PDA

View Full Version : прекалено много ме ревнува...



Ou7taControL
04-19-2008, 00:28
Здрасти на всички! :)
Имам малък проблем.. ами имам си приятел от 11 месеца вече :) Много се обичаме и двамата, това се забелязва от километри, щастливи сме един с друг, всичко е наред...
Но има нещо, което не ми харесва- че ме ревнува прекалено много, и то не защото му давам поводи, а заради малки неща... даже ако говоря с друг, дори и с негов приятел да е.. или ако някоя приятелка ми говори за момче, и той от това се дразни.. :?
Как да го накарам да спре да ме ревнува толкова.. Много пъти съм говорила с него, казвала съм му че не бих му изневерила, че много си го обичам.. Много пъти сме говорили за това, но няма разлика... Какво да направя? Има ли начин да променя тази ревност в него?
Благодаря предварително за помощта :-)

comics
04-19-2008, 07:47
това е болестно състояние- една бивша моя аверка беше така(съответно я зарязах). Посъветвай го да отиде на психолог да си поговорят. Ак0 ням резултат- зимай ножицата. Е, освен ак0 не искаш да продължават нещата така ;)

Ivalinka
04-19-2008, 07:54
може би и той самият се бори с това си състояние..както и да е,нещата едва ли ще се променят! :?

Ou7taControL
04-19-2008, 08:08
не е чак болестно състояние.. не чак толкова много хах незнам как сам го написала да изглежда... ама все пак е много... но и сме на голямо разстояние сега... охх дано това е причината, защото като сме заедно не се държи така.. дано е от разстоянието.. :o

sexita
04-19-2008, 08:23
Просто му доказвай малко повече,че си с него и че нямаш нужда от друг...говори му...казвай му какво чувстваш,дори и без повод..
Аз също в трудни моменти се страхувам,че може да си намери друга и го ревнувам много,но когато знам,че си е с мен и че ми показва обичта си се чувствам спокойна и знам,че връзката ни не може да се повлияе от някакоя друга.Знам,че за него съм уникална и никоя не би могла да ме измести...поне сега така мисля,ама като се скараме или имаме проблеми и се нацупим и си говорим трудно,усещам тази студенина и веднага си мисля..ето сега ще иде при друга...но не е така...Надявам се!
Та тва ми е мисълта...глези го и му се отдавай,карай го да се чувства специален и незаменим и всичко ще е ок!

GabisiTa
04-19-2008, 10:38
Просто му доказвай малко повече,че си с него и че нямаш нужда от друг...говори му...казвай му какво чувстваш,дори и без повод..
Аз също в трудни моменти се страхувам,че може да си намери друга и го ревнувам много,но когато знам,че си е с мен и че ми показва обичта си се чувствам спокойна и знам,че връзката ни не може да се повлияе от някакоя друга.Знам,че за него съм уникална и никоя не би могла да ме измести...поне сега така мисля,ама като се скараме или имаме проблеми и се нацупим и си говорим трудно,усещам тази студенина и веднага си мисля..ето сега ще иде при друга...но не е така...Надявам се!
Та тва ми е мисълта...глези го и му се отдавай,карай го да се чувства специален и незаменим и всичко ще е ок!

;-) :cry:

Iv4eTy
04-19-2008, 11:49
Просто му доказвай малко повече,че си с него и че нямаш нужда от друг...говори му...казвай му какво чувстваш,дори и без повод..
Аз също в трудни моменти се страхувам,че може да си намери друга и го ревнувам много,но когато знам,че си е с мен и че ми показва обичта си се чувствам спокойна и знам,че връзката ни не може да се повлияе от някакоя друга.Знам,че за него съм уникална и никоя не би могла да ме измести...поне сега така мисля,ама като се скараме или имаме проблеми и се нацупим и си говорим трудно,усещам тази студенина и веднага си мисля..ето сега ще иде при друга...но не е така...Надявам се!
Та тва ми е мисълта...глези го и му се отдавай,карай го да се чувства специален и незаменим и всичко ще е ок!

Абсолютно точно и ясно казано.

Ou7taControL
04-19-2008, 19:33
Просто му доказвай малко повече,че си с него и че нямаш нужда от друг...говори му...казвай му какво чувстваш,дори и без повод..
Аз също в трудни моменти се страхувам,че може да си намери друга и го ревнувам много,но когато знам,че си е с мен и че ми показва обичта си се чувствам спокойна и знам,че връзката ни не може да се повлияе от някакоя друга.Знам,че за него съм уникална и никоя не би могла да ме измести...поне сега така мисля,ама като се скараме или имаме проблеми и се нацупим и си говорим трудно,усещам тази студенина и веднага си мисля..ето сега ще иде при друга...но не е така...Надявам се!
Та тва ми е мисълта...глези го и му се отдавай,карай го да се чувства специален и незаменим и всичко ще е ок! напълно права си, аз че го обичам му го повтарям непрекъснато както и той на мен, но найстина когато понякога се скараме за нещо (нашите караници траят 1-2 часа, после нищо ни няма ;]) и тогава може би мисли че ще го оставя или че ще харесам друг.. и аз незнам какво точно.. но може и това да е причината да ме ревнува толкова.. благодаря ти за мнението, както и на останалите :-)

Obsession
04-19-2008, 19:40
Просто му доказвай малко повече,че си с него и че нямаш нужда от друг...говори му...казвай му какво чувстваш,дори и без повод..
глези го и му се отдавай,карай го да се чувства специален и незаменим и всичко ще е ок!
Е, това е ;) Съвсем вярно го е казала Sexita. Дано наистина да е от разстоянието защото ревността наистина наранява, създава впечатление за недоверие. Продължавай да му показваш колко много значи за теб. Успех (:

iiirish
04-19-2008, 20:22
честно казано няма какво да направиш. ревноста не може да се лекува когато не е осъзната, а той явно не се замисля за това, че прекалява. дай му време, заедно сте от прекалено малко време. след няколко месеца нещата ще улегнат, просто бъди търпелива

MiMcHeToOo
04-19-2008, 23:10
не е чак болестно състояние.. не чак толкова много хах незнам как сам го написала да изглежда... ама все пак е много... но и сме на голямо разстояние сега... охх дано това е причината, защото като сме заедно не се държи така.. дано е от разстоянието.. :o

Това ше да е ;)

vvs_go
04-20-2008, 10:05
kato te gledam nqma za6to da te revnuva

fuck_me_pls
04-20-2008, 10:10
ми ревнувай го и ти :) той ще ти каже че няма смисъл понеже е само твои :D ити тогава ще му кажеш че и за теб е само той и няма място за ревност хахах :) УсПеХхХхХХх

FiRe_LaDy
04-20-2008, 10:21
Споко мила не си само ти.И моя приятел е така.Ревнува ме от най - добрия си приятел,от моя най - добър приятел.СНощи и от едно момче от компанията,защото имаше РД и танчувах с него .... ревнува само за дребни неща .. без да му давам повод.Говорила съм много пъти с него,но не помага.Няма как да го накараш да промени това нещо.... за това гледам да не му обръщам внимание,защото знам,че не съм направила нищо и не съм му дала повод за това,а си го втълпява сам и скоро му минава.Така,че недей да си го слагаш много това ... показвай му просто,че е единствен за теб и дано с времето осъзнае,че греши.

sexita
04-20-2008, 11:13
Е,аз моя...като танцува с друга също го ревнувам...всмисъл,много се дразня :o
Мн е гадно...но той си танцува само с мен :-)

VinDiesel
04-20-2008, 11:18
И аз бях в такова болестно състояние преди 2 3 години. Особено като правих секс с гаджето ми тогава за 1-ви път после бях направо много злееееее.Да чукна на дарво оправих се сега имам голямо доверие на сегашното си гадже и до сега не съм я ревнувал :) Много ревнувах за най-малкото нещо и ме удряше яко ревноста и ме дразнеше като говори с някой приятел е такива но се научих да малча да не я задушавам от ревност и така за 1 година всичко отмина. А и сегашната ми приятелка ми има също голямо доверие :) което е много добре

Ou7taControL
04-20-2008, 20:54
мерси за мнениеята на всички, така поне се успокоих че не е само при нас така.. :-) и мерси за този, който каза че така като ме гледа няма повод да ме ревнува :grin: