqbva da go pravi samo i samo za da ugodi na roditelite si ili na kogoto i da bilo!

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-16-2008, 18:33
ДАЙ снимка , за да ти кажем дали се нуждаеш от някакви диети...като за начало можеш да започнеш с леки упражнения или спорт :oops:

na1xn
07-17-2008, 07:25
to twa ne e gen a metabolizam pri nqkoi hora e po baven da.. pk za da otslabne ne trqva da gladuwa 6ot taka metabolizama o6te pove4e se zabavq.. trqva da qde ama da se otgrani4ava ot sladko i hlqb i svinsko ..i dr mazni ne6ta

rosalkaaa
07-17-2008, 17:14
i az imam problem s figyrata no se spravqm bez HAP4ETA.TE sa mn OPASNI i VREDNI!!!!!!!!!!!v nikakuv sly4ai ne gi polzvai.i dietata ne e za predpo4itane pr promeni na4ina si na hranene. ako iska6 da ti kaja kak az ospqvam pi6i na karol_desi@abv.bg

monityY
07-17-2008, 17:27
Ама то си опира до метаболизъм..Всеки е различен..Мда и аз нямам желание за спорт...Т.е ходих до преди няколко седмици на фитнес от 3 години почти..Сега го спрях да си почина и така ме хвана мързела,че май няма да ме пуска скоро..Но не съм напълняла от както не ходя-даже напротив..Просто не се храня редовно.. или пазя си старата диетичка.Но не е хич здравословно да се храниш по 1 път на ден (говоря за сериозно ядене,не за глезотийки) Такаче не прави като мен ;) Ограничавай се просто..Всички казват че спорта му е майката..Е не е баш така и само с диета може да се отслабне..Просто ако отслабнеш повечко ще ти се отпусне кожата и е кофти..Ахх и тия стрии-ужас..Имам си ги,ма ко да се прави..Поне можеш да си създадеш навик всяка сутрин да правиш гимнастика..Някое друго упражнениице..Аз така правя и си ми е перфе ;) ..А хапчетата?Не струват..Взимала съм калорекс,пектин,цетaдарм или нещо от сорта (не помня) .. Нямат ефект.А и като цяло и за останалите знам че са боклуци..Давай на динка яко..Засища за някой друг час..Аз като изям по 10 резана :D После само до кенефа търча през 5 мин.. :D

monityY
07-17-2008, 17:30
ДАЙ снимка , за да ти кажем дали се нуждаеш от някакви диети...като за начало можеш да започнеш с леки упражнения или спорт :oops:

Момичето каза че не и е до спорт..Незнам но на кой му е до спорт в тия жеги..Мързела трещи от всякъде..Но като гледам кг-те и ръста и..мисля че наистина малко трябва да отслабне..Но все пак друго си е да видим снимка ;)

Hrupanka
07-22-2008, 10:19
Kato na4alo moje6 da poograni4i6 qdeneto ne rqzko, a bavno malko po malko.. Sled vreme 6te svikne6 i pak malko po malko 6te zapo4ne6 da sportuva6 ili s nqkfi leki uprajneniq i postepenno 6te pravi6 pove4e i pove4e i taka :) Az sy6to sym protiv hap4etata za6toto nai- zdravoslovno e na tazi vyzrast po tozi na4in da otslabne6, otkolkoto da se typ4e6 s himikali, a i da na zabravqme 4e po vreme na puberteta tqloto na 4oveka se oformq , taka 4e spox ima vreme :) Vsi4ko 6te si doide na mqstoto :) :)

didi_baby
07-22-2008, 11:52
Ами 75кг. хич не са малко,затова не се сърди като ти кажат че си дебела.Ако искаш съвети как да свалиш ми пиши на ЛС

pinki
07-22-2008, 13:41
Просто намали количеството на 2/3 от сегашното и яж всичко, дори и сладко, не го отказвай напълно, но не прекалявай. Наблегни на основните храни. Остави неща като чипс, гризини и тем подобни. Вместо 1 кроасан препоръчвам да си вземеш кисело мляко и бизквити. Според мен е по-полезно. И така, гледай да ядеш по-здравословна храна, плодове, зеленчуци, яйца и много риба.
Вземи и под предвид, че ако цикълат ти е дошъл скоро, преди година или две, от него първоначално се напълнява. Пък и ти все още си малка, така че не се лишавай от храна, защото се развиваш, пък и това колко килограма си не означава нищо. В друга тема четох колко момичета са около 170 и тежат 50 кг.. това е доста малко за ръста.. Не се притеснявай само, не ги слушай какво ти говорят другите, до края на побертета тялото ти мн ще се промени и най-вероятно ако не се тъпчеш като сумист ще отслабнеш с някой друг килограм. Не мисля че имаш нужда от повече.
a spored tebe kolko trqbva da tejat tezi po 170sm??? Okolo 80-90kg moje bi?!?!?
Boje,mutiral narod,boje!

