PDA

View Full Version : Моля помогнете,белези от акне !



gametata
04-19-2008, 10:03
Здравейте!Аз сьм на 18 год и имам проблеми с акне-то ,в момента се лекувам нагревки и такива работи.Много ще ви бьда благодарен ако ми дадете сьвет за някой пилинг или просто мазило което да ми помогне да премахна белезите от акне по лицето си.ПАРИТЕ НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ стига да не се налага да прекарам 99999 месеца вкьщи защото ми се излющва кожата.Белезите ми не са дупки а просто петна (отвратително!!!).Мазах се с Iklen biopiling . . . ГОЛЯМ БОКЛУК(всьщност зависи от организма и кожата).И така ще чакам вашите компетентни сьвети и мнения 8) Благодаря Ви предварително !

siLenT_scReaMs
04-22-2008, 14:23
Здравейте!Аз сьм на 18 год и имам проблеми с акне-то ,в момента се лекувам нагревки и такива работи.Много ще ви бьда благодарен ако ми дадете сьвет за някой пилинг или просто мазило което да ми помогне да премахна белезите от акне по лицето си.ПАРИТЕ НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ стига да не се налага да прекарам 99999 месеца вкьщи защото ми се излющва кожата.Белезите ми не са дупки а просто петна (отвратително!!!).Мазах се с Iklen biopiling . . . ГОЛЯМ БОКЛУК(всьщност зависи от организма и кожата).И така ще чакам вашите компетентни сьвети и мнения 8) Благодаря Ви предварително !
ohh razbiram bolkata ti poneje i az imam no ne po liceto a gurba i ramenete..za sega se maja s kontratubeks kolko shte pomogne neznam nadqvam se ima efekt..ama s drugo ne moga da ti pomogna :o

snow__queen
04-22-2008, 14:27
KONTRAKTUBEX е моето решение хахах :) бях доста недоверчива,но се убедих в ефекта :) струва 13 лв

scanadal
04-22-2008, 15:11
Абе чувала съм,че този Contratubex е ефективен само при "пресни" белези.И почти нямало ефект при по-отдавнашни.И тва ми е казвано от мед.лице.Така,че незнам,ако искаш пробвай с него.Тези зачервявания и петънца останали след акнето мисля,че ще се махнат с по-груб пилинг на кожата.И салициловата киселина олющва кожата и помага.Няма как,ще трябва малко да се "поизлющиш",ама поне ще избледнеят.Опитай със салицилов спирт да се мажеш-2%.Успехче :-)

BeboP
04-22-2008, 16:04
И аз ти препоръчвам Контрактубекс... Лятото изкарах една шарка, непосредствено след това започнах да го използвам и имаше ефект. Е, останаха ми 2-3 петънца, но след умерена доза слънчеви лъчи и те се заличиха. :) Но можеш да го използваш само до 2 седмици след отварянето, ако не се лъжа...

gametata
04-29-2008, 16:43
Чесно да ви кажа този Контратубекс мазах се с него 1 месец преди половин година някуде и изобщо не сьм доволен пак и мн кофти действа върху кожата зачервява я кофти ...Контратукебса попринцип е за белези от рани а не от акне !

TopTa
04-29-2008, 19:53
i as imah tvoq problem i znam kolko e gadno! otidoh na kojen lekar i mi predpisaha razli4ni ne6ta, suvetvam te i ti da otide6 (sledkato parite nqmat zna4enie predpolagam moje6 da si go pozvoli6)! su6to taka po4ni protivoza4atu4ni ... zna4itelno namalqvat kojnite problemi (ot opit govorq)! :)

snow__queen
04-30-2008, 04:39
ДА ви кажа за всяка кожа сие различно,аз имам прияетлка,която от както пие противозачатъчни,цялото и лице се опъпчи ужасно.Както и за контрактубекса,на мен ми действа превъзходно,ето на потребителя по-горе не....Така и сестра ми се мажеше със зинерит и беше много доволна,а аз се обривах от него.Така че трябва да се опита... :)

enola
04-30-2008, 08:50
KONTRAKTUBEX е моето решение хахах :) бях доста недоверчива,но се убедих в ефекта :) струва 13 лв
+ 1 ;-)

gametata
05-05-2008, 14:04
Утре ще отида на солариум ...как мислите надявам се белезите да не се виждат толкова много ...мисля да не почернявам много просто да се скрият малко белезите ..?!?!

denis-7777
11-16-2013, 15:02
Здравейте,аз искам да споделя с вас ,че също имах проблем с гнойни пъпки по лицето и шията с които се борих почти година .Какво ли не пробвах,бях при дерматолози,ползвах скъпа козметика,различни козметични процедури и най - накрая в отчаянието си реших да пробвам лосион който се прави от фармацефт с 52 годишен стаж и до ден днешен съм благодарна на тази жена ,че благодарение на нея имам самочувствие и нямам никакви проблеми с лицето.Наскоро видях ,че има и страница в фейсбук,можете да го намерите под името Magnifico.Струва само 18 лева и е супер ефикасен.
https://www.facebook.com/pages/Magnifico-losion-protiv-akne/107983652686754?ref=hl