PDA

View Full Version : Bъзможно ли е?



ziko
04-18-2008, 18:16
Според вас възможно ли е за мойте любовни провали да е виновен моя ръст .....висок съм 1.95 ...тежа 90кг(от година ходя на фитнес)..наистина започвам така да си мисля ...ето например....днеска си върва по улицата и две момичета пред мен, на около мойта възраст някви ме гледат и си шушнат(разбрах че е за мене защото скъсиха дистанцията помежду си)... като ми минаха по край мен...и викат "колко е висок"....и като ме подминаха започнаха да се подхилват......и точно това не мога да го разбера.....но очевидно нещо ми се подиграваха....и преди ми се е случвало....та толкова ли е потресаващо да съм толкова висок...и възможно ли е точно заради ръста ми да имам проблеми в любовта? :smt022

zvezdichka777
04-18-2008, 18:22
Аз не вярвам заради ръста да имаш проблеми в любовта.. Който те харесва,ще те харесва такъв какъвто си .. пък и 1.95 не е великански размер .. намери си някое по-височко момиче и всичко ще е ок.И да не ти пука че говорят за височината ти .. тфа няма значение .. еми ок,представи си че беше висок 1.55 например .. (щото и такива ги има , не искам да обиждам никой) по-добре ли щеше да ти е?Мисля че не. Да не ти пука и тфа е .. гордно вдигната глава,даже и на токчета се качи .. само трябва на теб да ти е кеф.Успех! :) 8) :)

vapros
04-18-2008, 18:24
задаваш риторични впроси
човече не се комплексирай за глупости
тея тъпи патки и да си ти се подигравали говори лошо за тях- а всъщност идеала за атлетично тяло е високото тяло! прай си сметка

SiNiStEr
04-18-2008, 18:28
Какво ти пука?
Та те даже не те познават(и аз де,но и при мен е било така).Не си хаби нервите точно заради това.
Ще срещнеш някоя която да те харесва,не заради външния ти вид(пример колко си висок) а заради самия теб,като характер.
Така,че споко ;)

izmislenata
04-18-2008, 18:28
Аз пък мога да ти кажа,че тва е супер. Никое момиче не харесва някви супер ниски момчета. Ти си си високичък,което е мъжествено и се харесва на повечето момичета. Ти откъде знаеш,че онези момичета не са ти се кефили и са се подхилквали,щото са те обсъждали? (типично за нас,жените..). Аз не се смея само подигравателно,ами и ако някой ми хареса и го заобсъждаме. :D Та,нямаш повод да се чувстваш зле заради ръста си-напротив.

ziko
04-18-2008, 18:30
Така е ,но всеки който ме види първо това казва..."мале колко си висок"
и НАЙ тъпото е че си намерих доста високо момиче но изглежда не ме харесва ...а моята компания е мн добра...просто трябва да се зближим.....те кат ме видят...сякаш се плашат...нз и аз

alex_devv
04-18-2008, 18:31
задаваш риторични впроси
човече не се комплексирай за глупости
тея тъпи патки и да си ти се подигравали говори лошо за тях- а всъщност идеала за атлетично тяло е високото тяло! прай си сметка

+1

izmislenata
04-18-2008, 18:31
Е и кво? Пак е яко. Стига,бе. Който те харесва, ще те харесва с всичките ти приимущества и недостатъци. ;)

zvezdichka777
04-18-2008, 18:35
Никое момиче не харесва някви супер ниски момчета. Ти си си високичък,което е мъжествено и се харесва на повечето момичета.

