PDA

View Full Version : как да сваля поне 5 кг.



miss kapriss
04-18-2008, 11:09
zdraveite sladuri :-) znam 4e tozi vapros ve4e e banalen ,no 6te popitam!na 18 godini sam teja 62 kg a am 162 sm visoka.uj ne hapvam pove4e ot predi,sprqh sladkoto ,hlqba i mesoto ve4e a ne svalqm vseki den kra4a na van nqma nikakav efekt.nqki ako znae ne6to po vaprosa kak da svalq pone 5 kg po traino mn 6te sam mu blagodarna da mi kaje :-) mersi predvaritelno

7 точка от правилата
moderated by Coki

TheArchEnemy
04-18-2008, 11:56
чувала съм една хубава диета,която действа,но не съм я пробвала:

Това е диета на Д-р Пиер Дюкан и според статистиката, тя е най-ефикасната диета създавана някога

Първи етап на диетата - Чисти Протеини -
оптимално от 5 дни, но може да варира от 1 до 10 дни в зависимост от броя на кг-те за сваляне. Ако са под 5кг може да се спазва само ден-два, ако са над 20кг - 5 дни е минимум.
Включва много постно месо ( телешко и говеждо, без свинско) , пилешко - без кожата, фенера и въобще мазните порции, бяла риба, морски дарове (миди, скариди и т.н.), яйца (внимателно с жълтъците, при проблем с холетерола 3-4 жълтъка на седмица, белтъците - без ограничения), обезмаслено кисело мляко (най-добре 0%, може и подсладено с изкуствен подсладител) + 2 литра вода( задължителна, за да не се затормозят бъбреците и да се изхвърлят токсините от тялото ). Няма никакви ограничения в количеството на разрешените продукти, само не бива да се яде нищо освен тях. Така е и в другите етапи, а където има ограничения съм ги написала.
Разрешават се кафе, чай, подправки, МАЛКИ количества сол и горчица, оцет, лук(като подправка, а не 3 глави на яхнийка), изкуствен подсладител и като че ли това е.

Втории Етап на диетата - Чисти Протеини + Зеленчуци -
продължава до достигане на желаното тегло, като се редуват дни на чисти протеини и такива в комбинация със зеленчуци.
Зеленчуците са всички за които се сетите, като се изключват нишестените ( картофи и ориз) и бобовите ( боб, царевица, грах, леща).
Съотношението на дните от чисти протеини и дни от протеини + зеленчуци е 5/5 за тези с повечко за сваляне и 2/7 за тези под 10 кг за сваляне.

Трети Етап на диетата - Задържане на теглото -
трае в зависимост от броя на свалените кг, цифрата умножена по 10.
Значи аз като ги махна тези заветни 3 кила ще имам режим на задържане 30 дни.
През този период се приема всичко от чистите протеини, зеленчуците от втория етап, 1 плод на ден (или една порция, ако са дребни плодове, но без банани, череши и грозде), две филийки пълнозърнест хляб на ден, две порции нишестени храни на седмица ( картофи или ориз) и 40 гр нискомаслено сирене дневно. ( Хич не звучи лошо, но за жалост съм още далеч от този етап). Към месата от протеиновата първа фаза вече се прибавят свинско и агнешко, максимално нетлъсти.
Освен това два пъти в седмицата можем да си позволим Гала Вечеря, на която ядем каквото искаме с условието от нищо да не си вземаме допълнително. Едно предястие, една порция храна, една чаша вино, един десерт...в този дух.
И освен това, вече въвеждаме един път в седмицата деня на чистите протеини, който трябва да запазим докря на живота си. В него храната трябва да се подбира максимално стриктно, само постни риби, месо и яйца, напълно обезмаслено сирене ( напр. котидж - 4%) и дори без кисело мляко.

И Последен Етап - Доживотно запазване на килограмите -
Храним се нормално и разумно, като спазваме само правилото на един протеинов ден в седмицата ( винаги един и същ - напр. четвъртък), 3 с.л. овесени трици сутрин и достатъчно вода (желателно е да е студена, изгаряли се повече калории при затоплянето й в тялото)

също така може да пиеш зелен чай и да правиш някакви упражнения вкъщи :)

fakiu
04-18-2008, 12:27
ЦЕНЗУРА

12 точка от правилата
moderated by Coki

TasteOfSin
04-18-2008, 18:37
чувала съм една хубава диета,която действа,но не съм я пробвала:

Това е диета на Д-р Пиер Дюкан и според статистиката, тя е най-ефикасната диета създавана някога

Първи етап на диетата - Чисти Протеини -
оптимално от 5 дни, но може да варира от 1 до 10 дни в зависимост от броя на кг-те за сваляне. Ако са под 5кг може да се спазва само ден-два, ако са над 20кг - 5 дни е минимум.
Включва много постно месо ( телешко и говеждо, без свинско) , пилешко - без кожата, фенера и въобще мазните порции, бяла риба, морски дарове (миди, скариди и т.н.), яйца (внимателно с жълтъците, при проблем с холетерола 3-4 жълтъка на седмица, белтъците - без ограничения), обезмаслено кисело мляко (най-добре 0%, може и подсладено с изкуствен подсладител) + 2 литра вода( задължителна, за да не се затормозят бъбреците и да се изхвърлят токсините от тялото ). Няма никакви ограничения в количеството на разрешените продукти, само не бива да се яде нищо освен тях. Така е и в другите етапи, а където има ограничения съм ги написала.
Разрешават се кафе, чай, подправки, МАЛКИ количества сол и горчица, оцет, лук(като подправка, а не 3 глави на яхнийка), изкуствен подсладител и като че ли това е.

Втории Етап на диетата - Чисти Протеини + Зеленчуци -
продължава до достигане на желаното тегло, като се редуват дни на чисти протеини и такива в комбинация със зеленчуци.
Зеленчуците са всички за които се сетите, като се изключват нишестените ( картофи и ориз) и бобовите ( боб, царевица, грах, леща).
Съотношението на дните от чисти протеини и дни от протеини + зеленчуци е 5/5 за тези с повечко за сваляне и 2/7 за тези под 10 кг за сваляне.

Трети Етап на диетата - Задържане на теглото -
трае в зависимост от броя на свалените кг, цифрата умножена по 10.
Значи аз като ги махна тези заветни 3 кила ще имам режим на задържане 30 дни.
През този период се приема всичко от чистите протеини, зеленчуците от втория етап, 1 плод на ден (или една порция, ако са дребни плодове, но без банани, череши и грозде), две филийки пълнозърнест хляб на ден, две порции нишестени храни на седмица ( картофи или ориз) и 40 гр нискомаслено сирене дневно. ( Хич не звучи лошо, но за жалост съм още далеч от този етап). Към месата от протеиновата първа фаза вече се прибавят свинско и агнешко, максимално нетлъсти.
Освен това два пъти в седмицата можем да си позволим Гала Вечеря, на която ядем каквото искаме с условието от нищо да не си вземаме допълнително. Едно предястие, една порция храна, една чаша вино, един десерт...в този дух.
И освен това, вече въвеждаме един път в седмицата деня на чистите протеини, който трябва да запазим докря на живота си. В него храната трябва да се подбира максимално стриктно, само постни риби, месо и яйца, напълно обезмаслено сирене ( напр. котидж - 4%) и дори без кисело мляко.

И Последен Етап - Доживотно запазване на килограмите -
Храним се нормално и разумно, като спазваме само правилото на един протеинов ден в седмицата ( винаги един и същ - напр. четвъртък), 3 с.л. овесени трици сутрин и достатъчно вода (желателно е да е студена, изгаряли се повече калории при затоплянето й в тялото)

също така може да пиеш зелен чай и да правиш някакви упражнения вкъщи :)


Изглежда доста лесна диета,не се лишава чак толкова много и най- вече не гладуваш.Кажи дали има ефект да знам дали да я пробвам.
:)

