PDA

View Full Version : гадже от чата?



naivni4ka
04-18-2008, 08:20
Здравейте!Преди няколко дни започнахме да си пишем с едно момче от чата.Допаднахме си,той поиска да се видим,разменихме си и телефоните...Сега обаче се притеснявам да изляза с него,вапреки че с бившия ми приятел се запознахме на улицата,и при парвите ни срещи отново бе за мен непознат.Смятам да изчакам още една седмица,и тогава да се видя с него,ако дотогава не му е омразнало да си пишем.Мисля,че ако толкова даржи на мен,няма да е проблем да ме изчака,а ако се чупи,явно е бил само за свалката,а такъв не ми трябва.Според вас правилно ли постъпвам,излизали ли сте с някого от чата и той ставал ли ви е гадже?Предварително благодаря за отговорите!

MoonAngel
04-18-2008, 08:37
Да случвало се е. Но между това, което е в чата и това, което е в действителност има доста разлика. Според мен постъпваш много правилно , като мислиш да изчакаш. :)

Mc_to
04-18-2008, 08:37
mmmmi opoznai go pone o6te edna sedmica i vi6 6to za 4ovek e i togava otidi na sre6ta ima gi sekvi nese dovererqvai na toq i na onq :o

justyoto
04-18-2008, 08:41
aaam...miliChka purvO na purvO akO iskaSh naiStina da Se vidiSh s tOq piCh ot Chata ne trqbva da si samA ii trqbva da Si predpazLiva i napylnO sigyrna Che tOi e dObronameren.Az ne sum izlizaLa s nqKoi s kOito sum se zapOznala Online noo kOi znae nqkOga moje i da Se slyChi . Kusmet :]] :)

valentinka_1990
04-18-2008, 08:51
Има хора с които си пиша от 5 месеца и не съм излязла с тях,просто нямам вярата,че може да стане нещо.

mon4eto
04-18-2008, 08:56
Mi izlqzoh vednaj s edno mom4e ot 4ata,no togava si imah gadje i toi go znae6e.Ne sme bili gadjeta,no bqhme priqteli...V 4ata i po tela razbrah 4e nqma ot kakvo da se pritesnqvam da se vidq s nepoznat...taka 4e ako smqta6 4e darji na teb izlez s nego i ne 4akai :)

comics
04-18-2008, 09:11
Еми аз като момче мога да кажа, че мразя срещите от типа "Вземи си приятел, аз ще дойда с приятелка" :o
Мн са ми отвратителни! И все пак не съм убиец

MiMcHeToOo
04-18-2008, 09:20
Излизала съм с хора от чака и да, ставали сме гаджета. Няма да е зле да не ходиш сама на срещите ти, не е добре за теб.

BaBy_bS
04-18-2008, 09:35
ако искате да сте само 2мата,ще ти дам обичайните съвети-да е през деня и на място (кафе,градина,център)където има хора.със сегашното ми гадже се познавам от чата-чатихме един месец докато аз преодолея срама си и не склоня да излезем,отидохме на кафе и по едно време се появиха някакви негови приятели :D сега сме в една компания :) :) :) :) така че наистина и аз съм на мнението,че наистина мислиш правилно като изчакаш,защото недай си боже,ти мойеш да не попаднеш на добри хора като мен :)

Obsession
04-18-2008, 09:58
И аз мисля, че постъпваш правилно като изчакваш Ти сама казваш какво търсиш. Все пак едва ли ще е голям проблем, ако му откажеш. Аз така си чатех с едно момче и той 2 пъти предлага да излезем, но аз точно тогава бях заета. Той преложи трети път и така :) Но пък бях сигурна, че е съвсем реален човек на моята възраст, защото 1 фр го познаваше ;) Изобщо бъди предпазлива, в днешно време сигурност почти никъде няма!

kocko
04-18-2008, 10:02
оф глупости няма6 си др работа освен да се вижда6 с некви тъпаци :-x

mese4ka
04-18-2008, 10:07
аз съм излизала с хора от чата била съм сама на срещите и нищо лошо няма не станахме гаджета но станахме много добри приятели :) доста често излизам с няколко момчета (те са приятели) с двама от тях се запознах в skype първо си писах с единия после той направи комферентен разговор и така всичките от компанията им са яки и много точни :smt003 нищо лошо да излезеш с непознат просто още един (пък защо не и повече)приятел! приятелите никога не са в повече :grin: :grin: :grin: :grin:

comics
04-18-2008, 10:55
коМферентен :razz: :razz: :razz:

inSane_baby
04-18-2008, 11:00
коМферентен :razz: :razz: :razz:

:razz:

zay4e
04-18-2008, 11:09
I az sym na tova mnenie,iz4akai pone malko :) Az si 4atq ve4e s edno mom4e ot 4 meseca i ve4e nqmam tyrpenie da se vidim :( i daje imam golemi 4uvstva kym nego i toi kym men (taka pone kaza pyk i to si li4i) .No to moeto e mnogo po-razli4no,za6toto pri4inata da ne sme se vidqli do sega e za6toto nesym v bg :( I ve4e napravo nqmam tyrpenie da se vidim,no 6te se vidim 4ak sled 3 meseca :cry: ama 4estno da ti kaja vsi4ko po4na na 6ega i ako si bqh v bg edva li 6te6e nqkoga da se vidim za6toto toi 6te6e da iska o6te ot rano a az edva li 6tqh da se sre6ta s nego :) ama te syvetvam da iz4aka6 myni4ko no vse pak ti si re6avai :-)

ra4ence
04-18-2008, 11:12
Поне 2-3 седмици изчакай. Тия бързи срещи никога не са ми допадали, поне на мен

Ivalinka
04-18-2008, 11:17
изчакай и излезте после...може пък да стане нещо :)

tqnko1
04-18-2008, 11:44
Здравейте!Преди няколко дни започнахме да си пишем с едно момче от чата.Допаднахме си,той поиска да се видим,разменихме си и телефоните...Сега обаче се притеснявам да изляза с него,вапреки че с бившия ми приятел се запознахме на улицата,и при парвите ни срещи отново бе за мен непознат.Смятам да изчакам още една седмица,и тогава да се видя с него,ако дотогава не му е омразнало да си пишем.Мисля,че ако толкова даржи на мен,няма да е проблем да ме изчака,а ако се чупи,явно е бил само за свалката,а такъв не ми трябва.Според вас правилно ли постъпвам,излизали ли сте с някого от чата и той ставал ли ви е гадже?Предварително благодаря за отговорите!
zapoznaval s1m se s mnogo hora ot chata priqteli sme i to mnogo dobri s mnogo hora ot tqx imal s1m 2 gajeta ot chata nese gordeq s 1to no k1m drugoto izpitvam o6te 4uvstva
po temata spored men nqma zna4enie kade ste se sre6nali..

scanadal
04-18-2008, 14:07
Не ги обичам никак тези работи с намирането на гадже по чата.Струва ми се много малоумно и задръстено(нищо лично към никой).Така де,срещала съм се с едно едничко момче от чата-писахме си около година и той се реши да дойде в моят град.Но той е засега единственният с когото съм го искала.И не,не станахме гаджета,просто той си има приятелка.С която също са се запознали по чата :D

CuRly_Doll
04-18-2008, 15:55
Ами аз съм против тези връзки,свалки и тем подобни,но все пак щом си мислиш,че е свестен може да излезете.Да,добре си постъпила-опознай го по-добре и чак тогава излезте и все пак това не е гаранция,че ще се получи нещо между вас :)

butty
04-18-2008, 16:24
Не знам..аз съм много раздвоенна в отношението си към чат срещите. Ако може да проучиш от някакви ваши общи приятели какъв е точно и да си гарантираш, че е безопасен, няма проблем. Но иначе се предприема голям риск. Аз съм се запознавала така с хора, но само от моя град ( а той е малък) и винаги можеж да проучиш кой какъв е :) А за гаджета.. може да се каже, че със сегашния ми приятел съм се запознала по чата.. после се запознахме в даскало :-D

mese4ka
04-18-2008, 17:31
коМферентен :razz: :razz: :razz: еее ти пък стават грешки :oops:

Miss_Perfekt
04-19-2008, 10:00
коМферентен :razz: :razz: :razz:

:razz:

LaDy_DaQnA
04-19-2008, 11:23
ahm da slu4valo mi se e.....ii da pravilno postupva6 kato go kara6 da 4aka....

Just_say_no
04-19-2008, 20:14
Аее спок !! Знаеш ли с колко човека съм излизала на такава срища от чатовете :D И с 80 % от тях тръгвахме 8-)

kuklichka_bg
04-19-2008, 20:23
mi az ne bih oti6la na sre6ta s nqkoi ot4ata ako nqkoi moi priqtel ili priqtelka ne go poznavat ;]]]] ili pone ne go znaqt ;]]]