Слушай какво момиченце тук не става дума кой колко трябва да тежи ! Аз ако съм 70 кила и ако се чувствам добре няма да ми дреме за мнението на такива пикли като тебе ! А относно авторката на темата : ако искаш пиши ми ЛС и ще си помагаме взаимно :) аз имам да смъквам 5кг, вече се оттървах от 4 :P

snow__queen
07-22-2008, 14:11
Има хиляди такива теми,нo това няма значение...Не мога да разбера,как казвате,че 75 кг са и много,никога не можеш да кажеш на един човек,много ли са му,малко ли са му килограмите,без да го видиш.Първо,защото хората имат различна структора,второ,различно им тежат костите и двама човека на еднаква височина и на еднакви килограми,могат да разглеждат коренно различно.
Сега към темата...Авторке,забрави за бързите диети и хапчета,с които се свалят много килограми за малко време.Първо,че е вредно и второ,че не е ефикасно,с тях само се виждаш слаб и после си връщаш килограмите.Най-важното за една диета е да не лишаваш организма от нищо,да му даваш всичко,от което се нуждае,защото лишиш ли го веднъж,при първото приемане на "отнетото" вещество,то ти се "лепи",като ащитна реакция на организма.
И аз не ти ги говоря тези неща на изуст,защото за 2 години свалих 30 кг... с различни хранителни режими,но не съм бързала.Всичко хубаво изисква време.Ако мислите,че си говоря така,мога да постна снимки преди и сега,но не за мен е темата,а за теб,мило момиче.
Другото,което е...ако само околните смятат,че трябва да отслабнеш,но ти се чувстваш добре в кожата си,щастлива си,здрава си...тогава не мисля,че има нужда от тази тема,защото най-важното е да си щастлива,независимо с 5-6 килца отгоре или каквото и да е.Защото хората,които са уверени в себе си,се забелязват,заради това,което са и външния вид отива къде,къде по-назад в класацията.Успех :)

pinki
07-22-2008, 14:18
ей ей мн ме заинтригува :) би ли постнала снимка :oops: а и по този начин няма само да задоволиш моето любопитство, а и ще я насърчиш ;)

snow__queen
07-22-2008, 14:54
..............б х

plamka
07-22-2008, 15:16
snow__queen, ето това се казва воля и желание! Страшно ти се радвам. :) А ще споделиш ли г/д какви режими си спазвала, спорт нещо такова...

snow__queen
07-22-2008, 15:27
......... б

pinki
07-22-2008, 15:31
Момиче ЕВАЛА ! Шапка ти свалям ! АЗ тука за 5кг голям проблем го направих, а относно авторката : давай смело ! Уверяваш се, че няма невъзможни неща ! :grin:

plamka
07-22-2008, 16:03
Ти си страхотна, бе :) И е вярно, че последните кила са най - трудни аз тука от месеци се мъча да сваля 4 кила и не мога и не мога, а ходя всеки ден на фитнес. :D

snow__queen
07-23-2008, 06:35
Момиче ЕВАЛА ! Шапка ти свалям ! АЗ тука за 5кг голям проблем го направих, а относно авторката : давай смело ! Уверяваш се, че няма невъзможни неща ! :grin:
Споко,ще ги свалиш,само желание и упоритост ти трябват :)
а plamka,нз дали програма имаш,обаче е мн важно да сменяш кардио натоварването и да го увеличаваш постепенно ;)

rich_girl_usa
07-23-2008, 18:58
Мисля , че ти трябва да решиш дали трябва да отслабнеш :) ..все пак ако ти се харесваш какво ти пука какво мислят другите.Но ако все пак си решила да отслабнеш , според мен хапчетата не са най-добрия вариант :?