PDA

View Full Version : Черни точки



girl4eety
04-18-2008, 14:35
kak se maxat 4ernite to4ki s kakvo i taka na tatak

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

TopTa
04-18-2008, 14:43
skrab za lice pomaga, eksfolira i is4istva porite (mn e hubav na ReGAL i St. Ives). ako tvoite sa po-uporiti moje6 da otide6 na kozmetik!

darla
04-18-2008, 15:09
az sum mn dovolna i za tozi na Garnier!siniq!

Pepincetyy
04-18-2008, 15:37
Аз използвам този на Garnier(siniq) и съм доволна от него

comics
04-18-2008, 15:40
АМИ НЕСЕ МАХАТ АЗ СИ ИМАМ ПО ГЪЗО ИСКА6 ЛИ ТИ ГИ ПОКАА :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Thuglife
04-18-2008, 15:45
отиваш на козметичка там тя ти прай някфи неща с пара :) и ти изчиства лицето :) 30 лева струва горе долу една процедура :)

e_21.11
04-18-2008, 15:55
skrab za lice pomaga, eksfolira i is4istva porite (mn e hubav na ReGAL i St. Ives). ako tvoite sa po-uporiti moje6 da otide6 na kozmetik! Продуктите на Регал са за жени над 23 години :( Иначе аз съм доволна от Гарниер Пюр 3в1 :-)

scanadal
04-18-2008, 17:41
Е как го изчисли,че са точно за жени над 23 години :lol:

deville`f
04-18-2008, 17:43
скраб да...само че аз съм мн по доволна от...Clean & Clear против черни точки...едно синичко..има и лосион към него..но и само скрабта ми върши на мен работа :)

Friend_witH_Benefit
04-18-2008, 17:52
отиваш на козметичка там тя ти прай някфи неща с пара :) и ти изчиства лицето :) 30 лева струва горе долу една процедура :)

Не бих ги нарекла "някфи неща с пара", но хората имат различно изказване ;) Аз лично ходя при козметик, който ми почиства кожата из основи , включително черните точки, а в домашни условия си правя маски, които поддържат кожата ми с нормално омазняване, защото ако незнаеш омазняването води до появата на черните точки, а също ползвам серията на L`oreal - Pure zone и съм изключително доволна от действието й :) Следователно това са моите съвети ... козметика най-добре си разбира, мисля че това е неоспоримо :)

SexYLipS
04-18-2008, 17:56
Аз използвам Clean&Clear лосион за почистване на черни точки и после се мажа с Johnson`s бебе крем за чувстрвителна кожа и ставам супер червена :P Много яка комбинация :)

st1ka
04-18-2008, 18:33
Дарсунвал му е майката...Отиваш на процедура седмица-две, зависи си от кожата разбира се и лицето става беличко, хубаво и без черни точки като бебешко дупенце :-P :-P :-P Но разбира се ако действа при някои, при други може да няма промяна!

ELiTyYy
04-18-2008, 20:54
хах..абе имам един странен въпрос...
пак става дума за лицето..
днес госпожата ми по биология..и тази по физика ми казаха...
мноого странно нещо...следното....-> Като се маже лицето с урина,за 2 ве4ери става прекрасно...вярно ли е това??.... :---) =;

ne6toto
04-18-2008, 20:58
АМИ НЕСЕ МАХАТ АЗ СИ ИМАМ ПО ГЪЗО ИСКА6 ЛИ ТИ ГИ ПОКАА :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:






e_21.11 защо да е за жени над 23 години :D

~Munika
04-18-2008, 21:03
хах..абе имам един странен въпрос...
пак става дума за лицето..
днес госпожата ми по биология..и тази по физика ми казаха...
мноого странно нещо...следното....-> Като се маже лицето с урина,за 2 ве4ери става прекрасно...вярно ли е това??.... :---) =;



ТОВА и да е вярно няма да го пробвам НИКОГА.....

ELiTyYy
04-18-2008, 21:04
хах..абе имам един странен въпрос...
пак става дума за лицето..
днес госпожата ми по биология..и тази по физика ми казаха...
мноого странно нещо...следното....-> Като се маже лицето с урина,за 2 ве4ери става прекрасно...вярно ли е това??.... :---) =;



ТОВА и да е вярно няма да го пробвам НИКОГА.....
ахахаха...е то има много мазила и сякакви простотии...ама ако от това става идеално за толкова малко време...може и ако се напия да го пробвам :lol: :razz: 8-)

e_21.11
04-18-2008, 21:08
На листовката на продуктите го пише.

~Munika
04-18-2008, 21:12
хах..абе имам един странен въпрос...
пак става дума за лицето..
днес госпожата ми по биология..и тази по физика ми казаха...
мноого странно нещо...следното....-> Като се маже лицето с урина,за 2 ве4ери става прекрасно...вярно ли е това??.... :---) =;



ТОВА и да е вярно няма да го пробвам НИКОГА.....
ахахаха...е то има много мазила и сякакви простотии...ама ако от това става идеално за толкова малко време...може и ако се напия да го пробвам :lol: :razz: 8-)


е то без алкохол не виждам как бих го напраила по др начин :lol:

evi_vd
04-18-2008, 21:14
пробвай тия на лореал-pure zone май беше, те са хубави и бтв иди си на козметик и после мажи с тия работи за да избегнеш повторната поява ;)

scout4e94
04-19-2008, 10:16
Clean&Clear лосион за почистване на черни точки............това е ре6ението

Swinkenhoffer
04-19-2008, 10:50
хах..абе имам един странен въпрос...
пак става дума за лицето..
днес госпожата ми по биология..и тази по физика ми казаха...
мноого странно нещо...следното....-> Като се маже лицето с урина,за 2 ве4ери става прекрасно...вярно ли е това??.... :---) =;



ТОВА и да е вярно няма да го пробвам НИКОГА.....
ахахаха...е то има много мазила и сякакви простотии...ама ако от това става идеално за толкова малко време...може и ако се напия да го пробвам :lol: :razz: 8-)
:D
Всъщност урината е адски полезна, колежка на майка ми дори я пие... гхм. 8-)

Friend_witH_Benefit
04-21-2008, 10:39
пробвай тия на лореал-pure zone май беше, те са хубави и бтв иди си на козметик и после мажи с тия работи за да избегнеш повторната поява ;)

Мдам мисля че аз се изказах по същия начин :)

~Munika
04-21-2008, 18:32
хах..абе имам един странен въпрос...
пак става дума за лицето..
днес госпожата ми по биология..и тази по физика ми казаха...
мноого странно нещо...следното....-> Като се маже лицето с урина,за 2 ве4ери става прекрасно...вярно ли е това??.... :---) =;



ТОВА и да е вярно няма да го пробвам НИКОГА.....
ахахаха...е то има много мазила и сякакви простотии...ама ако от това става идеално за толкова малко време...може и ако се напия да го пробвам :lol: :razz: 8-)
:D
Всъщност урината е адски полезна, колежка на майка ми дори я пие... гхм. 8-)


Ми тя не е вредна,но не бих я пила,аа аз знам че се използа при изгаряне или нещо такова май беше... 8-)