PDA

View Full Version : Подарък ?!?!



sad`cry
04-19-2008, 08:54
Здравейте, приятелям ми с който сме заедно вече година има рожден ден и наистина не знам какво да му взема ... Знам, че има много такива теми, и във всичките предложенията са едни и същи, но всички тези подаръци като плюшени мечета, сърчица, гривни, обеци, дрехи, парфюми ... съм му ги подарявала. Подарявала съм му и много картички, даже бах направила нещо като албумче с нащите снимки и спомени. И сега вече наистина не знам какво да му взема, а и една седмица след рождения му ден правим една година. Искам да му подаря нещо наистина оригинално, но идея си нямам какво :? Вие ако имате някакви предложения пишете ... Благодаря предварително и още веднъж се извинявам, че темата ми се повтаря. :(

sexita
04-19-2008, 09:07
хаха...и моят на 27 има ден ден :P
И аз се чудих дали да не пусна тема,защото не знаех,но бързо ми дойде на ум ;)
Помисли какво обича най- много :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-19-2008, 09:42
Искам да му подаря нещо наистина оригинално, но идея си нямам какво :?
Теб? :-D
С една панделка и бонбон. :) Ако вашите или техните ги няма, вечерта го замъкваш у вас или у тяхи му правиш стриптийз, а после... вие си допродължавате историйката. :-D
Може да се опиташ да направиш някоя домашна торта и да я оформиш като сърце, да бочнеш 1 свещичка по средата или пък да вземеш от онези свещички-цифри и да сложиш възрастта на момчето ти по средата и да му подариш цялото това кулинарно творение...
Това засега от мен, ако се сетя за още нещо, може да допълня. :)

П.П. Аз например на приятеля си му харесах за рождения ден умален модел на барабани и на китара, понеже обича да свири, ти също можеш да потърсиш нещо свързано с хобитата му. Има много хубави комплекти с карти и зарове за различни игри, ако случайно си пада по това. А пък ако става на 18, аз например на моя приятел съм решила да взема и някоя играчка, на каквато той се е кефел като малък, с посланието да запази детското в себе си. :)

Miss_Perfekt
04-19-2008, 09:46
Боксерки с твойто име :D

hahavteen
04-19-2008, 10:57
:arrow: Kogato pravihme polovin godina s priatelia mi my vzeh edna goliama karti4ka na me to you v koiato ot ednata strana napisah "obi4am te" na 24 ezika a na drygata napisah ne6to milo i se poly4i dosta dobre.
:arrow: Za purvata godi6nina my kypih edna durvena kytia ne mnogo goliama koiato prili4a6e na kov4eje,izraziah 100 sur4ica ot 4erven karton i na vsiako napisah po edna pri4ina za6to go obi4am(materialite za poslednoto gi kypih ot BG i mi izleze ne pove4e ot 11-12 lv kato se ima predvid 4e kytiata be6e 8 ).
:arrow: Zа rojdenia my den kypih kytia za podaruci(gore doly kolkoto teia za obyvki) i slojih vutre razni malki ne6ta deto imat ob6to s nas(primerno kliy4odurjatel4e tigur4e za6toto my vikam taka) i my napravih malka knijka ot raznocvetni kartoni i vutre napisah stih4e koeto sama si biah izmislila kato na vsiaka stranica pi6eh po edna fraza i lepiah ot teia lepenkite s razni me4eta,zai4eta,sur4ica koiato simvolizira napisanoto.Su6to ne mi izleze skupo i toi mnogo se zaradva.
:arrow: Prednata godina puk pak za rojdenia my den my kypih edno suvsem malko krust4e ot bialo zlato i na karti4ka napisah teksta na edna pesen koiato 4esto sly6ahme togava v koiato se kazva ne6to kato "iskam da me nosi6 na vrata si kato taen talisman,kato malko krust4e blizo do surceto ti....".
:arrow: Za vtorata godi6nina koiato e sled mesec naistina ne znam kakvo da my podaria za6toto iskah da e ne6to specialno no za sega sum vzela edna meki4ka malka vuzglavni4ka na koiato pi6e "Love is everything" za da ia gy6ka ve4er i da se se6ta za men kogato zamina za Germania da y4a(vse o6te ne e sigyrno dali 6te doide s mene ) i edna 4a6a za kafe s iagodi otpred za6toto mi kaza 4e niama na rabota v kakvo da si pie kafeto a puk obojava iagodi i sum 100% sigyrna 4e 6te my haresa i 6te my vur6i rabota.

www.lovingyou.com

sexita
04-19-2008, 12:43
За свети валентин му подарих ключодържател на който бях гравирала нашата снимка.Много се зарадва :-)
http://i29.tinypic.com/111lba9.jpg

mickelangelo
04-19-2008, 13:03
Отиди с Панделка на врата ... :)

MartyParty
04-19-2008, 13:47
:arrow: Kogato pravihme polovin godina s priatelia mi my vzeh edna goliama karti4ka na me to you v koiato ot ednata strana napisah "obi4am te" na 24 ezika a na drygata napisah ne6to milo i se poly4i dosta dobre.
:arrow: Za purvata godi6nina my kypih edna durvena kytia ne mnogo goliama koiato prili4a6e na kov4eje,izraziah 100 sur4ica ot 4erven karton i na vsiako napisah po edna pri4ina za6to go obi4am(materialite za poslednoto gi kypih ot BG i mi izleze ne pove4e ot 11-12 lv kato se ima predvid 4e kytiata be6e 8 ).
:arrow: Zа rojdenia my den kypih kytia za podaruci(gore doly kolkoto teia za obyvki) i slojih vutre razni malki ne6ta deto imat ob6to s nas(primerno kliy4odurjatel4e tigur4e za6toto my vikam taka) i my napravih malka knijka ot raznocvetni kartoni i vutre napisah stih4e koeto sama si biah izmislila kato na vsiaka stranica pi6eh po edna fraza i lepiah ot teia lepenkite s razni me4eta,zai4eta,sur4ica koiato simvolizira napisanoto.Su6to ne mi izleze skupo i toi mnogo se zaradva.
:arrow: Prednata godina puk pak za rojdenia my den my kypih edno suvsem malko krust4e ot bialo zlato i na karti4ka napisah teksta na edna pesen koiato 4esto sly6ahme togava v koiato se kazva ne6to kato "iskam da me nosi6 na vrata si kato taen talisman,kato malko krust4e blizo do surceto ti....".
:arrow: Za vtorata godi6nina koiato e sled mesec naistina ne znam kakvo da my podaria za6toto iskah da e ne6to specialno no za sega sum vzela edna meki4ka malka vuzglavni4ka na koiato pi6e "Love is everything" za da ia gy6ka ve4er i da se se6ta za men kogato zamina za Germania da y4a(vse o6te ne e sigyrno dali 6te doide s mene ) i edna 4a6a za kafe s iagodi otpred za6toto mi kaza 4e niama na rabota v kakvo da si pie kafeto a puk obojava iagodi i sum 100% sigyrna 4e 6te my haresa i 6te my vur6i rabota.

www.lovingyou.com
и аз за това се сетих.