PDA

View Full Version : Винаги става така...



Miss_^Girlfriend
04-19-2008, 13:08
Преди, когато започнах да си падам по едно момче казах на приятелките си и те веднага го раздрънкаха на цялото училище, а уж ми обещаха, че нищо няма да кажат.И започнаха вс да го харесват.Разочаровах се от тях... пък и с това момче не ми провървя...въпреки, че още съм влюбена в него.
Преди няколко седмици дойде в училище ново момче.Много е готин.Хареса ми, но понеже не бие на очи приятелките ми започнаха да казват колко е грозен, тъп...и какво ли не... Казах си, че този път няма да се доверявам на всички, а само на двете си най-добри фр реших да си излея душата...Казах им, че ми харесва.Едната нищо не каза, но другата изведнъж си смени цвета на лицето...Попитах я какво й става и тя каза, че и тя го харесва.В този момент имах чувството, че сърцето ми спря да бие... питах се дали сънувам поредния кошмар, но не беше така... и това още повече ме смразяваше... направо ми се доплака.
Същата тази моя фр на следващия ден каза на вс останали наши фр и когато те я попитаха дали тя го харесва тя отрече.
Сега всички не млъкват, дори и пред него....
В крайна сметка съм любена в две момчета, а и с двете не ми върви... Всичко винаги се обърква.Направо ми се плаче... С едното момче съм скарана и не си говорим от мнооооого време, въпреки, че той все ми намеква, че ме харесва и няколко пъти се е опитвал да ме заговори, но аз по незнайни причини все не му отвръщах... С второто момче вчера за пръв път говорих с него... и тази сутрин приятелката ми, която си пада по него се държеше малко заядливо с мен по скайпа и когато я попитах дали ще ми даде две негови снимки (които има от момиче в неговия клас) тя ми даде една.Помолих я и за другата.Даде ми я със думите "офф ми ето ти я. щом толкова я искаш - гледай си я"...или нещо от тоя сорт... Усетих какво става...Нямах друг избор и реших да й кажа, че вече не го харесвам.Казах й го и тя ми върна само една усмивка последвана от "и какво от това.Браво на теб"
И сега какво ?...Какво да правя ?...Как да се чувствам ?... Аз ли бъркам и аз ли съм виновната....? ... Моля ви, кажете нещо... :(

tigity
04-19-2008, 13:21
az smqtam 4e f nikuf slu4ai ne trea da se otkazvash ot mom4eto dori tfoqta BFF da go haresfa shot kakto vijdash f momenta samata tq ti zabiva noj v gurba po tos na4in!spored men ne trea se doverqvash na tazi i dr ti fr zashtoto kakto vijdash te te predavat a tova za mene ne sa nikfi fr.kusmet s mom4etata stiskam palci ;) :P

krisi_bep
04-19-2008, 13:26
Всеки има право да изпитва чувства/любов към някого.Не си виновна.Ще намериш подходящия.мисля,че е по-добре да не отстъпваш за второто момче.Това момиче,уж най-добра приятелка,май не ти е такава.Щом може да зареже приятелството заради един каприз :? Отпиши я от списъка с приятелите,не е такава.А ти,ти не се отчайвай и гледай само напред.Не се интересувай и засягай от думите на околните.Бъди себе си и не предавай,както "приятелката" ти.Сигурно целия ми коментар е страшно изтъркан,но не намирам други думи по въпроса ;)

Miss_^Girlfriend
04-19-2008, 14:03
Благодаря и на двете ви... Преди малко, когато написах това мнение бях малко депресирана, защото мислех, че въобще не знам какво правя и защо... просто си бях втълпила, че всичко в любовта си е изгубило смисъла... но сега, когато си излях душата и увеличих музиката на МАХ ... се пооправих и вече си тананикам...
Просто ми е супер неприятно всички да знаят кой харесвам и когато минавам покрай него да ме побутват и да се усмихват и да ми говорят... просто всичко се разбира.Супер неловко е...
Зададох въпрос на единствената ми фр (вече), която винаги е пазила тайна и ме е окуражавала... попитах я "Аз човек, който се предава ли съм ?... " (не й казах, защо я питам - нарочно; просто я помолих да отговори)...тя каза "Не, ти винаги се бориш в името това, което искаш да постигнеш.Познавам те.".... Това наистина ми въздейства.След малко добави "И този път не изневерявай на себе си"... и това със силата на цунами ме накара да се свестя от транса, в който бях изпаднала... Казах си "Това съм аз, за Бога !?...Не съм се променила.Няма и да се променя.Каквото и да става ще гледам с усмивка към слънцето"...станах и затанцувах... Боже! Имам чувството, че душата ми си пое глътка въздух...
Но... как да продължа след като чувствата ми към първото момче не са истинали... С разтреперани ръце пиша следното, но е истина... Обичам го.А другият изведнъж се появи... И отново съм на кръстопът.

