PDA

View Full Version : Малко помощ за неуките



MartyParty
04-18-2008, 13:49
Като за начало...Не знам дали темата е за тука.Просто предположих,че хората ,които разбират от козметика,би трябвало да разбират и от цветове.Аз съм зле във всички аспекти(можеби за това си ходя само в черно) и ми е нужна малко помощ.
Та значи,братчедката има sweetsixteen в неделя.Аз и харесах едно лилавикаво герданче,от тези които ги правят ръчно.Проблема е че тя е леко мургава и ме е страх да не и седи кофти.Ако не стане ще и взема някакво в друг цвят,обаче не знам в какъв.Накратко-какви цветове отиват на мургави хора? :(

Amelly
04-18-2008, 13:54
Честно казано мисля ,че лилавото ще отива ,но зависи от нюанса на лилавото,иначе др цветове според мен оранжево и зелено

Seducti0n
04-18-2008, 14:00
Може би цветове, контрастиращи с тена на кожата и. :)

TopTa
04-18-2008, 14:53
lilavoto e stra6no moderno! a na po-murgavata ii koja mislq 4e 6te stoi mn dobre za6toto 6te se otkroqva :)

SexYLipS
04-18-2008, 14:54
хмм.. може би ще отива... зависи от нюанса много.Защо не си помислиш какви по цвят дрехи обича да слага и да и вземеш нещо което ще отива на дрехите и а не на кожата и.По принцип на мургавичките всеки цвят седи много хубаво.Само да не е кафяв или черен.. става кофти :)

sexa_na_kompleksa
04-18-2008, 15:27
Ако е по-тъмно мисля, че ще й отива. Имам една приятелка, чиято кожа е малко по-тъмна и лилавото й седи супер. :)