EarthShaker
04-18-2008, 19:48
от 3-4 седмици съм на Дюкан, вече съм с -6 кила :D

TopTa
04-18-2008, 19:55
sportiska sum i ot opit 6te te posavetvam: nespirai mesoto, a qj samo pile6ko ili riba, 4ernia rujen hlqb e po-polezen, qj mn kiselo mlqko (po vazmojnost po-obmesmasleno),qj mn qdki (davat energia i zasi6tat),spri gaziranite napitki, alkohola ima mn carbohidrati - namali go! :) i razbira se bez oprajnenia nemoje :) uspeh

stolichankata
04-19-2008, 16:47
sportiska sum i ot opit 6te te posavetvam: nespirai mesoto, a qj samo pile6ko ili riba, 4ernia rujen hlqb e po-polezen, qj mn kiselo mlqko (po vazmojnost po-obmesmasleno),qj mn qdki (davat energia i zasi6tat),spri gaziranite napitki, alkohola ima mn carbohidrati - namali go! :) i razbira se bez oprajnenia nemoje :) uspeh

Мисля че това е един от най-лесните начини. Това не е диета а просто здравословен начин на живот. голяма част знаем какъв е ефкта от светкавичните диети. само си тормозиш организма .. и после качваш килограмите двойно :shock:

tItEufFf
04-19-2008, 19:46
Един месец - нищо газирано, тестяно (може малко хляб Бонус), пържено или сладко (може само един път) .. и си готова .. аз така правя

Devilsplaymate
04-20-2008, 07:05
Един месец - нищо газирано, тестяно (може малко хляб Бонус), пържено или сладко (може само един път) .. и си готова .. аз така правя
Съгласна съм. Отслабва се доста и то за недълъг период от време ;).

nejnaDROGA
04-20-2008, 08:11
Един месец - нищо газирано, тестяно (може малко хляб Бонус), пържено или сладко (може само един път) .. и си готова .. аз така правя
Съгласна съм. Отслабва се доста и то за недълъг период от време ;).
Даммм отслабва се,но ако искаш да задържиш килограмите си трябва постоянно да спазваш този режим :( Иначе ще се получи йо-йо ефект

kefish_meee
04-20-2008, 14:38
Един месец - нищо газирано, тестяно (може малко хляб Бонус), пържено или сладко (може само един път) .. и си готова .. аз така правя
Съгласна съм. Отслабва се доста и то за недълъг период от време ;).
Напълно 'за' този метод, получава се и с малко повече движение на ден става перфектно :grin:

miss kapriss
04-20-2008, 18:01
BLAGODARQ VI NAISTINA STRAA6NO MNOGO :grin: :-) ZAPO4VAM Q VEDNAG I 6TE VI DOKLADVAM ZA REZULTATA :-) :-)

kefish_meee
04-20-2008, 18:03
BLAGODARQ VI NAISTINA STRAA6NO MNOGO :grin: :-) ZAPO4VAM Q VEDNAG I 6TE VI DOKLADVAM ZA REZULTATA :-) :-)
Успех :)

miss kapriss
04-20-2008, 18:04
amm VSA6TNOST ZABRAVIH DA PITAM DALI MOJE NAPRAVO OT VTORI ETAP Z6TOTO SAM VEGATERIANKA OT 4 MESECA NA SAM 8-)

miss kapriss
04-20-2008, 19:40
blagodarq :-)

moon_flower
04-20-2008, 20:10
Истината е в неяденето . :D
А аз например свалих около 4-5 кг от анемията.. сега съм 175 и съм 50 кг :D
Но иначе най сигурното е много движение,пиеш много вода и ядеш колкото се може повече зеленчуци и плодове. :)

miss kapriss
04-21-2008, 09:31
Истината е в неяденето . :D
А аз например свалих около 4-5 кг от анемията.. сега съм 175 и съм 50 кг :D
Но иначе най сигурното е много движение,пиеш много вода и ядеш колкото се може повече зеленчуци и плодове. :)


mersi :-)

sladku_bebzi
04-21-2008, 13:23
За кво трябва да се лишаваш от някои удоволствия така да се каже?Примерно аз всеки ден ям кви ли не вредни неща, но тва ми доставя удоволствие и никой не може да ми го отнеме.Усещането да изядеш например шоколад е несравнимо.. Я се замисли при теб не е ли така?Ако си на същото мнение не трябва да се лишаваш само за да може някой да те хареса.Накарай хората да те харесват такава каквато си, без да се лишаваш от кво ли не.Тва си е лично мое мнение.