За предните мнения много, много ви благодаря хора !... 10х

Miss_Perfekt
04-19-2008, 14:09
Несподеляй толкова много

Miss_^Girlfriend
04-19-2008, 14:14
Така е. Ще си взема една ГОЛЯМА поука от случилите се събития, защото не искам да изпадам повече с неловки ситуации, които ме смазват. Същата тази фр, която ми остана (и направо поклон пред нея и едно голямо БЛАГОДАРЯ) никога не споделя с друг освен с мен.Никога.Чудех й се и милион пъти съм я питала, защо е толкова недоверчива, а тя ми отговаряше "Хората са жестоки, заради самите себе си.Някой ден ще разбереш"... и сега разбрах.

Obsession
04-19-2008, 14:28
Преди години и аз бях много объркана на кои приятелки да вярвам. След това живът ми показа кои са истинските хора около мен. Сега имам 2 най-добри приятелки, на които мога да кажа всичко и не се страхувам да им се доверя. Ти явно имаш една, но не е болка за умиране, че останалите са постъпили така, защото си разбрала на кого да имаш доверие. Покажи на другите, че не могат да те наранят. И си дай шанс с момчето, което обичаш (първо разбери кое точно е то ;) ). Успех и поздрави за борбеността (:

sladku_bebzi
04-19-2008, 14:52
Детски историий... Не им казвай кво чувстваш и тва е.

Miss_^Girlfriend
04-19-2008, 15:21
Преди години и аз бях много объркана на кои приятелки да вярвам. След това живът ми показа кои са истинските хора около мен. Сега имам 2 най-добри приятелки, на които мога да кажа всичко и не се страхувам да им се доверя. Ти явно имаш една, но не е болка за умиране, че останалите са постъпили така, защото си разбрала на кого да имаш доверие. Покажи на другите, че не могат да те наранят. И си дай шанс с момчето, което обичаш (първо разбери кое точно е то ;) ). Успех и поздрави за борбеността (:

Благодаря...Страхотни сте. :-)

krisi_bep
04-19-2008, 17:39
Пффф и на мен ми е сдухано точно сега...заради едно момче..хах...не се отказвай,бъди каквато си и се пази.Ще има и падения и успехи.Всичко преминава и хубавото( :( ) , и лошото.Това трябва да разбера и аз,но и да се откажа...Успех във всичко :-)

Miss_^Girlfriend
04-19-2008, 18:09
Пффф и на мен ми е сдухано точно сега...заради едно момче..хах...не се отказвай,бъди каквато си и се пази.Ще има и падения и успехи.Всичко преминава и хубавото( :( ) , и лошото.Това трябва да разбера и аз,но и да се откажа...Успех във всичко :-)

И да се откажеш ???

Преди малко осъзнах, че всяко нещо в живота ни е изпитание пратено ни там някъде от небесата... и това доказва характера ни....Ти ме обеждаваш да не се отказвам, а самата ти гледаш посърнало надолу.И ти вдигни глава колкото и да е трудно и ти също не се отказвай.Щеше ли да има смисъл живота, ако не беше толкова солен ?... Ако не беше така, щяхме да имаме развалени зъби :-D ... Не се предавай.
Сутринта се питах "Защо правя всичко това... къде ще стигна...защо!?...", а сега се питам "Защо не !?... Ще се справя и с това... не е дошъл края на света"... това ми вдъхва кураж...И най-вече - когато някой ме разбира.