Точно така.Ниските момчета ме отблъскват много повече отколкото някой висок и строен младеж.. Не момичето да се чуди как да прикляква като го целува.Много по-добре че си си високичък.Да не ти пука. 8)

Obsession
04-18-2008, 18:41
Изобщо не е лошо и едва ли това ти е косура ;) Висок и атлетичен - това е идеалът на повечето момичета! Радвай се даже (:

Mementomori
04-18-2008, 18:49
Не смятам,че ръстът е виновен за неуспехите ти в любовта,всеки си има различни предпочитания,няма за какво да се притесняваш и за да те успокоя,ще ти разкажа за една моя приятелка.Тя е на 19 и харесва високи момчета,говорим за такива над 189см,направо много им се кефи и с такива излиза,така че не унивай,за всеки си има подходящ/а!

ziko
04-18-2008, 19:05
Тогава какъв ми е проблема с любовта....найстина имам чувство че като ме видят първо се плашат ...а аз не съм грозен или нещо такова(даже веднъж искаха да ме снимат като манекен , ама аз не приех )...както и да е ...тия дни пак ми разбиха сърцето( а аз трудно се влюбвам)...а то просто трябва да ме опознае чожек :)...често са ми казвали че моята доброта ще ми навреди ....но какво мога да направя като не мога да се държа лошо..:(

valentinka_1990
04-18-2008, 19:08
Споко.Аз имам съученичка,която е висока 1.60,а приятелят и е колкото теб,вече са заедно 2 години.Не се притеснявай,няма защо:)

xercu
04-18-2008, 19:10
Някви излишни комплекси си създаваш... На колко си години ??? Няма да си с едно момиче цял живот я ... Радвай си се на живота ! 8)

RoSsY88
04-18-2008, 19:17
Ами ... да ти кажя аз щот съм пък ниска - 160 обичам да ходя с високи мъже... :) мн се кефя на мъже над 185-190 , за мене мъж 170 дет на токчета съм по висока от него не бих го огледнала.... всеки си има вкусове... просто може би са ти се кефи....а любовта не зависи от вънщноста спокси...всичко с времето си... а и яж повече и тренирай..да не си 190 а да си 80 кг щот е мн грозно да си слаб доста и висок ... аре не се отчайвай

Mementomori
04-18-2008, 19:20
Не се отчайвай,височината не е проблем,не си срещнал подходящото момче.Горе главата,не се сдухвай,всичко с времето си!

Ivalinka
04-18-2008, 19:23
ами не е проблем..просто гледай да не излизаш с някоя около 1.55 примерно :)

ziko
04-18-2008, 19:28
Ами ... да ти кажя аз щот съм пък ниска - 160 обичам да ходя с високи мъже... :) мн се кефя на мъже над 185-190 , за мене мъж 170 дет на токчета съм по висока от него не бих го огледнала.... всеки си има вкусове... просто може би са ти се кефи....а любовта не зависи от вънщноста спокси...всичко с времето си... а и яж повече и тренирай..да не си 190 а да си 80 кг щот е мн грозно да си слаб доста и висок ... аре не се отчайвай
Относно за фигурата ми ...работя по въпроса 4-ти пъти седмично :)

ziko
04-18-2008, 19:31
Някви излишни комплекси си създаваш... На колко си години ??? Няма да си с едно момиче цял живот я ... Радвай си се на живота ! 8)
така е ...напълно си прав ...но когато си влюбен и когато съм с нея ...не мисля за никоя друга ..поне при мене е така :)
На 18 съм :)

BlueMushroom
04-18-2008, 19:41
hich da ne ti puka :) moq priqtel e 192 i tova nikoga ne mi e prechelo..puk i visokite maje daje poveche mi haresvat 8-) pone ne si nqkoq tapa i nqma veroqtnost da si haresash po-visoka macka :-)

pasii_sladuranata
04-18-2008, 19:43
аз точно не мисля че раста е проблема .. проблема е че си по стеснителен да го направиш защото си мислиш че си по висок но това е савсем нормално .. А това с момичетата е тежак случай и ние това го праим с пиятелките ми за да се напраим на интересни 8) ....такаче не се притеснявй сас сигорност не е това проблема :?

Iv4eTy
04-18-2008, 20:49
Не, ръста няма нищо общо с това дали ще ти върви или не...

