PDA

View Full Version : Чувствителна кожа



slippy
04-19-2008, 14:46
Имам ужасно чувствителна кожа. Не мога да ползвам епилатор или кола маска, защото имам чувството, че ще умра от болка. Пробвах с ония крем на Veet, но нищо не направи. Засега само самобръсначката е спасението, но не искам да я ползвам вече. Искам да имам гладки и хубави крака, а няма как. Мисля си да си купя епилатор на Браун за чувствителна кожа, но не съм сигурна, че боли по-малко, а не искам да си харча парите излишно. Какво пък, може накрая просто да си взема професионална самобръсначка,но.. ще се радвам, ако ми дадете някакви предложения (изпробвани). Благодаря предварително!

tqnko1
04-19-2008, 14:50
1 приятелка ми говореше за епилатора на браун някаква неина приятелка имала казала че бил хубав.. но моята приятелка ми каза, че ще я заболи повече ако даде толкова пари..
а според мен и самобрасначките вършат добра работа несъм момиче ноо..
късмет с намирането на решение на проблема ти :>

comics
04-19-2008, 15:48
аз колко пъти все се каня да си купя епилатор и все си давам парите за нещо др. Кола маска и бикче рулЗ за сега :D

slippy
04-19-2008, 16:17
аз колко пъти все се каня да си купя епилатор и все си давам парите за нещо др. Кола маска и бикче рулЗ за сега :D

Извинявай, но как реши, че ще ми помогнеш с този пост?

stolichankata
04-19-2008, 16:59
ако питаш мен най-добре отиди на козметик. малко боли с кола маска но след това 3 седмици краката са ти гладки като коприна. има още един вариант: отиди в някое студио за лазерна епилация. :-P

slippy
04-19-2008, 17:06
Знам какви стават краката след кола маска! Въпросът е, че аз не мога да ползвам кола маска - боли ме ужасно много. Не, не се лигавя и не преувеличавам.

stolichankata
04-19-2008, 17:10
Съгласна съм! Боли .. но аз вече свикнах и съм адски доволна. значи засега спасението е самобръсначка :smt022
изпитвам непоносимост към този атрибут :D

Swinkenhoffer
04-19-2008, 17:24
Знам какви стават краката след кола маска! Въпросът е, че аз не мога да ползвам кола маска - боли ме ужасно много. Не, не се лигавя и не преувеличавам.
Освен лазерна епилация, както спомена някой, няма как... поне опитай на козметик. Когато някой друг го прави, не изглежда толкова ужасно... от личен опит казвам (не за крака, а за триъгълник, но все пак..). :-D След няколко процедури болката би трябвало да намалее.
И да знаеш, че психическата нагласа е много силно нещо. Повтаряй си, че почти не те боли, докато си повярваш. Знам, че звучи тъпо, ама на мен ми действа. 8-)

GabisiTa
04-19-2008, 18:28
И моята кожа е много чувствителна :? Аз ползвам епилатор.. в началото също много ме болеше, но после свикнах и сега изобщо не боли ;) :P

slippy
05-04-2008, 18:59
Голям зор беше, ама все пак успях и вече не боли толкова. Благодаря на всички за съветите. :)