PDA

View Full Version : Свърших бързо.



cristiano
04-18-2008, 10:35
Мале,как се изложих снощи само!Ужас!Лягаме си с моята,и понеже ни е за втори път,тя не е много дейна.На мен обаче това не ми пречи и успях да го вдигна.Тогава тя го хвана в ръка и докато го пипна 2 пати,усетих,че ще свърша,казах и да спре,опитах се да се успокоя...и взех,че свърших както си стоях...Бахти,и преди ми се е случвало да свърша докато се натискаме,ама чак пък толкова.Дайте ми съвет как да не се изложа отново:(

т.7
krem4et0

IcCeTo
04-18-2008, 11:10
4rez trenirovki :) trenirai s priqtelkata ti i skoro 6te go uvladee6 \:D/

kocko
04-18-2008, 11:14
брао 4овека които свър6ва без да се пипа :-P :razz: :razz: :razz:

1000RR
04-18-2008, 11:27
Аз свършвам без да се пипам само в сънищата ми. :D :D
Ами брато твойто маце или е адски готино или ти си адски кекав. :-) :razz:

И кво като си свършил веднъж после кво праим заспиваме ли? Ами поиграйте си още пет минути и след тва като си го вдигнал ще си десет пъти по ефективен и продължителен? 10x 1 мин. прави 10 минути. Заслужава си. :D :D :D

TheBlackStranger
04-18-2008, 12:02
Колкото повече секс правиш толкова по-бавно свършваш, но тъй като ти е за 2-ри път предполагам че е нормално.

cristiano
04-18-2008, 12:23
Приятелката ми преди малко беше у нас и аз се престраших да го направим отново.Само че ми падна малко след като си сложих презерватива,и после не можах да го вдигна.Ще пукна вече!Не искам винаги да е така!!!!

SilverAngel
04-18-2008, 12:28
Да вдигнат ръка тези, които са минали през това.. Нормално е, престани да се притесняваш, ще се успокоиш с времето и практиката..

amatorium
04-18-2008, 12:30
Samostoyatelni trenirovki. 8)

jjjjjj6363
04-18-2008, 13:12
nevqrvam

MpbcHuk
04-18-2008, 13:25
Samostoyatelni trenirovki. 8)

Мдам - за бързото свършване самостоятелни тренировки...
А за това, че ти е паднал най-вероятно от притеснение пък да не свършиш пак бързо...
8)

EnriqueIglesias
04-18-2008, 13:41
ahhaha 'klasika' i pri men puwriq put imashe podobna scena,no uspqh da se uwladeq:)

sexy_sladurana87
04-18-2008, 13:44
Ами опитай сам да се "тренираш".Може би си се притеснявал нещо по време на момента.Спокойно,ще се оправиш :)

alex_devv
04-18-2008, 18:39
Голема работа...

VinDiesel
04-18-2008, 18:50
И аз съм минал през това.Това че ти е паднал е от притеснение отпусни се и да не ти пука като се целувате той ще ти се дигне.Мен лично врата ми е ерогенната зона.10 15 секунди да ме целуват по врата и е станал вече :)

cMon
04-18-2008, 19:22
ххмммм ми братле затваряш очи почваш да дишаш по тежко и си мислиш за прабабата на съседа от входа живееща със 20 котки и не къпеща се до по проливен дъжд...... :)

elitututu
04-19-2008, 08:10
еми защо после не го надърви пак 8)

kato` limonche
04-19-2008, 19:53
Горкичкият :-D . Не се шашкай, никой не става "експерт" от 2-рия път. Опитай да поговориш с приятелката ти за това, че се притесняваш, мисля, че тя ще те разбере. Пък и свиркай си - с времето ще свикнеш. Както казва Мечо Пух - колкото повече, толкова повече. :-)

sh3_1s_7h3_0n3
04-19-2008, 19:57
E то това пък голямата излагация. :) Няма по-добър 'комплимент' от това за една жена. ^^ :smt011 ;)

die
04-19-2008, 20:06
samostoqtelna trenirovka i az sam na tva mnenie....normalno e nai-vajno e da se uspokoi6 ii da ne se pritesnqva6 spoko 6te premine i tozi moment ! \:D/ a za tezi koito se podigravat-moga da kaja 4e e rtupo ot va6a strana toi e tuk za da tursi suvet i na vseki moje da se slu4i !! ;-)

assd
04-19-2008, 22:23
е па като не спазваш правилото на чекията преди секс, така ще е

