PDA

View Full Version : Криви крака



Vasilchy
04-18-2008, 09:32
Здравейте на 20 години съм. Имам криви крака и воубще не се чувствам комфортно и е много неприятно. Искам да попитам дали има начин да отстраня този мой дефект, и ако има как? Какво ще ми струва? Към кого да се обърна става въпрос за спецялист към когото направо да си реша проблема а не да ходя по болници и от там да ме препращат някаде си. На колко % е сигорно, че ще се получи без да има някакви проблеми и т.н. воубще всичко свързано с това ме интересува. Благодаря ви предварително!

LipSoFAnAnGel
04-18-2008, 09:47
не може нищо да се направи...природа.просто скривай този твой дефект не носи поли :)

kocko
04-18-2008, 10:08
освен по опедативен път няма друг на4и6 6те си седи6 с криви крака :razz:

08mdam__
04-18-2008, 10:26
Не съм чувала това да може да се премахне. Такава ти е структурата, ще си живееш така. Има начини да се прикрие, трябва да си избираш внимателно дрехите и тн. Всички си имаме по някой дефект. На мен са ми прави и дълги краката, но пък си имам паласки независимо колко кг съм. Природа;)

comics
04-18-2008, 10:49
може бе- режат ти ги и ти слагат нови- избираш си по каталог

Vasilchy
04-18-2008, 11:43
а ако кача повече килограми в краката ще се скрие ли проблема?

tqnko1
04-18-2008, 11:58
а ако кача повече килограми в краката ще се скрие ли проблема?
edva li usven ako ne tejat po 50kg tugava nqma da se vijda mn defekta :?

Pepincetyy
04-18-2008, 13:24
Мисля , че не може да се оправят , не носи къси поли и мисля , че няма да се забелязва.Все пак УСПЕХ :-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-18-2008, 17:40
Kato gledam na kakvo e sposobna dneshnata medicina, pochti ne se i sumnqvam , che e napulno vuzmogno, to udulgavane pravqt, liposukcii i kakvo li ne, rinoplastikata mai beshe za korigirane na nosa.. Ne vigdam zashto krakata trqbva da sa problem, no ako nqkude mogat da go napravqt i to dobre, sus sigurnost nqma da e v BG i shte vzemat dosta pari.. No spored men ne e chak takuv problem tova.. kakvo kato sa ti krivi krakata, ako sa hubavi , pak mogesh da gi pokazvash. Ne se pritesnqvai tolkova, prevurni defekta v efekt, a ako te pritesnqva ne nosi poli, kakto kazaha, no mislq, che nqma nugda da go priemash taka. Haresvai se takava, kakvato si, ima mn po - kofti neshta. :)

alex_devv
04-18-2008, 18:41
може бе- режат ти ги и ти слагат нови- избираш си по каталог