Приятелките ми във един др форум (който е наша "собственост") започнаха да говорят такива глупости за пъвото момче... аз започнах да се защитавам, защото все пак бива бива, но е от време на време неприятно все да ти го натякват.После започнаха да базикат с мен и един от най-добрите ми приятели, че като сме излизали какво лисме правели... Тогава чашата преля.Така хубаво им се развиках на всичките, че направо ги ударих в земята и сега никой не ще да пише в тази тема... Запечатах им устите с бетон.И само да са смели в понеделник като ги видя да кажат нещо... просто ще разберат, че не само те имат сърце и чувства!!! :x И ми стана по-леко вече... В понеделник ще им кажа, че всички момчета са минало, че никой не си харесвам вече и точка.Ако започнат да ми казват, че не ми вярват, защото били убедени, че си падам по дадените две момчета, аз непрекъснато ще отричам... Иначе няма да се предам и ще се боря за нещо, което си струва. :)

Miss_^Girlfriend
04-19-2008, 18:10
Пффф и на мен ми е сдухано точно сега...заради едно момче..хах...не се отказвай,бъди каквато си и се пази.Ще има и падения и успехи.Всичко преминава и хубавото( :( ) , и лошото.Това трябва да разбера и аз,но и да се откажа...Успех във всичко :-)

И да се откажеш ???

Преди малко осъзнах, че всяко нещо в живота ни е изпитание пратено ни там някъде от небесата... и това доказва характера ни....Ти ме обеждаваш да не се отказвам, а самата ти гледаш посърнало надолу.И ти вдигни глава колкото и да е трудно и ти също не се отказвай.Щеше ли да има смисъл живота, ако не беше толкова солен ?... Ако не беше така, щяхме да имаме развалени зъби :-D ... Не се предавай.
Сутринта се питах "Защо правя всичко това... къде ще стигна...защо!?...", а сега се питам "Защо не !?... Ще се справя и с това... не е дошъл края на света"... това ми вдъхва кураж...И най-вече - когато някой ме разбира.

Приятелките ми във един др форум (който е наша "собственост") започнаха да говорят такива глупости за пъвото момче... аз започнах да се защитавам, защото все пак бива бива, но е от време на време неприятно все да ти го натякват.После започнаха да базикат с мен и един от най-добрите ми приятели, че като сме излизали какво ли сме правели... Тогава чашата преля.Така хубаво им се развиках на всичките, че направо ги ударих в земята и сега никой не ще да пише в тази тема... Запечатах им устите с бетон.И само да са смели в понеделник като ги видя да кажат нещо... просто ще разберат, че не само те имат сърце и чувства!!! :x И ми стана по-леко вече... В понеделник ще им кажа, че всички момчета са минало, че никой не си харесвам вече и точка.Ако започнат да ми казват, че не ми вярват, защото били убедени, че си падам по дадените две момчета, аз непрекъснато ще отричам... Иначе няма да се предам и ще се боря за нещо, което си струва. :)

Obsession
04-19-2008, 18:23
Пффф и на мен ми е сдухано точно сега...заради едно момче..хах...не се отказвай,бъди каквато си и се пази.Ще има и падения и успехи.Всичко преминава и хубавото( :( ) , и лошото.Това трябва да разбера и аз,но и да се откажа...Успех във всичко :-)

И да се откажеш ???

Преди малко осъзнах, че всяко нещо в живота ни е изпитание пратено ни там някъде от небесата... и това доказва характера ни....Ти ме обеждаваш да не се отказвам, а самата ти гледаш посърнало надолу.И ти вдигни глава колкото и да е трудно и ти също не се отказвай.Щеше ли да има смисъл живота, ако не беше толкова солен ?... Ако не беше така, щяхме да имаме развалени зъби :-D ... Не се предавай.
Сутринта се питах "Защо правя всичко това... къде ще стигна...защо!?...", а сега се питам "Защо не !?... Ще се справя и с това... не е дошъл края на света"... това ми вдъхва кураж...И най-вече - когато някой ме разбира.

