PDA

View Full Version : Скарах се с the best fr



victoriq
04-18-2008, 15:43
Много ми е тъпо!Значи всичко започна оня ден!Чатехме си и тя само ми се лигавеше,на мен ми беше тъпо,ама нищо не й казах-откаде накаде ще й развалям настроението?!И стана въпрос за мен и аз спомен,че ме боли главата,при което тя се спука да се хили!!!И аз започнах да я иронизирам и написах нещо от сорта,че е много яко всички да ми се смеят и да се изхили по-силно,че не я чувам,при което тя ми запълни екрана с търкалящи се по земята от смях емотикони!И се вбесих,ама си замълчах-нетипично за мен!И спряхме да си пишем!Вчера тя ми писа,ама аз не върнах и днес просто реших,че е адски тъпо да се караме за такива дребни неща-все пак се приятелки от както се помня и толко неща сме преживяли заедно и да се скараме за това е огромна глупост!И решавам аз,че ще й пиша,при което тя ми се зъби и ме иронизира и аз не се сдържах и аз започнах с мойта любима ирония и стана нещо и тя вика:"Не думай" и аз:"Еми добре тогава,няма вече!" и тя ми пише:"Иееееееееееееееееееей!!!"Адски гадно ми е и попринцип съм доста горделива и...Ама дайте съвет как да се сдобрим,защото без нея ще откача!Безкрайно много я обичам...

BAD_KID
04-18-2008, 15:57
Пговорете сериозно и се разберете се пак за такива глупости не е редно да се карате кажи и че оная вечер не ти е било добре и за тва така си направила и че съжаляваш мисля че ще помогне се пак нали сте приятелки. :) Айде успех.

victoriq
04-18-2008, 16:01
Пговорете сериозно и се разберете се пак за такива глупости не е редно да се карате кажи и че оная вечер не ти е било добре и за тва така си направила и че съжаляваш мисля че ще помогне се пак нали сте приятелки. :) Айде успех.

Ми опитах,ама тя веднага ми се зъби и аз не мога да тъпря такова отновение откогото и да е!Веднага с иронията и ме вбесява!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

fa7al4e7o
04-18-2008, 18:14
И аз съм попадала в подобна ситуация.Най-добре поговорете и разрешете проблема,а ако пак те ядосва не я слушаи и не и отговаряи, а кажи това което си си намислила :)

chance_baby
04-18-2008, 20:26
ako ste v edno daskalo, osobeno v edin kals samo otidete na daskalo i pak 6te ste zaedno i 6te si pravite veselo spoko ;)

victoriq
04-19-2008, 06:47
ako ste v edno daskalo, osobeno v edin kals samo otidete na daskalo i pak 6te ste zaedno i 6te si pravite veselo spoko ;)

Не сме!Тя е с 3 години по-голяма от мен,да не говорим,че живеем на 30 км разстояние!Но попринцип сме си на един акъл и винаги сме се разбирали!В редките случаи,в които се скараме за дребоялии максимум до ден сме се сдобрили!А ще я видя чак на 25-ти,когато ще ходя при баба и дядо,а ако не се сдобрим до тогава...не знам... :cry: :cry: :cry:

DaЯk_AнGэL
04-19-2008, 07:29
Изчакай малко и поговори пак с нея. Може да и мине до тогава. Извини и се - колкото тя има вина, толкова и ти! Наистина е гадно да се карате за такива работи, но понякога се случва...Сигурна съм, че и на нея и е гадно и съжалява, затова и звънни (по добре по телефон, отколкото по скайп) и се разберете.
Успех! :)

victoriq
04-19-2008, 17:44
Писах и това,което мислех за спора!И тя ми е каза,че не съм в ред!Започнахме да се караме и накрая тя избяга-излезе от скайпа :cry: :cry: :cry: :cry: Не мога да си крива душата само за да се сдобрим...Ама не мога да спра да плача :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

unfaithful1234
04-19-2008, 19:36
Aма ти си голям инат!Бъди малко по-снизходителна към другите... :)

kykyto
04-20-2008, 05:01
еми тя вижда, че и се хващаш и от там почва цялата история . Или нещо я е подразнило в теб . :(
Бтв една от 2те случаино да е дева, близнаци или рак защото точно същото поведение имаше моя най добър приятел от миналия клас а аз точно така му се връзвах :oops:

VerryBerry
04-20-2008, 07:01
Изчакай да мине малко време и да се успокоите и двете..и после тя сама ще те потърси..или ти й се обади да си говорите..Ама е трябвало от самото начало да й кажеш че не ти е добре..или въобще да не я иронизираш ;)

victoriq
04-20-2008, 07:48
еми тя вижда, че и се хващаш и от там почва цялата история . Или нещо я е подразнило в теб . :(
Бтв една от 2те случаино да е дева, близнаци или рак защото точно същото поведение имаше моя най добър приятел от миналия клас а аз точно така му се връзвах :oops:

Стрелец е :) Ама тя не е такава...Сега си пишем и аз се старая да не започна пак с иронията...Стискайте палци :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: