PDA

View Full Version : Може ли да си изруся веждите?



girl4eety
04-19-2008, 10:57
може ли да си изруся веждите *мойте са черни* да ги направя примерно руси ако може как с какво и т н давай те идей плс

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

VerryBerry
04-19-2008, 11:03
За какво ти е да ги изрусяваш??Така правят само бабките..Но,ако толкова настояваш-има си специални ''окислители''-май така се казваха..по принцип съм чувала,че и за мустаци стават... :)

Pepincetyy
04-19-2008, 11:19
пробвай с боя за коса да ги изрусиш :grin: :-D :grin: :-D

emilythestrange
04-19-2008, 11:38
^не може с боя за коса!на опаковката си пише да не се използва за изрусяване на мигли и вежди!

ludata_666
04-19-2008, 12:08
Може разбира се ;).Идеята е такава отиваш на козметик и тя ще ти ги изруси,не се притеснявай,ама наистина съм чувала и виждала,че по-възрастните жени,не точно бабките си ги изрусяват,ама няма лошо щом така искаш :) пробвай ;).

AnIcHkAtA
04-19-2008, 12:08
иди на козметичка те могат.моите бяха светло кестеняви (като косата) а сега са ми черни.и вземат нещо от сорта на 2-3 лева.даже мигли могат да се боядисват ;)

kocko
04-19-2008, 12:33
да 6те си изруси6 гъза :razz:

ne6toto
04-19-2008, 13:04
при мойта козметичка е 3лв боядисването,няма е скъпо дори и в по големи салони,можеш да помолиш някой да ти ги направи с фотошоп и виж как ше изглеждаш и тогава реши дали да сменяш цвета,

nencuHka
04-19-2008, 15:48
Една съученичка си ги изруси при фризиор иди там :-D

gLoRiOuS_aNGeL
04-19-2008, 19:02
Ако ти е тъмна косата,веждите ти ще изглеждат смешни руси...Ако ти е светла,ги изруси,ама не прекалявай,щото изглежда тъпо прекалено русо...

stolichankata
04-19-2008, 19:17
Ако ти е тъмна косата,веждите ти ще изглеждат смешни руси...Ако ти е светла,ги изруси,ама не прекалявай,щото изглежда тъпо прекалено русо...
Няма да изглежда тъпо .. ми направо грозно. също така ако косата ти е светла и ако кожата ти е светла .. не ги изрусява че ще заприличаш на албинос :-D :grin:

TheNewReligion
04-19-2008, 21:25
Emi , neznam za vejdi , no sum chuvala za kosumchetata nad gornata ustna . Otidi na kozmetik , ako iskash !

girl4eety
04-20-2008, 06:08
еми косата ми е руса , лицето ми е бяло , веждите са ми черни според вас дали ще е смешно ако ги направя руси

nejnaDROGA
04-20-2008, 06:30
еми косата ми е руса , лицето ми е бяло , веждите са ми черни според вас дали ще е смешно ако ги направя руси
По-скоро е смешно когато видиш момиче с руса коса и черни вержди :-D Когато видя такова момиче или момче погледа ми се спира точно на веждите и дори веднъж така се смях на една приятелка,че седмица не ми говореше :-D
П.П. Към тези,които казват че само възрастните си изрусяват веждите имам един въпрос-Вие никога през живота си ли не сте виждали естествена блондинка?! :-o Техните вежди също са много светли и РУСИ (в много случаи са точно като цвета на косата,но има и малки изключения)!!!Какво ще ми кажете,че те от малки си изрусяват веждите ли :razz: ...

Pepincetyy
04-20-2008, 10:57
He}|{Ha_Dpo|`a

zvezda_ написа:
еми косата ми е руса , лицето ми е бяло , веждите са ми черни според вас дали ще е смешно ако ги направя руси

По-скоро е смешно когато видиш момиче с руса коса и черни вержди funfunfun Когато видя такова момиче или момче погледа ми се спира точно на веждите и дори веднъж така се смях на една приятелка,че седмица не ми говореше funfunfun
П.П. Към тези,които казват че само възрастните си изрусяват веждите имам един въпрос-Вие никога през живота си ли не сте виждали естествена блондинка?! Surprised Техните вежди също са много светли и РУСИ (в много случаи са точно като цвета на косата,но има и малки изключения)!!!Какво ще ми кажете,че те от малки си изрусяват веждите ли Razz ...
_____________________________________________

Според мен не смешно момиче с руса коса и черни вежди,защо да е смешно ,хубаво си е...

schhhhhhh
04-20-2008, 13:56
При всички положения разликата между цвета на веждите и косата не трябва да е голяма.Отиди на козметик-там ще ти кажат дали ще ти стои добре ако ги изрусиш и ако да - какъв трябва да е нюанса на русото.

iams
04-20-2008, 16:23
Ами по темата. Както написах и в другия ти пост за веждите, не прекалявай с русото. Аз изпозвам изсветлители на Lycia. Струват около 1.20. Те са на принципа на боята. Попринцип се боядисвам сама- и косата и веждита,когато се налага. Но ако от скоро се боядисваш, внимавай колко време ще стоиш с кремчето-следи как се обезцветяват. :)

Shane
04-20-2008, 20:54
He}|{Ha_Dpo|`a

zvezda_ написа:
еми косата ми е руса , лицето ми е бяло , веждите са ми черни според вас дали ще е смешно ако ги направя руси

По-скоро е смешно когато видиш момиче с руса коса и черни вержди funfunfun Когато видя такова момиче или момче погледа ми се спира точно на веждите и дори веднъж така се смях на една приятелка,че седмица не ми говореше funfunfun
П.П. Към тези,които казват че само възрастните си изрусяват веждите имам един въпрос-Вие никога през живота си ли не сте виждали естествена блондинка?! Surprised Техните вежди също са много светли и РУСИ (в много случаи са точно като цвета на косата,но има и малки изключения)!!!Какво ще ми кажете,че те от малки си изрусяват веждите ли Razz ...
_____________________________________________

Според мен не смешно момиче с руса коса и черни вежди,защо да е смешно ,хубаво си е...
Ти си зле :? Като ти е черна косата, за къв чеп шсе изрусяваш не ми е ясно...

siLenT_scReaMs
04-22-2008, 14:20
[quote="pepi_090"]He}|{Ha_Dpo|`a

zvezda_ написа:
еми косата ми е руса , лицето ми е бяло , веждите са ми черни според вас дали ще е смешно ако ги направя руси

По-скоро е смешно когато видиш момиче с руса коса и черни вержди funfunfun Когато видя такова момиче или момче погледа ми се спира точно на веждите и дори веднъж така се смях на една приятелка,че седмица не ми говореше funfunfun
П.П. Към тези,които казват че само възрастните си изрусяват веждите имам един въпрос-Вие никога през живота си ли не сте виждали естествена блондинка?! Surprised Техните вежди също са много светли и РУСИ (в много случаи са точно като цвета на косата,но има и малки изключения)!!!Какво ще ми кажете,че те от малки си изрусяват веждите ли Razz ...
_____________________________________________

otvartitelni sa mi na men momicheta s pepelqvo rusi kosi i cherni vejdi..mn e protivno neznam izglejda strashno neestestveno..kogato bqh po rusa mnogo si tursih kude da si izsvetlq vejdite..v nikakav sluchai sama! vuv friziorskiq salon mi napraviha boq specialno za vejdite kato slojiha mn po malko amonqk..zashtoto okolo ochite e dosta chuvstvitelna zonata..ii taka..no nedeite pravi nishto sami vkushti :) ot lichen opit znam :P