Приятелките ми във един др форум (който е наша "собственост") започнаха да говорят такива глупости за пъвото момче... аз започнах да се защитавам, защото все пак бива бива, но е от време на време неприятно все да ти го натякват.После започнаха да базикат с мен и един от най-добрите ми приятели, че като сме излизали какво ли сме правели... Тогава чашата преля.Така хубаво им се развиках на всичките, че направо ги ударих в земята и сега никой не ще да пише в тази тема... Запечатах им устите с бетон.И само да са смели в понеделник като ги видя да кажат нещо... просто ще разберат, че не само те имат сърце и чувства!!! :x И ми стана по-леко вече... В понеделник ще им кажа, че всички момчета са минало, че никой не си харесвам вече и точка.Ако започнат да ми казват, че не ми вярват, защото били убедени, че си падам по дадените две момчета, аз непрекъснато ще отричам... Иначе няма да се предам и ще се боря за нещо, което си струва. :)

Браво, така и трябва! Има хора, които се мислят за всесилни, заради малкия съюз на тъпоумни егоцентрици, в който участват. Не обиждам приятелките ти (ако още ги смяташ за такива), не ме разбирай погрешно. Казвам го за всчики същества, възприемащи се за повече от останалите, само, защото могат да защитят погрешното си мение с броя си. Един вид: "Аа, ние сме много, значи сме прави!". Не е така и ти си им го показала ;) Good job, girl!

MiMcHeToOo
04-19-2008, 18:55
Занапред си мълчи!

Miss_^Girlfriend
04-19-2008, 19:15
Дам.Това ще ми е правило номер едно.Ще си пазя тайна.По-добре отколкото да ме хваща срам като съм до тях.

iiirish
04-19-2008, 19:24
Ами какво да ти кажа - понякога се получава така. Няма нищо странно или нередно две момичета да харесват едно и също момче. Това че сте приятелки и т.н. никога не е гаранция, може и най-добрите да сте, но винаги такива фалове могат да се получат. Важното е, че дори и да се получи, вие можете да запазите нормални отношения, а не да се заяждате хапливо по скайпа. Тук говорим за достойнство, а не за детинско поведение. Просто късмета ти е такъв, че сега попадаш на такива ситуации, споко - винаги ще ти има, просто трябва да се научиш да не им обръщаш внимание. Вината не е в теб, нито в приятелките ти - това е живота просто

krisi_bep
04-19-2008, 19:45
Пффф и на мен ми е сдухано точно сега...заради едно момче..хах...не се отказвай,бъди каквато си и се пази.Ще има и падения и успехи.Всичко преминава и хубавото( :( ) , и лошото.Това трябва да разбера и аз,но и да се откажа...Успех във всичко :-)

И да се откажеш ???

Преди малко осъзнах, че всяко нещо в живота ни е изпитание пратено ни там някъде от небесата... и това доказва характера ни....Ти ме обеждаваш да не се отказвам, а самата ти гледаш посърнало надолу.И ти вдигни глава колкото и да е трудно и ти също не се отказвай.Щеше ли да има смисъл живота, ако не беше толкова солен ?... Ако не беше така, щяхме да имаме развалени зъби :-D ... Не се предавай.
Сутринта се питах "Защо правя всичко това... къде ще стигна...защо!?...", а сега се питам "Защо не !?... Ще се справя и с това... не е дошъл края на света"... това ми вдъхва кураж...И най-вече - когато някой ме разбира.

Приятелките ми във един др форум (който е наша "собственост") започнаха да говорят такива глупости за пъвото момче... аз започнах да се защитавам, защото все пак бива бива, но е от време на време неприятно все да ти го натякват.После започнаха да базикат с мен и един от най-добрите ми приятели, че като сме излизали какво лисме правели... Тогава чашата преля.Така хубаво им се развиках на всичките, че направо ги ударих в земята и сега никой не ще да пише в тази тема... Запечатах им устите с бетон.И само да са смели в понеделник като ги видя да кажат нещо... просто ще разберат, че не само те имат сърце и чувства!!! :x И ми стана по-леко вече... В понеделник ще им кажа, че всички момчета са минало, че никой не си харесвам вече и точка.Ако започнат да ми казват, че не ми вярват, защото били убедени, че си падам по дадените две момчета, аз непрекъснато ще отричам... Иначе няма да се предам и ще се боря за нещо, което си струва. :) хах...до някъде си права,но нашата история е дългичка.Накрая си отворих очите и осъзнах ,че той просто си игра с мен и все още го прави :? Не ми се отказва,но и не искам да се излагам повече.Подлудява ме,но не е истински.Един път е с мен ,не му пука за другите,а след това не ме познава.Омръзна ми.Днес отново се получи така.Не искам всичко да продължава така.Вярно е,харесвам го,много...привлича ме страшно силно,и аз не знам с какво,но...такъв е живота,нали?!....