иначе требваше да смотолевиш че е много секси, колко много си я искал, как си сънувал всяка нощ само нея, толкова много си я желаел бла бла е такива тъпизми и го дигаш пак

boyanski
04-26-2009, 23:54
имам подобен проблем, на 17 съм и с приятелката първия път още при натискането преди дори да съм свалил гащите тя взе да ми го пипа и аз свърших за секунди. почуствах се много тъпо, понеже ми беше за първи път и не знаех как да реагирам. след това имаше само ласки и вечерта така си свърши (а и сякаш тя усети притеснението ми).
Кажете как да постъпя следващия път за да не се изложа, как да контролирам прекалената възбуда и да не свършвам още преди да е започнало?

Consequence
04-27-2009, 00:58
имам подобен проблем, на 17 съм и с приятелката първия път още при натискането преди дори да съм свалил гащите тя взе да ми го пипа и аз свърших за секунди. почуствах се много тъпо, понеже ми беше за първи път и не знаех как да реагирам. след това имаше само ласки и вечерта така си свърши (а и сякаш тя усети притеснението ми).
Кажете как да постъпя следващия път за да не се изложа, как да контролирам прекалената възбуда и да не свършвам още преди да е започнало?
И за теб, и за автора, отговора е един - тренировки :) Но не на сухо, а с приятелките ви.
Това, което ви се случва е напълно нормално.С всеки е така, колкото и да не искат да си признават хората и да се надлъгват един друг.За пример, имам приятел на 20 години, който до ден днешен твърди, че първият му път е траял 6 часа ... Да, знам.Имам нужда от други приятели :D Както й да е.
Та, какво да правите ... Както казах, трябва си опит.Колкото по-често го правите, толкова по-дълго ще трае акта.С времето изгубвате чувствителност, а и свиквате с момичето до вас.
Другото, което мога да ви предложа е класическият метод - суха тренировка, преди самият акт.
Тук, естествено, има вероятност да не постигнете пълна ерекция или въобще да не постигнете каквото й да е :) Затова си преценявайте времето и не го правете в последният момент.
Успех, и не го мислете.Колкото повече се притеснявате, толкова по-зле.

galenata
04-27-2009, 08:56
E то това пък голямата излагация. :) Няма по-добър 'комплимент' от това за една жена. ^^ :smt011 ;)
Е да,комплимент или не няма да й е адски приятно тя да е много възбудена и хоп да му спадне или да свърши толкова бързо.Аз лично съм имала подобни случки и не оставам много зарадвана...

suffering891
04-27-2009, 09:27
аиде ся нее болка за умиране... и междудругото... вие кво целувате се 2 пъти става ти и оп сабуваш се... поиграите си малко там повечко... апък има и друг вариант... да ти направи 1во една свирка... и след това си ти мой човек... споко е половината ми познати и авери изобщо неим дреме за женските... гледат да си напраят кефа си на тях и толкова :-D и междудругото от тия "сухи" тренировки... 1вата неми повярва че съм девствен... затва лъскаи бастуна редовна :oops: :-D ама е мн кофти знаете ли как се почувствах... исках да бъда искрен... като ме попита... девствен ли си... и аз и казах... Амииии... да.. на другия ден се натискахме час и половина ама нeго напраихме щото имаше хора и пишока ми през цялото време беше в ръката и... и НЕ свърших... тфа е от тренировките пич... апък както казах ако се наложи, преди да ти доиде на гости удари една ножка ама тогава пак рискуваш да ти падне... абе нз виш като ти пада си мисли нещо от сорта "Пиле шарено как ше го улигавиш как ше те нашибам" :-D апък като усетиш че ще свършваш си отвори очичките и помисли малко за 1вото нещо което ти е пред очите... т.е някак си изоллираи малко възбудата си... абе получава се се едно нищо непраиш с пишока абе трудно ми е да ти го обясня... все едно се телепортираш за момент някаде другаде или пък нз немога да ти го обясня... :lol: просто спираш да мислиш колко ти е яко... спираш да усещаш и после като се върнеш там от кадето си спрял да мисллиш за момент... си още по-твърд и из0общо нети е до свършване... абе ъпсурд да си ме разбрал... караи :D аз поне както си ми е яко и усещам че ще свършвам си мисля... нз за кво просто се едно дремеш с отворени очи но в същия момент мислиш и аз си мисля само нещо от сорта... аиде да се накефи и тя и тогава... хахха нз маи ще е по-добре да спра с обясненията че колкото се изложих вече е достатъчно :D :oops: толкова от мен (за сега) :oops:

Letal
04-27-2009, 12:13
Приятелката ми преди малко беше у нас и аз се престраших да го направим отново.Само че ми падна малко след като си сложих презерватива,и после не можах да го вдигна.Ще пукна вече!Не искам винаги да е така!!!!
Пич успокой се малко бе :D няма кво да се шашкаш докато не се научиш да се владееш е нормално първите няколко пъти да се случва т'ка.. с практика и ще се получи, пък и това че си свършил кво почини малко и втори дубъл..

Mastta
04-27-2009, 12:35
suffering891,, спок.. разбрахме те :D

suffering891
04-27-2009, 19:50
suffering891,, спок.. разбрахме те :D
само ти.. нищо евала наздраве :smt006 8-)

NeZaPoznat
04-28-2009, 09:52
Бързината при мен зависи от времето когато съм бил на сухо. Ако не сме го правили 2-3 седмици се парзня за секунди в смисъл под минута. Даже първия път слад такава суша винаги го парвим отзад за да не стане нещо. Лошото е че има малко ефект на клизма но гаджето свикна.
Съвет - не се притеснявай. По-притеснително е ако не свършваш защото момичето започва да си мисли че е грозно и т.н. което води до мноооого по-тежки последници.
Успех !!
И кажи какво става :oops: че ми е интересно :oops:

Magic_Girl
05-01-2009, 20:01
Emi..ako ti e edin ot purvite puti izob6to normalno e da svur6i6 burzo. S vremeto 6te svikne6 da se sdurja6, dokato maceto ne kre6ti ot kef, dokato tq svur6va. A na neq i kaji da e po-deina v tazi oblast, za6toto e mnogo vajno kakvo pravi mackata. Ot neq idva 70 % ot qkiq sex. Ot opit znam.

Slartibartfast
05-07-2009, 20:56
Мале,как се изложих снощи само!Ужас!Лягаме си с моята,и понеже ни е за втори път,тя не е много дейна.На мен обаче това не ми пречи и успях да го вдигна.Тогава тя го хвана в ръка и докато го пипна 2 пати,усетих,че ще свърша,казах и да спре,опитах се да се успокоя...и взех,че свърших както си стоях...Бахти,и преди ми се е случвало да свърша докато се натискаме,ама чак пък толкова.Дайте ми съвет как да не се изложа отново:(

т.7
krem4et0

ами значи баце аз ако свърша барзо, не ми спада и просто сменям презерватива и чукам докато не ми каже да спра :)

JenataNaShefa
05-07-2009, 21:01
ами значи баце аз ако свърша барзо, не ми спада и просто сменям презерватива и чукам докато не ми каже да спра :)

Реклама ли си правиш :D

Slartibartfast
05-10-2009, 19:00
ами значи баце аз ако свърша барзо, не ми спада и просто сменям презерватива и чукам докато не ми каже да спра :)

Реклама ли си правиш :D

един приятел каза че ще ме запомни с тая реплика и затова я употребявам често и той кат чете из форумите се насира от смях :D

isthislove
05-10-2009, 19:20
nz za vas az pone 1 4as moga da izdarja :grin: :grin:

BeeRy
05-10-2009, 19:24
брао 4овека които свър6ва без да се пипа :-P :razz: :razz: :razz:

:lol: :lol: