PDA

View Full Version : искам само да забравя...



vqra_
04-18-2008, 09:01
Страшно съм объркана!Миналата година излизах с едно момче,с което се разделихме по много тъп начин-от единия инат.След него излизах за кратко с друго момче,което ми стана парвото.Забравих го.После се срещах три месеца с момче,на което много даржах,и с което скоро се разделихме.И него го забравих.Само онзи не мога и не мога да го забравя,вапреки че мина почти цяла година,откакто скъсахме!Думи нямам колко ме е яд на себе си!Много момчета харесвам(скоро ще имам нова среща),но никого освен него не мога да заобичам!Опитвам,но не се получава!Като че ли нещо винаги липсва,когато съм с другите момчета,сякаш призракът му ме преследва постоянно и ми пречи да съм истински щастлива с друг.А не искам да е така!С този,когото не мога да забравя,се разделихме,без да си кажем и една дума.После той се праве6е,4е не ме познава и бяга6е от мен,когато ме види на улицата,и кара6е приятелите си да ми отправят неприли4ни предложения и да ме заплашват...Има си приятелка,но когато го срещна с нея гледа земята,вместо да парадира с това,4е ме наранява...Незнам дали се даржи така,защото още му пука за мен,или просто е ядосан,защото знае,че съм говорила лоши неща зад гърба му.Факт е обаче,че вапреки времето,което мина,той все още ме гледа на кръв,когато ме види,и затова си мисля,че не ме е забравил вапреки другата жена...Шансът да се съберем отново е минимален,но защо не мога да гледам напред? Преди да го сре6тна мислех,4е не мога да изпитвам толкова силни 4увства...с него бях 6тастлива както с никой друг.Няма6е зна4ение караме ли се или не,говорим или малчим-радвах се просто да е с мен.С другите просто не е са6тото.Магията я няма,и мен ме е страх,4е към никой друг няма да изпитвам това 4увство,и това ме кара постоянно да гледам назад и да си спомням за него...Обичам го,сънувам го,искам го!Искам да съм щастлива,а не във всяко момче да виждам неговия образ!Боже,не искам още една година да се чувствам така!Имам чувството,че вече наистина ще полудея...Моля ви помогнете ми...

MiMcHeToOo
04-18-2008, 09:12
Защо не се опиташ да постоплиш отношенията ви? Може да му кажеш, че наистина е много неприятно това, че сте били щастливи а сега се подминавате и се гледате със злоба. Може да се извиниш за това, което си говорила, да кажеш, че си била наранена и, че не го мислиш наистина. Кажи това което ти е на сърцето, той е възможно да ти повярва и да се кротне, тогава нещата вероятно ще се оправят. Ако не се съберете, то поне ще се поздравявате с усмивка и хубав поглед, а не по този ужасен начин. Успех :)

comics
04-18-2008, 09:15
еми забрави го . НЯма "не мога", има "не искам"
Чак ми стана банално да го повтавям това нещо...

kocko
04-18-2008, 10:06
оф ква оби4 ве само се заблуждава6 няма6 достатъ4но силна психика така4е освен да 4ака6 др немое да направи6 :P

mese4ka
04-18-2008, 10:13
въпреки че ще ти е много трудно аз те съветвам да поговориш с него може не очи в очи (по-трудно се казват някои работи) пиши му един sms или му пиши във skype на пощатата му ако искаш,но му кажи какво мислиш!ако ти каже че не иска нищо от теб (съжалявам но поне ще знаеш и няма да си задаваш толкова много въпроси),но ако каже че още не те е забравил и т.н. ти знаеш какво да правиш (и всички ще се радваме за теб) просто мога да ти пожелая късмет :-)

LoReTo
04-18-2008, 10:16
Мила имах същия проблем...така се мина една година и аз същата като тебе...и накрая му намерих номера (той си го беше сменил) и му се обадих един ден...поговорихме си доста хубаво той каза,че трябвало да ми се извини и т.н. ... таа после почнахме да излизаме без неговата да знае...като приятели само иии мога да ти кажа, че с течение на времето аз се отвращавах от него т.е. за един месец вече се бях отвратила от него...смисъл стана ми доста неприятен...да ти кажа пробвай и ти...ефекта ще е същия..каквото е било едно време било е няма връщане назад,и да искаш да е същото няма да е вярвай ми...аз сега не го търся неискам и да го виждам..просто няма конкретна причина поради която да се отврата но за тази 1 година се беше променил както всеки друг човек и всичко беше коренно различно..така,че обади му се помоли го да излезнете само като приятели и ще видиш колко гадно ще ти стане после...

ra4ence
04-18-2008, 11:20
Това, че пробваш толкова често с различни момчета не е начин да си решиш проблема.
Първо преодолей САМА онази така наречена обич и след това опитвай връзка с друг. Защото, ако не си го преодоляла вътре в себе си, няма кой да ти помогне.