П.П.Иска ми се да се запозная с теб :) Много приятно и разумно момиче ми се струваш. Ако имаш желание и ти можеш да драснеш едно ЛС :)

SaYoNaRa
04-19-2008, 19:48
Miss_^Girlfriend ще бъда кратък, като изтъкна най важното с 1 изречение:

Прочетох всичките ти мнения в темата и смятам че приятелките ти(за момчетата не знам, за тях не си казала нищо) НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВАТ!!! ;)

mese4ka
04-20-2008, 01:17
Несподеляй толкова много +1 знаеш ли какво е изтински приятел ... да звъннеш на даден човек в 3 часа сутринта и да му кажеш "пич убих човек"а той да ти отвърне "къде ще копаем" мога само да ти кажа че такива хора се срещат 1 на милион сега вече си разбрала коя ти е истинска приятелка ама да ти кажа никога на никои нямай доверие винаги имай едно на ум :) а по втвоя въпрос ами ... не знам това че "приятелките ти" те дразнят няма нищо общо с момчето което и да е от двамата опитай да се сприятелиш с някой от тях така ще ти е по-лесно след това :) успех

Miss_^Girlfriend
04-20-2008, 06:32
Много ви благодаря за съветите, хора!... Просто ми вдъхнахте много надежда и сили за борба...за пореден път. :-)

Отностно момчетата ... и двамата са приятели (за мое щастие не са най-добри) и всеки ден се виждат в училище двамата... Винаги се получава така, че когато направя още една крачка да забравя първото момче - то точно тогава ми показва с нещо, че не ме е забравило... и аз отново се чувствам "заклещена"... Тези седмици момента е същия.Казах си, че като го видя ще отбивам поглед в страни, няма да му пресичам пътя, ще го избягвам...но не! Сега където ходя аз - той винаги е там!... когато премина на другия тротоар, за да не се разминавам с него - и той пресича улицата или не спира да гледа в мен... Онзи ден дори [color=black]нарочно се блъсна в мен по коридора... Все по често се мотае пред класната ми стая... В такива моменти дъхът ми спира.И сега за капак на всичко се появи и това ново момче... Направо ще полудея.

Miss_^Girlfriend
04-20-2008, 06:34
Много ви благодаря за съветите, хора!... Просто ми вдъхнахте много надежда и сили за борба...за пореден път. :-)

Отностно момчетата ... и двамата са приятели (за мое щастие не са най-добри) и всеки ден се виждат в училище двамата... Винаги се получава така, че когато направя още една крачка да забравя първото момче - то точно тогава ми показва с нещо, че не ме е забравило... и аз отново се чувствам "заклещена"... Тези седмици момента е същия.Казах си, че като го видя ще отбивам поглед в страни, няма да му пресичам пътя, ще го избягвам...но не! Сега където ходя аз - той винаги е там!... когато премина на другия тротоар, за да не се разминавам с него - и той пресича улицата или не спира да гледа в мен... Онзи ден дори нарочно се блъсна в мен по коридора... Все по често се мотае пред класната ми стая... В такива моменти дъхът ми спира.И сега за капак на всичко се появи и това ново момче... Направо ще полудея.

LoVeIsGoNe
04-20-2008, 06:39
abe kak 6te si vinovna be spok da ne ti puka!!!Zaebi gi i 2-te mom4eta znai6 kolko drygi ima :) a za priqtelkata ti zna4i tolkova ti e i priqtelka kaji i da si gleda rabotata :?

Miss_^Girlfriend
04-20-2008, 06:58
Да.Осъзнавам, че даже трябва да съм им благодарна на всичките - ако не за друго, поне защото ми направиха голяма услуга - разбрах кой кой е.Свалиха си маските.И вече се играе открито.Помогнаха ми да разбера, че с тях си губя само времето. :?

