PDA

View Full Version : Колко ще страдам?



otka4ena
04-19-2008, 14:40
Хора,наскоро се разделих с приятеля си с когото бях 3 години и половина.Явно той вече ме е забравил,но аз не мога.И много ме боли.Вие страдали ли сте от такова чувство,за колко време ви е минавало???В момента се чувствам толкова сама,и си мисля,че никога няма да срещна някои друг.Вие успявали ли сте да преодолеете това чувство?Срещнали ли сте някой друг и щастливи ли сте с него?Вдъхнете ми сили и надежда.Благодаря ви!

sladku_bebzi
04-19-2008, 14:44
Не мисля, че вече те е забравил.Все пак 3 години и половина не се забравят така.А и не се отчайвай.Някои двойки се разделят и събират постоянно.Според мен ще се съберете пак!

LoVeIsGoNe
04-19-2008, 14:48
Ako tozi 4ovek te e obi4al 100% ne te e zabravil malko ili mnogo toi o6te te haresva a moje bi i obi4a! mislq 4e trqbva da probva6 vsi4ko v1zmojno za da razbere6 tova govori s nego nakarai priqteli da govorqt s nego nz ne6to takova no spred men ne trqbva da se predava6!!! pojelavam ti uspeh i dano ne6tata da se opravqt :)

otka4ena
04-19-2008, 15:04
Ами той така или иначе в момента е с друга.Има си друга тръпка,нещо друго за което да мисли,а аз глупачката само за него мисля нон стоп:(

xXxScreamxXx
04-19-2008, 15:07
Ами той така или иначе в момента е с друга.Има си друга тръпка,нещо друго за което да мисли,а аз глупачката само за него мисля нон стоп:(

kato na4alo spri da misli6 za nego .. vqrno 3 god i polovina sa mn vreme ... ne e sig 4e nqkoga 6te go zabravi6 ... 6et mine vreme 6te nameri6 dryg i otnovo 6te b1de6 6tastliva .. uspex :) :)

LoVeIsGoNe
04-19-2008, 15:11
Мен ще виждаш като го целуваш,
мен ще виждаш като си сама,
мен ще мразиш, него ще ревнуваш,
ти си всяка срещната жена.
Не ме е страх, че си дошла,
не ме е страх, че го обичаш,
окови носиш не крила, на мен по нищо не приличаш,
не ме е страх, че си дошла,
съня му сладък да тревожиш,
да го откраднеш би могла,
да му отнемеш мен, не можеш
ei tyi i kaji na onaq i i pokaji p1tq da si hodi :P :d a kolkoto do nego 6te se os1znae spoko vreme mu trqbva...

sexa_na_kompleksa
04-19-2008, 15:15
Ми по принцип на мен ми трябва максимум един месец(след като съм си го поставила за цел да го забравя), за да забравя някого, макар че не съм имала толкова сериозни връзки, но съм много емоционална и бързо се првързвам.
За да забравиш по-лесно бившия си приятел, не ходи на места, където можеш да го срещнеш, ходили сте заедно или пък ти напомнят за него. В никакъв случай недей да се затваряш вкъщи, пускайки си някакви "ваши" или тъжни песни. Излизай повече с приятели и спортувай. :)

LoVeIsGoNe
04-19-2008, 15:17
Ми по принцип на мен ми трябва максимум един месец(след като съм си го поставила за цел да го забравя), за да забравя някого, макар че не съм имала толкова сериозни връзки, но съм много емоционална и бързо се првързвам.
За да забравиш по-лесно бившия си приятел, не ходи на места, където можеш да го срещнеш, ходили сте заедно или пък ти напомнят за него. В никакъв случай недей да се затваряш вкъщи, пускайки си някакви "ваши" или тъжни песни. Излизай повече с приятели и спортувай. :)

Lesno e na dumi no e adski trudno da go napravi6 ima hilqdi malki ne6tica koito mogat da ti napomnqt no se pak seki trqbva da se probva da go zabravi saglasna sam ima6 pravo neka da sse probva no na men mi e adski trudno da go napravq no se opitvam.... ;(

sexa_na_kompleksa
04-19-2008, 15:19
Ми по принцип на мен ми трябва максимум един месец(след като съм си го поставила за цел да го забравя), за да забравя някого, макар че не съм имала толкова сериозни връзки, но съм много емоционална и бързо се првързвам.
За да забравиш по-лесно бившия си приятел, не ходи на места, където можеш да го срещнеш, ходили сте заедно или пък ти напомнят за него. В никакъв случай недей да се затваряш вкъщи, пускайки си някакви "ваши" или тъжни песни. Излизай повече с приятели и спортувай. :)

Lesno e na dumi no e adski trudno da go napravi6 ima hilqdi malki ne6tica koito mogat da ti napomnqt no se pak seki trqbva da se probva da go zabravi saglasna sam ima6 pravo neka da sse probva no na men mi e adski trudno da go napravq no se opitvam.... ;(

Аз ли не знам какво е ... Просто наистина трябва да си го поставиш за цел да го забравиш и постоянно да си ангажираш вниманието с други неща, за да не можеш да мислиш за него.

LoVeIsGoNe
04-19-2008, 15:21
m14a se postoqnno da go pravq i toi togava se zavr16ta i mi kazva 4e o6te ima 4ustva kam men no prosto e ob1rkan i go e strah ... m14a se no vseki p1t se slu4va ne6to koeto me kara otnovo da se vr16tam kam nego....

sexa_na_kompleksa
04-19-2008, 15:23
m14a se postoqnno da go pravq i toi togava se zavr16ta i mi kazva 4e o6te ima 4ustva kam men no prosto e ob1rkan i go e strah ... m14a se no vseki p1t se slu4va ne6to koeto me kara otnovo da se vr16tam kam nego....

Мисля, че трябва да се разберете веднъж за винаги в какви отношения ще сте. Това, което ти се случва е супер гадно. И на мен ми се е случвало нещо подобно, и те резбирам. Просто трябва да кажеш Край, иначе можете да се въртите в този кръговрат цял живот.

LoVeIsGoNe
04-19-2008, 15:26
nestava toi ne e tak1f koito da govori mn dori adski mnogo mu e slojen haraktera tova koeto misli dori na nai dobrite si fr nekazva a go d1rji v sebe si! nz dali 6te stane tova za zabravqneto kakto kazva6 ama pone ma naduha da se probvam pak da go istriq ot s1znanieto si za koeto 10x {{{{}}}}

sexa_na_kompleksa
04-19-2008, 15:28
nestava toi ne e tak1f koito da govori mn dori adski mnogo mu e slojen haraktera tova koeto misli dori na nai dobrite si fr nekazva a go d1rji v sebe si! nz dali 6te stane tova za zabravqneto kakto kazva6 ama pone ma naduha da se probvam pak da go istriq ot s1znanieto si za koeto 10x {{{{}}}}

Ние малко го обърнахме на чат тука, ама нищо. :)
Това, че не говори много, е само негов минус. Понякога и аз съм така и после дълбоко съжалявам. От думите ти разбирам, че сте били заедно няколко пъти, а щом не се е получило веднъж, няма смисъл от повече опити. Просто вече е време да намериш някого, с който ще се чувстваш по-добре. :)
Успех!
Ако искаш да си изливаш душата още, по-добре ми пиши на ЛС, да не пречиме тук. :)

xercu
04-19-2008, 15:42
Хора,наскоро се разделих с приятеля си с когото бях 3 години и половина.Явно той вече ме е забравил,но аз не мога.И много ме боли.Вие страдали ли сте от такова чувство,за колко време ви е минавало???В момента се чувствам толкова сама,и си мисля,че никога няма да срещна някои друг.Вие успявали ли сте да преодолеете това чувство?Срещнали ли сте някой друг и щастливи ли сте с него?Вдъхнете ми сили и надежда.Благодаря ви! ... Чувството се нарича носталгия ... Бил съм в твоето положение - тъпа работа ... Просто е малко трудно да приемеш , че вече няма да гледаш муцуната на 1 и същи човек секи ден ... Преодолей го ... Аз лично докато играех футбол , не мислех за нея , и така си я забравих 8-)

comics
04-19-2008, 15:56
Всеки е различен- на един ще му мине за 2 дни, на друг- за 2 години.

Sweet`dreams
04-19-2008, 19:04
Хора,наскоро се разделих с приятеля си с когото бях 3 години и половина.Явно той вече ме е забравил,но аз не мога.И много ме боли.Вие страдали ли сте от такова чувство,за колко време ви е минавало???В момента се чувствам толкова сама,и си мисля,че никога няма да срещна някои друг.Вие успявали ли сте да преодолеете това чувство?Срещнали ли сте някой друг и щастливи ли сте с него?Вдъхнете ми сили и надежда.Благодаря ви!
Прати го нали знаеш къде и....това е 8)
Няма нужда да страдаш за някой, който очевидно не се интересува вече от теб. Просто си намери друг 8-)

Obsession
04-19-2008, 19:12
Все някога тези чувства ще отминат. Не казвам, че ще го забравиш - няма, защото това са 3 години от живота ти, споменът ще остане. Просто не мисли толкова за миналото време, а се съсредоточи върху сегашния момент и това, което ти предстои. Ще се справиш (: Може би е с другата, защото се опитва да те забрави.

eclipseee
04-19-2008, 19:28
Всеки е различен- на един ще му мине за 2 дни, на друг- за 2 години.
Да така е. Един страда, друг не. И аз съм изпитвала това огорчение и страдание след 1на дълга връзка. Безразличието, с което ми отвърнаха донякъде ми помогна да забравя + това че си харесах друг след време. Ще се справиш, бъди силна и гледай напред. Всичко се връща помни!

MoonAngel
04-20-2008, 10:57
Мисля, че ще ти мине, когато ти сама решиш, че не искаш повече да страдаш! Естествено, че ти е трудно естествено, че те боли и това е съвсем нормално. И едва ли някои от нас ще успее да ти помогне. Все пак ти пожелавам съвсем искрено много скоро да преодолееш всичко и дано срещнеш някой, с когото да си щастлива.

VinDiesel
04-20-2008, 11:43
Ако този човек те е обичал и се е разделил щото си му омръзнала давам ти гаранция че той ще си хване друга но ще разбере че те обича и обичта му ще се подсили много и ще иска да се върне при теб в това съм сигурен :)

evelinka1122
04-20-2008, 11:48
Не успях да забравя лесно момчето което обикнах силно... при мен беше на периоди... имаше дни даже месеци в който не мислех за него, и след това в дни в който пак не ми излизаше от главата, но след почти година го забравих.. все пак времето лекува :) Не се притеснявай все ще ти се избие от главата... а след това не съм срещнала подходящия за мен и малко се отчаях в това отношение.. :( :( :( УСПЕХ и БЪДИ СИЛНА :-)