PDA

View Full Version : Апандисит ли е?



Arriva
04-18-2008, 13:52
zdraveite :) edna ve4er me bole6e dolu v dqsno i povra6tah na dr den sa6to me bole6e, otidoh na lekar i te me vzeha v bolnica za izledvaniq na bubreci i kazaha 4e ne bilo apandisit,a sam imala nqkvi po ogolemeni 4erva..i ot vreme na vreme me boli posle minava i taka... tam kazaha 4e ne bilo ot apandisit a ot 4ervata.. sega me izpisaha i sam si v nas i pak me boli tam.. mn sam se napla6ila s tozi apandesit :( kajete nqkvi mneniq pls

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

hottie
04-18-2008, 14:13
zdraveite :) edna ve4er me bole6e dolu v dqsno i povra6tah na dr den sa6to me bole6e, otidoh na lekar i te me vzeha v bolnica za izledvaniq na bubreci i kazaha 4e ne bilo apandisit,a sam imala nqkvi po ogolemeni 4erva..i ot vreme na vreme me boli posle minava i taka... tam kazaha 4e ne bilo ot apandisit a ot 4ervata.. sega me izpisaha i sam si v nas i pak me boli tam.. mn sam se napla6ila s tozi apandesit :( kajete nqkvi mneniq pls

Апандиситът толкова боли, че не те свърта на едно място. Според мен щом са ти казали, че не е значи не е...
Не виждам причина да лъжат.Макар, че се случва. Ако си толкова неспокойно отиди на друг лекар специалист.

Arriva
04-18-2008, 14:45
Mi az sam ot plovdiv i bqh v hirurgiite uj tam sa nai dobrite lekari po teq ne6ta i 2-3 mi kazaha 4e ne bilo apandesit ama men si me boli takova.. opredeleno ne e silna i ostra bolkata ama q ima... :(

deville`f
04-18-2008, 16:56
няма значение колко е силна,въпроса е болката да не е остра..
Казвам ти го от опит!!!
Апандисит може да боли не само вдясно и долу,ами около целия стомах....Щом не те реже тогава спокойно..
ако са колики-ще ти минат...може би с някаква диета,това най помага при проблеми със стомаха...
лишавай се от пържено,мазно,джънк фуд,готови супи и т.н. :)
Спокойно...

MalthazaR
05-22-2008, 20:14
zdraveite :) edna ve4er me bole6e dolu v dqsno i povra6tah na dr den sa6to me bole6e, otidoh na lekar i te me vzeha v bolnica za izledvaniq na bubreci i kazaha 4e ne bilo apandisit,a sam imala nqkvi po ogolemeni 4erva..i ot vreme na vreme me boli posle minava i taka... tam kazaha 4e ne bilo ot apandisit a ot 4ervata.. sega me izpisaha i sam si v nas i pak me boli tam.. mn sam se napla6ila s tozi apandesit :( kajete nqkvi mneniq pls

Апандиситът толкова боли, че не те свърта на едно място. Според мен щом са ти казали, че не е значи не е...
Не виждам причина да лъжат.Макар, че се случва. Ако си толкова неспокойно отиди на друг лекар специалист.
Препоръчвам ти да отидеш на друг доктор. Не се плаши толкова! Апандеситът е най-леката операция !!!

stoi4encety
05-23-2008, 09:38
apandisita boli adski mnogo i ne moi6 da stane6 boli te v dqsno dolu pod korema istrpva ti desniq krak i e neponosimi boli taka 4e ne e apandisit :)