LoVeIsGoNe
04-20-2008, 07:00
=D> A taka hi4 da ne i puka gledai samo napred i USPEH :-)

Miss_^Girlfriend
04-20-2008, 07:08
=D> A taka hi4 da ne i puka gledai samo napred i USPEH :-)

1000х Просто сте върха всички!... Винаги съм гледала нагоре към небесата, винаги вярата и надеждата са пламтяли в мен и си казах "Защо пък точно сега да изгасват!?...Ще взема да зарежа всичко, защото ако имаше смисъл до сега да съм го разбрала"
И кой ми помогна да стигна до тук !? - Вие. Още веднъж Благодаря.

Ще послевам съвета ви и сърцето си - ще се усмихна и ще продължа устремено напред. :)

CfEtii
04-20-2008, 07:10
По постъпките им мога да преценя кви бест френдки са.Ми аз на твое място бих си гледала момчето,бих опитала да стане нещо без тия циркаджийки да ги гледам дори.

LoVeIsGoNe
04-20-2008, 07:15
=D> A taka hi4 da ne i puka gledai samo napred i USPEH :-)

1000х Просто сте върха всички!... Винаги съм гледала нагоре към небесата, винаги вярата и надеждата са пламтяли в мен и си казах "Защо пък точно сега да изгасват!?...Ще взема да зарежа всичко, защото ако имаше смисъл до сега да съм го разбрала"
И кой ми помогна да стигна до тук !? - Вие. Още веднъж Благодаря.

Ще послевам съвета ми и сърцето си - ще се усмихна и ще продължа устремено напред. :)

Kato te slu6am kak govori6 moga da ti kaja 4e te sa izgubili mai edna dosta dobra priqtelka ama te gubqt i 6te go os1znaqt sled vreme ama 6te e k1sno.... :-)

Miss_^Girlfriend
04-20-2008, 07:23
Ех, няма да си сваля усмивката от лицето до довечера заради тези комплименти. :oops:

Крайно време беше да разбера що за хора са.Благодарна съм и на това тупкащо глупаче, което бие ускорено в мен, че навреме се усети... а сега лети от радост...

Утре обаче като ги срещна двамата пак ще забави ритъм...но от сега казвам, че ще се усмихвам каквото и да става.Все пак имам един живот и трябва да го изживея както трябва, а да не се впрягам толкова, защото така или иначе не е важно къде ще пристигна, а по кой път ще мина и как ще го извървя...и сега отговорът се обажда в главата ми..."с кеф, слънчеви дни и много усмивки"

Angel_of^love
04-20-2008, 18:01
Тези твои фр явно или не могат да ти влязат в положението, или не са се влюбвали и не разбират какво чувстваш ...или просто са глупачки.Много внимавай на кого се доверяваш...особено в наши дни!... А отностно двете момчета...и на мен ми се е случвало и е мн гадно, защото не можеш да си ги избиеш от главата и все се мъдрят три въпроса в главата ти..."Кой от тях?...Как да се сближа с тях ?...Да зарежа ли всичко!?"... Дам.Супер супер супер гадно чувство.Но се бори.Не се предавай.Каквото и да става.Ако видиш, че няма надежда... има още много момчета, с които можеш да се запознаеш...а тези две - само те губят. :?

П.П. Мн си лъчезарна и оптимистична.Обичам хора като теб.Поклон.

TIMEX
04-20-2008, 19:51
Несподеляй толкова много , щот винаги става така !!!

Angel_of^love
04-23-2008, 17:43
Приятелките ти осъзнават ли какво ти причиняват ?!.... Като гледам в доста неловки положения изпадаш, когато са до теб и ТЕ са на хоризонта... Поговори с тях.Ако все пак нищо не подейства - кажи им, че нямаш нищо общо с тези момчета, че не ги харесваш и нямаш никакви чувства към тях....И повече не споделяй !!!

Miss_^Girlfriend
04-29-2008, 07:47
Вече се "отплетох" от цялта тая каша и ми идва да викам от щастие... Даже се сприятелих с второто момче доста и последния учебен ден (в петък) в голямото м/участие дойде при мен по коридора и с една голяма усмивка ми каза "Ооо...здрасти!Ко става ...?"... и така тръгнахме заедно по коридора (докато г-жата не ни спря, за да го питала нещо)....но пак съм в супер яко настроение и се радвам !!! :-) :grin:

Angel_of^love
04-29-2008, 17:24
Ми давай все така ! :)