PDA

View Full Version : Огромна каша...Помогнете ми !!!



step_up_to_me
04-19-2008, 13:33
Преди време ви писах,за това как най-добрата ми приателка ми взе гаджето.С малки усилия си го върнах.Като че ли всичко отшумя.Но не и болката в сърцето ми,за подлото предателство.Тогава се заклех,че рано или късно,ще и отмъстя.Е това стана снощи.Бях излязла с приатели на дискотека,там беше и гаджето й (тя тръгна с бившия си,след като моят я остави) Тя не беше с него,той дойде на наща маса.Започнахме да си говорим и в мен изплува мисълта за отмъщението (знам много съм жалка).Започна да ме прегръща да ме целува,покани ме да танцуваме.Разказа на всички,че ходим и т.н.Което не беше вярно.Но ми стана доста гадно(осъзнах,че съм паднала на нивото на "прателката" ми и си тръгнах.Сега ужасно много се страхувам да не разбере.Харесвам едно момче от моя клас,той мен също.Въпрос на време е да ми предложи,а се страхувам да не се повтори същата случка с бившия ми.Мисля си,като я видя на саме да и кажа какво е станало и да смекча нещата...или е по-добре както тя направи,да правя мили очи и да се държа все едно нищо не е станало.Ужасно много съжалявам за това което направих.Дали от алкохола,или болката която изпитвах след изневярата,го направих.Най-голямата грешка в живота ми!!!Знам,че много от вас ще ме помислят за кучка или ..... Опреквайте ме,съдете ме но в момента не мога да си намеря място.Няма кой да ми помогне.Просто дайте съвет моля ви от все сърце(ако е останало нещо от него)

VinDiesel
04-19-2008, 13:44
Върнала си си гаджето а харесваш момче от твоя клас :? Отмъщението не е решение то води до по голяма болка .....

kobrichka
04-19-2008, 13:50
Сега поне си разбрала,че отмъщението не е решение.Не мисля,че някои трябва да те упреква,когато си наранен и те боли не мислиш,а просто търсиш отмъщение.След случилото се не мисля,че трябва да правиш " мили очи ",защото един вид правиш като приятелката си...лицемерничиш.А само не разбарх все още ли подържаш контакт с така наречената си "приятелка"?Смятам,че не и дължиш никакво обяснение.А що се отнася до момчето,което харесваш просто му кажи истината.Успех

Miss_Perfekt
04-19-2008, 14:16
И аз съм отмащавала и просто тва е най-голямата грешка гаджето ти ще разбере ....

Ivalinka
04-19-2008, 14:20
и аз съм искала да си отмъстя,но при други обстоятелства...тогава отмъщението беше оправдано.в твоя случай обаче не съм съгласна :(

xXxScreamxXx
04-19-2008, 14:51
Сега поне си разбрала,че отмъщението не е решение.Не мисля,че някои трябва да те упреква,когато си наранен и те боли не мислиш,а просто търсиш отмъщение.След случилото се не мисля,че трябва да правиш " мили очи ",защото един вид правиш като приятелката си...лицемерничиш.А само не разбарх все още ли подържаш контакт с така наречената си "приятелка"?Смятам,че не и дължиш никакво обяснение.А що се отнася до момчето,което харесваш просто му кажи истината.Успех



+1 ..[radfam se 4e vse o6te ima trezvomisle6ti hora kato *_krisito_sladuranata_* ]

LoVeIsGoNe
04-19-2008, 14:57
Da ne ti puka trqbva da b1de6 takava za da ne te ma4kat napred b1di gadna s jivota prosto za6toto toi e gaden ;)