PDA

View Full Version : Кандидатстване след 7-ми клас в ЕГ Ловеч



PinkFloydSound
04-18-2008, 12:51
Здравейте. В момента съм 7-ми клас и исмам намерение да кандидатствам в Езикова гимназия "Екзарх Йосиф I" в гр. Ловеч.
Та значи, искам да разбера отзивите за това даскало /разбира се, от такива, които са чували или учат в това даскало де :lol: /
Удачно ли е да кандидатствам там?
А, и какъв долу/горе трябва да е БАЛ-ът ми? 8-) :P

slavito007
04-18-2008, 13:01
Еми аз съм таме :D
Иначе 90% от даскалите са супер печени и може да си говориш с тях направо са супер. Другите са малко по-злобни, ама ние ссе оправяме с тях :oops:
Да ти кажа че много от момичетата са надувки без покритие, ако разбираш какво искам да кажа :-D
Иначе според мен това е най-удачния избор за гимназия за региона и не само....

PinkFloydSound
04-18-2008, 13:08
Еми аз съм таме :D
Иначе 90% от даскалите са супер печени и може да си говориш с тях направо са супер. Другите са малко по-злобни, ама ние ссе оправяме с тях :oops:
Да ти кажа че много от момичетата са надувки без покритие, ако разбираш какво искам да кажа :-D
Иначе според мен това е най-удачния избор за гимназия за региона и не само....

Мерси за отговора.
И ми е ясно, че повечето от момичетата са надувки. 8-) :P :lol:

Romance
04-18-2008, 20:22
И аз съм там..нямам кой знае какви отзиви..Ако ще ти трябва език е хубаво училището,ама ако си кат мен 'келеш' и Мг-то не е зле.Но на езиковата по специалното и интересното са традициите - пиесата,феста ...за бал аз имах 29.500 и можех да влеза спокойно с къвто език исках (в моя случай избрах немски :( )..

NH3
04-18-2008, 20:31
Еми аз съм таме :D
Иначе 90% от даскалите са супер печени и може да си говориш с тях направо са супер. Другите са малко по-злобни, ама ние ссе оправяме с тях :oops:
Да ти кажа че много от момичетата са надувки без покритие, ако разбираш какво искам да кажа :-D
Иначе според мен това е най-удачния избор за гимназия за региона и не само....

Мерси за отговора.
И ми е ясно, че повечето от момичетата са надувки. 8-) :P :lol:


ти че си първото мъжленце надуфка :?

fUcK_LoF
04-19-2008, 16:09
Аз съм от Ловеч специялно не уча там но повечето ми приятели учат в езиковат та значи всички са много доволни и искат и за напред да продълйат да учат там ... :)

mulgore
04-19-2008, 16:12
Еми аз съм таме :D
Иначе 90% от даскалите са супер печени и може да си говориш с тях направо са супер. Другите са малко по-злобни, ама ние ссе оправяме с тях :oops:
Да ти кажа че много от момичетата са надувки без покритие, ако разбираш какво искам да кажа :-D
Иначе според мен това е най-удачния избор за гимназия за региона и не само....

Мерси за отговора.
И ми е ясно, че повечето от момичетата са надувки. 8-) :P :lol:


ти че си първото мъжленце надуфка :?
ей простьо! :-x

Cutie_Smile
04-19-2008, 18:04
И аз уча в Езиковата. Според мен си заслужава да кандидатсваш в това училище. То ти гарантира научаване на език( ако си решила да учиш де :D ). За мен най-големия плюс на Езиковата са традицийте и приятелите който можеш да намериш там :) ( това прозвуча много клиширано :D , но си е така ) .

Иначе бал около 29.000 ти е достатъчен за първо класиране с немски ,за английския може би ще ти трябва повечко.

st1ka
04-19-2008, 21:40
Аз имам един приятел, който 2007 год, завърши тва даскало и той беше страшно доволен от училището, класа... абе всичко!