InTheRain
04-18-2008, 22:13
Абе говориш глупости.. те като са били тъпи, че ти търси проблема в себе си.. Това не е абсолютно никакъв проблем. По - добре много висок, отколкото по - нисък от партниорката :)

ra4ence
04-18-2008, 22:45
Хахаха :)
Като пораснеш, жените ще ти се лепят, имай ми вяра. Тия лапетии, дето са шушукали изобщо си нямат на идея колко ще се котираш сред мадамите.
Горе главата, вирни малко нослето и всичко е ОК. Никога не се прегърбвай или комплексирай заради ръста си, никога! Напротив- използвай го като предимство! :)

visok
04-24-2008, 15:13
Хах Братле аз съм също съм на 18г висок съм 195см и тежа към 100кг. 90 кг на 195 см си е направо идеално за 18-годишен .Аз лично мойте съм ги намирал за предимство.Бъди доволен и горд че си едър и висок мъж, това е предимство , не е недостатък...
П.С.По-добре 1.95м., отколкото 0.95м.

vesito13
04-24-2008, 15:29
Според вас възможно ли е за мойте любовни провали да е виновен моя ръст .....висок съм 1.95 ...тежа 90кг(от година ходя на фитнес)..наистина започвам така да си мисля ...ето например....днеска си върва по улицата и две момичета пред мен, на около мойта възраст някви ме гледат и си шушнат(разбрах че е за мене защото скъсиха дистанцията помежду си)... като ми минаха по край мен...и викат "колко е висок"....и като ме подминаха започнаха да се подхилват......и точно това не мога да го разбера.....но очевидно нещо ми се подиграваха....и преди ми се е случвало....та толкова ли е потресаващо да съм толкова висок...и възможно ли е точно заради ръста ми да имам проблеми в любовта? :smt022 Въобще да не ти пука за тея двете , а и да не е по-добре да си един метър от земята . Лично мое мнение е, че е по-хубаво момчето да е високо , така някак си си те пази :oops: проблемът ти не е във височината

Al3ksandra
04-24-2008, 15:29
Виж не плачи, защото това ръста трябва да ти е най-малкия проблем. На момичето което ще те обича и уважава за цял живот, това ще й е най- ама най-най-най-малкия проблем ! :) А това че някакви си лигли , които ти завиждат и си шушукат , въобще не трябва да те притеснява! Ето например за мен ръста не е определящ фактори при избора на момче. Представи си , среща едно момиче , което по характер и по разбиране ужасно много те радва и с течение на времето продължавате да поддържате връзка , но е малко по-ниска от теб или пък малко по-висока от теб... Би ли допуснал да я загубиш, само заради някаква смешна причина :D :) Аз не! А и другите може би не! А и по-добре момичето да е по-ниска от момчето, защото ако момчето е по-дребен винаги му е по некомфортно :) Нали за това ходят по високи мочета с по-ниско момичета... или компромисно решение е еднакви на височина... Макар че тва са хорски мненияяя и аз независимо какъв е ако намеря някога моя човек няма да ме спре височината му! :) Така че не се бой, горе главата с усмивка очарователна и всичко да ти е на 6+ :)


П.П.
Ех.. да и да добавя в отговор на последния ти пост, повечето момичета сигурно ги еяд на добротата ти и затова ти правят гадно :lol: леко нелогично, би трябвало да се радват, но такави са Homo SapIens Humans... наречени ХОРА :lol: :lol: :lol: :lol: Но все пак не се бой, ще се намери момичето и за теб, която ще те обича от все сърце и ще се радва че те има :) :) :) Успех от мен! Просто внеси респект, дръж се естественно и покажи че си човек разумен , силен добър , но не и да му се качват на главата. ;) Виж, човек става такъв какъвто си мисли че е, имам предвид, че ако полага старание да е добър, ще си личи че е такъв и обратно, ако прави гадни работи, ще си личи че е голям гадняр/ка .. .. . но за всичко си има причини.. хииихих извинявай че се отплеснах днеска съм много разговорлива :)

ziko
04-24-2008, 16:54
Благодаря ви :)...наистина се притесних...но сега ми е по добре :)
hug ви :)