PDA

View Full Version : ВЪНШНОСТ ИЛИ ХАРАКТЕР???



bibo
04-18-2008, 19:45
Измества ли в днешно време външността характера..Според мен -да :-o

skatemore
04-18-2008, 19:49
Измества ли в днешно време външността характера..Според мен -да :-o


е нормално

lyloster
04-18-2008, 19:55
характер :grin:

iiirish
04-18-2008, 19:57
външноста винаги е първата притегателна сила, която ни дърпа към даден човек. именно визията привлича първия поглед и естествено първите асоциации "хубава е" или пък "не е чак толкова" и т.н.
когато визуално харесаме някой ние искаме да опитаме да разгърнем отношенията си със него. тоест да започнем връзка. и именно там преминаваме границата между визия и характер. връзка се гради най-вече на уважението между партньорите. и в крайна сметка колкото и хубав и красив да е човека до нас, щом не се разбираме, просто слагаме край.
едничкото лошо нещо в днешно време е, че хората прекалено прибързано свикнаха да градят мнение въз основа на външноста. но както са казали хората "първото впечатление винаги е грешно" :D

unauthorized
04-18-2008, 20:05
външноста винаги е първата притегателна сила, която ни дърпа към даден човек. именно визията привлича първия поглед и естествено първите асоциации "хубава е" или пък "не е чак толкова" и т.н.
когато визуално харесаме някой ние искаме да опитаме да разгърнем отношенията си със него. тоест да започнем връзка. и именно там преминаваме границата между визия и характер. връзка се гради най-вече на уважението между партньорите. и в крайна сметка колкото и хубав и красив да е човека до нас, щом не се разбираме, просто слагаме край.
едничкото лошо нещо в днешно време е, че хората прекалено прибързано свикнаха да градят мнение въз основа на външноста. но както са казали хората "първото впечатление винаги е грешно" :D
+1 - В крайна сметка човек вижда първо външността...Ако човек не му харесва някой как изглежда, той сам не би искал просто да общува толкова близо с него...Външността със сигурност вече тежи повече от х-ра...но всичко това е свързано с мери като пари, козметични салони, прически, и колкото се може повече идиотизъм....Всеки държи на външността си, така малко или много става по-конкурентен в обществото. Както някои маймуни избират 2ките си по-това, колко по червен е задникът* на женската маймуна(*с извнинение), така и хората полагаме усилия, за да задоволим чуждите инстинкти...По-добре изглеждащият човек - по-добър ген за децата....Но, че вече простотията управлява всичко - това си личи и по все по-нарастващата "красота" около нас...Всеки държи да "хване" някое апетитно парче,но това, че ще си говорят с общ речник около 400 думи - няма никакво значение....Извинявам се за своя сарказъм...

GerSity
04-18-2008, 20:08
Характер!!!
При всички случаи!

kocko
04-18-2008, 20:08
ако трябва даизбирам 1 избирам мн ясно характера :)

BluE_s
04-18-2008, 20:30
външноста винаги е първата притегателна сила, която ни дърпа към даден човек. именно визията привлича първия поглед и естествено първите асоциации "хубава е" или пък "не е чак толкова" и т.н.
когато визуално харесаме някой ние искаме да опитаме да разгърнем отношенията си със него. тоест да започнем връзка. и именно там преминаваме границата между визия и характер. връзка се гради най-вече на уважението между партньорите. и в крайна сметка колкото и хубав и красив да е човека до нас, щом не се разбираме, просто слагаме край.
едничкото лошо нещо в днешно време е, че хората прекалено прибързано свикнаха да градят мнение въз основа на външноста. но както са казали хората "първото впечатление винаги е грешно" :D
не винаги е грешно, който и да го е казал е сбъркал!
А по темата: Най-добре е да се намери баланса между външността и характера... хубаво е човек да е интелигентен, с чувство за хумор и да изглежда добре...Както казва анито.сл дори и най-красивия човек на света да ми е гадже ако не се разбираме...край, същото е и примерно човека с който сте заедно да е най-интелигентния, но може да е отвръщава външността му...това са двете крайности, затова е добре да има баланс между тези две качества ;)
напълно съм съгласен и с unauthorized ;)

HAGVXSXVH
04-18-2008, 20:38
ами и двете имат значение :)

Iv4eTy
04-18-2008, 20:40
Хмм, вярно е че не външността е най-важното, но играе решаваща роля.Все пак първото впечатление е доста важно, защото за да имаш желание да продължиш да контактуваш с даден човек по-така, първо ти е направило впечатление външността. Друг е въпроса, че критериите за външна красота на хората доста се разминават - докато за един даден човек е красив и т.н. то за друг той не е....
Ноо като за край да кажа - И двете са важни, и външността и характера, просто едва ли има човек, който да не харесва външния ви на половинката си :P , а пък без разбирателство.... несъществува връзка.
Айде стига от мен че много се отплеснах :-D

LeVski_fen
04-18-2008, 20:57
Измества ли в днешно време външността характера..Според мен -да :-o
Ммм ДА :smt023 :smt023 :smt023

tuzaro
04-18-2008, 21:14
и аз съм за външност да го еба 8-) 8-)

MakeMeLaugh
04-18-2008, 21:19
Зависи в коя възрастова група попадаш.
До 16/18 год. възраст, да замества.
След 18/20 - Не

Ама нали знаеш: по дрехите посрещат (външността да кажем), по акъла изпращат (характера в случая) ;)

5StaR
04-18-2008, 21:22
Не може едното без другото.. ако някой не те привлича по външност, няма да се получи, ако някой има шибан характер пак няма да се получи..

MoHuTo
04-18-2008, 21:23
Хмм, вярно е че не външността е най-важното, но играе решаваща роля.Все пак първото впечатление е доста важно, защото за да имаш желание да продължиш да контактуваш с даден човек по-така, първо ти е направило впечатление външността. Друг е въпроса, че критериите за външна красота на хората доста се разминават - докато за един даден човек е красив и т.н. то за друг той не е....
Ноо като за край да кажа - И двете са важни, и външността и характера, просто едва ли има човек, който да не харесва външния ви на половинката си :P , а пък без разбирателство.... несъществува връзка.
Айде стига от мен че много се отплеснах :-D

Jeuelle
04-18-2008, 21:25
О, не - отдавна задминах фаза "външност".
Не мога ли да си кажа една свястна приказка с някой - то този някой не спада към графата "приятели".
Може и Аполон да е, но ако ми говори само за коли , побоища , приятели , напивания и тн..... - абсурд!!!!



Външността е само първите пет минутки , драги мои.....

Crafter
04-18-2008, 22:00
Хубави мнения по тази тема, браво.

Ани разбира се е права - с поглед характера няма как да опознаеш. Трябва да изглеждаш добре, за да привличаш хората към себе си. Ако пък си задник красотата трудно ще те спаси. Да, ще ти приземи нещо за една вечер, но до там.

Мен друго ми се върти в главата. До каква степен външността е определяща за мъжете и до каква за жените?

Примерно "красив мъж" е много флуидно понятие. Аз в живота си съм виждал не повече от десетина мъже, които мога да нарека красиви, докато прекрасни момичета виждам ежедневно.

И мисля, че всички ще се съгласим, ако кажем, че един относително грозен мъж пак може да бъде с красива жена и то не защото е заможен.
Обратното обаче е... Щях да кажа рядкост, ама, като се замислих въобще не съм го срещал.

Та в това отношение чувствам, че жените са прецакани, защото външния вид никой не си го избира, а е трудно да се промени дори и с хирургическа намеса. Пък повечето мъже съдят за жената до огромна степен по нейната красота - неприятно...

Иначе аз с ръка на сърцето признавам, че винаги съм готов на компромис при красотата стига с момичето да си пасваме. Но това не означава, че си нямам стандарти и изисквания.

InTheRain
04-18-2008, 22:08
Според мен в днешно време външността определно замества характера, а не трябва да е така. Вярно е твърдението, че външността привлича и подтиква към контакти, но не по малко е вярно и обратното: много често след общуването с даден човек ние оставаме впечатлени от него и той започва да бъде все по симпатичен за нас..

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-19-2008, 08:28
Измества ли в днешно време външността характера..Според мен -да :-o
Външността не е най-важното, но е важно. Естествено е първо да си привлечен от нечия външност. Както е естествено всеки да си има различен идеал за красота. Аз например обожавам мъже с дълга кестенява коса, леко набола брада и тъмнокафеви очи, а други не могат да ги гледат такива екземпляри... Но във взаимното харесване на двама души според мен характерът играе основна роля. Защото е и трудно да се влюбиш в някого, без да го познаваш.
Макар че съм съгласна с автора, напоследък нравствеността се загърбва, гледат се парите, "блясъка" на дрешките и "авторитета" - дали някой посещава лъскавите дискотеки, или не. Което според мен е грозна оценка на характера...

sexita
04-19-2008, 08:34
да...аз като се влюбя в някой красавец,дори да е пълно лайно,пак си го обичам...пфф...ужас...
Добре,че сега има от двете по много комбинирано :D

r3al_l0ff
04-19-2008, 08:43
Зависи в коя възрастова група попадаш.
До 16/18 год. възраст, да замества.
След 18/20 - Не

Ама нали знаеш: по дрехите посрещат (външността да кажем), по акъла изпращат (характера в случая) ;)

..

PepiDesigns
04-19-2008, 09:44
Измества ли в днешно време външността характера.

За някои външността е фактор ..
За мен и характера е важен ;)
Не мога да имам страхотно момиче до мен .. а характера (като цяло - поведение и всичко .. всичко просто) да е ... :(

Всеки човек има различна гледна точка ;)

@sexita , ти ги гледаш . харесваш ги .. даже ги обичаш ..
Темата за "Изменен ли е смисъла на Обичам те" или нещо подобно е точно за теб мисля .. Ако като кажеш - Обичам те - означава - харесвам те .. :|

За мен характера и външността - 50 на 50
И изглежда съм намерил перфектното съотношение - говоря за Приятелката ми :* (hug)



Зависи в коя възрастова група попадаш.
До 16/18 год. възраст, да замества.
След 18/20 - Не

Ама нали знаеш: по дрехите посрещат (външността да кажем), по акъла изпращат (характера в случая)

На 17 съм , което е точно в първата , и не мисля , че външността за мен играе по0-голяма роля ;)
Т.е. вече зависи и от човека .. начина на мислене и т.н.
Някои от младежите на тази възраст имат доста зряло мислене за годините си ... а някои са като тези в примера ти - гледаш яйцето от вън , а после разбираш ,че мирише от вътре ... :oops:

Miss_Perfekt
04-19-2008, 09:44
и аз съм за външност да го еба 8-) 8-)
+1

elmosGirl8
04-19-2008, 10:05
аз лично гледам характера.. :) мн се дразня когато една позната почва да коментира ама секи човек който мине..Като го види ако например кофти се е облякъл или нещо такова супер грешно мнение си създава :) :?

Ivalinka
04-19-2008, 10:55
ами и аз уж гледам характера :-D примерно човекът ,когото сега харесвам,не изглеждаше различно преди 2 години,ама тогава не го харесвах,защото го мислех за идиот :oops:

butty
04-19-2008, 11:00
Темата е много хубава! Радвам се, че всеобщото мнение е горе-долу еднакво. Както всички казаха.. винаги първо се привлечени от външната красота, а след това и ако характерът на човека е готин-перфектно! За мое щастие аз попаднах точно на такъв човек :) :oops:

Gothique♫
04-19-2008, 11:29
Външноста определено е определящ фактор все пак ти виждаш първо външноста а не характера затова не може да определиш един непознат какъв е по характер а определяш според теб какъв е по външност,и тези които казват,че гледат характера 1-во как я правите тая магия особено с някой случаен човек бе и аз се опитвам ама не мога. :shock:

sladku_bebzi
04-19-2008, 11:42
Не мисля.Характера си остава най-вжното, но пък да не приличаш на нищо също не става!

vikiiitooo
04-19-2008, 12:14
Когато бившия ми попита защо го харесвам аз му казах заради характера и тои ми се разсърди и ми каза само заради това... :?

sexita
04-19-2008, 12:35
[quote="bibo"]
@sexita , ти ги гледаш . харесваш ги .. даже ги обичаш ..
Темата за "Изменен ли е смисъла на Обичам те" или нещо подобно е точно за теб мисля .. Ако като кажеш - Обичам те - означава - харесвам те .. :|

Не...този,който бях обичала...беше супер труден и с отблъскващ характер...защо го обичах тогава???Защото беше супер сладък и всички искаха да са на мястото ми...надъхах ли се,не знам...но знам,че го обичах главно заради това,че е красив и се гордеех с него :? Умирах за него,плачех за нищо.
А що се отнася до съмнението относно моята любов към него...3 години не са малко...толкова отделих от живота си за него.Разделихме се преди 2 години и все още ми притрепва като го видя...но вече знам,че има друг,който е много повече от него за мен сега.

kobrichka
04-19-2008, 13:59
И двете са много важни фактори.Външността е първото впечатление от даден човек.Много е важен външният вид,но не и най-важното,защото има случаи когато един човек е много красив,а като характер да не се разбирате изобщи,както и обратното.Лично српоред мен и външноста и характера са много важни.Не мисля,че може едното без другото.За мен е важно човека до мен да ми харесва и като външност,но и да се разбирам с него.

yuyuto
04-19-2008, 14:33
Да, определено...

soulja_girl4e
04-19-2008, 15:24
miii po harakter si izbiram priqtelite i kompaniqta... no gadjeto - toi trqbva pone malko da e hubav... pone malko da prili4a na 4ovek! 8-)

LoVeIsGoNe
04-19-2008, 15:27
Tova e adski t1po no za jalost e taka... :?

assd
04-19-2008, 15:30
парите, парите... туй е и пътя и истината и живота!

Anarion
04-19-2008, 20:03
Едното не може без другото.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-19-2008, 20:12
Измества ли в днешно време външността характера..Според мен -да :-o

Неее за кво ми е кух и красив лейчо :) ... когато става въпрос за гадже, едното без другото не върви при мен 8)

krisi_bep
04-19-2008, 20:14
Първо ти прави впечатление външността.Ако не си някои безмозъчен/а,ще се загледаш в характера и същността на самия човек.Това,че по-голямата младеж не го прави,не значи,че всички са еднакви ;)

kuklichka_bg
04-19-2008, 20:21
est 4e da v dneshno vreme parvo se gleda vanshnosta pak i kolkoto i da e pekan 4oveka ako e nqkaf blasnat neznam ;] no pri nqkoi haraktera im gi pravi hubavi ;] {}

victoriq
04-19-2008, 20:22
външноста винаги е първата притегателна сила, която ни дърпа към даден човек. именно визията привлича първия поглед и естествено първите асоциации "хубава е" или пък "не е чак толкова" и т.н.
когато визуално харесаме някой ние искаме да опитаме да разгърнем отношенията си със него. тоест да започнем връзка. и именно там преминаваме границата между визия и характер. връзка се гради най-вече на уважението между партньорите. и в крайна сметка колкото и хубав и красив да е човека до нас, щом не се разбираме, просто слагаме край.
едничкото лошо нещо в днешно време е, че хората прекалено прибързано свикнаха да градят мнение въз основа на външноста. но както са казали хората "първото впечатление винаги е грешно" :D

+1

vesito13
04-19-2008, 20:28
Измества ли в днешно време външността характера..Според мен -да :-o според мен да , външността измества характера в днешно време , но за мен лично характера е от по-голямо значение :)

muffin
04-19-2008, 20:37
по горе бе написано че първоначално външният вид те привлича към даден човек и то наистина е така но ние не си говорим за любов от пръв поглед! смисъл отначало може някой да те привлече но после като опознаеш друг и ти харесва характера му със сигурност ще избереш човекът който е по готин по характер!
поне аз съм така.....даже в момента е така.... харесвам човек който е хич не е толкова хубав но е супер пичага :oops:
но пък от друга страна поне малко трябва да те привлича външният вид защото иначе ще го харесваш само като пиятел 8)

Shane
04-19-2008, 20:38
Характер!!!
При всички случаи!
Аха... характер викаш... Еми земи тръгни с нещо http://194.12.229.99/photos/322/3210566l.jpg < такова :D

Kasiera
04-19-2008, 20:46
50/50

Първо гледам външността, ако ми хареса характера започвам да обръщам по-малко внимание на другото.

ПП.Още 1000000000000000000000 пъти пуснете тая тема.

hahavteen
04-19-2008, 20:47
Crafter аз пък съм виждала доста двоики в които жената е ниска и дебела и нищо особено в лицето а мъжа е супер пич но има нещо вярно в това че мъжете са по-взискателни но то е защото твърде мн им пука какво ще кажат приятелите им и не смеят да се появят с някоя която не отговаря на днешните стандарти :)

Иначе за мен е мн по-важен характера. Единствените ми изисквания са да е висок и чистоплътен. Така и така когато обичаш някой почваш да го виждаш с други очи и ти се струва прекрасен.

MiLeNcHeToO
04-19-2008, 23:17
Темата е много хубава! Радвам се, че всеобщото мнение е горе-долу еднакво. Както всички казаха.. винаги първо се привлечени от външната красота, а след това и ако характерът на човека е готин-перфектно!
+1 :)

Crafter
04-19-2008, 23:28
Crafter аз пък съм виждала доста двоики в които жената е ниска и дебела и нищо особено в лицето а мъжа е супер пич но има нещо вярно в това че мъжете са по-взискателни но то е защото твърде мн им пука какво ще кажат приятелите им и не смеят да се появят с някоя която не отговаря на днешните стандарти :)

Иначе за мен е мн по-важен характера. Единствените ми изисквания са да е висок и чистоплътен. Така и така когато обичаш някой почваш да го виждаш с други очи и ти се струва прекрасен.

А! Радвам се, че някой го каза, защото аз не можах :). Благодаря ти за това изказване.

PS.

183см и се къпя веднъж в годината на промоция - канче топла вода и пяна за бръснене.
Все пак дай скайп. Ще ми се да познавам повече момичета, като теб.

NightGuardian
04-20-2008, 00:06
Ако не ти хареса външно , не виждам как ,ще стигнеш до вътрешното... :)

Miss_^Girlfriend
04-20-2008, 07:47
Винаги първо ни привлича външността на дадения човек и това ни кара да изпитаме любопиство към него...след това да се запознаем с него...и ако ни хареса и характера да хлътнем...и т.н... Но първото впечатление е винаги от външността... после от държанието...

kykyto
04-20-2008, 07:52
еми характера

fuck_me_pls
04-20-2008, 08:03
i dvete imat ogromno zna4enie za men xaraktera e na 2-ro mqsto :)

fuck_me_pls
04-20-2008, 08:04
Ако не ти хареса външно , не виждам как ,ще стигнеш до вътрешното... :)

+1

BWald0rf
04-20-2008, 08:10
Колкото и жалко да е - в повечето случаи да! .. Хората не се и опитват да те опознаят ако не си от ''готините'' .. ако не носиш марковите дрешки и не си с сто кила грим на лицето (или сто кила гел ф косата за момчета) .. Въпреки тфа вярвам,че още има хора,които не те преценяват само според външния ти вид ;)

slun4ice_90
04-20-2008, 09:56
Crafter аз пък съм виждала доста двоики в които жената е ниска и дебела и нищо особено в лицето а мъжа е супер пич но има нещо вярно в това че мъжете са по-взискателни но то е защото твърде мн им пука какво ще кажат приятелите им и не смеят да се появят с някоя която не отговаря на днешните стандарти :)

Иначе за мен е мн по-важен характера. Единствените ми изисквания са да е висок и чистоплътен. Така и така когато обичаш някой почваш да го виждаш с други очи и ти се струва прекрасен.

А! Радвам се, че някой го каза, защото аз не можах :). Благодаря ти за това изказване.

PS.

183см и се къпя веднъж в годината на промоция - канче топла вода и пяна за бръснене.
Все пак дай скайп. Ще ми се да познавам повече момичета, като теб.+1 :) :-P

Wrathchild
04-20-2008, 10:31
2 в 1 си е най-добре.
Не бих могла да съм с някой, който е красив външно, но пък е пълен задник. Най-малкото аз в една връзка искам уважение, сигурност, подкрепа, обич... и нямам работа с някой, който има само външен вид, но не би могъл да ми даде. От друга страна пък може човек вътрешно да е прекрасен, да ми дава тези неща, но да не го харесвам на външен вид. И тогава бих могла да го възприема само като приятел. Все пак за нещо повече трябва и да ме привлече...
Така, че... 2 в 1.

MoonAngel
04-20-2008, 10:45
Да определено и аз съм за 2 в 1. Това е най-добрият вариант.

damaga
04-20-2008, 13:35
Haraktera estestveno!S godinite 4ovek se promenia ividoizmenia !Taka 4e ne e garancia 4e ako na 15 si super,na 25 6te bade6 varhovna!

TIMEX
04-20-2008, 13:40
външноста винаги е първата притегателна сила, която ни дърпа към даден човек. именно визията привлича първия поглед и естествено първите асоциации "хубава е" или пък "не е чак толкова" и т.н.
когато визуално харесаме някой ние искаме да опитаме да разгърнем отношенията си със него. тоест да започнем връзка. и именно там преминаваме границата между визия и характер. връзка се гради най-вече на уважението между партньорите. и в крайна сметка колкото и хубав и красив да е човека до нас, щом не се разбираме, просто слагаме край.
едничкото лошо нещо в днешно време е, че хората прекалено прибързано свикнаха да градят мнение въз основа на външноста. но както са казали хората "първото впечатление винаги е грешно" :D
+1

lud1990
04-20-2008, 14:10
За момичета е важно да е готин и да има пари :x За съжаление в момента това е най-важното за тях. :shock:

soulja_girl4e
04-20-2008, 14:14
Аха... характер викаш... Еми земи тръгни с нещо http://194.12.229.99/photos/322/3210566l.jpg < такова :D
Муш, въх, уби ма! :razz: 8-) :razz:

hahavteen
04-20-2008, 14:15
За момичета е важно да е готин и да има пари :x За съжаление в момента това е най-важното за тях. :shock:

А за момчетата е важно да е 90-60-90,с дълга коса,да се облича секси и по възможност да има бразилско дупе...

Rosenrot_f
04-20-2008, 16:30
Характер!!!
При всички случаи!

+1

gLoRiOuS_aNGeL
04-20-2008, 19:24
Трябва и двете да ги има,инае няма смисъл да се стига до по-сериозна връзка според мене...И я ми кажете вие,дето се мислите за много велики
и възвишени,ако при вас дойде някой грозен,лигав,мръсен и неприятен "убавец" или някоя грозна,космата,потна,пъпчи а мадама надали ще ги харесате,нали?Така че не се правете на много умни и признайте,че в тийн годините външността не измества,но определено е по-важна от характера... :?

eLeinS
04-20-2008, 19:34
Бе всички викате характер..но да не кажа,че едно 70 на 100 от вас си избират гаджетата по външен вид..Малко са хората,които биха опростили физическо несъвършенство и биха застанали твърдо зад характера..

hahavteen
04-20-2008, 19:42
Трябва и двете да ги има,инае няма смисъл да се стига до по-сериозна връзка според мене...И я ми кажете вие,дето се мислите за много велики
и възвишени,ако при вас дойде някой грозен,лигав,мръсен и неприятен "убавец" или някоя грозна,космата,потна,пъпчи а мадама надали ще ги харесате,нали?Така че не се правете на много умни и признайте,че в тийн годините външността не измества,но определено е по-важна от характера... :?

Не всички грозни хора са нечистоплътни и едното няма нищо общо с другото....Освен това какво общо има факта че е лигав с външността? А колкото до пъпките те са нещо нормално на тази възраст и човека не е виновен че ги има.

Dilana
04-20-2008, 20:06
mmm po princip v dne6no vreme v1n6nosta izmestva haraktera,no sled vreme kogato edna vr1zka zapo4ne v1n6nosta ostava na zaden plan ;) p1rvoto privli4ane e ot v1n6nosta toi ili tq moje da e spr qk/a ,no kogato se opoznaqt prosto moje n6 da ne se polu4i ;) edna vr1zka zapo4va s privli4aneto ot v1n6nosta,no razdqlata v nqkoi slu4ei e ot haraktera... ;) :( :( :( :( :( :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

maaster
04-21-2008, 07:23
Еми както се спомена, и аз просто нормално първо като видя момиче харесвам външността и, и след това вече идва и характерът ... но характерът е по-важен !!!

zaetasum
04-21-2008, 08:27
v kraina smetka ako tolkova zalagaxme na vun6nosta nqma6e da ima smisul da sme samo s edin primerno...6tqxme da si kolekcionirame barbita i (kak be6e na barbity krasaveca...) i tam krasavci nekvi!
za6toto kogato si s ednin 4ovek ti opredeleno iska6 da po4yvstva6 dy6ata my,da opoznae6 xaraktera!iska6 da si s nego za da si spodelqte,da se podkrepqte!ako samo vun6nosta e vajna za nqkoi xora to togava tezi xora nqmat vkys,ne mislqt s glavata i qvno po-skoro sa si vzeli maceto/pi4a samo za da se pokajat kato"Golqmata rabota"
i vse pak kolkoto i razvrat i licemerie da ima v dne6no vreme vse o6te vqrvam 4e ima xora koito naistina da opoznavat 4oveka i pod fondiotena ( :D ) malako tupo kato misul no dostoina za yvajenie 6tom q proiznasqm az 8-)

evelinka1122
04-21-2008, 11:31
За момичета е важно да е готин и да има пари :x За съжаление в момента това е най-важното за тях. :shock:

А за момчетата е важно да е 90-60-90,с дълга коса,да се облича секси и по възможност да има бразилско дупе...
ха, мн точно казано... +1

CfEtii
04-21-2008, 11:38
ХАРАКТЕРА!

alex_devv
04-21-2008, 11:41
80% външност и 20% характер.
трябва да има вънсшност и да е красива. надали бих тръгнал с няква мумия дето разчита само на характера си 8)
такива не ми правят впечатление 8)

Alabalaportokala
04-21-2008, 12:23
Аз лично си имам теория че момичетата са по склонни да гледат характера и не чак толкова външността на момчетата. Виждал съм хубави момичета с не чак толкова хубави и богати "пичове". Явно характера ги привлича. Разбира се тука си е относително...и не е при всички девойки. Но ние момчетата никога не бихме тръгнали с момиче ако не ни хареса на външен вид ако ще и екстра характер да има, докато момичетата биха. Познавам жени които са спали с мъже заради гласовете им. :D

Felis_Dirus
04-21-2008, 13:39
Хм, важното е да не е отблъскващ или противен. В общи линии това са ми изискванията към външността и всичко друго (хубаво тяло, лице) се приема като бонус. Личностните му качества са на първо място. Успее ли да ме впечатли (аз си имам едни точно определени изисквания), съм склонна да мяуча в краката му. :)

Miss_Perfekt
04-21-2008, 14:08
80% външност и 20% характер.
трябва да има вънсшност и да е красива. надали бих тръгнал с няква мумия дето разчита само на характера си 8)
такива не ми правят впечатление 8)
И аз съм така само че с момчетата :)

kaprizzna_
04-21-2008, 14:29
Измества ли в днешно време външността характера..Според мен -да :-o външността понякога лъже...

ihopeulikepain
04-21-2008, 14:37
Аз лично си имам теория че момичетата са по склонни да гледат характера и не чак толкова външността на момчетата. Виждал съм хубави момичета с не чак толкова хубави и богати "пичове". Явно характера ги привлича. Разбира се тука си е относително...и не е при всички девойки. Но ние момчетата никога не бихме тръгнали с момиче ако не ни хареса на външен вид ако ще и екстра характер да има, докато момичетата биха. Познавам жени които са спали с мъже заради гласовете им. :D
и аз съм на тва мение ... въпреки че е малко кофти понякога ..

Hilary_
04-21-2008, 15:50
ем и двете са важни... :wink: всеки със своите предпочитания...аз мисля че характерът е по важен но и външност не трябва да липсва... :)