PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ ТЕМИЧКАТА И МИ ДАЙТЕ СЪВЕТ



cashmere
04-18-2008, 18:55
ох първо да благодаря на всички които ще прочетат темата ми и ще ми на пишат мненията си :-# .. влюбена съм в едно момче .. той е от моето училище .. в началото всичко беше само закачки колкото да има с какво да се занимавам в даскало но после почна да става по-сериозно .. казах на въпросното момче че имам интерес към него (може би тук сбърках :smt022 ) а той ми обясни че има сериозна приятелка която много обича и до колкото разбрах тя му е била първата (въпросното момиче е от сливен .. а той е от софия .. ) .. аа момчето ми каза че много ми се кефи .. но иска да тръгне с някоя от софия само и само да забрави другата .. да я раздава курварската .. казал е на моя приятелка че ако тръгне с мен щяло да е най-много за седмица и да ме нарани .. говорих с него и се разбрахме да се държим както преди т.е. както преди да му кажа че си го харесвам .. той наистина се държеше така но аз не можах някак си ми е много странно .. да знам че знае всички неща които му наговорих и да се държа нормално .. моля ви дайте съвет какво да правя с цялата тази объркана история :smt022 или поне дайте мнение :-# благодаря ви предварително :-#

xercu
04-18-2008, 18:58
Фани си някой от останалите 4 милиарда момчета... А що се отнася до този ... Дръжте си се както преди...

GameMaster
04-18-2008, 19:02
Emi ne se vijdai s nego ili go zabravi.Pyk ne znam...Moje da se vyorajish s tyrpenie i da chakash da se razdeli sys tova momiche.No nai-dobre porodylji napred....Imahs 1 jivot izjivei go kakto podobava a ne v stradaniq ;-) Uspeh!!!

hottie
04-18-2008, 19:06
Няма смисъл от това. Концентрирай се върху някой друг.

Obsession
04-18-2008, 19:08
Не може да не го виждаш, все пак сте от едно училище, но се опитай да се поставиш и на неговото място. Поне е бил честен и не е искал да те нарани. Има много други момчета, но ти си искаш него, знам. Но не заслужаваш да се нараняваш сама така.

cashmere
04-18-2008, 19:15
охх знам че сама се измъчвам ама ... не знам мисля за него постоянно въпреки че искам да го забравя .. някак си не се получава съгласие между главата и сърцето ми :-#

Magi4eska_Kiss
04-18-2008, 19:16
Няма смисъл от това. Концентрирай се върху някой друг.
+1 :)

pasii_sladuranata
04-18-2008, 20:08
аз сам в сащия проблем и просто мога да ти кажа да изчакаш времето да излекува ... 8) а щом те е изпуснал значи е някакав нешастник :-x айде даваи напред :-) :-)

Div_angel_f
04-18-2008, 20:33
Кажи му да го д*ха и си намери някой, който ще ти обърне внимание, не е последния на земята, повярвай ми ;)

ra4ence
04-18-2008, 22:49
Играй по неговите правила засега 8) Нека не ти пука и на теб, пък да видимммм..

Mc_to
04-18-2008, 23:09
e te taka nesi zaslujava az s1m mom4e i ti kazvam za takiva ko4ove deto samo naranqvat i are 4ao neee i ne hvani si nekoi koito 6e te obi4a kakto ti taka i toi :-)

Ou7taControL
04-18-2008, 23:14
Играй по неговите правила засега 8) Нека не ти пука и на теб, пък да видимммм.. да, прабвай това ;]

има мнооооого момчета, и със сигурно има такива, които биха ти свалили звездите от небето ако им поискаш, така че си намвери друг, забрави го, като прочетох за това, че иска да е с теб за една седмица за да те нарани и се шокирах :shock:

marsianec
04-19-2008, 00:08
много гадна ситуация но наистина няма сжисул да се занимажа6 с такъв 4ожек, който постъпва по подобен на4ин и това 4е се е рзделил с приателката си не го опраждава да поступва така то това си е до 4овек така 4е ли4но моя съвет е да не се занимава6 и да насо4и6 мисленето си кум това как да преживее6 слу4илото се не 4е е лесно но така е най-добре за теб