А иначе за отслабването както казах вече не мога да не ям сладко за тва като реша, че трябва да отслабвам правя някви упражнения, скачам на въже, въртя обрач, тичам.Относно храната нея я ограничавам примерно до 1000 калорий и ям квото ми падне без да си превишавам ограничението и без да се лишавам от никоя храна.

glupacheE
04-21-2008, 16:35
1000 ккал са много малко

sladku_bebzi
04-21-2008, 17:27
Е то имаше някъв сайт, който ти изчислява по колко калорий са ти нужни на ден за да си запазиш теглото и при мен те бяха ~1300, така че 1000 не са малко, а тея 300 които отпадат са точно една вафла.

miss kapriss
04-22-2008, 10:44
sladku_bebzy :grin: mersi za napisanoto vqrno e i az obi4am 6okolad,no edin den kazah nqma pove4e da hapna sladko i ot togava edna hapka ne sm opitala ve4e ne mi e trapka.No vse pak nali znae6 4e ot organizam do organiam ima golqma razlka ti moje6 da si hapva6 i po 3000 kalorii na den i da ne ti se otrazqva ,a az da hapvam po 500 i da palneq s skorosta na svetlinata :D spomnq6 li si tova sait4e koeto ti e opredelilo kaloriite
:-o

sladku_bebzi
04-22-2008, 12:13
http://zdravoslovno.com/Calculators.html Заповядай :)
Значи тук можеш да си изчислиш различни неща, но тва, за което ти говорех е при калкулатор на калорий и след тва направо стъпка 2

Sweet_Play_F
05-11-2008, 07:03
чувала съм една хубава диета,която действа,но не съм я пробвала:

Това е диета на Д-р Пиер Дюкан и според статистиката, тя е най-ефикасната диета създавана някога

Първи етап на диетата - Чисти Протеини -
оптимално от 5 дни, но може да варира от 1 до 10 дни в зависимост от броя на кг-те за сваляне. Ако са под 5кг може да се спазва само ден-два, ако са над 20кг - 5 дни е минимум.
Включва много постно месо ( телешко и говеждо, без свинско) , пилешко - без кожата, фенера и въобще мазните порции, бяла риба, морски дарове (миди, скариди и т.н.), яйца (внимателно с жълтъците, при проблем с холетерола 3-4 жълтъка на седмица, белтъците - без ограничения), обезмаслено кисело мляко (най-добре 0%, може и подсладено с изкуствен подсладител) + 2 литра вода( задължителна, за да не се затормозят бъбреците и да се изхвърлят токсините от тялото ). Няма никакви ограничения в количеството на разрешените продукти, само не бива да се яде нищо освен тях. Така е и в другите етапи, а където има ограничения съм ги написала.
Разрешават се кафе, чай, подправки, МАЛКИ количества сол и горчица, оцет, лук(като подправка, а не 3 глави на яхнийка), изкуствен подсладител и като че ли това е.

Втории Етап на диетата - Чисти Протеини + Зеленчуци -
продължава до достигане на желаното тегло, като се редуват дни на чисти протеини и такива в комбинация със зеленчуци.
Зеленчуците са всички за които се сетите, като се изключват нишестените ( картофи и ориз) и бобовите ( боб, царевица, грах, леща).
Съотношението на дните от чисти протеини и дни от протеини + зеленчуци е 5/5 за тези с повечко за сваляне и 2/7 за тези под 10 кг за сваляне.

Трети Етап на диетата - Задържане на теглото -
трае в зависимост от броя на свалените кг, цифрата умножена по 10.
Значи аз като ги махна тези заветни 3 кила ще имам режим на задържане 30 дни.
През този период се приема всичко от чистите протеини, зеленчуците от втория етап, 1 плод на ден (или една порция, ако са дребни плодове, но без банани, череши и грозде), две филийки пълнозърнест хляб на ден, две порции нишестени храни на седмица ( картофи или ориз) и 40 гр нискомаслено сирене дневно. ( Хич не звучи лошо, но за жалост съм още далеч от този етап). Към месата от протеиновата първа фаза вече се прибавят свинско и агнешко, максимално нетлъсти.
Освен това два пъти в седмицата можем да си позволим Гала Вечеря, на която ядем каквото искаме с условието от нищо да не си вземаме допълнително. Едно предястие, една порция храна, една чаша вино, един десерт...в този дух.
И освен това, вече въвеждаме един път в седмицата деня на чистите протеини, който трябва да запазим докря на живота си. В него храната трябва да се подбира максимално стриктно, само постни риби, месо и яйца, напълно обезмаслено сирене ( напр. котидж - 4%) и дори без кисело мляко.

И Последен Етап - Доживотно запазване на килограмите -
Храним се нормално и разумно, като спазваме само правилото на един протеинов ден в седмицата ( винаги един и същ - напр. четвъртък), 3 с.л. овесени трици сутрин и достатъчно вода (желателно е да е студена, изгаряли се повече калории при затоплянето й в тялото)

също така може да пиеш зелен чай и да правиш някакви упражнения вкъщи :)


Pochvam qqq...Mersi mn

impossible2
05-11-2008, 14:10
ммм без маЛкуу ТренирОвКа ....нЯМа да СтаНе коЙ зНае каКъв ЕфЕКт ...зА тоВаА щЕ е по- Добре да По сПоРтувАш..маЛку по маЛкуу....да вЛеЗНеш в ФоРмЪъ АКуу не Си споРтувАлЪъ МноГуу МноГуу до сЕГАа...ммм ОбесМасЛеНуу мЛяКоо ...ВоДа поне 2 л. <<<ВодАТа е МноГуу вАжНа беЗ нЕя Не МоЖе.... РибА,ммм има ДостЪъ неЩАа коИтО можЕш дА си хапВаш ,Но вАжноТо е да Не ПреЯждаШ На еДИн пЪт .....в ДеНя ДА ядеш по 5-6 пЪти на МалкИи поРцИи и мисЛя ,чЕ с МаЛкуу УпрАЖнЕниЯ щЕ сЕ СпраВиш :) усПехх

AutumnTears
05-11-2008, 16:26
ммм без маЛкуу ТренирОвКа ....нЯМа да СтаНе коЙ зНае каКъв ЕфЕКт ...зА тоВаА щЕ е по- Добре да По сПоРтувАш..маЛку по маЛкуу....да вЛеЗНеш в ФоРмЪъ АКуу не Си споРтувАлЪъ МноГуу МноГуу до сЕГАа...ммм ОбесМасЛеНуу мЛяКоо ...ВоДа поне 2 л. <<<ВодАТа е МноГуу вАжНа беЗ нЕя Не МоЖе.... РибА,ммм има ДостЪъ неЩАа коИтО можЕш дА си хапВаш ,Но вАжноТо е да Не ПреЯждаШ На еДИн пЪт .....в ДеНя ДА ядеш по 5-6 пЪти на МалкИи поРцИи и мисЛя ,чЕ с МаЛкуу УпрАЖнЕниЯ щЕ сЕ СпраВиш :) усПехх
kolko minuti go pisa tva s golemite i malkite bukvi? :lol: :lol:

krisiiiiito
07-09-2008, 11:38
:razz:

akinom
07-09-2008, 14:07
sega prez lqtoto, predpolagam 4e 6te ti bude mnogo po- lesno da svali6 kg, otkolkoto prez nqkoi drug sezon. Golqma jega e i vseki 4ovek ima nujda ot golqmo koli4estvo te4nosti, plodove, zelen4uci (kat0 e hubavo da se nablqga na domatite) a i bez sport moje samo da otslabne6 no da si s otpusnata koja, taka 4e fitnesa e mnogo dobro re6enie a drugie vuzmojni i po predpo4itanik varianti sa uprajneniq v ku6ti ili bagane na otkrito :) dieta sproteini TVURDO NE! 4uvala sum 4e vredi, no ne se se6tam s kakvo 8-) taka 4e pove4e dvijenie i ne qj sled 18.00 =) aide uspeh :-)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-09-2008, 14:30
Диета + Упражнения :) Разрови се в някъде!

http://dieti.rozali.com/

http://dieti.tialoto.bg/

http://fitnes.tialoto.bg/

:) :) :) :) :)

desito_ff
07-09-2008, 20:43
Хей здрасти ;) ще ти дам и аз малко мнение...аз също имам проблеми с килцата и от скоро време се заех с нещо лесно и приятно,не като повечето гадни диети и т.н.Та аз съм на принципа на :
ставаш когато ставаш и хапваш плод,може и бебешко пюре от малките те са много здравословни,но май е по-добре за следобедната закуска...така можеш да си закусиш хубаво с плодове(ама не да изядеш 1 пъпеш,диня,праскови и какви ли не неща,а може би по 1-2 парчета диня,пъпеш или каквото там си решила).Към 12.30-1.00 може да обядваш(знаич тук е добре да хапнеш една зелева салатка с някаква пържола,а щом си вегетарянка тогава само зелева,може и някакви допълненя като кисело мляко и т.н.). Към 3-4-5 колкото решиш можеш да хапнеш нещо мъничко,като да речем плод(ако сутринта не си яла),някаква тъкна(не огромна)филийка с нещо не много калорично като..ами незнам..прояви творчество ;) и вече към 7-7.30 вечеряй нещо..аз обикновенно хапвам още една различна салатка(шопска,овчарска) и това е ;) . Така..друго нещо важно е нашпример да не пиеш(както вече казаха) безалкохолни напитки,не яж никакво сладко поне в периода на сваляне на първите 5-6 килца,след това си позволявай по вафличка някъде(или каквото там) по 1 ден в седмицата(ама не огромна кутия с вафли и сички за 5 минутки да ги изядеш),също чипсовете са мн. вредни..един чипс ти е една салата + две пържоли или илначе може би една ОГРОМНА ама наистина ОГРОМНАА салата със сички екстри..и така са сички пакитирани храни са мн вредни и калорични!Да вметна,ако хапвате бебешки пюрета не взимайте повече то 200 грама щото те са калорични в по-голямо количество!Така...добра идея за заскука е и мюсли(може би фитнес или някое друго,но не с шоколад,ванислия или такива...) и понеже те за 1 пакет за 37.. калорий недейте да ядете накуп сичкото ами по малко да речем с прясно мляко фитнес(много е хубаво и малко калории на 100 гт 30 кал) или кисело мляко но обезмаслено.Попринцип също знам,че има диети в които първите дни(докато махнеш от себе си поне 2-3 кг) трябва да си само на плодове,но не повече от 20 дни и то 20,ако си с голямо наднормено тегло..за теб може би 2-3 дена само на плодове,но както решиш..Също взимай с теб вода,пий вода,и онзи който беше написал ез алкохол е много прав!От него се образува целолит,който се маха изключително трудно(знам от отпит).Сутрин също преди сакуска си направи чаша гореща вода или чай и я изпий може би 15-30 минути преди закуската,това ще прочисти организма ти ;) Така...да вметна,че е изключително нездравословно да оставаш гладна..ако някога ти се дояде нещо -ЯЖ,примерно сладко-вземи си една от онея малките вафлички на боровец,или 1-2 парченца шоколад(на седмица,може и по 2 пъти ама не повече).Искам да кажа не оставай организма си гладен,защото след това като му подадеш храна ще я складира за мазнина,така че хапвай редовно но малко ;) Да преминем към спорта..имаш ли колело?Надявам се да,ако не постарай се да си вземеш,ако не искаш-нищо.Значи ако имаш(пък и за други момичета) излизай вечер с приятелка или ако ти е добре сама з 2-3 часа или колкото ти се кара да покараш на..5-6 скорост да речем ;) за това време ще изхабиш един обяд една закуска та и още калории,защото карането на колело хаби много калории а е толкова прятно :] също така може (ако работиш) да ходиш до работата с него,през почиката да ходиш с него.Изобщо възпловай се максимално от колелото.Само да вметна не слагайде на високи скорости колелото(или фитнес уроди на голяма степен натоварване),защото,ако искате да истъните краката си,да станете готина и добре сложена мацка ви трябва постоянство,иначе ако сложите колелото/фитнес уредите на голямо натоварване правите мусколи..ама не какви да е,а от онези големите и гадни.Искам да кажа тогава на мястотона сланините идват мусколи,а даже те стават по-големи и по-големи,а за една жена/момиче не е много красиво да мъкне некфи оргомни бутове..така,че трябва да е на ниска степен на натоварване,но продължително време,защото тялото започва да черпи от мазнините ви едва след 20 минута ;) Можете да си купите някой от онези кремове "СЛИМ" "АНТИ ЦЕЛУЛИТ" и др подобни и за някои без опит,които ще кажат,че не действат мога да им дам съвет-ако по цля ден ядете като свине и се мажете с крема-еми няма да действа,той не е чак толкова мощен,просто помага за допълнителен ефект и го знам от опит ;) .Така..излишно е да казвам,че ходенето и бавното тичане(защото от бързото хабиш мусколи,а от бавното-сланинки) се горят калорийки ;) така че повече пеша,а не с автомобили,трамваи и пр.За по-мързеливите,на който не им се правят цял ден упражнения от рода на коремни преси,лицеви упори и т.н. мога да кажа,че докато седят,лежат могат да правят например упражнение за стягане на вътрешната част на бедрото-просто взимаш НЕЩО нечопливо (възглавница,ако си вкъщи) слагаш го между краката и стискат-веднага ше усетите как се стягате).Можете да правите това по сяко време и навяскъде,само за 1 седмица ще усетите голяма разлика ;) А иначе лицвеви,коремни и т.н. правете колкото можете всяка вечер ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и всяка сутрин ;) обаче колкото можете,не се преуморявайте,просто ще се изморите,ще отидете при хладилника и...не ми се мисли как всичкия труд отиде по дяволите..та когато чистите вкъщи също хабите многооо калорий..просто всичко което правите е хабене на калорий..и пак казвам яжте по-малко отколкото хабите..а и забравих да кажа плуването ще направи чудеса с вашето тяло ;) пробвайте ;) каланетика(вкъщи или в салон) е задължителна дори и по малко,но да я има ;) аз бях стигнала 57 кг при ръст 160 и изглеждах ужасно,за 1 месец със този начин на хранене и със плуване,каланетика и особено много(по 5-5 часа на ден) каране на колело сега съм 48-49 киограма и то вечер ;) та да знаете с воля всичко става пък и то този режим който написах е съвсем лесен ;) просто махаш сладко и готова,а даже може и по-мъничко(нали организма се нуждае от всико).. ;) надявам се бях полезна поне с нещо малко за вас ;) :P айде у испех момичета ;)

CuRly_Doll
07-09-2008, 20:52
http://zdravoslovno.com/Calculators.html Заповядай :)
Значи тук можеш да си изчислиш различни неща, но тва, за което ти говорех е при калкулатор на калорий и след тва направо стъпка 2
:D :D :D Според тва чудо се оказа,че съм дебела :-D.Понеже съм 1.68 и съм 58 кг

mimins
01-14-2012, 14:48
аз тренирам джудо и неза6авно тря6ва да сваля поне 5 кг плс помогнете....тря6ва ми спешно сега аз ям само солети по 3 пакетчета на ден и маи няма никакъв ефект....моля даите някои съвет.. :)

BikerGirl
01-14-2012, 14:57
Аз постигнах зашеметяващи резултати, но едва ли ти се слуша за моята 'диета'. Ако все пак те интересува мога да ти споделя на ЛС. Всичко можеш да прочетеш и в темата за отслабване там с другарчетата и тем подобни там съм писала подробно.
И съм вписала резулатите си.

mimins
01-14-2012, 15:02
даваи казваи как да не ми се слуша тря ми спешно... :)

HolyShit
01-14-2012, 15:04
Да не казвам,че темата е от близката 2008ма-САМО 4 ГОДИНИ РАЗЛИКА!!

Wwwooow
01-14-2012, 15:32
:D
хмммм да

mimzi06
01-15-2012, 15:36
един трик каза ми го една лелка и наистина помага.
сутрин на гладно поне 2 часа преди ядене пий по една гореща чаша вода с половин изстискан лимон.
нз защо ама наистина при мен имаше ефект, особено ако го съчетаиш и с някакъв др режим
а има и още нещо ма то е повече за екстремиски моя приятлека свали 7 кг само с тва ма тя си е малко мазохистка
вечер слагаш 1 нарязяня глава лук във вода и го прибираш в хладилника, сутрин пак така на гладно пиеш
и двете са изпитани и имат ефект макар и по бавно

dewil.girl
02-04-2012, 11:42
ти какво искаш то за един ден не става всичко ... сама казваш , че си спряла сладкото .. след месец - два със сигурност ще има напредък ... успех ;)

yana0404
02-08-2012, 08:02
Яж месо но не червено и яж хляб но пълнозърнест или безглутенов.Забрави сладкото и вместо него яж плодове но пак в умерено количество.Яж и ядки.