PDA

View Full Version : Scene muzikata



za6to_vse_na_men;((
04-18-2008, 12:09
Хора всеки има право да слуша музиката която обича..аз съм разбрала че моята музика си е рока!Зарибих се по Scene стила не говоря за прически и т.н имате ли или можете ли да ми кажете някоя Scene групичка която да слушам.Благодаря ви предварително :) :) :)

voodoodoll1
04-18-2008, 15:32
Греша ли,или scene е само стил на обличане,тоест няма такъв стил музика.Може и да се бъркам де :D

punkarkata
04-18-2008, 19:55
Греша ли,или scene е само стил на обличане,тоест няма такъв стил музика.Може и да се бъркам де :D
+1 i az ne bqh 4uvala za scene muzika :D :D ako nqkoi v bude6te naprai takoa ne6to 6te ti kaja :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: muxaxaxxaxaxaxax

necropolis
04-18-2008, 20:45
moje bi ima6 predvid punk ...6toto scene muzika nqma

za6to_vse_na_men;((
04-18-2008, 21:20
da to4no ama edna fr kaza 4e sa go preimenuvali na scene pak i tq e luda fenka na toq stil.. :(

Disrespect
04-18-2008, 22:36
вие даже не заслужавате да бъдете напсувани бе..

mulgore
04-18-2008, 22:43
вие даже не заслужавате да бъдете напсувани бе..
:lol: :lol: :lol:


ами мисля,че няма такава.. :lol:

Deliverance
04-19-2008, 02:07
тътътътътътъ

oTPoBHa
04-19-2008, 17:22
вие даже не заслужавате да бъдете напсувани бе..

да бе... дето вика един приятел - тва да го риташ, да го биеш.. с метални пръчки с зъбци.. да го запалиш.. да го УТЕПАШ.. пак ше мърда :razz:

ЕPu
04-19-2008, 17:26
moje bi ima6 predvid punk ...6toto scene muzika nqma

pop-rok, gei-hui, emo-shit, vsi4ko drugo ama NE punk :o

BeB0_UlTrA_KiSs
04-20-2008, 06:05
вие даже не заслужавате да бъдете напсувани бе..

да бе... дето вика един приятел - тва да го риташ, да го биеш.. с метални пръчки с зъбци.. да го запалиш.. да го УТЕПАШ.. пак ше мърда :razz:

:D :D :D

xXxScreamxXx
04-20-2008, 08:42
Греша ли,или scene е само стил на обличане,тоест няма такъв стил музика.Може и да се бъркам де :D

абе според мене и4 не се барка6 .. за таквоз не6ту не бях 4увалаа още :lol: :lol:

Pedigree
04-20-2008, 12:12
Самичка ще се цензурирам. А това не е стил. ;)

babykiller_
04-20-2008, 14:50
вие даже не заслужавате да бъдете напсувани бе.. :razz: :razz: :razz: :razz:

techsoul
04-22-2008, 09:27
В България вече е модерно да си неграмотен да си глупав да се водиш по музикални тенденции за които не си чувал и грам. Жал ме за вас всички "SCENE, EMO, HOUSE" и още куп глупости боклуци. Жал ме е за това, че сте толкова необразовани (както музикално така и културно) и повечето коментари на тея над мен също са такива. Нямате грам музикална култура плаче ми се като гледам в какво се превръщате в банда глупаци имитиращи се един друг. Емоционални копеленца, халс звезди дето ми гледат по цял ден Планета. Престанете неприятно ми е да гледам хора като вас никовете ви са супер тъпи самите вие се супер тъпи и ограничени. Заливате ни с простотията си престанете, кой слушаш великите РОК БАНДИ КАТО МАЙ КЕМИКАЛ РОМАНС и т.н. вие никога няма да слушате пюр рок нито някъв готин алтернатив ще ви останат псевдоникчетата и огромната заблуда в която живеете :)

8)

Entombed
04-22-2008, 15:47
Abe v toq svqt sichko ima...ot kym muzikalni stilove ;D

oTPoBHa
04-22-2008, 16:56
В България вече е модерно да си неграмотен да си глупав да се водиш по музикални тенденции за които не си чувал и грам. Жал ме за вас всички "SCENE, EMO, HOUSE" и още куп глупости боклуци. Жал ме е за това, че сте толкова необразовани (както музикално така и културно) и повечето коментари на тея над мен също са такива. Нямате грам музикална култура плаче ми се като гледам в какво се превръщате в банда глупаци имитиращи се един друг. Емоционални копеленца, халс звезди дето ми гледат по цял ден Планета. Престанете неприятно ми е да гледам хора като вас никовете ви са супер тъпи самите вие се супер тъпи и ограничени. Заливате ни с простотията си престанете, кой слушаш великите РОК БАНДИ КАТО МАЙ КЕМИКАЛ РОМАНС и т.н. вие никога няма да слушате пюр рок нито някъв готин алтернатив ще ви останат псевдоникчетата и огромната заблуда в която живеете :)

8)

ти просто си откровен, надявам се

AutumnTears
04-22-2008, 17:48
:razz: :razz: :razz: ne su mnogo zapoznata s1s scene stila ili tam kakto se kazva ama za takava muziak puk izob6to ne sum 4uvala...

r0r0
04-22-2008, 21:09
лЕЛеее тцтцТцТцтц доживях и тфа да чуя.. кфо да кажа както тъпизма са е на мода така и сички станаха некви емоота синове или по точно тъпи пизиорчета.. слред 2 години като дойде прим модата дда вървят голи хората по улицата и тфа ше стане сиг сам [!] Аааа... ся по темата.. Няма такъв стил музика нито СТИЛ... Тфа е просто позиорскооо....