PDA

View Full Version : Кофти заради подаръци?



Ice_Queen_
04-19-2008, 09:07
Здрасти.
Добре..принципно ние момичетата получаваме подаръците във връзката,нали така.
Момчета,как ще се чувствате ако гаджето ви ви прави подаръци повече от колкото вие на нея?

unauthorized
04-19-2008, 09:18
Здрасти.
Добре..принципно ние момичетата получаваме подаръците във връзката,нали така.
Момчета,как ще се чувствате ако гаджето ви ви прави подаръци повече от колкото вие на нея?

Аз лично малко тъпо...в смисал, ние правим подаръци, с повод или без повод, но нз, аз лично винаги съм бил обременен от т.нар. мъжки неписани правила, в които мъжът трябва да е винаги по-по-най, да пази честта на 2ма и т.н. -> винаги да дава повече, отколкото да взема, но често това няма никавко значение, защото и аз самия вътрешно си зная, че давайки всичко от себе си, очаквам да получа подобно отношение...Ако си разменяте наистина стойностни неща, не по парична сума, а по "сантименталност", то смятам, че жените по-добре се справяте с това...Но пък ако не по-оригиналност, то по честота, ние трябва да водим...:)

kocko
04-19-2008, 09:18
кофти ама нема как да стане 6ото ако тя ми подарява не6то и аз на др ден 6те и подаря и аз :)

Ice_Queen_
04-19-2008, 09:20
Говоря за ситуация - момичето с повече парични възможности..

MakeMeLaugh
04-19-2008, 09:22
Не знам защо сте си втълпили, че вие трябва да получаате повече подаръци, ама както и да е..

Ами логично е..
След като ти правиш повече подаръци, момчето ще се чувства яко и то съответно ще ти направи подарък и така. Едното за другото.

Освен, ако не е някой смотльо..
Ама имай напредвид, че не винаги човек има възможност, особено ако не може сам да си изкарва дохода ;)

Ice_Queen_
04-19-2008, 09:25
тъй тъй , за това става дума.ако момчето не е във финансова стабилност за известно време ,а момичето му прави подаръци дали ще се чувства кофти. :)

MakeMeLaugh
04-19-2008, 09:32
Амиии аз лично мъничко...

В такъв момент трябва да се усещаш кога да спреш ;)

Внимавай да не го разглезиш само, че има някои се възгордяват.. ;д;д

unauthorized
04-19-2008, 09:53
тъй тъй , за това става дума.ако момчето не е във финансова стабилност за известно време ,а момичето му прави подаръци дали ще се чувства кофти. :)



Еми да, не трябва да прекаляваш или го изчакай да може да ти "връща" жеста и тогава пак му прави подаръци - мн зависи от него, аз лично бих се чувствал тъпо...

alex_devv
04-19-2008, 17:45
така както и вие в повечето случай
безхаберни